Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (167 összesen)

Téma: GTL Nyári FunCup - Hockenheim

  1. #26
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát reméltem hogy nem sokkal több.
    Majd rádurranok az időre de ha túl sokat megyek unalmas lesz a futamon... Szóval taktikai pihi.
    Addig tód meg Falcival.

    Na már Cola is rácuppant, hát ez szoros futam lesz tényleg.

    Most nekem is elég!

    Viszont a Minit sem tartom rossz ötletnek itt .

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    a feket megerteni itt GTL-ben. Itt ugye nem blokkol a kerek max feknel sem? Majd tesztelem meg csak elso nekifutasra nem voltam kepbe. Ha labdaval hasznalom kalibraljam be ugy, h maxon erzekelje a kinyomott pedalt? Elszoktam teljesen a sima rugos fektol es nem is szeretnem ujra hasznalni ugy labda nelkul.

    Szoval annyi akkor a kerdesem lenyege, h labdaval kalibralva is elerheto a maximum es stabil fekhatas? Tegnap eloszor ugy kalibraltam be, h benne volt a labda nem volt rossz de mikor kivettem a labdat kisebbek voltak a fektavok viszont nem tudom adagolni mert nagyon puha.
    Nos,

    először is tedd be a labdát, indíts újra a gépet, nem nyúlj semmihez lépj be a GTL-be, a vezérlők részhez. Itt van 3 kis csúszka, ahol látod a tengelyek működését. Ha gyár logi pedálod van, akkor ha lenyomod egy picit a féket, akkor egyből maxra ugrik, nyomd tovább tökig, így kalibrálod be a végpontját és nem tudod 100% fölé kalibrálni!

    Aztán az érzékenységét valóban (gyári pedállal) érdemes 50%-ról bátran lejjebb venni, így progresszívebb lesz a fékhatás, ezt a csúszkán le is tudod ellenőrizni. Egyébként az én tapasztalatom az, hogy GTL-ben nem éri meg max féket nyomni...


    A kerekek természetesen tudnak blokkolni, én a magam részéről a kanyar bejáratnál még finoman fékezés híve vagyok, így úgy szoktam belőni a fékerő, hogy lehetőleg minél hátrébb pakolom, egészen addig, amíg nem érzem úgy, hogy instabil lesz a feneke. Tudniillik, azt nagyon nem szeretem, mikor a féktávok végén csíkot húz a blokkoló első kerék a belső íven, az micsoda pazarlás!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 17. 23:21.

  3. #28
    Rendben köszi a helpet.

  4. #29
    Kezdem érezni most már a dolgokat.

  5. #30
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    ÁÁÁÁÁ!!! Nem jön össze egy tiszta kör!!!!
    Viszont a'sszem beleszerettem a Mini-be! Nagyon mókás gép...

  6. #31
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idő előtt futok pár elfogadható kört, amivel sikerül felkapaszkodni az első háromba. Örül a fejem, aztán megjelennek az élmenők és letúrnak az élről. Lassan már megszokhatnám .
    Mondjuk még mindig jobb az első 10-ben lenni, mint ugyanilyen energia ráfordítással a TPS V8 Supercars bajnokságon a 20. hely környékén erölködni.

    Lesz ez még jobb is.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  7. #32
    Erdekes vonalvezetese ez ennek a palyanak. Eddig ismeretlen volt nekem. Jo versenyre szamitok, top5 a celom. Prequalon meg vagy 3 tizedet erzek benne max.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    a szerver 11-ig átmenetileg nem üzemel.

    (addig picit menjetek offline...)

  9. #34
    Sikerült egy jobb kört mennem. Még 1-2 tized kicsikarható nekem a Cortinából, na jó max. 3.

    Setup és Replay.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2012. 07. 19. 01:13.

  10. #35
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    ÁÁÁÁÁ!!! Nem jön össze egy tiszta kör!!!!
    Viszont a'sszem beleszerettem a Mini-be! Nagyon mókás gép...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  11. #36
    Légyszi nézzetek rá a szerverre mert nem látszik a lobbyban.

    Köszönöm

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Légyszi nézzetek rá a szerverre mert nem látszik a lobbyban.

    Köszönöm
    Ok, kösz hogy szóltál, újraindítottam, most már jó...

  13. #38
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, kösz hogy szóltál, újraindítottam, most már jó...
    Köszönöm a tapadást. 3 körből sikerült elég szépet javítanom. Most már 15:1 a cél.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    3 körből sikerült elég szépet javítanom. Most már 15:1 a cél.
    És én még a Mustanggal akartam jönni!

  15. #40
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És én még a Mustanggal akartam jönni!
    ?? az sokkal lassabb? Mármint köridőben..?

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    ?? az sokkal lassabb? Mármint köridőben..?
    Tavaly a teljes pálya jól feküdt neki (link), de úgy látszik a short verzió nem lesz az erőssége... De csapatni mondjuk kurva jó itt!

  17. #42
    Hát gondolom kevés neki az egyenes(ek) és a gyorsabb kanyarok.

  18. #43
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a tapadást. 3 körből sikerült elég szépet javítanom. Most már 15:1 a cél.
    Én megmondtam...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #44
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118
    Falconnal egész jó köridőt lehet autózni.

  20. #45
    Nagy Attila3 Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 10.
    Üzenetek
    28
    bentvagyok!!!! (igen, ez nekem ekkora eredmény, előző pályán nem sikerült a 107% alá beférnem)

    ezekután a versenyen fokozott figyelemmel közlekedjetek

    szerk: most nézem, ma nincs is verseny?! lehet h akkor mégse kerülök be, ha elöl tovább javulnak az idők :/
    Utoljára módosította: arty; 2012. 07. 19. 21:04.

  21. #46
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg arty írta Hozzászólás megtekintése
    bentvagyok!!!! (igen, ez nekem ekkora eredmény, előző pályán nem sikerült a 107% alá beférnem)

    ezekután a versenyen fokozott figyelemmel közlekedjetek

    szerk: most nézem, ma nincs is verseny?! lehet h akkor mégse kerülök be, ha elöl tovább javulnak az idők :/
    Igen majd kövi héten lesz.
    Elől már sokat nem fog javulni, te sokkal többet tudsz még faragni, mint ők.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #47
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Tegnap este körözgettem 1-2 órácskát Sándor Tibivel. Két beállítási értéket tudtam hasznosítani a setupodból Tibi, ez úton is köszönöm (akár a többiek nevében is), hogy megosztottad velünk! Mivel minimális volt az eltérés a setupjaink között, így hamar rájöttem arra, hogy nem az autóban rejtőzik az a plusz 1 sec, hanem bennem.
    Eme tudás birtokában már másképp folytattam a gyakorlást és próbáltam új íveket keresni a pályán. Egy kicsit még reszeltem a setupon, plusz másképp vettem be pár kanyart és máris találtam 3 tizedet. Az utolsó befejezett körömben a PB-mhez képest még -0.120 volt az első szektorom, de a többi részen elbénáztam. A T1-et még gyakorolnom kell, szerintem az a legérzékenyebb pontja a pályának. Nagy a hiba lehetőség és akár 5-6 tizedet is ott lehet hagyni.

    Tibi PB-jétől még így is 6 tizedre vagyok, de a versenyen nehéz tökéletes köröket autózni, szóval számomra ez a tempó különbség már elfogadható.

    Izgalmas lesz a futam, az biztos.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  23. #48
    megprobalom felvazolni en hogy megyek bar nem tudom mennyire leszek ertheto.
    Elso kort eroltetem h idealis legyen a gumik homerseklete v 2 korben melegitem.
    T1 re leheto legjobban balrol inditom meg ugy, h hajszalnyit megfekezem, h stabiliizaljam az elejet a kocsinak es rafordulasnal mar padlogazon allok, belso kerekvetot erinteni kell bal kerekekkel.
    T2-nel a rafordulasra kell figyelni, lehetoleg szuken rafordulni ugy h gazzal iranyitom a fordulast. Padlo majd jon a tores. itt leheto legjobban jobbra huzodok majd kisse berantom a toresre a kocsit ugy h mikor sodrodok letudjam meg padlozni a kanyar kozepen. fektavhoz kozeledve hirtwlen megfekezem aztan ahogy engedem fel a feket kozben gazzal fordulok ra a kerekvetore szuken. itt figyelek arra h ne legyen sok bejaraton mert elmegy az ido akkor. 2ba elfordulok majd a kerekvetot tamadva hamarabb kapcsolom a 3 fokozatot h ne torjon ki az auto fara. itt leheto legszukebben fordulok ugy h a jobb oldali mufuvon megyek vegig. aztan jon a visszafordito balos itt 3 szabalyzasrol kapcsolok 2 fokozatba ugy h szuken beessek az apexhez es padlon kijojjon.
    A stadion resznel meg arra figyelek h ne sodrodjak le inkabb picit lassabban szuken bent mint higy ivrol lesodrodjak. a celra ra elotti kanyart kerekvetorol inditom ugy h gazelvetelre kis fekezessel pont a kerekvetore sodrodjon es mielott elernem a jobb kvetot mar gazon kell allni.
    ha tudtam ezzel segiteni valakinek akkor ok ha nem akkor sorry.

  24. #49
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    T1 re leheto legjobban balrol inditom meg ugy, h hajszalnyit megfekezem, h stabiliizaljam az elejet a kocsinak es rafordulasnal mar padlogazon allok, belso kerekvetot erinteni kell bal kerekekkel.
    Na most ez hogy is van? A T1 az ugye jobbos kanyar, nem a jobb kerekekkel kell érinteni a kerékvetőt? Vagy ti annyira vágjátok a kanyarokat?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  25. #50
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Na most ez hogy is van? A T1 az ugye jobbos kanyar, nem a jobb kerekekkel kell érinteni a kerékvetőt? Vagy ti annyira vágjátok a kanyarokat?


    Igen. en kitapasztaltam mit enged meddig engedi bunti nelkul. eleg vicces igy de ez van.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •