Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (139 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - Hockenheim National

  1. #1
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    HTCM Nyári Kupa - Hockenheim National

    2. Futam: Hockenheim National (GER)



    Verseny ideje: 2012.07.18., szerda
    Nevezési határidő: 20:00
    Gyakorlás kezdete: 20:30
    Időmérő: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Futam kezdete: 21:30
    Futam hossza: 2*12 kör
    Rajt típusa: álló rajt, második futamon első 8 fordított sorrendben

    Szerver: gtr-masters.hu#1
    Jelszó: summercup2012

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Indulási feltételek és általános társalgó: HTCM Nyári Kupa 2012


    Fontos információk:

    -A Hockenheim-i pályát Formula RaceRoom (RR1) ingyenes Race07 add-on tartalmazza és a Steam-en keresztül lehet letölteni. A letöltéshez egy Steam aktiváló kódra van szükségetek, amit email-ben automatikusan megkaptok, ha regisztráltok a www.raceroom.net oldalon! Persze, hamár regisztrálva vagytok, értelemszerűen nem kell megtennetek újra (és elvileg az aktiváló kóddal is rendelkeztek már a levelezésetekben)!
    Legegyszerűbb módja, ha a www.raceroom.net linkre kattintotok, majd az oldalon felső menüben a "games", utána "Formula RaceRoom"-ra viszitek azt egeret, majd a become a member to recieve a download code-ra kattintsatok! Ekkor bejön a regisztráló oldal, töltsétek ki, majd kaptok kettő darab e-mail-t, az első a köszönet nyilvánító, melyben egy linkkel véglegesíteni kell a regisztációt, a második pedig a kódotokat tartalmazó mail lesz! Másoljátok ki a kódot, majd nyissátok meg a steam-et, ott pedig Játékok menü, majd Termék aktiválása steamen! Beillesztitek a kódot, és vártok türelmesen, míg magától feltesz mindent... ha nem tenné, akkor a Steam játékaitok listáján kell rányomni a Forumla RaceRoom add-on telepítésére! Ha kész a folyamat, nincs már más dolgotok, csak elindítani a Race07-et és fellépni a szerverre!

    Ami nagyon fontos, hogy semmilyen fájlt nem kell másolnotok sehonnan sehova, mindent a Steam intéz!




    -A futamokon chat stop lép érvénybe, TILOS zavarni a többieket beírásokkal a gyakorlás befejezése után, a kvalifikáción csak "közérdekű" dolgok írhatóak korlátozott számban a chat-re (segítségkérés, információ), futamon minden nemű beírás tilos egészen az utolsó versenyző leintéséig! Chat stop megszegése szankciót von maga után!

    -Névhasználat: első futamra való tekintettel nem volt vasszigor ez ügyben, de innentől akinek nem megfelelő a névbeállítása nem léphet fel a szerverre! Segítséget itt találhattok!

    -"A" szerverrel a legjobb 25 érvényes nevezéssel rendelkező prekvalozó léphet fel, amennyiben a "B" szerver létszáma 12 fő alatt alakul, akkor az A szerverről töltjük fel a B szervert 12 főig, hogy meglegyen a létszám. ("C" szerver indítása esetén ugyan ez az analógia)

    -Futam előtt mindenki ellenőrizze az internet kapcsolatát, 160-200 ms feletti ping már nem alkalmas online versenyzésre, a jó bőven 100ms alatt van. (PingTest)

    -Kiosztásra kerültek az előző futam büntetései, ezek letöltése kötelező, amennyiben az adott versenyző megjelenik a futamon.


    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A versenyzői kódex előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 17. 22:57. Indoklás: kavar

  2. #2
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    A RaceRoom 2 is jó hozzá? Én azt szedtem le.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    A RaceRoom 2 is jó hozzá? Én azt szedtem le.
    Hmm... a leírása szerint ebben is benne van a Hockenheim National (meg amúgy az egész RR1 tartalom), így próbálj meg feljönni a szerverre, ha felenged, akkor elilveg az is jó!

  4. #4
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm... a leírása szerint ebben is benne van a Hockenheim National (meg amúgy az egész RR1 tartalom), így próbálj meg feljönni a szerverre, ha felenged, akkor elilveg az is jó!
    Akkor már csak annyi, hogy telepítésen kívül mit hova másoljak, ha kell, csak mert keljesen különállóan települ. Vagy elb.tam!

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor már csak annyi, hogy telepítésen kívül mit hova másoljak, ha kell, csak mert keljesen különállóan települ. Vagy elb.tam!
    Elvileg nem kell csinálnod semmit, csak indítsd el a Race07-et ahogy szoktad és ott esz bent az Extra pályák között a 3 Hockenheim verzió.

  6. #6
    Csehovics László Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    46
    Üzenetek
    8
    Petter:

    Ha regisztráltál a Race Room-ra, akkor ugye jön egy aktiválást megerősítő e-mail (account akiválás), majd nemsokára jön egy újabb e-mail:"Exclusive gift to you as a RaceRoom Online member" címmel. Na abban keresd ezt:

    Installation

    Current owners of RACE 07:
    In Steam: Navigate to “Games” > “Activate a product on Steam” > Then follow the prompts until you are asked to enter the activation code.

    YOUR EXCLUSIVE ACTIVATION CODE: itt lesz egy kódsor

    Leírják benne, hogyan kell aktiválni is . Én itt rontottam el, mert letöltöttem és feltettem, aztán hiába másoltam át a Locations-ba a Hockenheim mappát, nem látja a játék.


    zolibphc:

    "
    Futam előtt mindenki ellenőrizze az internet kapcsolatát, 160-200 ms feletti ping már nem alkalmas online versenyzésre, a jó bőven 100ms alatt van."

    Ez szép és jó, de tegnap is nem egy játékosnak 130-150 ms értéket láttam. Alig-alig voltak egy páran 60 körül, ami már jó lenne. Voltak páran elöttem a 2. futamon, mert sikeresen a 17-re kerültem egy kalamajka miatt, szóval eléggé sok emberke ms értékét láttam .

  7. #7
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg m4dm3n írta Hozzászólás megtekintése
    Ez szép és jó, de tegnap is nem egy játékosnak 130-150 ms értéket láttam. Alig-alig voltak egy páran 60 körül, ami már jó lenne. Voltak páran elöttem a 2. futamon, mert sikeresen a 17-re kerültem egy kalamajka miatt, szóval eléggé sok emberke ms értékét láttam .
    Teljesen jogos, de sajnos ez egy olyan dolog, amire sok megoldás nincs! Ha valaki gáz értékkel is feljön, az a saját döntése, és valszeg tönkreteszi pár ember versenyét. Ezellen 2 gyakorlatban használt megoldás van, a szép szó, hogy "ne gyere!", ami normál esetben eléri, hogy az illető korrekten tekintettel van másokra, és nem jön, a másik pedig ami nem humánus (server kick).
    Nekem B-n brutál lagok voltak, és dettó nézegettem ms értékeket, mivel midig be van nyomva a "tab", hogy lássam a neveket, pinget, és nagy a gyanúm, hogy nem elsősorban a szerver hibája volt a lag, de ezt sajnos nem lehet kideríteni!
    Egy biztos, ránézünk mindenre, ami a szerver részt illeti, de az indulók internet kapcsolata tekintetében semmit se tehetünk! Tegnap jó vihar volt, ismerve a magyar szolgáltatókat, ez már erős ok is lehet arra, hogy instabil lett a cucc, nem tudom tényleg! Mindenesetre sajnáljuk, hogy ez így beütött, illetve elnézést mindenkitől, akit "dobáltunk" egyik szerverről a másikra, figyelmetlenek voltunk a létszámot illetően! NE haragudjatok!

  8. #8
    "Én itt rontottam el, mert letöltöttem és feltettem, aztán hiába másoltam át a Locations-ba a Hockenheim mappát, nem látja a játék."

    Szia szerintem nálam is ez a hiba mert azt írja ki ha felakarnék menni a szerverre ,hogy INKOMPATIBILIS JÁTÉKVERZIÓK

  9. #9
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Srácok!
    Az első hsz-ben említést se tettem olyanról, hogy letölteni, bemásolni a locations mappába! Csak néha olvassátok el a pár sort, amit kiteszünk, némelyik nem azért sikerül hosszabb hangvételűre, hogy titeket kínozzunk, hanem, hogy megfelelő információt jutassunk el hozzátok, megkönnyítve a dolgotokat, de sajnos a tapasztalat az, hogy az első, második mondat után megáll az olvasás!
    Leírom mégegyszer:
    Regisztráltok a www.raceroom.net oldalra, majd erre a linkre kattintva a sign up részre kattintva kéritek a játékot! Kaptok első körben egy "köszönjük, hogy regisztráltál" mailt, majd utána egy másikat, amiben benne lesz az aktiváló kód! Ezt a kódot másoljátok ki, menjetek a steam felületre, ahol a játékok menüben a játék aktiválása a steamen résznél fogja kérni a kódot, illesszétek be, és feltelepíti magától a kiegészítést! Nem kell semmit, sehova másolni, megteszi magától!

  10. #10
    Csehovics László Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    46
    Üzenetek
    8
    zolibphc:

    Teljes mértékig megértem, amit leírtál és nem is azért írtam fentebb, amit írtam, hogy én most beszóljak vagy bármi más. Csak kértétek, hogy jelezzük kinek volt lagg.

    Természetesen azzal ti nem sokat tudtok kezdeni azzal, ha valakinek magas a pingje. Hiszen ha kitiltjátok, akkor nem jön többet és még rossz hírét is kelti a közösségnek ezáltal.

    Nekem ez csak azért volt fura és ezért is jeleztem, mert a hétvégén WTCC-ztem Race 07-el egy szerveren, ahol - zászlók és nickek alapján - volt mindenféle nemzetiségü és tizedennyi lagg sem volt, mint tegnap este. Igaz ott a ruszkiknak volt valami brutál - ~2-300 ms - értékük.

    Egyébként én is hibáztam a Hockenheim feltelepítésével, pedig vagy 5x is elolvastam, amit írtál, de a Steam kulcsreget nem vettem észre.

  11. #11
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg m4dm3n írta Hozzászólás megtekintése
    zolibphc:

    Teljes mértékig megértem, amit leírtál és nem is azért írtam fentebb, amit írtam, hogy én most beszóljak vagy bármi más. Csak kértétek, hogy jelezzük kinek volt lagg.

    Természetesen azzal ti nem sokat tudtok kezdeni azzal, ha valakinek magas a pingje. Hiszen ha kitiltjátok, akkor nem jön többet és még rossz hírét is kelti a közösségnek ezáltal.

    Nekem ez csak azért volt fura és ezért is jeleztem, mert a hétvégén WTCC-ztem Race 07-el egy szerveren, ahol - zászlók és nickek alapján - volt mindenféle nemzetiségü és tizedennyi lagg sem volt, mint tegnap este. Igaz ott a ruszkiknak volt valami brutál - ~2-300 ms - értékük.

    Egyébként én is hibáztam a Hockenheim feltelepítésével, pedig vagy 5x is elolvastam, amit írtál, de a Steam kulcsreget nem vettem észre.
    Nem is vettem úgy, hogy azért írod, hogy beleszóljál, ja, krtük a lagok jelzését, pont tegnap délután unalmamban én is publikoltam, és ott mint kés a vajon ment mindenki!
    Reméljük első, és utolsó teleportálós feeling volt a tegnapi!

  12. #12
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!
    Az első hsz-ben említést se tettem olyanról, hogy letölteni, bemásolni a locations mappába! Csak néha olvassátok el a pár sort, amit kiteszünk, némelyik nem azért sikerül hosszabb hangvételűre, hogy titeket kínozzunk, hanem, hogy megfelelő információt jutassunk el hozzátok, megkönnyítve a dolgotokat, de sajnos a tapasztalat az, hogy az első, második mondat után megáll az olvasás!
    Leírom mégegyszer:
    Regisztráltok a www.raceroom.net oldalra, majd erre a linkre kattintva a sign up részre kattintva kéritek a játékot! Kaptok első körben egy "köszönjük, hogy regisztráltál" mailt, majd utána egy másikat, amiben benne lesz az aktiváló kód! Ezt a kódot másoljátok ki, menjetek a steam felületre, ahol a játékok menüben a játék aktiválása a steamen résznél fogja kérni a kódot, illesszétek be, és feltelepíti magától a kiegészítést! Nem kell semmit, sehova másolni, megteszi magától!
    Azt nem említed, mi van azokkal, akik már rég be vannak regelve... mint én. Nem látom értelmét új reget gyártani a raceroomonline-hoz...
    Akkor aki ebben a cipellőben jár, a teendő: A Games fülre viszed az egeret, maj az RR1 fölé. Ekkor megjelenik egy kék mező az RR-el. Abban találod eme feliratot: Become a member to receive download code Erre klikk. Ezután a Raceroom-os Account-od levelei között megtalálod a kódot és mehetsz a Steam-re....

    Egyébként valaki emlékszik e, hogy én laggoltam e, vagy sem? Kovács Peti! Az első futamon végig utánam jöttél! Nem emlékszel volt e laggom???

  13. #13
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem említed, mi van azokkal, akik már rég be vannak regelve... mint én. Nem látom értelmét új reget gyártani a raceroomonline-hoz...
    Akkor aki ebben a cipellőben jár, a teendő: A Games fülre viszed az egeret, maj az RR1 fölé. Ekkor megjelenik egy kék mező az RR-el. Abban találod eme feliratot: Become a member to receive download code Erre klikk. Ezután a Raceroom-os Account-od levelei között megtalálod a kódot és mehetsz a Steam-re....

    Egyébként valaki emlékszik e, hogy én laggoltam e, vagy sem? Kovács Peti! Az első futamon végig utánam jöttél! Nem emlékszel volt e laggom???
    Gondoltam értelemszerű, hogy ha regisztrált vagy, akkor az a lépés kimarad!

  14. #14
    Varga Zsolt Regisztrált Enzooka logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 26.
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem említed, mi van azokkal, akik már rég be vannak regelve... mint én. Nem látom értelmét új reget gyártani a raceroomonline-hoz...
    Akkor aki ebben a cipellőben jár, a teendő: A Games fülre viszed az egeret, maj az RR1 fölé. Ekkor megjelenik egy kék mező az RR-el. Abban találod eme feliratot: Become a member to receive download code Erre klikk. Ezután a Raceroom-os Account-od levelei között megtalálod a kódot és mehetsz a Steam-re....

    Egyébként valaki emlékszik e, hogy én laggoltam e, vagy sem? Kovács Peti! Az első futamon végig utánam jöttél! Nem emlékszel volt e laggom???


    off: mit nem adnék a régi Hockenheimért.. micsoda versenyek voltak ott....áhh :S

  15. #15
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam értelemszerű, hogy ha regisztrált vagy, akkor az a lépés kimarad!
    Elhiszem, de nekem belekerült kis időbe, mire rájöttem ma délelőtt, hogy mi a pálya. A próba így holnapra marad...

  16. #16
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Regisztráltok a www.raceroom.net oldalra, majd erre a linkre kattintva a sign up részre kattintva kéritek a játékot!
    Szia ez fizetős?

  17. #17
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Elég lett volna szerintem 1 embernek leszedni a Gamet, majd a pályát valahova feltenni ahonnan mindenki hozzáfér.
    Ez így igaz, vagyis csak lenne igaz, ha a tört dolgokat nem ítélné el az oldal szellemisége!

  18. #18
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Azzal csak egy baj van, hogy felteszed a pályát ide, méghozzá annyi, hogy a szerveren nem ez a verzió fut, ergo, aki ezt szedi, nemes egyszerűséggel nem fog tudni belépni a szerverre!

  19. #19
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal csak egy baj van, hogy felteszed a pályát ide, méghozzá annyi, hogy a szerveren nem ez a verzió fut, ergo, aki ezt szedi, nemes egyszerűséggel nem fog tudni belépni a szerverre!
    de am fizetős az eredeti letöltése?

  20. #20
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    de am fizetős az eredeti letöltése?
    De am nem

  21. #21
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    De am nem
    akkor az egész ingyenes a regisztráció is?

  22. #22
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    akkor az egész ingyenes a regisztráció is?
    igen, az egész ingyenes.

  23. #23
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    akkor az egész ingyenes a regisztráció is?
    Csak a netkapcsolatodért kell fizetned ebben a történetben, semmi másért!
    De majd felteszi valaki a letöltésekhez a Laci által belinkeltet.

  24. #24
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    igen, az egész ingyenes.
    ok köszi

  25. #25
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Akkor ezt most nem vágom. Ha leszedtem a RaceRoom-ot és telepítem, majd a pályát betettem a Race07-be, és letöröltem a gépről a RaceRoom-ot mert nekem nem kell. Akkor nem is tudom a szerveren használni????? (nem csak a Nationalt másoltam át).

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •