Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - ZHUHAI

  1. #1
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    HTCM Nyári Kupa - ZHUHAI

    4. futam: Zhuhai (CHN)



    Verseny ideje: 2012.08.15., szerda
    Nevezési határidő: 20:00
    Gyakorlás kezdete: 20:30
    Időmérő: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm-Up: 21:30
    Warm-Up hossza: 5 perc
    Futam kezdete: 21:35
    Futam hossza: 2*12 kör
    Rajt típusa: álló rajt, második futamon első 8 fordított sorrendben

    Szerver: gtr-masters.hu#1
    Jelszó: summercup2012

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Indulási feltételek és általános társalgó: HTCM Nyári Kupa 2012

    - A futamokon chat stop lép érvénybe, TILOS zavarni a többieket beírásokkal a gyakorlás befejezése után, a kvalifikáción csak "közérdekű" dolgok írhatóak korlátozott számban a chat-re (segítségkérés, információ), futamon minden nemű beírás tilos egészen az utolsó versenyző leintéséig! Chat stop megszegése szankciót von maga után!

    - Névhasználat: Akinek nem megfelelő a névbeállítása nem léphet fel a szerverre! Segítséget itt találhattok!

    - "A" szerverrel a legjobb 25 érvényes nevezéssel rendelkező prekvalozó léphet fel, amennyiben a "B" szerver létszáma 12 fő alatt alakul, akkor az A szerverről töltjük fel a B szervert 12 főig, hogy meglegyen a létszám. ("C" szerver indítása esetén ugyan ez az analógia)

    - Futam előtt mindenki ellenőrizze az internet kapcsolatát, 160-200 ms feletti ping már nem alkalmas online versenyzésre, a jó bőven 100ms alatt van. (PingTest)

    - Büntetések itt: HTCM Nyári Kupa - Büntetések


    *******************
    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A versenyzői kódex előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 08. 15. 07:57.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Vmilyen ftp probléma miatt nem működik a prekval, igyekszünk mielőbb megoldani...

  3. #3
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Vmilyen ftp probléma miatt nem működik a prekval, igyekszünk mielőbb megoldani...
    Sziasztok.
    Mi a helyzet most? Mentem egy 1.44.681-et a szerveren, holnap verseny, de nem vagyok a listában sem és nem tudom, hogy egyáltalán géphez jutok-e a verseny időpontja előtt. A szerver legalább eltárolja a futott időket?

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Mi a helyzet most? Mentem egy 1.44.681-et a szerveren, holnap verseny, de nem vagyok a listában sem és nem tudom, hogy egyáltalán géphez jutok-e a verseny időpontja előtt. A szerver legalább eltárolja a futott időket?
    Reméljük holnap délelőtt rendbe tudjuk hozzni a dolgot, de ha futam előtt már nem lesz időd perkvalozni, akkor kérlek add le a nevezésed itt a fórumban, írd le az időd és mellékeld a replayt.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Kikerültek a futamra vonatkozó letöltendő büntetések:

    HTCM Nyári Kupa - Büntetések

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Reméljük holnap délelőtt rendbe tudjuk hozzni a dolgot, de ha futam előtt már nem lesz időd perkvalozni, akkor kérlek add le a nevezésed itt a fórumban, írd le az időd és mellékeld a replayt.
    Elvileg jó már minden, lehet prekvalozni és nevezni!

  7. #7
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Reméljük holnap délelőtt rendbe tudjuk hozzni a dolgot, de ha futam előtt már nem lesz időd perkvalozni, akkor kérlek add le a nevezésed itt a fórumban, írd le az időd és mellékeld a replayt.
    Köszi. Látom a szerver eltárolta, úgyhogy nem kell semmit tennem.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    TESSÉK NEVEZNI!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 08. 15. 19:16.

  9. #9
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    indulhatok egyszerre két autóval?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    TESSÉK NEVEZNI!
    Minden érvényes nevezö "A" szerver!

  11. #11
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Minden érvényes nevezö "A" szerver!
    Aki elfelejtett nevezni az mehet 2-es szerverre...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #12
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    ezt elcsesztem, bocsánat
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  13. #13
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Basszus. Én csak most látom a büntetéseket. Tök jó, idáig minden nap megnéztem a fórumot, hogy kint van-e már. Ma épp beestem estére a gép elé és most verseny után olvastam el a büntetéseket. Hát sorry...

  14. #14
    Ulbrich László Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Üzenetek
    2
    Hatalmas elnézéskérő hozzászólást vagyok kénytelen írni, sőt egyszersmind a bírói testület figyelmébe ajánlanám a manővereim:

    1. futam:

    • 173'-nál Vétek Csabát lesegítem a pályáról. Bocsánat Csaba!
    • 235'-nél Korcsmáros György közreműködésével a falban kötök ki, onnan meg visszacsámborgok az ideális ívre jócskán megnehezítve szerencsétlen Jaczkó Róbert helyzetét, aki amúgy is az utolsó pillanatban vesz észre. Aztán annak rendje és módja szerint belém is rohan. Saját meglátásom szerint, ha nem kormányzok relfexszerűen a pálya bal oldala felé, az eset elkerülhető lett volna.

    2. futam, rajt után/1. kanyar.

    • Az, hogy bőven elmérem a féktávot enyhe kifejezés. Óriási szerencse a szerencsétlenségben, hogy "csak" Nagy Zsoltot és Ledzényi Lászlót bombázom meg oldalról. Bocsánat Uraim!

    Továbbá megragadnám az alkalmat, hogy megköszönjem a szervezőknek a lehetőséget, hogy egy ilyen színvonalas szimulátor közösség részese lehettem, ha csak egy kis időre is. Elfoglaltságaim miatt már nem tudok több versenyen részt venni idén, de amennyiben jövőre is lesz nyári kupa, szívesen rajthoz állok ismét. Remélhetőleg kevesebb hibát vétve. Mindenkinek kellemes és fair versenyzést kívánok!

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zuty írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas elnézéskérő hozzászólást vagyok kénytelen írni, sőt egyszersmind a bírói testület figyelmébe ajánlanám a manővereim:

    1. futam:

    • 173'-nál Vétek Csabát lesegítem a pályáról. Bocsánat Csaba!
    • 235'-nél Korcsmáros György közreműködésével a falban kötök ki...
    Óvás topik!

  16. #16
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Első futam T4 előtt későn vettem észre a torlódást és kicsit megtoltam Fejes Sanyit, Bocs Sanyi!!! Én szívtam meg: leestem az aszfaltról és a motor is lefulladt...

    Második futamban T4 után tömegszerencsétlenség. Előttem pörögtek-forogtak páran, több irányváltás-lassítás-fékezés segítségével sem tudtam elkerülni. Nagytetőre raktam a gépet és a futómű is gatya lett. 48-49-es köröket tudtam menni, ami még hozzám képest is sz@r... azért végigkínlódtam.

    Naggyonn úúútálom ezt a pályát. Most is igazolta miért. Setet sem volt hozzá türelmem készíteni. Úgy érzem ezután sem fogom szeretni. Olyan kici-óccó-kínai. Pfuj.

  17. #17
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Idézet Eredetileg Zuty írta Hozzászólás megtekintése
    [*]235'-nél Korcsmáros György közreműködésével a falban kötök ki, onnan meg visszacsámborgok az ideális ívre jócskán megnehezítve szerencsétlen Jaczkó Róbert helyzetét, aki amúgy is az utolsó pillanatban vesz észre. Aztán annak rendje és módja szerint belém is rohan.
    Bocs, hogy eltaláltalak, de már nem tudtam elkerülni az ütközést!

    Ezzel együtt mindkét futam kaotikus volt számomra, sokkal többet kellene készülni és gyakorolni mint azt eddig tettem.

  18. #18
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Köszi a futamot, igazi túraautós volt a néhány 20 m-es repülést kivéve, imádom ezt a pályát de gt-s féktávok maradtak meg ezen a pályán, a seat pedig nem igazán akar ott megállni szóval végig a féktávokat kerestem. a társaság pedig kezd összeérni úgy érzem.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #19
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Első futam T4 előtt későn vettem észre a torlódást és kicsit megtoltam Fejes Sanyit, Bocs Sanyi!!! Én szívtam meg: leestem az aszfaltról és a motor is lefulladt...

    Második futamban T4 után tömegszerencsétlenség. Előttem pörögtek-forogtak páran, több irányváltás-lassítás-fékezés segítségével sem tudtam elkerülni. Nagytetőre raktam a gépet és a futómű is gatya lett. 48-49-es köröket tudtam menni, ami még hozzám képest is sz@r... azért végigkínlódtam.

    Naggyonn úúútálom ezt a pályát. Most is igazolta miért. Setet sem volt hozzá türelmem készíteni. Úgy érzem ezután sem fogom szeretni. Olyan kici-óccó-kínai. Pfuj.
    Az egyik legjobb pálya, nem lehet vágni, szemét féktávok...mi kell még?

  20. #20
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    Bajnok Tamás, bocsi a lökésért megcsíptem a füvet egy picit és onnan már nem bírtam mit csinálni
    a második verseny rajtjáért bocsánat, a nagy tömegben nem láttam hol a kanyar ezért a táblákat figyeltem de csak az 50-est láttam így majdnem bele mentem az előttem levőbe de kimentem belül a fűre és sikerült oldalba kaptam a mezőnyt.
    az elmúlt 3 futamon nem hibáztam ennyit
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  21. #21
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Az egyik legjobb pálya, nem lehet vágni, szemét féktávok...mi kell még?
    Az nem zavar és nem is hiányzik, hogy nem lehet vágni. Amúgy nem tudom mi a bajom vele. Nem érzem a ritmusát, nem érzem az ütemét, nem érzem a dinamikáját. Nem szól a rock&roll... kell ennél több baj???

  22. #22
    Bajnok Tamás Regisztrált Bajnok Tamás logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 07.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    3
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Bajnok Tamás, bocsi a lökésért megcsíptem a füvet egy picit és onnan már nem bírtam mit csinálni
    Semmi gond. A fű a hibás

  23. #23
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Bajnok Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond. A fű a hibás
    hát igen, lehet le kellene állni a verseny közbeni füvezéssel
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Hát ez megint kaotikus volt. Nem tudom ki mit szívott, vagy mi volt a levegőben.
    A futamok végére mindig ideges, mérges leszek. Nem érzem hogy űű mennyire fun lenne a dolog, és ez baj. Persze mindenki nyerni, előrébb végezni akar.

    1. futam: 9.hely környéke, 1-es kanyarba még mindenki nyugi, a kis 2-es törésben B.Tóth egy kicsit túlmegy a kanyaron, amitől Bajnok.T is elméretezi de ő kapkodósabb, s megcsúszik a füvön, persze vissza az útra irányba, és hiába próbálom még szűkebben venni a kanyart beletrafálok, csúszok-pörgök, és egy kék seat-ot hátulról is eltalálok (sorry). Sóderágy, utolsó hely. Mehet a kapaszkodó, az elején még sokan elmérik a kanyarokat, és sok az adok-kapok, úgyhogy a 10.hely táján mehettem, itt vettem fel az utazást. Egy 4-es boly alakult ki a 9.kör környékén, illegal movements, a 3-as vagy 4-es kanyarban vagy 3 kocsi egymás mellett, én is bepöccentem, egyszerre akartam előzni, de az első kocsiba oldalról belecsúsztam (sorry) nem lett nagyobb baj, éreztem hogy ez nem fair, és elengedtem mindet. Úgy a 11 helyen végeztem.

    2. futam: Ó igen, már az első kanyarban megkaptam Vétek Csabától, de a rondábbik fajtából, amire hárklis vagyok, hogy hátulról a gázon állva kiforgatja a hátsómat. Utolsó hely, király. Lehet megint kapaszkodni. 3-as kanyarnál a tömegbalesetet szerencsére kihagytam. Az utolsó pontszerző helyért mentem, voltak szép csaták is, füstös elfékezésem is volt, végül a 7.helyet kaptam meg.

    Összegezve, az elején, az első körben kéne visszafogni egy kicsit mindenkinek. És nem hagyni hogy a csordaszellem kialakuljon, ha látom hogy lehet így is, akkor én is. Nem felidegesíteni a másikat.
    Utoljára módosította: Kettel; 2012. 08. 16. 13:04.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez megint kaotikus volt. Nem tudom ki mit szívott, vagy mi volt a levegőben. A futamok végére mindig ideges, mérges leszek. Nem érzem hogy űű mennyire fun lenne a dolog, és ez baj. Persze mindenki nyerni, előrébb végezni akar.

    ...

    Összegezve, az elején, az első körben kéne visszafogni egy kicsit mindenkinek. És nem hagyni hogy a csordaszellem kialakuljon, ha látom hogy lehet így is, akkor én is. Nem felidegesíteni a másikat.
    Sajnos ezzel nem tudunk mit kezdeni, ez egy tanulási folyamat és azért látszik némi fejlődés, de a "kevesebb több" elv alkalmazása úgy látjuk elég sok embernek komoly problémát okoz a mezőnyben. És ezek még csak első kerekes autók, itt jóval több minden belefér, több minden meg lehet úszni...


    Amit ígérhetek, hogy az éles bajnokságban majd aki nem bír magával, az 2-3 futam alatt vagy megjavul, vagy lemorzsolódik, de ott az ilyeneket nem fogjuk egyáltalán elnézni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 08. 16. 14:19.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •