Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (253 összesen)

Téma: FIA WTCC 2013

  1. #101
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Tud valaki egy weboldalt ahol élőben közvetítik a qualit? Köszi.

    Ezen az oldalon azt írja hogy Live Stream FIA WTCC, Marrakech közbe meg Moto3 megy.

    14:00 óra óta figyelem a különböző Live adásokat a neten de a WTCC időmérőt egyik se adta, kapják be a monyt.
    Utoljára módosította: Bozso; 2013. 04. 06. 17:53.

  2. #102
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    http://88.80.5.80/w00t/20130129/vv51...65-493129.html

    amúgy eurosport1 közvetíti akinek van

  3. #103
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    http://88.80.5.80/w00t/20130129/vv51...65-493129.html

    amúgy eurosport1 közvetíti akinek van

    Akkor rossz streamet linkeltek az oldalak.

    De ahogy elnézem Norbi helyezését az első időmérőn (javítva), nem nagyon kell izgulnunk. Hozzá teszem hogy nem tudom mi történt mert már javában ment az időmérő.
    Utoljára módosította: Bozso; 2013. 04. 06. 19:06.

  4. #104
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Na ez egy .....! Minden ami a Hondával történik az a Zengőéket súlytja! Értem én hogy új kocsi meg minden de ez már kicsit para szerintem. Na mindegy lássuk a versenyt! A Maestro meg megy mint szél.
    Jól csinálta. Muller meg elbakta a Chilton körét csúnyán! Lesz it faragcsálás holnap .

  5. #105
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Már akartam Monza után is írni pár rövid szöszzenetett, de ami ma délelőtt történt Norbival én teljesen kiakadtam, ez már nem emberi. Füstöl ég a Honda, Tarquni meg röhög azt megnyeri az időmérőt kész..... Ez most kiverte a biztosítékot!








  6. #106
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Tény , hogy eddig náluk jönnek ki a dolgok ráadásul a szar.
    De azért lássuk be ezt nem egy széria autó, amit hegyszámra gyártanak , ráadásul ez egy versenytechnika amin elég sok minden ki van hegyezve , és nem akkora redundanciával vannak kiadva mint egy utcai autó.
    Egy dolog profi mérnökök stb, tervezőasztalon fasza , de azért a pálya ezeknek a terepe és ott jönnek ezek az apró vagy nagyobb bajok ki. Sajnos Norbi autója az utolsó pillanatba lett kész , így nem volt idő nagyon tesztre ahol ezek kijönnek és kiforr az autó (ez a teszt volt kb Monza, ahol megnézték , hogy megy-e ), a másik két gyári Civiccel ellentétbe...reméljük 1-2 futam és hasonló szinten lesznek a gyári autókkal , és kiforr szépen lassan az ő kocsija is és kiküszöbölik a gyerekbetegségeit gyári oldalról. Azért ez egy zsír új fejlesztésű, ne várjuk már egyből csodát tőle , látszik , hogy van benne potenciál ill. szerintem még nagyon sok is lesz év második felébe ha így haladnak a fejlesztésekkel és stabil /megbízható lesz versenyen szerintem egy nagyon ütőképes autó lesz , és azért 1 vagy 1 és egy negyed évad után már futamgyőzelmekért tudnának harcolni az szerintem elég jó , reméljük Norbi is ott lesz és harcolni fog szerintem rajta nem múlik. És ekkor meg majd nem a köpködés jön , hanem mindenki , hogy húúú de jó ez a Honda, érdemes volt váltani, blablabla
    Azt mondom kis türelem, ha fél év után ugyanez van akkor jogos a köpködés....
    Mondjuk valóban eléggé bosszantó hogy nála jönnek ki bajok, de egy ilyen pályán gátló törés , ezen miért is kell meglepődni...nem értem, a kipufogó para az tényleg gáz , biztos vannak azért a gyári csapatnál is parák , csak nincsenek így az arcunkba dörgölve , mint ahogy a gerincéig látunk bármi történik a Zengő boxba(na ennek kicsit itt a hátulütője , ennek az arcunkba folyatott médiakampánynak)....de azért valószínű nem is ugyan az a háttér van a ZEngő autó és a gyáriak mögött , ott azért ezek problémák házon belül valószínű jobban le vannak kezelve, de szerintem ott is vannak.
    Tarq megmutatta , hogy van ebbe az autóba potanciál meg szerintem lesz is....Monteiro alatt uaz az autó , de ő elég nagy betli idáig (mondjuk én amúgy se értettem az ő szerződtetését, de Kőváry Anett oda van érte ....lol), reméljük Norbi is villant a géppel hamarosan, mondjuk Hringen jó lenne.

    Hajrá Norbi! Harjrá Zengő Team! Kitartás!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 04. 06. 20:55.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #107
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    " de egy ilyen pályán gátló törés "
    Ugye a tavalyi monzai galambos esetet nem felejtette el senki?
    Akkor azt hittük, a madár eltömte a hűtőt, de nem ez volt a fő baj, hanem, ahogy visszakapták a fiúk a bömöst a parc ferméből, akkor látták, hogy a jobb hátsó kerék lóg a levegőben.
    Pedig az Monza volt, nem Marokkó. Tudom, nem lehet hasonlítani, mert az egy több éves autó, ez meg vadonatúj, de mégis.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #108
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    " de egy ilyen pályán gátló törés "
    Ugye a tavalyi monzai galambos esetet nem felejtette el senki?
    Akkor azt hittük, a madár eltömte a hűtőt, de nem ez volt a fő baj, hanem, ahogy visszakapták a fiúk a bömöst a parc ferméből, akkor látták, hogy a jobb hátsó kerék lóg a levegőben.
    Pedig az Monza volt, nem Marokkó. Tudom, nem lehet hasonlítani, mert az egy több éves autó, ez meg vadonatúj, de mégis.
    De hát a galamb törte el a gátlót is

  9. #109
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Boardman nagyot alakított a szabadedzésen.
    .

  10. #110
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Mi volt a szabadedzésen most? Mert melózok így lemaradtam...

  11. #111
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Amúgy a warm-up-on, nagyot esett állítólag , sajnos nem láttam az esetet , de kórházba vitték , hogy minden oké-e....

    Szerk:

    Itt az eset:

    http://www.youtube.com/watch?v=S1Oq4EAPjtQ
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 04. 07. 13:12.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  12. #112
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Ez kicsi off:

    Ha kell valakinek ncore acc, akkor tudok küldeni meghívót. (7 meghívó áll rendelkezésemre) Ncore-on fent vannak a 2013-as idény WTCC versenyei,időmérői stb...

    Itt van a marokkoi warm-up:

    Warm-up

  13. #113
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ezeket a torrentes dolgokat hanyagoljuk pls
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #114
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ezeket a torrentes dolgokat hanyagoljuk pls
    De valakinek hasznos lehet, aki munka vagy más egyéb miatt lemarad róla.
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 04. 07. 13:48.

  15. #115
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ezeket a torrentes dolgokat hanyagoljuk pls
    Miért?
    Bűn egy tv adást leszedni?

  16. #116
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    De valakinek hasznos lehet, aki munka vagy más egyéb miatt lemarad róla.
    Igen, és azt burkoltabban is hirdethetnéd.... Plusz ezért a reklámért arról a bizonyos oldalról banolást is kaphatnál.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  17. #117
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, és azt burkoltabban is hirdethetnéd.... Plusz ezért a reklámért arról a bizonyos oldalról banolást is kaphatnál.
    Nem reklámnak szántam én csak felajánlottam.

    De akkor elnézést kérek érte.

  18. #118
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Boardman nagyot alakított a szabadedzésen.
    Valahol azt olvastm, hogy beesett a fékpedál.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #119
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Tény , hogy eddig náluk jönnek ki a dolgok ráadásul a szar.
    De azért lássuk be ezt nem egy széria autó, amit hegyszámra gyártanak , ráadásul ez egy versenytechnika amin elég sok minden ki van hegyezve , és nem akkora redundanciával vannak kiadva mint egy utcai autó.
    Egy dolog profi mérnökök stb, tervezőasztalon fasza , de azért a pálya ezeknek a terepe és ott jönnek ezek az apró vagy nagyobb bajok ki. Sajnos Norbi autója az utolsó pillanatba lett kész , így nem volt idő nagyon tesztre ahol ezek kijönnek és kiforr az autó (ez a teszt volt kb Monza, ahol megnézték , hogy megy-e ), a másik két gyári Civiccel ellentétbe...reméljük 1-2 futam és hasonló szinten lesznek a gyári autókkal , és kiforr szépen lassan az ő kocsija is és kiküszöbölik a gyerekbetegségeit gyári oldalról. Azért ez egy zsír új fejlesztésű, ne várjuk már egyből csodát tőle , látszik , hogy van benne potenciál ill. szerintem még nagyon sok is lesz év második felébe ha így haladnak a fejlesztésekkel és stabil /megbízható lesz versenyen szerintem egy nagyon ütőképes autó lesz , és azért 1 vagy 1 és egy negyed évad után már futamgyőzelmekért tudnának harcolni az szerintem elég jó , reméljük Norbi is ott lesz és harcolni fog szerintem rajta nem múlik. És ekkor meg majd nem a köpködés jön , hanem mindenki , hogy húúú de jó ez a Honda, érdemes volt váltani, blablabla
    Azt mondom kis türelem, ha fél év után ugyanez van akkor jogos a köpködés....
    Mondjuk valóban eléggé bosszantó hogy nála jönnek ki bajok, de egy ilyen pályán gátló törés , ezen miért is kell meglepődni...nem értem, a kipufogó para az tényleg gáz , biztos vannak azért a gyári csapatnál is parák , csak nincsenek így az arcunkba dörgölve , mint ahogy a gerincéig látunk bármi történik a Zengő boxba(na ennek kicsit itt a hátulütője , ennek az arcunkba folyatott médiakampánynak)....de azért valószínű nem is ugyan az a háttér van a ZEngő autó és a gyáriak mögött , ott azért ezek problémák házon belül valószínű jobban le vannak kezelve, de szerintem ott is vannak.
    Tarq megmutatta , hogy van ebbe az autóba potanciál meg szerintem lesz is....Monteiro alatt uaz az autó , de ő elég nagy betli idáig (mondjuk én amúgy se értettem az ő szerződtetését, de Kőváry Anett oda van érte ....lol), reméljük Norbi is villant a géppel hamarosan, mondjuk Hringen jó lenne.

    Hajrá Norbi! Harjrá Zengő Team! Kitartás!
    Szerintem meg a Zengőék kocsija közelében sem ugyanaz mint a Tarquinié. A sztorikból már lejött, hogy a tavalyit fejlesztgették sokáig, aztán jött egy merőben új, ahol az előállításnál/megrendeléseknél/összeszereléseknél a Tarquini kocsijára figyeltek 100%, és ha belegondolunk eléggé időszűkében is lehettek és épp hogy kész lett nekik. Aztán jött a Zengős kocsi... Bármennyire gyári csapat, ez nekik is nehéz lehetett és biztos hogy nem tudták ugyanazt alájuk tenni. Gyakorlatilag össze rakhattak egy autót, de kizárt hogy akár még a Zengőék is tisztában vannak hogy mit kaptak. Innentől kezdve a JAS/Honda azt adott nekik amilyük volt/maradt. Persze évközben tisztulhat a helyzet, de már utalásokat is tettek a Zengőék hogy náluk nem ugyan az autó van.

  20. #120
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg a Zengőék kocsija közelében sem ugyanaz mint a Tarquinié. A sztorikból már lejött, hogy a tavalyit fejlesztgették sokáig, aztán jött egy merőben új, ahol az előállításnál/megrendeléseknél/összeszereléseknél a Tarquini kocsijára figyeltek 100%, és ha belegondolunk eléggé időszűkében is lehettek és épp hogy kész lett nekik. Aztán jött a Zengős kocsi... Bármennyire gyári csapat, ez nekik is nehéz lehetett és biztos hogy nem tudták ugyanazt alájuk tenni. Gyakorlatilag össze rakhattak egy autót, de kizárt hogy akár még a Zengőék is tisztában vannak hogy mit kaptak. Innentől kezdve a JAS/Honda azt adott nekik amilyük volt/maradt. Persze évközben tisztulhat a helyzet, de már utalásokat is tettek a Zengőék hogy náluk nem ugyan az autó van.
    Valószínűleg így is lehet, én is valami ilyemit gondolok, ill. sajnos ez picit sejthető volt. Ennyire mélyen nem mentem bele , hogy melyik kocsi , hogy lett kész miből, de valószínű ez is az egyik oka a hibafaktornak, de ezt mondtam is ez épp , hogy kész lett (ki tudja miből) , így azért ezen nem csoda , hogy most jönnek ki a hibák , ez nem Civic 1,4 iVTEC ami ment x millió teszt kilométer és megveszed és semmi baja az első inditástól....sajnos ez most érik össze. (azért ez minden nap kapnak új alkatrészt is azt sejteti , hogy nem ugyanaz az autó , hanem szépen lassan kikompenzálják )
    Az meg tuti , hogy pl Tarquini alatt fullosan összerakott gép van , meg hát ment is már pár kilométert , hogy ezek a hibák a tesztpályán jöjjenek ki. Én inkább arra utaltam , hogy ott is vannak hibák tuti biztos, csak nincs így az arcunkba öntve , mint ez a sárga-fekete honda esetében, ami alapján az emberek már kezdenek köpködni ..nem értem miért.
    Tuti , hogy a gyári csapatnál is vannak hibák ,de ott van egy gyári mérnök /szerelő gárda , meg full support , így ezek szerintem kendőzötten megoldódnak és nekik is jobb , hogy nem tudodik ki ha valami szar vagy beszart, csupán marketing. Meg azért látjuk ezeket a szupi videókat , de az azért nem tudjuk meg , hogy az a hiba épp minek az oka a JAS vagy egy ZEngős szerelő rakott össze valamit , vagy Norbi vert telibe egy rázót úgy ahogy nem kellett volna ...szóval ahogy mondtam ez jó is meg rossz is , a média hatalma. (megvezet és romba dönt )
    Persze azért van rossz oldala , mert hát nem kevés $$$-t csengettek ezért az autóért , amivel hátteret is vásároltak...amiért azért vannak elvárások Zengőék felől ill Jas-nak is előbb utóbb ciki lesz ha ennyire betlis az autó.
    DE azért ez a nem az mint tavaly a saját BMW, amin ha el lett valami baszva....akkor nem volt kihez menni, hanem jól van fiam elbasztad, menjél basszál egyedül!
    Szerintem ez szépen lassan letisztul és jó lesz ez a gép és csapat!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #121
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ebben a pillanatban mondták, hogy Monteiro autójában is elment a lengéscsillapító, ezért vágta a falhoz.

    Viszont az, hogy Norbi autójába "így" építsenek be új gyári alkatrészeket, az már a pechszéria netovábbja
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  22. #122
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    egy galambon kívül mi jöhet még? Egy leszakadt féktárcsa....

    Ladának is megvan az első pontja.
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 04. 07. 18:17.

  23. #123
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Én továbbra is azt mondom, hogy fogalmam nincs miért mennek ilyen fos pályákra, ez nem is pálya, nálam a pálya egészen máshol kezdődik, ez egy szar.
    Miért kell ezekhez a cigókhoz elmenni???
    Csak roncsderbi van mindig, nem értem, hogy ez kinek üzlet, max annak a pár tréleresnek aki viszi a roncsokat 10000pezó/100m-ért, de rajtuk kívül ezt nem értem ki élvezi???!!!

    Ami meg Norbival történik már vicc kategória.
    Persze nem ismerem a Zoliék szerződéseit, de ha valamikor akkor most már tényleg az asztalra kell csapni, mert mocskos sokat fizettek a kocsiért, és ha pl Chevit vesznek akkor Norbi kb Müllerrel lenne paliban, nem 4ponttal a seggében mindnekinek.

    Én még amúgy azt tudom elképzelni, hogy azért szar a kocsi, hogy a többi honda olyan pont előnyt szerezzen, amit már Norbi nem tud behozni, mert az égő lenne a gyári csapatnak és egyszer csak 1 csapásra kurva jó lesz majd a kocsi!(remélem nem lesz igazam, de ha hirtelen nagyon jó lesz a kocsi és semmi hiba nem lesz ezek után akkor gyanús)

  24. #124
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Most a Honda foghatja a fejét. Az összes honda kiesett a 2. futamon, mondjuk a Seat sem volt szerencsésebb. Bár az-az 1 seat ami maradt az megnyerte a futamot.

    Chevik szerintem most nem mentek 100%-ot, Müller meg biztos,hogy nem ment 100%-ot,de gyanítom,hogy 90-et sem.

    Meg ami a 2. dijátadon történt az is vicces volt.

    A BMW-el mi történt amúgy? lehuzta magát a WC-n?

  25. #125
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    kicsit sok itt az összeesküvés elmélet...

Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •