Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 48 (48 összesen)

Téma: GTL Nyári FunCup - Cadwell

  1. #26
    Papp Lajos Regisztrált Lui76 logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 02.
    Város
    Balatonfenyves
    Üzenetek
    5
    Hú , ez jó pálya szeretem.
    Tesztelni már nem érek ide, de versenyre jövök.
    Lui76

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Holnap este futam, ne felejtsetek el nevezni!

    ...és leszedni a pálya update-et!

  3. #28
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...és leszedni a pálya update-et!
    Akkó mosmá nemcsak Norbi update van, hanem Pálya update? Tudnál kicsit írni róla, mit tud , van e olyan hatásos mint a védett termék, vagy ez hatásosabb esetleg? Vagy ehez edzeni sem kell, és esetleg még olcsób is, vagy jár é valamilyen elvonási tünetet okozó mellékhatással? Köszönöm a figyelmet melyet ráfordítottál eme szösszenet elolvasására, várom mielőbbi, és mindenre kiterjedő válaszod, melyet előre is köszönök. Utólag monnyuk reklamálást nem fogadok. Tehát akkor most igaz az a hír, ami valójában valós?
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Látom sikerült kipihenned magad!

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Grat mindenkinek aki részt vett a mai futamban!

    1. futamon úgy a 6 hely környékéről indulhattam. Szokásosan szarul rajtoltam. Vki mindig megelőz a startnál. Az első körökben jött a szokásos tülekedések, helyezkedés, adok kapok, ami során ha jól emlékszek 2 embernek is kiraktam a vállamat, de helyet hagyva mindenkinek. Úgy az 5 hely környékén utaztam, elölem a "Dorbi-s' boly elhúzott, Nibi követett 5mp körüli idővel, ezt kellett a végéig tartanom (ezért dolgoztam).

    2. futamon megint úgy a 6 hely tájáról indultam, szokásos szar rajt. Az első dombtetős hosszú jobbosban egy jó manővert indítottam, de a végére túlságosan kisodródtam, majdnem a legvégére visszacsúsztam. Itt most én kapaszkodtam Nibi hátára, egypár autót együtt előzgettünk, majd sok-sok körön át néztem a rendszámtábláját, kerestem rajta a lukat, de a próbák csak füstöléssel végződtek, meg is perdültem, nibi bevárt, ezektől kiestem a ritmusból is. A slusszpoén hogy elfogyott a benzinem. Nem 18Lap-ra töltöttem a tankot (a 16 körös futamon, mert utálom ha kifogy, tutibiztire megyek), hanem 18Liter-re. Ha-ha.

  6. #31
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Grat mindenkinek aki részt vett a mai futamban!

    1. futamon úgy a 6 hely környékéről indulhattam. Szokásosan szarul rajtoltam. Vki mindig megelőz a startnál. Az első körökben jött a szokásos tülekedések, helyezkedés, adok kapok, ami során ha jól emlékszek 2 embernek is kiraktam a vállamat, de helyet hagyva mindenkinek. Úgy az 5 hely környékén utaztam, elölem a "Dorbi-s' boly elhúzott, Nibi követett 5mp körüli idővel, ezt kellett a végéig tartanom (ezért dolgoztam).

    2. futamon megint úgy a 6 hely tájáról indultam, szokásos szar rajt. Az első dombtetős hosszú jobbosban egy jó manővert indítottam, de a végére túlságosan kisodródtam, majdnem a legvégére visszacsúsztam. Itt most én kapaszkodtam Nibi hátára, egypár autót együtt előzgettünk, majd sok-sok körön át néztem a rendszámtábláját, kerestem rajta a lukat, de a próbák csak füstöléssel végződtek, meg is perdültem, nibi bevárt, ezektől kiestem a ritmusból is. A slusszpoén hogy elfogyott a benzinem. Nem 18Lap-ra töltöttem a tankot (a 16 körös futamon, mert utálom ha kifogy, tutibiztire megyek), hanem 18Liter-re. Ha-ha.

    De a csaták jók voltak. Kivi voltam tudsz-e kezdeni valamit a Mustimmal, olykor láttam hogy megmentettél, mert nem vártad hogy olyanokat lassulok, de hát csak így fordul ez a tetű.
    Esetleg valami extra, nem várt manőverrel tudtál volna meglepni. De gondolom kockáztatni se akartál.
    Aztán meg bevártalak mert láttam hogy előrébb úgyse végzek, akkor meg nyomjuk a tutit.
    Jó volt na.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #32
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Na, ez volt az a verseny, ami helyett jobb lett volna kimenni a szigetre a Tankcsapdára...

    Első futamon az első körben a dombtetőn féktávon kirakott valaki, utolsó helyre estem vissza, beragadtam Jani mögé, mire sikerült lenyomnom, az eleje annyira meglépett, hogy csak a 6. helyig tudtam zárkózni, két körrel a vége előtt láttam, hogy Nibi megy előttem, de túl messze van ahoz, hogy beérjem, úgyhogy leeresztettem és szép lassan bedöcögtem.

    Második futam a feléig jól alakult. Talán Sebestyén Márkot kergettem, Nibi kergetett engem, de féltávnál egy gyors jobbosban lesodródtam a porba, elment a hátulja, nem tudtam megfogni. Horror nagyot buktam és bár a kocsi csodába illően kevés sérülést szerzett, már nem volt kedvem még egyszer megcsinálni az első futamos felzárkózós koreográfiát. Bementem a boxba és szépen kiszálltam a versenyből.

    Lacának nagy gratula! Olyan időket ment a Cortival, hogy csak lestem! Majd holnap meséld el, hogy kell csinálni!

  8. #33
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ez volt az a verseny, ami helyett jobb lett volna kimenni a szigetre a Tankcsapdára...

    Első futamon az első körben a dombtetőn féktávon kirakott valaki, utolsó helyre estem vissza, beragadtam Jani mögé, mire sikerült lenyomnom, az eleje annyira meglépett, hogy csak a 6. helyig tudtam zárkózni, két körrel a vége előtt láttam, hogy Nibi megy előttem, de túl messze van ahoz, hogy beérjem, úgyhogy leeresztettem és szép lassan bedöcögtem.

    Második futam a feléig jól alakult. Talán Sebestyén Márkot kergettem, Nibi kergetett engem, de féltávnál egy gyors jobbosban lesodródtam a porba, elment a hátulja, nem tudtam megfogni. Horror nagyot buktam és bár a kocsi csodába illően kevés sérülést szerzett, már nem volt kedvem még egyszer megcsinálni az első futamos felzárkózós koreográfiát. Bementem a boxba és szépen kiszálltam a versenyből.

    Lacának nagy gratula! Olyan időket ment a Cortival, hogy csak lestem! Majd holnap meséld el, hogy kell csinálni!
    Az a baj hogy ilyenkor ő se tudja.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #34
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése

    De a csaták jók voltak. Kivi voltam tudsz-e kezdeni valamit a Mustimmal, olykor láttam hogy megmentettél, mert nem vártad hogy olyanokat lassulok, de hát csak így fordul ez a tetű.
    Esetleg valami extra, nem várt manőverrel tudtál volna meglepni. De gondolom kockáztatni se akartál.
    Aztán meg bevártalak mert láttam hogy előrébb úgyse végzek, akkor meg nyomjuk a tutit.
    Jó volt na.
    Az extra, nem várt manőver fájt volna mindenkinek
    Még ha be is tudtam volna melléd fékezni kanyar elején, úgy hogy nem löklek meg, és még a kijáratot is meghagyom neked, tehát énis teis rosszabb íven veszed a kanyart, a kijövetelnél, kanyar után úgyis elhúztál volna egy egyenesben az erősebb kocsi miatt. Próbáltam szélesen venni egykét kanyart hogy a kijáraton gyorsabban jöjjek ki, de az egyenesben akkor sem foglak meg (Alfa VS Mustang). Nem találtam fogást na.
    Ez a szép ebben a GTL-ben, hogy külön karakterisztikájú gépek is tudnak ádáz csatát vívni (nem úgy mint pl Race07-ben). Hogy a satnyább, ám gyorsabb géppel (musti) hogyan lehet a fürgébb, de lassabb gépeket (alfa,corti) megelőzni egyenesben, azt értem. De fordítva, a fürgével, a gyorsabbat, úgy hogy az elöl haladó nem rontja el az íveket, pontokat, azt nem tudom hogyan kéne megelőzni (főleg ahol még hosszú íves kanyar sincs).

  10. #35
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Az extra, nem várt manőver fájt volna mindenkinek
    Még ha be is tudtam volna melléd fékezni kanyar elején, úgy hogy nem löklek meg, és még a kijáratot is meghagyom neked, tehát énis teis rosszabb íven veszed a kanyart, a kijövetelnél, kanyar után úgyis elhúztál volna egy egyenesben az erősebb kocsi miatt. Próbáltam szélesen venni egykét kanyart hogy a kijáraton gyorsabban jöjjek ki, de az egyenesben akkor sem foglak meg (Alfa VS Mustang). Nem találtam fogást na.
    Ez a szép ebben a GTL-ben, hogy külön karakterisztikájú gépek is tudnak ádáz csatát vívni (nem úgy mint pl Race07-ben). Hogy a satnyább, ám gyorsabb géppel (musti) hogyan lehet a fürgébb, de lassabb gépeket (alfa,corti) megelőzni egyenesben, azt értem. De fordítva, a fürgével, a gyorsabbat, úgy hogy az elöl haladó nem rontja el az íveket, pontokat, azt nem tudom hogyan kéne megelőzni (főleg ahol még hosszú íves kanyar sincs).
    Sprint futamon csak ha hibázik, vagy arra kényszeríted... és imádkozol is.
    Hosszabb távon meg ott a lelki felőrlés/fárasztás/kivárás... Mert tudod azt is hogy a nagy bálnáknak sokkal jobban fogy a gumijuk.
    Ez egy ilyen játék, ettől szép, de bele kell rázódni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  11. #36
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sprint futamon csak ha hibázik, vagy arra kényszeríted... és imádkozol is.
    Hosszabb távon meg ott a lelki felőrlés/fárasztás/kivárás... Mert tudod azt is hogy a nagy bálnáknak sokkal jobban fogy a gumijuk.
    Ez egy ilyen játék, ettől szép, de bele kell rázódni.
    És az sem mindegy, hogy ki vezeti a bálnát, ill. a keszeget... Én pl. amíg mentem, belülről is, kívülről is előztem meg mustikat a cortimmal, bár az igazat megvallva, okozott egy kis fejtörést, mire rájöttem, hogy hol és hogyan kell próbálkozni vele. de miután rájöttem, már nem volt olyan nagy durranás. Tény, hogy nem egy kanyart vett igénybe a tényleges előzési manőver.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szép ebben a GTL-ben, hogy külön karakterisztikájú gépek is tudnak ádáz csatát vívni (nem úgy mint pl Race07-ben). Hogy a satnyább, ám gyorsabb géppel (musti) hogyan lehet a fürgébb, de lassabb gépeket (alfa,corti) megelőzni egyenesben, azt értem.

    De fordítva, a fürgével, a gyorsabbat, úgy hogy az elöl haladó nem rontja el az íveket, pontokat, azt nem tudom hogyan kéne megelőzni (főleg ahol még hosszú íves kanyar sincs).
    Ami 100%-ig biztos hogy egy ilyen V8-as teknővel nem lehet hiba nélkül autózni, elég ha csak egyszer a nyomás alatt lecsúszik az ívről és el is tudsz menni mellette. Illetve jellemzően egy-egy kanyargósabb résznél lehet egy igen agresszív féktávon venni és betenni a gépet (akár külső íven is), majd utána levédeni egy két kigyorsítást. Ha picit meg tudtál lépni, onnan már nincs sok esély rá hogy visszaelőzzön.


    Mindez nagyon függ a pálya karakterisztikájától, de az idő minden képpen a V8 ellen dolgozik...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 08. 10. 14:50.

  13. #38
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Sziasztok.A tegnapi versenyen után elégedett lehettem,bár a dobogós helyezésem,nem tükrözi a tudásomat.Nagy küzdelmeim nem voltak,az elöttem lévőknél jóval lassabb,a mögöttem lévöknél pedig kicsit gyorsabb voltam.Egyenlő feltételek mellett erre nem sok esélyem lenne,de ez így jobban tetszik

  14. #39
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    1 verseny elég kamatyul sikerült,ugy volt mindenmég az uccsó körben kaptam egy s&g-t is,de már nem töltöttem le
    2. verseny már jobban alakult,követtem Szabolcsot,majd az ucsó kanyar előtti bal falon hogy minek mentem neki fogalmam nincs,Szabolcs te is? de fejre álltam mint a jancsiszeg:P
    a vonalvezetése jó a pályának de annyi bug van benne hogy hihetetlen
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #40
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hosszabb távon meg ott a lelki felőrlés/fárasztás/kivárás... Mert tudod azt is hogy a nagy bálnáknak sokkal jobban fogy a gumijuk.
    Ez egy ilyen játék, ettől szép, de bele kell rázódni.
    Erre kéne rágyúrnom nekem is. Annyira nem akarok senkit se meglökni, letolni, feltartani, hogy mindig elbénázom, lásd, második futam. Az első futam rajtja elég ütősre sikeredett, de a másodikon annyira akartam vigyázni, a mellettem lévőre, hogy el is hagytam a pályát, aztán fejre is állt Mustang (hiába van négy kereke, mégis megbotlik). Ridley Scott nem kelt olyan feszültséget az Alienben, mint Nibi, mikor elkezdi bökdösni befele a kocsija orrát. Persze, hogy elrontom. Írok is az ombudsmannak.


  16. #41
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a vonalvezetése jó a pályának de annyi bug van benne hogy hihetetlen
    Én voltam az egyik.

    Nem találkoztam semmi furcsával.

  17. #42
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj hogy ilyenkor ő se tudja.
    Dehogy nem, csak neked nem mondom meg.

  18. #43
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogy nem, csak neked nem mondom meg.
    De nem is engem érdekel...

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Ridley Scott nem kelt olyan feszültséget az Alienben, mint Nibi, mikor elkezdi bökdösni befele a kocsija orrát.
    Ez hatalmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #44
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Lacának nagy gratula! Olyan időket ment a Cortival, hogy csak lestem! Majd holnap meséld el, hogy kell csinálni!
    Toltam neki ahogy tudtam, csak a saját köridőmmel foglalkoztam, mindent egy lapra tettem fel jobb verdával ugyan, de most az eccer én voltam az UFO.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a vonalvezetése jó a pályának de annyi bug van benne hogy hihetetlen
    Ezeket kérlek ecseteljétek... pontosan mi történt, hol mikor...


    Köszi

  21. #46
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Ja a pályát elfelejtettem dicsérni. Nagyon élvezetes a haladás rajta! Az első kanyar olyan OuRouge-os (vagymi) tökig nyomod a felfelében a gázt, belepaszírozódsz az aszfaltba, a tetején meg éssznél kell lenni. Közepe az elmegy. A huppanós dombnál imádkozni, és kapaszkodni hogy nelegyen meglepetés. A pálya vegén meg azaz erdős kanyargós csiki-csuki meg rém cuki. Hangulatos.
    Márcsak a közepét kéne ilyen 8-as pályára megcsinálni, és indulhatna is a "kiakeményebb legény máma" verseny (van vmi neve is amikor két kocsi megy szembe, és ki rántja el elöbb)

  22. #47
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Első versenyt elég magányosan töltöttem,Laci sokkal gyorsabb volt,mögöttem se volt senki...eltelt

    A második,na az már élménytelibb volt! Mögöttem Zoltán,nyomtuk a Mininek,majd én csak azt láttam,hogy Zoltán eltűnt. Azután talán még 1-2 kört mentem,majd:


    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    2. verseny már jobban alakult,követtem Szabolcsot,majd az ucsó kanyar előtti bal falon hogy minek mentem neki fogalmam nincs,Szabolcs te is? de fejre álltam mint a jancsiszeg:P
    Szerintem életemben nem repültem ekkorát,mint tegnap a Minivel

    Utolsó előtti kanyarban fordultam jobbra, és úgyis mondhatnám: a többire nem emlékszem! ...úgy tűnt percekig forgok a levegőben

    A Mini totálkáros, egyenesen nem tudtam vele menni,de a kanyarokban se igazán...laza 2 másodperccel voltam lassabb körönként,de azért végigküzdöttem

    Jó móka volt,köszi és grat mindenkinek

  23. #48
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket kérlek ecseteljétek... pontosan mi történt, hol mikor...


    Köszi
    ehh már megakartam nézni tegnap csak nem volt repim nem vette fel az elejét.
    megnéztem most az esetet,most vettem észre csak hogy a map végén van 3 gumifal sor egymás után és a 3. kijjebb áll mint az előtte levő 2,na szóval ha súrolod az első kettőt akkor a 3. ban felakadsz.
    Szerver repi 707,egy körrel később ua a mutatvány csak éppen Dobri Szabinekem is elment a balelső Szabi:Pén peppet megijedtem az enyémnél:Pááá durva volt
    akkor több helyen kilehet esni a pályáról,ami nem éppen faya
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •