Találatok: 1 - 5 (5 összesen)
  1. #1

    Question Autó választás

    ÜDV.

    Azt szeretném kérdezni tőletek, főleg az A-B ligásoktól, hogy hogyan szoktatok autót választani a futamokra? Mostanában elég sokan a Listerrel versenyeztek.
    Vannak esetleg olyan pályák amelyik, különböző autóknak jobban "fekszenek"?
    Arra szeretnék megkérni valakit a mai futamból, hogy küldjön nekem egy jó Lister setupot Spa-ra.! "Persze csak ha nem titkos."Köszönöm...
    Esetleg írhatnátok az autók tulajdonságairól. Melyik miben különbözik a másiktól. Gondolok itt: kanyarodási, gyorsulás, fékezés, gumievés, stb. tulajdonságokra, vagy a setupolással mindent meglehet változtatni?

  2. #2

    Re: Autó választás

    A legfőbb oka, hogy mindenki Listerrel megy, mert nagyon kiméli a gumikat versenyen, így stabilan lehet vele menni sok kört! Az F550 is egy elég kiméletes verda, viszont idegesebb, nehezebb vele menni, viszont ha megszoktad gyorsabb vagy vele! Viszont +10 kredit pont!!!!!!!! Általában a Saleen is gyorsabb a Listernél, viszont gumigyilkos, lehetetlen vele 45 percet menni (legalábbis nekem ). A Lambo se kiméli a gumikat, a Viper szar , a Porke katasztrófális . A Covette még egy jó kompromisszum, mert kicsi a pontértéke, viszon stabil, bár egy picit lassú - de nem Piski Tominak, aki ugye simán 2. lett vele Spa-ban!

    Nos, ezért megy már szinte mindenki Listerrel!

  3. #3

    Exclamation Re: Autó választás

    Küldjetek légyszi LIster setupot.!

  4. #4

    Re: Autó választás

    Akkor becsatolom az én verseny és qualy setem, bár sok különbség nincs köztük.

    A verseny settel 2:11 alját tudtam menni tiszta körülmények között, a versenyen kicsit óvatosabb voltam ezért csak 2:12.0 jött össze.

    A qualy settel 2:09.715 sikerült.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  5. #5

    Re: Autó választás

    NGT autókhoz is tudnátok fűzni néhány tanácsot?

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •