Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 139 (139 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - Hockenheim National

  1. #126
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg abicska írta Hozzászólás megtekintése
    Legközelebb már tudni fogom. Sajnálom.
    Oké rendben akkor ezt tisztáztuk. Sajnos az ilyen chatbe írásokkal el lehet rontani az edzést és versenyt, mert az ember önkéntelenül is arra figyel mit írnak be, főleg ilyen másfél sornyi hozzászólást. Ebből az következik, hogy az ember kicsúszik nekimegy másiknak stb. gondolom érted miért lettem mérges, főleg ilyen bagatell kérdés miatt.
    Az a probléma, hogy sok ember azt hiszi egy verseny abból áll, hogy nevez beül az autóba és vezet. A fórum és a szabályok azért lettek kitalálva, hogy ilyen ne odavaló dolgokat ne akkor tegyük fel amikor éppen verseny vagy időmérő van.
    De természetesen ez nemcsak rád vonatkozik van még jó pár ember itt aki nem képes elolvasni pár sort, hogy mit mikor és hogyan kéne csinálni. Tőlem ne vedd ezt személyes támadásnak, de pont te voltál most aki elkövette így téged említettelek meg, de sok más embert is írhattam volna.

  2. #127
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése


    Lehet ment a letöltés, vagy frissítés a verseny közben....stb. Célszerű mindent kikapcsolni + a NET kapcsolatot ellenőrizni. Egy pár éve asszem Gyurcsánszky Andris próbálkozott pl. mobil nettel, na az KO volt.
    Letöltés tuti nem, de lehet hogy a windows titokban csinált valamit, majd legközelebb kikapcsolom a frissítéseket a verseny idejére. 20/10-es digikabelem van ami gyakorlatban 20/40 szokott lenni, ezzel nem lehet gond.

  3. #128
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zombor Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Letöltés tuti nem, de lehet hogy a windows titokban csinált valamit, majd legközelebb kikapcsolom a frissítéseket a verseny idejére. 20/10-es digikabelem van ami gyakorlatban 20/40 szokott lenni, ezzel nem lehet gond.
    A sávszélesség semmilyen mai netnél nem okozhat már különösebb problémát, itt csak a ping ami számít, annak pedig bármilyen a netet használó plusz alkalmazás bekavarhat a sávszélességedtől függtlenül.

  4. #129
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Tölthető a replay!

    Az eredményeket később tesszük fel, előbb átnézzük, hogy mi okozta az előző futam eredményekben is a hibákat...

  5. #130
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Zombor Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Letöltés tuti nem, de lehet hogy a windows titokban csinált valamit, majd legközelebb kikapcsolom a frissítéseket a verseny idejére. 20/10-es digikabelem van ami gyakorlatban 20/40 szokott lenni, ezzel nem lehet gond.
    Ha win7et használsz, akkor volt este 1 frissítés, megint. Én is az időmérő előtt előtt estem be, és a frissen betöltött windows így fogadott h van új frissítés. De ez nem volt nagy asszem 30MB.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  6. #131
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Szeretném megkérdezni, hogy tapasztaltatok-e említésre méltó LAG-ot a futamon, vagy minden rendben volt?

    Előre is köszi, ez sokat segít nekünk!

  7. #132
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megkérdezni, hogy tapasztaltatok-e említésre méltó LAG-ot a futamon, vagy minden rendben volt?

    Előre is köszi, ez sokat segít nekünk!
    Nekem jó volt a B, 70-90 közötti ping ek, 1 ember ugrált kicsit már nem rémlik ki volt, egyébként király volt
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #133
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Nálam is ok volt minden

  9. #134
    Lengyel Ákos Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 10. 16.
    Város
    Hahót
    Életkor
    34
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megkérdezni, hogy tapasztaltatok-e említésre méltó LAG-ot a futamon, vagy minden rendben volt?

    Előre is köszi, ez sokat segít nekünk!

    Szia

    Nálunk voltak megint érdekes dolgok , másik ligában még soha nem voltak ping gondjaink pedig van olyan mikor 3an vagyunk fent egy szerveren , és már 3 bajnokságok végig toltunk , itt én úgy látom kicsit furcsa nekem minden , az autók mozgása nem az igazi , de lehet csak a kamera nézet csap be.Nem tudom mi lehet a hiba , vagy pont mindig olyannal autózok aki pingel vagy én már nem tudom .

  10. #135
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Pár embernél láttam 100 fölötti pinget ők lagolgattak picit. De a mezőnyben nem volt gáz. A 12. helyrő rajtoltam és asszem a 10. helyet a rajtrácson (akkor szoktam szétnézni pingek terén) ott volt 1 106-140 között ugráló ping.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  11. #136
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A sávszélesség semmilyen mai netnél nem okozhat már különösebb problémát, itt csak a ping ami számít, annak pedig bármilyen a netet használó plusz alkalmazás bekavarhat a sávszélességedtől függtlenül.

    A verseny elött, alatt hogy tudom nézni a pinget?

  12. #137
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zombor Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    A verseny elött, alatt hogy tudom nézni a pinget?
    TAB-bal kiírja a neveket a kocsik főlé és a pinget. A sajátodat nem tudom hogy tudod megnézni én mindig mást szoktam megkérni, hogy jöjjön mögöttem egy kört és nézze nekem ...de lehet ennél van jobb megoldás is.

  13. #138
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

  14. #139
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A büntetésekkel kapcsolatos beszélgetést áthelyeztem ide és reagáltam a felhozott konkrét esetekre:

    HTCM Nyári Kupa - Hockenheim Büntetések

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •