Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (53 összesen)

Téma: GTL Nyári FunCup - Mondello

  1. #26
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Mer akkor már rájöttem és cseréltem kocsit..
    Te kis cseles.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #27
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    engem kárpótolt hogy kiestem az első futamon,bár a 2.futamon a végefele lehet meglett volna a 4. hely de nagyon kiszorultam a célegyenesben,azt már nem tudtam elkerülni a lekörözöttet és nekibombáztam hátulról,próbáltam volna kivülről elkerülni de nem fért el,sajnálom.
    több alkalommal is voltak leszorítások
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #28
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    engem kárpótolt hogy kiestem az első futamon,bár a 2.futamon a végefele lehet meglett volna a 4. hely de nagyon kiszorultam a célegyenesben,azt már nem tudtam elkerülni a lekörözöttet és nekibombáztam hátulról,próbáltam volna kivülről elkerülni de nem fért el,sajnálom.
    több alkalommal is voltak leszorítások
    Kicsit derbys lett na de ez elvégre fun.
    Az az állat aki Mustival ment itt pfff....
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Na hát ez sokkal jobban sikerült mint a tegnapi Leon futam, ahol összesen 2 kört tudtam megtenni...
    Mindkét időmérőn sikerült az addig legjobbomat megfutni :vállveregetés:
    Startolni azt ugyan nemtudok, ott mindig vesztek 2-4 pozicíót.
    1. futamon valahogy légüres térbe kerültem a 4. hely környékén, eseménytelenül zajlott a java.
    2. futam már annál mozgalmasabb. Fehér Zoli a minijével, én az alfával Nibi dög mustángja mögé betömörültünk. Ment a csihi-puhi, fogás keresés, sztem még sportszerű keretek közt.

    Jó futam volt. Gratula. Laggolást sem tapasztaltam, csak vkinek a kocsi betöltése zavart be még a legelején.

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Futameredmények és a ponttáblázat feltöltve, valamint tölthető a replay is.

    Nagy grat a mezőnynek, úgy láttam nagyon szépen mentettek a nehéz pálya ellenére!

  6. #31
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Alapvetően jó móka egy ilyen GTL futam, tetszett, nagyon intenzív és akciódús.

    Edzésekkel nem sokat bajlódtam, hiszen sejtettem hogy a lényeg nem ott dől el.

    Első futamon stabil megbízható vezetéssel szedegetem a morzsákat, meg a lepattanókat, egészen a kilencedik helyig előre jutottam. ( Ja Kiss Szabitól elnézést kérek hogy az első körben megpöcköltem a célegyenes ráfordítóban, hamarabb fékeztél mint számítottam vagy én mértem el a féktávot nem tudom, nem volt szándékos, szerencsére tudtad korrigálni).
    Aztán a 17. körben T1 féktávon Dobri Attila letarolt hátulról, beestem a sóderba, mivel nem ment a motor azt hittem tönkrement, kiléptem, utána jutott eszembe lehet csak indítózni kellett volna, saját hülyeségem.

    Második futamon nem sikerült ilyen jól a feljövetel, itt először Brenner Zoltán torpedózott meg T1 féktávon, úgy hogy a mögöttem lévő versenyzőt próbálta kifékezni ( egybként ha én kilökök valakit a pályáról az a minimum hogy legalább a saját pozíciómat vissza adom neki, biztos csak egy rossz GPL-s beidegződés), majd Posta Csaba keveselte a Minim hátulján lévő horpadások számát, ezért ő is belém szállt T1 féktávon, nem értem ezekre mi szükség, ez egy fun cup lenne, nem fogok megóvni senkit, csak több figyelmet és empátiát kérnék az érintettektől, egy ilyet se esik jól elviselni egy este alatt nemhogy hármat, el is ment a kedvem de azért beporoszkáltam a célba. Ja Dobri Szabolcsot lehet egy picit feltartottam, csak akkor esett le hogy lekörözésről van szó amikor rámvillogott, itt nincs kék zászló? Akkor honnan tudom hogy leköröznek éppen?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  7. #32
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Mindenkitől bocsánatot kérek, akinek megkavartam a versenyét tegnap, de az történt, hogy az első futamon meghalt a visszaváltó gomb mikro kapcsolója és rendszeresen raktam kanyar bejárati íven vissza 1.-be 2. helyett. Emiatt forogtam, mint a ringlispíl...
    Gyakorlatilag a két futam között igyekeztem megtanulni karral váltani, ami nem sikerült tökéletesen, de amikor már jól éreztem magam és nekibátorodtam, sikerült megint elváltani és a gumifal adta a másikat. Futómű kész lett, feladtam.

    Apropó! Tud valaki egy "mestert", aki gombokért kicseréli a mikró kapcsolót a kormányban? A Cola DFGT-jéről van szó....

  8. #33
    Brenner Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 08. 13.
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Második futamon nem sikerült ilyen jól a feljövetel, itt először Brenner Zoltán torpedózott meg T1 féktávon
    Szánom-bánom az esetet. Konkrétan nem is emlékszem rá, majd vissza kell néznem a replay-t. Bocs, ha tényleg így volt! Vissza szoktam adni a pozíciót, ha így előzök valakit, de most itt nem tudom, hogy mi történt, majd megnézem újra.

  9. #34
    Posta Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 13.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése



    ...majd Posta Csaba keveselte a Minim hátulján lévő horpadások számát, ezért ő is belém szállt T1 féktávon...
    Ne is mondd, szégyellem is magam miatta.
    Utólértelek és előzni akartam belülről, de te is épp arra próbáltál húzódni.
    Mivel majdnem egymás mellett voltunk, emiatt nem láttam a pálya bal szélén a felfestést az aszfalton, amihez a féktávot viszonyítottam.
    Magyarán túl rövid féktávot vettem.
    Nem volt egy okos manőver, bocsánat érte.

    Ami a kék zászlót illeti, van (az alappályákon legalábbis, az add-on pályák némelyikén is), de alig látható.
    Én mindig TAB-ot nyomok, így tag-elve vannak a kocsik, látom a nevet és helyezést. Amikor valaki feltűnik mögöttem, akkor hátranézek még mielőtt utólérne.
    Így már előre tudom, hogy mit csináljak ha előzni akar.
    Utoljára módosította: csposta24; 2012. 07. 13. 11:02.

  10. #35
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg csposta24 írta Hozzászólás megtekintése
    Ne is mondd, szégyellem is magam miatta.
    Utólértelek és előzni akartam belülről, de te is épp arra próbáltál húzódni.
    Mivel majdnem egymás mellett voltunk, emiatt nem láttam a pálya bal szélén a felfestést az aszfalton, amihez a féktávot viszonyítottam.
    Magyarán túl rövid féktávot vettem.
    Nem volt egy okos manőver, bocsánat érte.
    Nem gond, ettől még nem dőlt össze a világ, tanulunk belőle aztán legközelebb jobban vigyázunk egymásra.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  11. #36
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg brezol írta Hozzászólás megtekintése
    Szánom-bánom az esetet. Konkrétan nem is emlékszem rá, majd vissza kell néznem a replay-t. Bocs, ha tényleg így volt! Vissza szoktam adni a pozíciót, ha így előzök valakit, de most itt nem tudom, hogy mi történt, majd megnézem újra.
    Ja és ez sem probléma, nincs harag!
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően jó móka egy ilyen GTL futam, tetszett, nagyon intenzív és akciódús.

    ez egy fun cup lenne, nem fogok megóvni senkit, csak több figyelmet és empátiát kérnék az érintettektől

    itt nincs kék zászló? Akkor honnan tudom hogy leköröznek éppen?
    Szia,

    van kék zászló, 4 féle módon is tudsz tájékozódni arról, hogy leköröző van mögötted: Lekörözések


    Ami pedig a néhány koccot illeti, sokaknak ez az első komoly versenye, kis időt adjunk mindenkinek amíg belerázódig a dolgokba, figyeljetek egymásra... aztán ha vkivel mégis kirívó gondok vannak, akkor azt kérlek jezzétek felénk és intézkedünk, bár nem hiszem hogy lesz ilyenre itt majd szükség!

    Ezt az olvasmányt érdemes tanulmányozni: GTL Driving Aids
    (kivéve az óvás részt, fun futamon inkább várjuk be a másikat, ahogy illik! )

  13. #38
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118
    Azt magyarázza meg nekem vki , hogy hogy a francba tudtam megpördülni az 1. futamon a 2. kanyarban! Se előtte se utána még direkt se tudtam egy olyan gyönörű piruettet előadni mint akkor. Pedig a rajt egészen jól sikerült, kb. 3 helyett jöttem föl. A 2. futamon pedig 4 autót láttam, akiket ugyan úgy 17-19...-nek jelölt, szóval inkább leléptem.Aztán a
    kis monitoron már láttam mindenkit a box-ból. Ez mitől lehetett???

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Azért nem piskóta a győztes Dobri Szabolcs.... 25 kört tett meg kétszer, és egy tized másodperces eltérésen belül.
    Bár most hogy nézem másoknál sincs túl nagy különbség. Nehéznek tűnik elhinni. Két egymást követő kört sem könnyű tizedre azonos időn megfutnom.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem piskóta a győztes Dobri Szabolcs.... 25 kört tett meg kétszer, és egy tized másodperces eltérésen belül.
    Jaja, gyanús a srác, hogy nem ma kezdte!

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg V G. írta Hozzászólás megtekintése
    Azt magyarázza meg nekem vki , hogy hogy a francba tudtam megpördülni az 1. futamon a 2. kanyarban! Se előtte se utána még direkt se tudtam egy olyan gyönörű piruettet előadni mint akkor.
    Lehet túl agresszíven váltottál le és nem adtál elég nagy gázfröccsöt hozzá. (nem néztem, csak tipp)

    A 2. futamon pedig 4 autót láttam, akiket ugyan úgy 17-19...-nek jelölt, szóval inkább leléptem.Aztán a kis monitoron már láttam mindenkit a box-ból. Ez mitől lehetett???
    Szőköévente egy szer előfordulhat, hogy nem tölt be jól a grid, ilyenkor (ha még van rá idő) Esc, vissza a gárzsba, rákkattintasz a többi pilóta nevére, esetleg nyomsz egy "+"/ "-" -t és vissza a rajtrácsra!

    (nekem még ilyen soha nem volt, mesélték, hogy ha ez van, akkor ez a megoldás)

  17. #42
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, gyanús a srác, hogy nem ma kezdte!
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  18. #43
    Posta Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 13.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, gyanús a srác, hogy nem ma kezdte!
    Promókupa kezdőknek, mi?

  19. #44
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg V G. írta Hozzászólás megtekintése
    Azt magyarázza meg nekem vki , hogy hogy a francba tudtam megpördülni az 1. futamon a 2. kanyarban! Se előtte se utána még direkt se tudtam egy olyan gyönörű piruettet előadni mint akkor. Pedig a rajt egészen jól sikerült, kb. 3 helyett jöttem föl. A 2. futamon pedig 4 autót láttam, akiket ugyan úgy 17-19...-nek jelölt, szóval inkább leléptem.Aztán a
    kis monitoron már láttam mindenkit a box-ból. Ez mitől lehetett???
    Hasonlóan jártam az első rajtnál, menet közben jelentek meg előttem az autók.
    Csak reméltem hogy nem épp előttem fog megjelenni valaki, mert elég izmosan kilőttem a Mustival. Kicsit jobban is sikerült mint vártam.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #45
    Brenner Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 08. 13.
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, gyanús a srác, hogy nem ma kezdte!
    Nem lehet, hogy Sinka Dani álnéven?

  21. #46
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Soos Gábornak mégegyszer bocs,visszanéztem,tényleg csak az én hibám.Kicsit türelmetlen voltam.Amúgy az öcsém Dobri Szabi,tényleg Dobri Szabi.
    Utoljára módosította: atca; 2012. 07. 13. 19:02.

  22. #47
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Sziasztok!

    Jó versenyek voltak,grat mindenkinek!

    Az első időmérőre kicsit nehézkes volt a belépés,(Mini 1275s ha jól láttam) de szerencsére még volt idő pár körre.
    Soós Gábor bocs a villogásért,csak kicsit meglepődtem mikor küzdeni kellett az előzésért
    Amúgy semmi gond

    Valóban már egy ideje játszom a GTL-el, és Mondellot kifejezetten kedvelem...és az Alfa is

    Köszi és grat mindenkinek!

  23. #48
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Első futamon Sziszkával volt "valami" amikor "kipörgettelek", szerintem a kocsid popója már megindult kifelé (amitől jobban lassultál) én meg nagyjából 1m-re voltam akkor tőled, így azonnal utolértelek és kb 1km/h-s sebesség különbséggel sikerült hozzád érnem. Bocsánat érte, ezt nem tudtam elkerülni.
    Cola : nem mindig éreztem hogy már annyira rajtam vagy -bocs ha leszorításnak vettél ezt-azt -nem volt szándékos!

    Második elején sikerül füvön megMicheliszeznem Fekete Tibit és még mások is benézték a féktávot, úgyhogy lett egy kis 'kicsi a rakás' jelenet boccs érte!
    És végül Arielt sikerült feltartanom, szabályosan védekeztem ellene.. Mentségemre annyi hogy pont kirakódtam 2x egymás után, örültem hogy még megyek egyáltalán és foggal körömmel próbáltam védeni a pozíciómat, közben Te meg inkább leköröztél volna -komolyan mondom nem vettem észre .... remélem nem buktál vele

    Amúgy marha jó volt mindkettő, nagyot csatáztam Soós Gabival, meg Szabival is és még sokakkal
    Utoljára módosította: mikkkka; 2012. 07. 13. 20:00.

  24. #49
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Sziasztok, szia Szabi! Mivel megtelt a postaládád, így ide írom...

    "Szia Szabi!

    Köszi az érdeklődést...
    Gazdasági válság van Nálam és egyelőre nem látom az alagút végét, így bizonytalan minden körülöttem, de amint lehet újra csatlakozok hozzátok!
    Addig is jó versenyeket!
    Üdv.
    Taky"

  25. #50
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, szia Szabi! Mivel megtelt a postaládád, így ide írom...

    "Szia Szabi!

    Köszi az érdeklődést...
    Gazdasági válság van Nálam és egyelőre nem látom az alagút végét, így bizonytalan minden körülöttem, de amint lehet újra csatlakozok hozzátok!
    Addig is jó versenyeket!
    Üdv.
    Taky"
    Pedig má hiányzik a kopasz buksid.
    Válság szűnjön meg, Taky a pályán jelenjen meg!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •