Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (167 összesen)

Téma: GTL Nyári FunCup - Hockenheim

  1. #101
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hagyámá,mindenki ugy készült hogy ma futam lesz,felkészültünk a futamra,azt nehidd már hogy még 1 hetet bohockodni fogok ezen a pályán,komolyan mondom hüllülsz?
    +1

  2. #102
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    azt nehidd már hogy még 1 hetet bohockodni fogok ezen a pályán,komolyan mondom hüllülsz?
    Szavaidban nagy igazság vala Cola! És lefogadnám, hogy az indulók közül kb. hárman láttuk a kiírást, hogy mégsem lesz futam, aztán meg hogy mégis lesz szerver... Tényleg kezd uncsivá válni. Két hete gyakjuk, itt volt múlt héten a Seat futam is, ráadásul még a Forma1 is itt zajlott. És bár a hosszabb verziókat szeretem, holnaptól inkább a Cadwell-t próbálgatnám. Az egy igazán izgi pálya, bajnokságban lenne a helye ám. Szerintem.

  3. #103
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Délután 1 órakor hosszas telefonos megbeszélés után a szerverterem gazdájával (ahol a gépünk csücsül), arra jutottunk, hogy a jelek alapján olyan károkat szenvedett a gép, hogy csak az új vinyó + új windows kombó segíthet rajta, ezért megbeszéltük nem fogok ott nekiállni szerelgetni a szerverközpontban (meg mivel Ő amúgy is sietett el), hanem átadja nekem az egész gépet ma 16:15 -kor az Árpád hídnál, hogy egy kellemes romantikus estét tölthessek el vele. Ekkor már biztos volt, hogy nem lesz este szerver, még akkor se ha esetleg hamar megjavítom..


    A találkozó előtt 10 perccel hív, hogy mégis működik! De én már addigra kiírtam rég, hogy biztosan nem lesz futam, mivel a megbeszéltek fényében esély nem volt rá, bohócot meg nem szeretnék csinálni sem magamból, sem másból, hogy egyszer ezt mondom, máskor meg amazt.

    Tudom, hogy ebből a helyzetből minden igyekeztem ellenére már sehogy sem tudok jól kijönni, mert bármely döntés hatására vkivel biztosan kibaszok (vagy azzal, aki a kiírás hatására már mást szervezett be magának, vagy azzal, aki jövő héten nem ér rá). Viszont ha már mindenképpen rosszul kell döntenem, akkor legyek következetes és tartsam a szavam! (szerintem)

    Legalábbis sztem ez így fair.


    (Plusz ehhez még annyi adalék hozzá, hogy a legutóbb mikor leállt a Steam RACE07 lobby - amiről meg azt végképp nem tehettünk - akkor meg azért hurrogtak le minket, mert túl sokáig vártunk a kiírással hogy elmarad a futam és hogy mehessenek már végre a dolgukra... most ezt is szerettem volna elkerülni, erre tessék )
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 26. 18:04.

  4. #104
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    52
    Üzenetek
    1.771
    röviden kabbe,az időben kivan írva mi ma 13:22,fél 4 kor hívott a haver hogy menjünk ki peccinteni a Tiszára,szted mit mondtam neki?

    fúúú hát szétbasz az ideg gondolhatod miért vagyok ennyire aktív
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #105
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Tudom, hogy ebből a helyzetből minden igyekeztem ellenére már sehogy sem tudok jól kijönni, mert bármely döntés hatására vkivel biztosan kibaszok ...)
    Hát ebből csak egyféle képp jöhetsz jól ki...
    Fizetsz Colanak egy sört, mert megszívta, és fizetsz a többieknek egy-egy sört mert ők is megszívták. Te ígyis, úgyis megszívtad, így ezt betudod már válllani - neked már mindegy és így mindenki örülni fog Neked
    Nekem azért fizess egy sört, mert ez egy jó ötlet

  6. #106
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Legalábbis sztem ez így fair.
    én megvettem Szabi!

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ebből csak egyféle képp jöhetsz jól ki...
    Fizetsz Colanak egy sört, mert megszívta, és fizetsz a többieknek egy-egy sört mert ők is megszívták. Te ígyis, úgyis megszívtad, így ezt betudod már válllani - neked már mindegy és így mindenki örülni fog Neked
    Nekem azért fizess egy sört, mert ez egy jó ötlet
    És hát akkor már nekem is fizethetne vki egy sört mert jó a szerver, és akkor nem maradna más hátra mint egy jó kiadós beb@szás!


    Amúgy meg, jöjjön mindenki, csapunk egy jó kis fun futamot az este , jövő héten meg mindenki elkezd már Cadwell-re gyúrni, a futamot azért letudjuk jövő csütörtökön, de arra elég lesz már csak egy felelevenítő edzés, aztán 2 hét múlva Cadwell!

  8. #108
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És hát akkor már nekem is fizethetne vki egy sört mert jó a szerver,....

    ....
    Bevállalom

    Én most mást szeretnék - tudod.

  9. #109
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hagyámá,mindenki ugy készült hogy ma futam lesz,felkészültünk a futamra,azt nehidd már hogy még 1 hetet bohockodni fogok ezen a pályán,komolyan mondom hüllülsz?
    +1
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    +1
    Aki itt +1-ezgetik, az sürgősen tolja fel a képét a szerverre, most!

  11. #111
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aki itt +1-ezgetik, az sürgősen tolja fel a képét a szerverre, most!
    -1
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #112
    Nagy Attila3 Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 10.
    Üzenetek
    28
    értem és megértem a problémákat, de azért jó lett volna ha a fun-fun futam is/csak 20:50-kor indul

    szívesen mentem volna, gyakorlásból...

  13. #113
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    52
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg arty írta Hozzászólás megtekintése
    értem és megértem a problémákat, de azért jó lett volna ha a fun-fun futam is/csak 20:50-kor indul

    szívesen mentem volna, gyakorlásból...
    ez Szabi
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg arty írta Hozzászólás megtekintése
    értem és megértem a problémákat, de azért jó lett volna ha a fun-fun futam is/csak 20:50-kor indul
    Dehát akkor indul!

    Most indul a kvali, 15 perc múlva meg az első futam, aztán újra!


    Gyertek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 26. 20:57.

  15. #115
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Dehát akkor indul!

    Most indul a kvali, 15 perc múlva meg az első futam, aztán újra!


    Gyertek!
    Na, csak lettünk jópáran ...második kval hamarosan indul!

  16. #116
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Cola ezer boccs!
    Gondolhattam volna hogy ha mögöttem vagy az csak lekőrözés lehet,,,


    ...hagytad a "hülyéket" hadd menjenek..
    Utoljára módosította: mikkkka; 2012. 07. 26. 22:07.

  17. #117
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Na szép, olvastam délután hogy nemlesz semmi, nyugodtan mentem vásárolgatni, nem kapkodtam, és mikor hazaértem se siettem, mert hova... erre látom hogy mennek a futamok...
    Lesz még ma valami vagy pont lemaradtam róla? Jövő héten természetesen valsz. nem leszek itthon... bosszantó...

  18. #118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Na szép, olvastam délután hogy nemlesz semmi, nyugodtan mentem vásárolgatni, nem kapkodtam, és mikor hazaértem se siettem, mert hova... erre látom hogy mennek a futamok...
    Lesz még ma valami vagy pont lemaradtam róla? Jövő héten természetesen valsz. nem leszek itthon... bosszantó...
    Most futam után lehet maradnak még páran körözgetni.

    Bocs, de ez a nap sehogyse jött ki jól, de legalább jó a szerver, semmi baja!

  19. #119
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most futam után lehet maradnak még páran körözgetni.

    Bocs, de ez a nap sehogyse jött ki jól, de legalább jó a szerver, semmi baja!
    Ez jó hír, hogy működik, kitudja meddig Kár, hogy aug. 1. hetében meg egész biztos nem leszek itthon, becsúszhatna akkor is egy szerverhiba, utána héten itthon lennék

  20. #120
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Na hát én mit sem sejtve, a fun fun versenyen indultam. Ezzel le is tudtam Hockenheim-et. Jövőhéten nemleszek kormányon

  21. #121
    Posta Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 13.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Első futam 3-ik hely ide vagy oda, ilyen szarul még az első versenyemen sem mentem.
    Érdekes dolgokat művel mostanában a GTL-em...
    Ma is, ahogy először pályára mentem volna, lefagyott.
    Amúgy is, a kormányomat mintha ma este jóval többet kellett volna tekerni, hogy kanyarodjak.
    Elsőre azt hittem, hogy nem töltöttem be a setupomat, pedig de.
    Hétfőn meg ahogy gurultam volna kifelé, a kormányomra nem reagált a progi.
    Remélem, nem hardverhiba.

    Amúgy meg valamiért azt hittem, korábban lesz a futam.
    Este amikor végre letudtam űlni egy kicsit, láttam, hogy éppen kvali van, de csak öt emberrel.
    Úgyhogy cájg gyorsan összedug, majd nyomás létszámot növelni.

    A szervermizériát sajnálom, sajnos én sem leszek itthon.
    A Balaton-parton fogom élvezni a vizet.
    Azt, ami megint úgy néz ki, hogy felülről jön (mint az elmúlt négy évben mindig).

  22. #122
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    20:00 óra környékén felmásztam a szerverre, hogy elkezdjem a bemelegítést. 3 kolléga herézett a boxban, egy festőnek stabil tájkép lett volna a pálya. A többiek elmentek borért.
    Múlt héten elég sok szabadidőm volt, tehát tudtam eleget készülni a versenyre. Talán még azt is mondhatom, hogy a végletekig kihegyeztem magam a pályára és a Cortira.

    Túl nagy volt a csend, szóval bekukkantottam a fórumba, hogy mi a tosz van. Erre olvasom, hogy nem lesz verseny....de mégis....de még csak fél hivatalos sem lesz.
    Nem hibáztatom Szabit, én se tudtam volna jobb döntést hozni az Ő helyében az adott helyzetben.
    De ettől függetlenül felbasztam magam. Visszanéztem a szerverre, hátha javult a létszám, de már csak egy ember árválkodott az idő pedig 20:50 volt. Nem láttam értelmét tovább maradni. A futam nem kerül feljegyzésre, a pálya pedig már a könyökömön jön ki az autóval együtt. Meghagytam jövő hét csütörtökre azt a kevés energiámat és időmet, amit még hajlandó vagyok erre a futamra áldozni.
    Nyitottam egy sört és leültem tévézni.

    Majd találkozunk 2.-án.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Szia, végül mindkét futamra összegyűlt egy kiadós fél mezőny (10+ fő), nagyon jókat csapattunk, én külön köszönöm a meccseket Kristófnak és Zolinak, nagyon élveztem a fightolást , még a szappanos dobozt is elvittem egy futamra...

    Nos hát igen,meg van a maga perverziója, má'n értem én Dawe miért olyan fura srác!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 27. 10:20.

  24. #124
    Szabó Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 25.
    Város
    Milejszeg
    Üzenetek
    13
    Sziasztok!
    valaki tudna segíteni? a gond az hogy amikor kormánnyal gázt adok és elkezdek kanyarodni, nem kanyarodik be az autó hanem csúszik kifele nem tudjátok mit kell állítanom?

  25. #125
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, végül mindkét futamra összegyűlt egy kiadós fél mezőny (10+ fő), nagyon jókat csapattunk, én külön köszönöm a meccseket Kristófnak és Zolinak, nagyon élveztem a fightolást , még a szappanos dobozt is elvittem egy futamra...

    Nos hát igen,meg van a maga perverziója, má'n értem én Dawe miért olyan fura srác!
    Hát... a szappantartós meccsünket kifejezetten élveztem, jót lökdösődtünk... Kár, hogy elmentél DQ-ba... A sok Alfa meg Corti között nem is volt rosz a 2., meg a 3. hely.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •