Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - Paul Ricard HTTT Short

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Az óvás topik le van zárva, kérem feloldani.
    felnyitva, sorry

  2. #27
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Hát az eddigieknél jobb volt ez a futam, legalábbis a 4-5-6 pozíció környékén, ahol én meccseltem...
    Bő 5 tizedes PB-vel sikerült a 7. helyre kvalifikálnom magam. Az első versenyen ráakaszkodtam Király Andrisra, nagyot meccseltünk, volt, hogy 5 kanyaron keresztül mentünk egymás mellett és mikor már azt hittem megvan, akkor szúrt be mellém a célegyenes ráfordítóban és vette vissza a helyét. Ekkorra eléggé elfogytak a gumijaim és a végéig már csak követni tudtam, így lettem 5.
    A második futam elején Prost akart körbeautózni, amit viszont én nem akartam, de sajnos a T3 bejáratán utólértem Szalafai Fedort. Csak picikét pöccintettem meg, de Fedor ettől a bukótérbe került, elvettem kicsit, hogy visszaférjen elém, de emiatt mind a ketten pozíciót vesztettünk. Ezért egy nagy bocsánatkéréssel jövök Fedornak. BOCS FEDOR! Amikor minden letisztult, beálltam a 4. helyre és kaptam a nyakamba egy Király Andrist, aki végig tolt a versenyen. Megint nagyot meccseltünk, bár most nem lett pozíció csere. Piszok nehéz volt végigmenni így, hogy Andris folyamatos nyomás alatt tartott, de sikerült a 4. helyre behozni. Csak azt sajnálom, hogy a Fedoros eset miatt meg fognak róni, így Zhuhaira csökkennek az esélyeim, de hát ez van...
    És szerencsére a lekörözöttek védekezését sem tapasztaltam, bár kóvályogtak rendesen...
    Király Andris, még 1X köszi a két meccset, én nagyon élveztem!

  3. #28
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Csak picikét pöccintettem meg, de Fedor ettől a bukótérbe került
    Részemről nincs gond. Én mindig azt mondom, hogy ennyi benne van a "játékban" a való életben is és remélem, hogy ebből nem lesz neked büntetés. A versenyszabályzatban egyébként benne van, hogy "A klasszikus túraautós koccolgatások, tükörleverések, stb. bizonyos fokig engedélyezettek, azonban óvni lehet az adott szituációkat, hogy a túlzott agressziót és szabálytalanságot a versenybíróság szankcionálni tudja!" Én az esetet nem óvom meg. Van egy másik, amit viszont igen, de abban nem vagy érintett.
    Szóval részemről oké a dolog. Amíg nem vagyok lezúzva, addig elfogadom a dolgot.
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2012. 08. 02. 12:41.

  4. #29
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről nincs gond. Én mindig azt mondom, hogy ennyi benne van a "játékban" a való életben is és remélem, hogy ebből nem lesz neked büntetés. A versenyszabályzatban egyébként benne van, hogy "A klasszikus túraautós koccolgatások, tükörleverések, stb. bizonyos fokig engedélyezettek, azonban óvni lehet az adott szituációkat, hogy a túlzott agressziót és szabálytalanságot a versenybíróság szankcionálni tudja!" Én az esetet nem óvom meg. Van egy másik, amit viszont igen, de abban nem vagy érintett.
    Szóval részemről oké a dolog. Amíg nem vagyok lezúzva, addig elfogadom a dolgot.
    Igen, én is így gondolkozom, de nekem megnyugvás, ha még az ilyen apró dolgokat is tisztázhatom az érintettel. Ugyanakkor az eset első körös akció volt és van már annyi tapasztalatom, hogy tudjam, a VB "vasszigora" elől nincs menekvés az első körben...

  5. #30
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Diczházi Péternek: privát üzenetet küldtem neked. Légyszi csekkold!
    Üdv, Fedor

  6. #31
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Olimpia, Gyurta Dani...

    „ezmegmia...?” pálya.
    (Részemről)

  7. #32
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Diczházi Péternek: privát üzenetet küldtem neked. Légyszi csekkold!
    Üdv, Fedor
    Megtaláltam, köszönöm! :-) Válaszoltam is!
    - 2. futam, utolsó kör, 4. kanyar:
    Megesik, szerintem belefér a "verseny baleset" kategóriába, nincs harag!

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

  9. #34
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    Ulbrich László: bocsi a 2. verseny első körének utolsó kanyarjában a lökésért

  10. #35
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Ulbrich László: ne haragudj amiért meglöktelek az első futam 11. körében. Későn fékeztem és rád csúsztam, nem volt szándékos.
    Bajnok Tamás: szintén nem volt szándékos a második futam 4. körében a megpöckölés, utána el is vettem, hogy leszakadjak.
    Antal Gábor: Második futam 7. körében nagyon későn fékeztem és meg is csúsztam, sajnálom, hogy meglöktelek.

    Természetesen az összes esetet beírtam az óvás topikba. Egyébként baromi jó csaták voltak.

  11. #36
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297

    :)

    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Ulbrich László: ne haragudj amiért meglöktelek az első futam 11. körében. Későn fékeztem és rád csúsztam, nem volt szándékos.
    Bajnok Tamás: szintén nem volt szándékos a második futam 4. körében a megpöckölés, utána el is vettem, hogy leszakadjak.
    Antal Gábor: Második futam 7. körében nagyon későn fékeztem és meg is csúsztam, sajnálom, hogy meglöktelek.

    Természetesen az összes esetet beírtam az óvás topikba. Egyébként baromi jó csaták voltak.
    Semmi gond, részemről nincs harag

  12. #37
    Király András2 Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    6
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Király Andris, még 1X köszi a két meccset, én nagyon élveztem!
    Ja, klassz volt így menni, hogy végig volt ki elől menekülni, illetve kit üldözni! Tavalyi rossz tapasztalat miatt mondjuk félek már az ilyen több íven fordulós, ívről lecsúszós pályáktól (valakit csúnyán eltrafáltam). De most valóban sikerült jót küzdeni, közelről is, meg kicsit messzebbről is. Az utsó kanyaros beszúrás belülről simábbnak tűnt elsőre, a replayt visszanézve már annyira nem. De rohadt nehéz ezen a pályán előzni rendesen. Na szóval élveztem én is!

  13. #38
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Wilson írta Hozzászólás megtekintése
    Az utsó kanyaros beszúrás belülről simábbnak tűnt elsőre, a replayt visszanézve már annyira nem. De rohadt nehéz ezen a pályán előzni rendesen. Na szóval élveztem én is!
    Igen, a repin látszik, hogy akkor kicsit meleg volt a pite, de semmi baj! Belülről tényleg nem látszott veszélyesnek. Nem láttam merre vagy és nem mertem zárni az ívet. Király csata volt és szerintem végig korrekt! Még sok ilyen meccset! Mindenkinek!

  14. #39
    Ulbrich László Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Ulbrich László: ne haragudj amiért meglöktelek az első futam 11. körében. Későn fékeztem és rád csúsztam, nem volt szándékos.
    Bajnok Tamás: szintén nem volt szándékos a második futam 4. körében a megpöckölés, utána el is vettem, hogy leszakadjak.
    Antal Gábor: Második futam 7. körében nagyon későn fékeztem és meg is csúsztam, sajnálom, hogy meglöktelek.

    Természetesen az összes esetet beírtam az óvás topikba. Egyébként baromi jó csaták voltak.
    Lehel és Dávid!

    Ez bőven benne van. Sajnos jómagam is követtel el hasonlót, sőt durvábbat is:

    Elnézést Bajnok Tamás, amiért az első futam 12. körében csúnyán keresztbe fordítottalak!

    Antal Gábor! Bocsánat az elmért féktávért a második futam 3. körének elején!

    Ennek ellenére a versenyt nagyon élveztem!
    Reméljük Zhuhai-ban kevesebbet hibázunk majd!

  15. #40
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Zuty írta Hozzászólás megtekintése
    Lehel és Dávid!

    Ez bőven benne van. Sajnos jómagam is követtel el hasonlót, sőt durvábbat is:

    Elnézést Bajnok Tamás, amiért az első futam 12. körében csúnyán keresztbe fordítottalak!

    Antal Gábor! Bocsánat az elmért féktávért a második futam 3. körének elején!

    Ennek ellenére a versenyt nagyon élveztem!
    Reméljük Zhuhai-ban kevesebbet hibázunk majd!
    Semmi gond, ez benne van, jó verseny volt!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •