Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 32 (32 összesen)

Téma: HGTRM Nyár Monza-GT-2012.08.05.

  1. #26
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Életkor
    45
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Lesmo 2 nagy kecseg egy kanyar főleg az alulkormányzott 575 el. volt gumi csere meg tankolás és meg is kalapálták és pont belefért a kalapálás a tankolás gumicsere idejébe így nem buktam annyit. a végén azért hajráztam mert sejtettem hogy Nando új gumit tesz fel és fog jönni de az idő má kevés volt. Kösz Nibi és Borda úr jó kis csata volt végig
    Én is köszönöm mindenkinek! Sajna a gumitaktikám sem jött be túlságosan, mivel a végére teljesen belassultam. Bár, ha nem forgok meg annyiszor, talán még be is jöhetett volna :P
    Bár nekem mindent felülmúl az az élmény, hogy Nibit magam mögött láttam még, ha csa 1 v. 2 körig

  2. #27
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Életkor
    45
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát valahogy bele kell jönni, egy ilyen funon meg ne csodáld az extra stresszt. Stresszeltem én mindenkit aki előttem volt. Ettől volt olyan jó.
    Ááá neee, nem kell, ne köszönd, szóra sem érdemes.

  3. #28
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Borda Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Én is köszönöm mindenkinek! Sajna a gumitaktikám sem jött be túlságosan, mivel a végére teljesen belassultam. Bár, ha nem forgok meg annyiszor, talán még be is jöhetett volna :P
    Bár nekem mindent felülmúl az az élmény, hogy Nibit magam mögött láttam még, ha csa 1 v. 2 körig
    Q-s idődből kicsit aggódtam hogy URH-ból indulva nem biztos hogy megfoglak téged. De a jó rajtommal feljöttem a 4. helyre féktávig, aztán ketten előttem meg nem bírtak befordulni így végül mákkal is, máris mögötted voltam.
    És az első pár kört bezony jól toltad, Wega is csak azután kezdett magához térni, már figyelgettem, hogy nem vagyunk nála gyorsabbak szóval egy kis csata veled és áll a bál. Pláne ha Wegán múlik hajajj.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #29
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    aztán ketten előttem meg nem bírtak befordulni
    Engem konkrétan nem engedtek befordulni...

  5. #30
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Nem gyakoroltam, nem is voltam itthon, hogy el tudjak indulni

  6. #31
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Csak egy összedobott setem volt, a quali 20. perce után sem tudtam egy kört összerakni estem-keltem.....no gondoltam ennek a tréfa se fele, mivel a felrobbanás határán voltam inkább kiléptem.
    A király nem Elvis volt...

  7. #32
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy összedobott setem volt, a quali 20. perce után sem tudtam egy kört összerakni estem-keltem.....no gondoltam ennek a tréfa se fele, mivel a felrobbanás határán voltam inkább kiléptem.
    én 3 kört edzettem + 4-5 kör a qualin meg a wu-on, mondom majd a futamon belejövök
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •