Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (139 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - Hockenheim National

  1. #101
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg MIchael Chevee írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi mindenkinek akinek kárt okoztam nem szándékos volt.
    Kedves Milán!

    Olyan nehéz saját néven bejelentkezni, el kéne olvasni a szabályokat a névhasználatról!
    Orosz Ábelnek mondanám, hogy kéne olvasni a szabályokat és ha ki van írva, hogy CHATSTOP!!! Akkor nem kéne írogatni és másnak a versenyét tönkretenni. OLVASSÁTOK MÁR EL A SZABÁLYOKAT LÉGYSZÍVES!!!

    Én nem tudom, hogy ez kinek volt élete versenye, de ez körülbelül a nyílt szerverek színvonalát is felülmúlta, hiába a büntetés, bármi. Az újaknak mondanám, hogy nem kell ennyire lelkesülni, mert amit láttak az a rossz irány ennél csak jobb lehet és nem ez a követendő példa!!!

  2. #102
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    Én elégedett vagyok az "A" szerveren király volt mind a 2 futam, főleg az egy héttel ezelőtti B-s versenyekhez képest. Remek csatákat vívtunk a középmezőnyben és körülöttem mindenki nagyon profin ment és vigyázott a másikra. Bár volt néhány kontakt, de az még belefér. Köszi srácok!

  3. #103
    Bogár Milán Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    htt például nekem de semmi baj
    akkor mégeszer bocsi
    rendben Zoli értettem Paul Ricard-on már úgy lesz

  4. #104
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    1 héttel ezelötti futamnál tény hogy jobban sikerült a mai, nekem is, a szervernek is.

    A szerver 1. futam:
    Első körökben ment a harakiri, vki keresztbe is állt a 3.-as (4?) hajtű közepén az úton, el is kaptam jól, majdnem az utolsó helyre vissza estem. Kapaszkodás, és szintén a 3-as hajtűben nem tudtam elkerülni Kiss Szilveszter-t, nem nagyon találtam aféktávot abban a kanyarban, ő is kicsit csúszott már, én még jobban, eléggé megkoccintottam hátulról, de nem lett nagyobb gond. Bocsi érte. Hátsó traktuson túl lettem (14-15?), és onnantól eléggé nyugis volt hátralévő rész.

    2.futam:
    Elején szintén csihi-puhi. Jól rajtoltam, ki is csúsztak egyből a 2 kanyarban. Úgy a 2-3 körben megint a 3-as hajtűben, nem találtam kellőképpen a féktávot, és Kelemen Dávid-ot sikerült eltalálnom hátulról, de jól korrigálta az esetet, nem lett belőle semmi baj, pozició vesztés. Elnézést érte. 7-ik pozicó körül csak tartanom kellett a 2mp-es különbséget elöttem-mögöttem lévőhöz képest. Nem hibáztam.

    Két kocci-ért elnézést. Most-os versenyből nem láttam sokat, mivelhogy összesen tudtam menni 2 kört, de ma azért láttam/voltak eléggé durva szituációk, ahhoz képest hogy "A" szerver volt. Persze a többség sportszerű volt, hagytak helyet. Grat mindenkinek!

  5. #105
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Milán!
    Én nem tudom, hogy ez kinek volt élete versenye, de ez körülbelül a nyílt szerverek színvonalát is felülmúlta, hiába a büntetés, bármi. Az újaknak mondanám, hogy nem kell ennyire lelkesülni, mert amit láttak az a rossz irány ennél csak jobb lehet és nem ez a követendő példa!!!

    Idézet Eredetileg Zombor Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy tudom megnézni mi lehet a gond?
    Lehet ment a letöltés, vagy frissítés a verseny közben....stb. Célszerű mindent kikapcsolni + a NET kapcsolatot ellenőrizni. Egy pár éve asszem Gyurcsánszky Andris próbálkozott pl. mobil nettel, na az KO volt.
    A király nem Elvis volt...

  6. #106
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    B szeró
    Q: Pb 2. hely

    R1: Nem sikerült lerajtolni Király urat, de a T2 be egy merész manőverrel befértem, sikerült egy 1,5 mp es előnyt csinálni. kb a 8. körben a t1 kijáraton keresztbe állt a verda, hatalmas gépészkedés kellet hogy csak kicsi kocc lett belőle, visszaestem a 3. helyre, megint kis csata és meglett a 2.

    R2: A Rajt kiváló volt Grat mindenkinek ügyesen elfordultunk gond nélkül. Volt csata bőven kicsit daráló volt de hiányzott ez a fílling nagyon, tükrön fordulunk stb. a Második időmérő pont elött a 4-5. körben kicsit meglöktem egy kollégát, nyilván nem szándékosan ezer bocs érte, utána 2 körrel visszakaptam többszörösen, az egyenes végén kirakott mint macskát ...... , na mindegy ez van bár inkább megóvót volna, én megfogom. a végére meglett a 7. hely.

    Összesítve: Nagyon jó kis futamok voltak, HTCM 6-ban tuti indulok
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #107
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    ... próbálkozott pl. mobil nettel, na az KO volt.
    Nekem csak mobil netem van. Szerintem hibátlan. Eddig soha nem volt a net miatt laggom...

    Fehér Milán, bocs a KO-ért!!! Megpróbáltam szélárnyékból bemenni melléd féktávon, szerintem nem vetted észre, hogy már ott vagyok félig melletted, olyan hirtelen rántottad be a belső ívre. Nem tudtam már reagálni. Ettől függetlenül az én hibám. Sajnálom.

  8. #108
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat DusaTibi
    Semmi gond. Már nem emlékszem, de talán 1-2 körön belül 3x jöttek belém vagy löktek ki a pályáról. Tényleg borzalmas volt, pár kör után ki is léptem az egészből.
    Sztem nem is indulok többet majd csak ha beindul a bajnokság, de ott is csak hosszú távú versenyeken.
    Dusa Tibor

  9. #109
    Varga Zsolt Regisztrált Enzooka logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 26.
    Üzenetek
    296
    Csak becsületből indultam, annyira fájt a fejem, h nem igaz.. Aztán gyorsan rájöttem, h értelme nem sok ilyen állapotban..

  10. #110
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond. Már nem emlékszem, de talán 1-2 körön belül 3x jöttek belém vagy löktek ki a pályáról. Tényleg borzalmas volt, pár kör után ki is léptem az egészből.
    Sztem nem is indulok többet majd csak ha beindul a bajnokság, de ott is csak hosszú távú versenyeken.
    Gondoltam, hogy nem én voltam az egyetlen és éppen ezért távoztál idő előtt a szerverről. Engem is kitettek, mint a macskát sz.rni, de így volt az izgalmas, hova tudok visszajönni. Igaz, hogy eléggé public szerver stílus volt, de ezt az éles futamokon kő keményen díjazni fogják a bírók!

  11. #111
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam, hogy nem én voltam az egyetlen és éppen ezért távoztál idő előtt a szerverről. Engem is kitettek, mint a macskát sz.rni, de így volt az izgalmas, hova tudok visszajönni. Igaz, hogy eléggé public szerver stílus volt, de ezt az éles futamokon kő keményen díjazni fogják a bírók!
    Értelek, bár nekem más elképzelésem van az izgalmas versenyről.
    Tudom hogy a bírók ki fogják szórni az ilyen emberkéket, ezért is indulok majd az éles futamokon.
    Dusa Tibor

  12. #112
    Mikor lehet letölteni a replay-t?

  13. #113
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor lehet letölteni a replay-t?
    ma estefele...

  14. #114
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor lehet letölteni a replay-t?
    Hamarosan felkerül!
    (Dominik, arra figyelj légyszi, hogy a hsz-ed mindig a megfelelő topikba kerüljön! Áttettem ide, mert Paul Ricardba írva, Paul Ricard replayt fogsz tudni kérni...majd 2 hét múlva)

  15. #115
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan felkerül!
    (Dominik, arra figyelj légyszi, hogy a hsz-ed mindig a megfelelő topikba kerüljön! Áttettem ide, mert Paul Ricardba írva, Paul Ricard replayt fogsz tudni kérni...majd 2 hét múlva)
    oké

  16. #116
    Bajnok Tamás Regisztrált Bajnok Tamás logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 07.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    3
    Bocsánat Juhász József!
    (R1 második körében a hosszú egyenes végén) védekező íven voltam és nagyon hátra figyeltem, lekéstem a féktávról. Már nem tudtam megállni, ezért találtalak telibe. Ritkán szoktam ilyet csinálni, még egyszer elnézést!

  17. #117
    Fehér Milán Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 01.
    Üzenetek
    1
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak mobil netem van. Szerintem hibátlan. Eddig soha nem volt a net miatt laggom...

    Fehér Milán, bocs a KO-ért!!! Megpróbáltam szélárnyékból bemenni melléd féktávon, szerintem nem vetted észre, hogy már ott vagyok félig melletted, olyan hirtelen rántottad be a belső ívre. Nem tudtam már reagálni. Ettől függetlenül az én hibám. Sajnálom.
    Nincs semmi gond

  18. #118
    Ugrai Bálint Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 09. 08.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése

    a Második időmérő pont elött a 4-5. körben kicsit meglöktem egy kollégát, nyilván nem szándékosan ezer bocs érte, utána 2 körrel visszakaptam többszörösen, az egyenes végén kirakott mint macskát ...... , na mindegy ez van bár inkább megóvót volna, én megfogom. a végére meglett a 7. hely.

    Összesítve: Nagyon jó kis futamok voltak, HTCM 6-ban tuti indulok
    Én voltam az a "kollega". Jó kis csata volt kár hogy úgy tudtál megelőzni hogy kiraktál a pályáról. Egy körre rá sajnos én is letoltalak a pályáról ne haragudj de nem volt szándékos, ráadásul szerintem hamarabb is fékeztem mint te. Álltam a féken, de valószínűleg a csatázásba ellened lerongyoltam a gumikat és a fékhatás nem volt 100%( de még 50 sem ).
    Bocs érte. Ha gondolod nyugodtan óvd meg.

  19. #119
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg PoooL írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam az a "kollega". Jó kis csata volt kár hogy úgy tudtál megelőzni hogy kiraktál a pályáról. Egy körre rá sajnos én is letoltalak a pályáról ne haragudj de nem volt szándékos, ráadásul szerintem hamarabb is fékeztem mint te. Álltam a féken, de valószínűleg a csatázásba ellened lerongyoltam a gumikat és a fékhatás nem volt 100%( de még 50 sem ).
    Bocs érte. Ha gondolod nyugodtan óvd meg.

    Hát a kirakás erős túlzás, de mindegy majd lejátszuk
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #120
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 03. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    24
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Orosz Ábelnek mondanám, hogy kéne olvasni a szabályokat és ha ki van írva, hogy CHATSTOP!!! Akkor nem kéne írogatni és másnak a versenyét tönkretenni. OLVASSÁTOK MÁR EL A SZABÁLYOKAT LÉGYSZÍVES!!!!
    Szia Zoli!
    Legjobb tudomásom szerint az időmérő legelején kérdeztem meg, hogy van-e kötelező kiállás.
    Ezen kívül más kérdésem nem volt, így nem értem ezt a kommentedet, főleg azt nem, hogy mivel tettem tönkre a versenyedet.


    Elnézést szeretnék kérni
    - Kiss Dominik, az első futamon rád csúsztam, fal lett a vége, ne haragudj!
    - Terjék Attila, a második futamon a cél előtti kanyarban rád csúsztam és megpördültél, kérlek ne haragudj!
    - Kovács Ádám, több kisebb koccanásunk is volt, ne haragudj!
    Utoljára módosította: abicska; 2012. 07. 19. 15:00.

  21. #121
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg abicska írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Zoli!
    Legjobb tudomásom szerint az időmérő legelején kérdeztem meg, hogy van-e kötelező kiállás.
    Ezen kívül más kérdésem nem volt, így nem értem ezt a kommentedet, főleg azt nem, hogy mivel tettem tönkre a versenyedet.
    Hali,
    Ehhez két dolgot fűznék, az egyik, és lényegében a másik is olvasással kapcsolatos, konkrétabban, hogy kvali, és verseny alatt CHAT STOP van, ami azt jelenti, hogy nem írsz a chatbe, és ez "feketén-fehéren" le van írva a futam topikba. De a kvali alatt feltett kérdésedből ítélve, Te gondolom ezt a topikot nem olvastad, hiszen ha megtetted volna, akkor tudtad volna a chat stop szabályt, illetve azt is, hogy nincs kötelező kiállás! Ez nem GT futam, mindössze 12 körös, túraautó futam, felesleges boxkiállni!
    DE, ha lenne kiállás, az benne lenne az adott versenykiírásban!
    Köszönöm!

    szerk.: Illetve, ha az elkövetkező 3 futam során olyat tapasztaltok, hogy egyes tagok számonkérnek, fegyelmeznek, figyelmeztetnek, nem azért teszik, mert ez a perverziójuk, hanem mert vagy szervezők, vagy adminok, vagy a szervezők munkáját segítik. Az általuk megfogalmazott kérések, helyesbítések, figyelmeztetések pedig légyszíves ne visszamagyarázkodást vonjanak maguk után, hanem legyen mind tanulság, hogy valami, valakivel nem stimmel, és intelligens emberek módjára az illető orvosolja a kérdéses dolgot.
    Utoljára módosította: zolibphc; 2012. 07. 19. 15:19.

  22. #122
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Ábel!
    Nem utaltam semmivel arra, hogy meg se szólalhatsz, a fórum nyitva, billentyűzet adott, bátran lehet írni! Csupán a szabályokra szerettem volna felhívni a figyelmedet, se több, se kevesebb!

  23. #123
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 03. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    24
    Legközelebb már tudni fogom. Sajnálom.

  24. #124
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg abicska írta Hozzászólás megtekintése
    Legközelebb már tudni fogom. Sajnálom.
    Semmi gond természetesen, ezért vagyunk, hogy kiírjuk, és ha szükséges szólunk a kiírtak betartása miatt!

  25. #125
    Elnézést szeretnék kérni
    - Kiss Dominik, az első futamon rád csúsztam, fal lett a vége, ne haragudj![/QUOTE]

    Semmi baj de lécci máskor ne

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •