Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (253 összesen)

Téma: FIA WTCC 2013

  1. #76
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ezért szomorú kicsit, hogy "egyenlő félként" kezelve, pár nappal a futam előtt kapja meg az autót! Oké, nem gyári pilóta, de akkoris... Elvileg javítva minden, reméljük a legjobbakat!
    2-kor kiderül.

  2. #77
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Practice 2

    Hát nagyon kíváncsi vagyok az időmérőre, lesznek itt fura dolgok!

    -első 5 Chevy, utána + 1.3-ra Tarquini
    -Thompson 9., ...jól megy a Lada.
    -első 10-ben nincs BMW!!
    -Norbi 13., valami még mindig nem jó, első kanyart folyamatosan elfüstöli.

  3. #78
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Hát az időmérő valóban fura volt.
    Olyan hibákat csináltak a pilótákat, mint amiket én tettem az isztanbuli futamon.
    Én legalább az időmérőn nem mentem neki senkinek.
    A legdurvább Dudukalo manővere volt. 8 figyelmeztetést simán kiosztanák neki.
    Norbiékat nagyon sajnálom,hogy nem jutottak be a Q1-be,remélem a holnapi futam jobb lesz.

  4. #79
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az időmérő valóban fura volt.
    Olyan hibákat csináltak a pilótákat, mint amiket én tettem az isztanbuli futamon.
    Én legalább az időmérőn nem mentem neki senkinek.
    A legdurvább Dudukalo manővere volt. 8 figyelmeztetést simán kiosztanák neki.
    Norbiékat nagyon sajnálom,hogy nem jutottak be a Q1-be,remélem a holnapi futam jobb lesz.
    Majd jön Vida Zoli és le...sza az "újoncokat", hogy nem olvasták el a GTRM-es szabályzatot.

  5. #80

    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Majd jön Vida Zoli és le...sza az "újoncokat", hogy nem olvasták el a GTRM-es szabályzatot.
    Hol a like gomb?

  6. #81
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Majd jön Vida Zoli és le...sza az "újoncokat", hogy nem olvasták el a GTRM-es szabályzatot.

  7. #82
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Mondjuk, amit Dudukalo, és Barth okoskodott össze, az azért megérne egy leb.st! De a kvali nyertese egyértelmű Dudukalo, nagyon szép volt

  8. #83
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Michelisz:_nincs_választásom

    "... Ráadásul a srácok teljesen ki vannak már készülve, mert hajnali kettőig vagy háromig szögelték az autót, hogy átmenjen a gépátvételen... - Mi van? Ácsi, hát nem a JAS építette az autót? Hogy-hogy nem ment át a gépátvételen?
    - Nézd, szabadkoznak és nagyon sajnálják, de valami miatt a kelleténél vékonyabb üvegeket építettek be és a méretei is pár milliméterrel elmaradtak a minimumtól, a fiúknak rengeteg munkájuk volt vele."


    Gyári csapattal azonos feltételek, ja persze!

  9. #84
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Gabriele Tarquini és Alekszej Dudukalo 5 rajthelyes büntit kapott, 16. ill. 21.-ről fognak indulni.

  10. #85
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    A Norbi-féle Civices f.kodást én már akkor biztosra vettem, amikor a JAS páros több száz kilómétert letesztelt, Norbi meg nagy kegyesen mehetett pár kört a tavalyi géppel. Elég szomorú ez az egész, persze nem tudjuk mi van a háttérben, de gondolom a cash már le volt téve, nem is kevés, mégse tűnik úgy, hogy komolyan vennék Norbiékat! Majd kiderül, ez így nekem nem annyira profi hozzáállás, vagyis inkább elég komolytalan.
    Amúgy épp Yakával boncolgatjuk az idei-tavalyi Monzát, és brutál ez az 1:57-es idő, nameg halványodik a BMW, a tavalyi időket se hozták, csak O'Young mászkált afelé. Muller behúzza idén, mert mire a Lada, esetleg a Civic acélosodik,lehet már a Cruze-ok elnyargalnak szépen, de majd alakul.
    Utoljára módosította: zolibphc; 2013. 03. 23. 22:52.

  11. #86
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Azèrt lehet a hètvègi számlát benyujtanám Zoli helyèben az olaszoknak!

    Bazmeg mi az hogy vèkonyabb ablakokat raktak bele ès a mèret sem stimmel???
    Honnan a bús pics@ból szedtèk az abalkokat???
    Nincs egy rohadt honda kereskedés ott ahol egy szèria kocsit lebontottak volna ès abbòl az abalkot átrakni vagy valami?

    Egyáltalán japán mèrnök látta a kocsit, átnèzte, vagy valami?

    Ez igy vicces, csak sajna megint mi szopunk...

  12. #87
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    ... Amúgy épp Yakával boncolgatjuk az idei-tavalyi Monzát, és brutál ez az 1:57-es idő, nameg halványodik a BMW, a tavalyi időket se hozták, csak O'Young mászkált afelé. Muller behúzza idén, mert mire a Lada, esetleg a Civic acélosodik,lehet már a Cruze-ok elnyargalnak szépen, de majd alakul.
    Ha Muller idejére gondolsz akkor az az 1.57 valójában 1.56,486 !?! ...hogy pattanjon lábköröm a levesébe!!!

  13. #88
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    No, lehet nagy a csalódottság, azért a csend, nameg kit érdekel Müller...igazából Norbi R2 utáni nyilatkozata mindent elmond az első Hondás Zengő hétvégéről, nem sokszor láttuk eddig Norbit ilyen idegesnek. Remélem az asztalra csapnak, és elhajtják a **** a JAS-osokat!

  14. #89
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Igazából ha reálisan nézzük még nincs 1 hete hogy befejezték az autó építését, bár úgy tűnik ez túlzás mivel láthatólag nem készült el minden rendesen, szóval szerintem nem dőlt össze a világ, olyan is volt már hogy az első futamot kihagyta Norbi, ami fontos hogy legyen az autóban annyi potenciál hogy a Hungaroringen már dobogóért tudjon harcolni, szerintem.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  15. #90
    Nekem az is furcsa, hogy rögtön "köpködik" a Hondát, ami elég rossz reklám, és úgy hogy a márkaképviselet mögöttük áll, ez nem vet túl jó fényt, még ha nincs is egymáshoz közük (Jas-Honda magyarország). Ez tényleg az első méterek megtétele volt.
    Ami inkább elszomorító, hogy még Tarquinit is faképnél hagyta Müller. A Chevy, drasztikus szabályváltoztatásokig verhetetlen lesz, az tutti!

  16. #91
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Valaki dobjon egy eredményt,, mert bealudtam!

  17. #92
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az is furcsa, hogy rögtön "köpködik" a Hondát, ami elég rossz reklám, és úgy hogy a márkaképviselet mögöttük áll, ez nem vet túl jó fényt, még ha nincs is egymáshoz közük (Jas-Honda magyarország). Ez tényleg az első méterek megtétele volt.
    Ami inkább elszomorító, hogy még Tarquinit is faképnél hagyta Müller. A Chevy, drasztikus szabályváltoztatásokig verhetetlen lesz, az tutti!
    Nem tudom,hogy tarquini milyen köröket futott az elsö futamon,de a másodikban fix 2:20-as köröket futott ami egy darabig jo is volt,aztŕn elfogyott az elöny. Többiek meg mentek 2:18-19-et ami hosszútávon nem lesz kifizetödő a hondának.

    Mondjuk lehet,hogy beállitás beli különbségek voltak,de szerintem a körönkénti 1-2sec különbség sok.

  18. #93
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az is furcsa, hogy rögtön "köpködik" a Hondát, ami elég rossz reklám, és úgy hogy a márkaképviselet mögöttük áll, ez nem vet túl jó fényt, még ha nincs is egymáshoz közük (Jas-Honda magyarország). Ez tényleg az első méterek megtétele volt.
    Ami inkább elszomorító, hogy még Tarquinit is faképnél hagyta Müller. A Chevy, drasztikus szabályváltoztatásokig verhetetlen lesz, az tutti!
    Mikor köpködték a Hondát??????
    A JAS-t igen. Ahogy írtad, nincs egymáshoz így közük, de a kontextus miatt mindig úgy jön ki. Azt mondják, hogy jó a Chevy.... Mi köze van a Chevynek az egészhez idén? Semmi. Jó az RML, igen. De senki nem azt mondja, hogy jó az RML v. a JAS, mert a kocsival könnyebb azonosulni, mint a csapattal.
    Szerintem a Hondát direktben senki nem szidta. Jó autó lesz ez. Tarquini hibázgatott bőségesen, Müllert meg mintha cérnán húzták volna. Az "öregnek"is szokni kell a kocsit, ez van.

    A JAS-os együttműködéshez meg csak annyit, hogy van tapasztalatom olaszokkal üzleti téren - néhány évnyi. Ha zabálásról, meg szórakoztatásról van, szó, ahhoz értenek, de "üzletelni" velük.... hát fel kell kötni a gatyát.
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2013. 03. 25. 10:22.

  19. #94
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése

    A JAS-os együttműködéshez meg csak annyit, hogy van tapasztalatom olaszokkal üzleti téren - néhány évnyi. Ha zabálásról, meg szórakoztatásról van, szó, ahhoz értenek, de "üzletelni" velük.... hát fel kell kötni a gatyát.
    Én is félek az olaszoktól, mint a tűztől.
    Mi csak nyaralni voltunk náluk, de amit ők munka néven leművelnek, attól egy németnek a haja kihullana.

    Csak néhány példa hirtelen: éttermek előzmények és kiírás nélkül bezárnak délután szieszta címszóval, nyitás időpontja ismeretlen.
    Hajós kirándulás, angolul persze semmi nincs kiírva, de olaszból kiderítettük, reggel 6:30-kor indul, A pontból.
    1. nap: A pontnál várunk 6:00-tól, 6:27 körül beesik egy kislány, mondjuk mivan, kérdi jegyet vettünk-e? Mondjuk nem. Hát azt előre kell venni, B pontban. B pont ugyanúgy azon a partszakaszon van, csak cirka 2 km-el arrébb, gyalog. Lekéstük mondja jöjjünk holnap.
    2. nap, reggel 6:00-kor várunk B pontnál, 6:20-is semmi, tiszta ideg mindenki. Beesik a srác, veszünk jegyet, de látjuk nincs idő, kérdezzük hogy lesz, mondja nyugi, megvár a hajó. Maratoni tempóban rohanunk A pontba, odaérünk 6:40 körül, hajó sehol. Fasza bazmeg, elment. Azért csak várunk még, 7 után megjött a hajó, 8 körül el is indultunk. Igen, a 6:30-assal.

    Aztán ráadásként hazafelé az egyik autóban megállt a generátor, bevontattuk egy helyre, mondtuk mi a baj, nem hitték el. Az autó tulajai ott maradtak, mi többiek haza. 5 napig ott voltak egy kurva motelben, mert napokig tartott mire elhitték/kiderítették mi baj, rendeltek alkatrészt, gyári ár x2 áron kábé. Tehát 5 nap múlva nem kész lett az autó, hanem itthonról rendeltek trélert, és hazahozták. 800 km-re a magyar határtól. Mert még így is olcsóbb volt.

    Szóval olaszok, szeretem ja!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #95
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor köpködték a Hondát??????
    A JAS-t igen. Ahogy írtad, nincs egymáshoz így közük, de a kontextus miatt mindig úgy jön ki. Azt mondják, hogy jó a Chevy.... Mi köze van a Chevynek az egészhez idén? Semmi. Jó az RML, igen. De senki nem azt mondja, hogy jó az RML v. a JAS, mert a kocsival könnyebb azonosulni, mint a csapattal.
    Szerintem a Hondát direktben senki nem szidta. Jó autó lesz ez. Tarquini hibázgatott bőségesen, Müllert meg mintha cérnán húzták volna. Az "öregnek"is szokni kell a kocsit, ez van.

    A JAS-os együttműködéshez meg csak annyit, hogy van tapasztalatom olaszokkal üzleti téren - néhány évnyi. Ha zabálásról, meg szórakoztatásról van, szó, ahhoz értenek, de "üzletelni" velük.... hát fel kell kötni a gatyát.
    Úgy gondoltam a hondát mint Te a Chevy-t. Semmi közük hozzá, de a végén a Honda logo van ott. Csak azt akartam mondani hogy azért kezelhetnék szerintem finomabban is a helyzetet.

  21. #96
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Sziasztok!

    Én egy kicsit másképp látom a dolgokat!
    Ha visszagondoltok az elmúlt három évre, hányszor volt az, hogy amatőr hibákat csinált a csapat stb. Ezen a hétvégén amikor Norbi alatt volt egy kb. normális kocsi, akkor nagyon ment! Elég csak a warmup és a race1 eredményt megnézni. Illetve maga a Zengős csapat szerintem baromira profi volt egész végig, így kell ezt csinálni, szerintem rajtuk nem múlott semmi, amit tudtak az megtették!

    JAS motorsport-nak mégis csak jó eredményei vannak eddig és győzni jöttek a sorozatba, szerintem összekapják magukat.

    Chevi fölényről meg annyit, hogy Monzából nehéz kiindulni. A Cheviknek van messze a legnagyobb motor erejük. Kíváncsi vagyok, hogy egy kanyargósabb pályán mi lesz a különbség a honda és köztük. (Remélem csökken fog.)

    Mindent egybe véve én bizakodó vagyok az évvel kapcsolatban, jó lesz!

  22. #97
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Az időmérőt nem adja az eurosport?

  23. #98
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Az időmérőt nem adja az eurosport?
    De, csak sajnos a Player-en.

  24. #99
    Norbié a 4. idő az első szabadedzésen(1:46.601) , Tarquini a 2.(1:46.125), Müller az első(1:46.095).

  25. #100
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Második szabadedzésen, meg leszakadt az egyik kipufogó tartó-bak , így nem nagyon tudott értékelhető kört futni. Szerelés....

    De a Hondák továbbra is jó helyen 4. Monteiro , 5 Tarq, reméljük ez azért jó jel.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •