Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - Paul Ricard HTTT Short

  1. #1
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    HTCM Nyári Kupa - Paul Ricard HTTT Short

    3. futam: Paul Ricard HTTT Short (FRA)



    Verseny ideje: 2012.08.01., szerda
    Nevezési határidő: 20:00
    Gyakorlás kezdete: 20:30
    Időmérő: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm-Up: 21:30
    Warm-Up hossza: 5 perc
    Futam kezdete: 21:35
    Futam hossza: 2*12 kör
    Rajt típusa: álló rajt, második futamon első 8 fordított sorrendben

    Szerver: gtr-masters.hu#1
    Jelszó: summercup2012

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Indulási feltételek és általános társalgó: HTCM Nyári Kupa 2012

    - A futamokon chat stop lép érvénybe, TILOS zavarni a többieket beírásokkal a gyakorlás befejezése után, a kvalifikáción csak "közérdekű" dolgok írhatóak korlátozott számban a chat-re (segítségkérés, információ), futamon minden nemű beírás tilos egészen az utolsó versenyző leintéséig! Chat stop megszegése szankciót von maga után!

    - Névhasználat: Akinek nem megfelelő a névbeállítása nem léphet fel a szerverre! Segítséget itt találhattok!

    - "A" szerverrel a legjobb 25 érvényes nevezéssel rendelkező prekvalozó léphet fel, amennyiben a "B" szerver létszáma 12 fő alatt alakul, akkor az A szerverről töltjük fel a B szervert 12 főig, hogy meglegyen a létszám. ("C" szerver indítása esetén ugyan ez az analógia)

    - Futam előtt mindenki ellenőrizze az internet kapcsolatát, 160-200 ms feletti ping már nem alkalmas online versenyzésre, a jó bőven 100ms alatt van. (PingTest)

    - Hockenheim-i büntetések itt: HTCM Nyári Kupa - Büntetések



    *******************
    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A versenyzői kódex előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    Hockenheim-i futamot követően találtunk pár embert, akik tört játékkal mennek, az eredeti szoftver természetesen elengedhetetlen az induláshoz, még nyáron is. Illegális szoftverrel versenyzőket kizárással jutalmazzuk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 30. 18:31.

  2. #2
    senki nem nevez??

  3. #3
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    senki nem nevez??
    Jövő hét szerdán van futam
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #4
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Jövő hét szerdán van futam
    Ez a szerdám pont szabad lenne, erre jövő héten van mikor délutános vagyok!
    A király nem Elvis volt...

  5. #5
    Szent habakuk!
    Ezt a pályát vazze...

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sziasztok, nem lesz ma szerver, van egy kis technikai problémánk, holnapra megpróbáljuk megoldani... addig gyakoroljatok offline!

  7. #7
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Figyelem!

    A pálya "modern" mivoltjából, mivel nincs füves rész a pálya szélét jelző felfestés mellett. Mindenkit megkérek, igaz h a szabályzatban nem fektettük, le mivel nyári funról van szó. A saját lelkiismeretére hagyom, de ellenőrizni fogom, ki az aki becsületesen megy végig a pályán, ha leesik az ívről kimegy a pálya melletti bukótérbe mennyire fog normálisan visszatérni. Illetve biztos észrevettétek h az első szektor csiki-csuki részén "lehet vágni". PLS MAX 2 KERÉKKEL MENJETEK LE A PÁLYÁRÓL!

    Még 1 dolog, a boxbol való kihajtásnál is nagyon körültekintően hajtsatok ki. Mivel a kijárat pont az ideális ívre vezet ki. PL jól lehet használni a kis térképet, nálam pl ezért van bekapcsolva folyamatosan/ azért ha leesek a pályáról normálisan tudjak visszatérni, ugyanis kis pontokkal jelzi a térképen a közeledő autókat!
    Ezt a pályát fel is lehet fogni 1 kisebb tesztnek, h ki mennyire tud odafigyelve közlekedni (hisz High Tech Test Track ).

    További jó körözgetést
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    A futamra érvényes büntetések:

    HTCM Nyári Kupa - Büntetések

  9. #9
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Hey Prost! Igazán feldobhatnál egy repit, hogy lássam az íveket, amiket használnom kellene! thx

  10. #10
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Hey Prost! Igazán feldobhatnál egy repit, hogy lássam az íveket, amiket használnom kellene! thx
    A kör szabálytalan, mert lecsúsztam egy helyen a pályáról. Sajnos belülről jónak tűnt, viszont nem kéne így menni.

  11. #11
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nem tudom hogy tudok e indulni, ezért nem nevezek de remélem 9 ig ideérek és elindulnék a B-n
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Minden érvényes nevezéssel rendelkező versenyző indulhat az "A" szerveren!
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/htcm


    Aki szeretne még indulni az A szerveren az itt jelentkezzen, 107% megfutása alapfeltétel!

  13. #13
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    eléggé elfogyott a mezőny

  14. #14
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Indulnék
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #15
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    eléggé elfogyott a mezőny
    Olimpia, Gyurta Dani...

  16. #16
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Hol van a B szerver? Gondoltam hogy az elmúlt hetek nagy számú érdeklődése megmarad, nem adtam le nevezést mert B-n akartam indulni. De itt nem lesz B. Amennyiben 21.00-ig nem leszünk többen akkor belépek A szerverre.Egyébként hány főre van állítva a szerver?
    .

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    B szerver is fut, nem látjátok?

    25 fős az A szerver, 21 érvényes nevezőnk volt. 4 kiadó hely van, annak aki tud 107°-ot futni:

    Ledzényi László és Bartha Zsolt a fenti feltétellel jöhetnek A-ra és még 2 ember, aki itt bejelentkezik.

  18. #18
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver is fut, nem látjátok?

    25 fős az A szerver, 21 érvényes nevezőnk volt. 4 kiadó hely van, annak aki tud 107°-ot futni:

    Ledzényi László és Bartha Zsolt a fenti feltétellel jöhetnek A-ra és még 2 ember, aki itt bejelentkezik.
    Bocsi ha félre értettél, látom hogy van B szerver, én a létszámot hiányoltam
    .

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi ha félre értettél, látom hogy van B szerver, én a létszámot hiányoltam
    Jah, hát gondolom az olimpia, a nyár, meg a sok büntetés...

  20. #20
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Hát gyerekek, most már értem miért fogy a létszám, ennyire gusztustalanul nem láttam embereket versenyezni, talán még publicon sem, mint ma este a két futamon.
    1. A pálya meddig tart? A teljes leaszfaltozott bukótér is a pálya része? Kétlem, ehhez képest mindkét futamon sorozatosan a gyors jobbost, előttem többen is ott vették, sőt egyszerre többen is egymás mellett.
    2. Ha valaki előtted van az nem azért van mart rajta kell féktávot venni. Gyorsabb vagy? Előzz meg szabályosan. Tanulj meg vezetni és főleg versenyezni, de szerintem a legfontosabb hogy tiszteld a másíkat. Hogyan akarsz ha akarsz egyáltalán bekerülni egy közösségbe, ha gusztustalankodsz?
    .

  21. #21
    Tóth Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Város
    Nyalka
    Üzenetek
    4

    Unhappy Race 2

    Szeretnék elnézést kérni elsősorban Verpelethy Józseftől a figyelmetlenségem miatt... és a mögöttem jövőktől is.. nagyon benéztem az első kanyart és jópáran kicsúsztak miattam. Sajnálom, nem akartam elrontani senki versenyét. Tudom ez nem mentség, hogy elnézést kérek... úgy-hogy vállalom a következményét, a büntetést, mert biztos kapok érte...

  22. #22
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg petyus93 írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék elnézést kérni elsősorban Verpelethy Józseftől a figyelmetlenségem miatt... és a mögöttem jövőktől is.. nagyon benéztem az első kanyart és jópáran kicsúsztak miattam. Sajnálom, nem akartam elrontani senki versenyét. Tudom ez nem mentség, hogy elnézést kérek... úgy-hogy vállalom a következményét, a büntetést, mert biztos kapok érte...
    Nyugi, mindenki hibázhat. Ez benne van.

  23. #23
    Bogár Milán Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    2. Ha valaki előtted van az nem azért van mart rajta kell féktávot venni. Gyorsabb vagy? Előzz meg szabályosan. Tanulj meg vezetni és főleg versenyezni, de szerintem a legfontosabb hogy tiszteld a másíkat. Hogyan akarsz ha akarsz egyáltalán bekerülni egy közösségbe, ha gusztustalankodsz?
    Mint már akkor is mondtam de mégegyszer elnézést, nem direkt volt,sajnálom de azért mert valaki ront nem kell egyből elküldeni vallahová... mert mindenki ember és az ember szokott hibázni.
    A másik dolog alekörözötteknek szól nem tudják mi az a kék zászló?? Zsolt és én előttem is meg ahogy láttam még sok ember előtt cikáztak, védekeztek sőt elkezték őket letolni a pályáról ez azért már tényleg nem semmi.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát gyerekek, most már értem miért fogy a létszám, ennyire gusztustalanul nem láttam embereket versenyezni, talán még publicon sem, mint ma este a két futamon.
    1. A pálya meddig tart? A teljes leaszfaltozott bukótér is a pálya része? Kétlem, ehhez képest mindkét futamon sorozatosan a gyors jobbost, előttem többen is ott vették, sőt egyszerre többen is egymás mellett.
    2. Ha valaki előtted van az nem azért van mart rajta kell féktávot venni. Gyorsabb vagy? Előzz meg szabályosan. Tanulj meg vezetni és főleg versenyezni, de szerintem a legfontosabb hogy tiszteld a másíkat. Hogyan akarsz ha akarsz egyáltalán bekerülni egy közösségbe, ha gusztustalankodsz?
    Javaslom az óvás topikot!

    HTCM Nyári kupa - Óvások

  25. #25
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Az óvás topik le van zárva, kérem feloldani.
    .

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •