Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (104 összesen)

Téma: HGTRM Nyári kupa 2012

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM Nyári kupa 2012

    Tisztelt Versenyzők!

    Lassan véget ér az a HGTRM9 bajnokság, de nyáron sem maradunk GT futamok nélkül, hiszen hamarosan kezdetét veszi a HGTRM Nyári kupa!!!



    A hagyományokhoz híven a nyári kupán a részvétel teljesen nyílt és ingyenes, az egyszerűség kedvéért az alap GTR2 tartalmakat használjuk és olyan pályák választottunk melyeket már mindenki jószerivel ismert, vagy könnyen tanulhatók és ideális terepet adnak egy jó kis viadalra! A nyári programban a GT és NGT futamok hetente váltják egymást, az autóválasztás teljesen szabad!



    A 2012-es Nyári kupa versenynaptára:

    2012. Július 15. Barcelona - NGT - 1. Futam Topikja
    2012. Július 22. Valencia 2004 - GT 2. Futam Topikja
    2012. Július 29. Imola - NGT
    2012. Augusztus 05. Monza 2004 - GT
    2012. Augusztus 12. Brno - NGT
    2012. Augusztus 19. Spa 2004 - GT
    2012. Augusztus 26. Anderstorp - NGT


    A nyárra való tekintettel a 7 futamból az 5 legjobb eredmény számít bele a végértékelésbe, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    A nyári kupa abszolút győztese, valamint a legjobb újonc (aki még nem indult hivatalos HGTRM bajnoki futamon) egy-egy 2012/2013 évi GTR-Masters szervertagságot* kapnak nyereményül!


    A lebonyolítási rend a következő:

    Időmérő kezdete: 20:00
    Időmérő: 30 perc
    Warm-up: 15 perc
    Időjárás: Fix száraz
    Versenytáv: 60 perc
    Autóhasználat: kategórián belül szabadon választott (a GT versenyeken a Ferrari 550 nem választható)
    Rajt: Állórajt minden futamon
    Boxkiállás: 1 kötelező

    Szerver: GTR-Masters.hu #1
    Jelszó: summercup2012



    Ahhoz hogy elindulhass a kupasorozatban az alábbi dolgokra lesz még szükséged, ha új vagy nálunk:

    • A GTR2 alap szoftver, mely beszerezhető valamelyik nagyáruház polcairól (Tesco, Auchan, Cora, Media Markt, stb)
    • GTR2 1.1 Patch és GTR2 Online Patch (telepítés ebben a sorrendben)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a GTR2-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, erről bővebben a Versenyzői kódexben olvashattok.



    Jó versenyzést mindenkinek, ha bármi kérdés merülne fel, nyugodtam tegyétek fel itt a topikban!



    *teljes értékű éves szervertagság, mely a GTR-Masters összes rendezvényére érvényes (GTR2, RACE, GTL, GPL, netKar Pro)
    Utoljára módosította: Wega; 2012. 07. 16. 10:33.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    A 2012-es Nyári kupa versenynaptára:

    2012. Július 15. Barcelona - NGT - 1. futam topikja
    Az első futam helyszínét a mai nap véglegesíti a versenyigazgatóság.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 06. 29. 02:50.

  3. #3
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne, mert úgy rémlik anno nem volt mindegy a sorrend a patchek telepítésénél! Jól emlékszem?

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne, mert úgy rémlik anno nem volt mindegy a sorrend a patchek telepítésénél! Jól emlékszem?
    Ahogy le van írva úgy jó.

    Valencia lehetne Valencia Street?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne, mert úgy rémlik anno nem volt mindegy a sorrend a patchek telepítésénél! Jól emlékszem?
    A GTWEB már nem kell.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3756-HGTRM-GTR2-Els%F5seg%E9ly!

  6. #6
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    OK, köszi!

  7. #7
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Melyik Barcelona layout-on lesz az I. forduló? Gyári? Nézegettem HGTRM-es időket, és vagy a pálya más, vagy én vagyok a vártnál is lassab, HGTRM7-ben 1:34-1:36-os idők vannak, én 1:50 elejét megyek egyenlőre. Nyugtassatok meg...

  8. #8
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik Barcelona layout-on lesz az I. forduló? Gyári? Nézegettem HGTRM-es időket, és vagy a pálya más, vagy én vagyok a vártnál is lassab, HGTRM7-ben 1:34-1:36-os idők vannak, én 1:50 elejét megyek egyenlőre. Nyugtassatok meg...
    azok GT-s időkNGt-vel itt már a 42-41 az már kúl,bár egy RSR-el 40-vagy akár 39-et is,
    a pálya meg az alapverzió
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #9
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    azok GT-s időkNGt-vel itt már a 42-41 az már kúl,bár egy RSR-el 40-vagy akár 39-et is,
    a pálya meg az alapverzió
    Óó, akkor "csak" cirka 6-7 mp-et kell még legyúrnom!

  10. #10
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87

    Question NAPmod esetleg?

    Üdv!
    Tervezem, hogy részt veszek a nyári futamokon, amikor majd időm engedi. Eddig nem sok időm volt versenyezni, sőt, ezen a héten érettségizek (ma volt meg a román, holnap lesz magyar, aztán parás matek és infó), de szeretnék egy javaslatot tenni, ha még nem késő.
    A NAP(New Advanced/Alternative Physics) mod a játék gyári autóinak próbál élethűbb fizikát adni. Olyan paramétereket módosít, mint az autók súlyeloszlása (még a benzin locsogását is számolja állítólag), a váltók tulajdonságai, gumifizika - ezek a paraméterek az szoftverben ugyanazon séma szerint (!) vannak megcsinálva -, valamint pályafizika, stb., mindezt valós információk, technikai kézikönyvek, versenymérnökök visszajelzései alapján.
    Saját tapasztalataim alapján nagyon meggyőzőnek tűnnek a módosítások, viszont az is igaz, hogy némely autókat (főleg a GT1-es dögöket) néhol sokkal nehezebb lett vezetni, a versenyzés még több odafigyelést igényel. Ugyanakkor végre valódi versenyidőket lehet menni - én pl Spa-n NGT-vel 2:24-et tudok.
    Remélem megér egy próbát a javaslatom, amennyire sikerült rákeresnem, itt a mastersen még nem került sorra a mod.
    Az 1.4-es verzió (külön GTR2 telepítést érdemes neki csinálni) itt letölthető.
    Itt pedig egy jó kis összefoglaló szerepel róla az autosimsport egy 2010-es számában. Aki ért angolul annak amúgy is érdemes elolvasni, mert van benne egy cikk az alap GTR2-es autók tulajdonságairól, ami a mod nélkül is hasznos lehet

    Remélem nem zavart senkit az okoskodásom

    További szép napot!
    Utoljára módosította: H. Szilárd; 2012. 07. 02. 19:58.
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Tervezem, hogy részt veszek a nyári futamokon, amikor majd időm engedi. Eddig nem sok időm volt versenyezni, sőt, ezen a héten érettségizek (ma volt meg a román, holnap lesz magyar, aztán parás matek és infó), de szeretnék egy javaslatot tenni, ha még nem késő.
    A NAP(New Advanced/Alternative Physics) mod a játék gyári autóinak próbál élethűbb fizikát adni. Olyan paramétereket módosít, mint az autók súlyeloszlása (még a benzin locsogásét is számolja állítólag), a váltók tulajdonságai, gumifizika - ezek a paraméterek az szoftverben ugyanazon séma szerint (!) vannak megcsinálva -, valamint pályafizika, stb., mindezt valós információk, technikai kézikönyvek, versenymérnökök visszajelzései alapján.
    Saját tapasztalataim alapján nagyon meggyőzőnek tűnnek a módosítások, viszont az is igaz, hogy némely autókat (főleg a GT1-es dögöket) néhol sokkal nehezebb lett vezetni, a versenyzés még több odafigyelést igényel. Ugyanakkor végre valódi versenyidőket lehet menni - én pl Spa-n NGT-vel 2:24-et tudok.
    Remélem megér egy próbát a javaslatom, amennyire sikerült rákeresnem, itt a mastersen még nem került sorra a mod.
    Az 1.4-es verzió (külön GTR2 telepítést érdemes neki csinálni) itt letölthető.
    Itt pedig egy jó kis összefoglaló szerepel róla az autosimsport egy 2010-es számában. Aki ért angolul annak amúgy is érdemes elolvasni, mert van benne egy cikk az alap GTR2-es autók tulajdonságairól, ami a mod nélkül is hasznos lehet

    Remélem nem zavart senkit az okoskodásom

    További szép napot!
    Köszi a javaslatott.

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Elindult a prekvalifikácó.

  13. #13
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Nem látom a szervert vagyis hát még mindig a doningtont írja és nem lehet csatlakozni

  14. #14
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    server fut
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #15
    Bakos Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    29
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne h nem tudok felmenni a serverre mert "kizártak csalás gyanújával" című szöveg fogad. Mi a teendő?

  16. #16
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg bab1987 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne h nem tudok felmenni a serverre mert "kizártak csalás gyanújával" című szöveg fogad. Mi a teendő?
    valaminek a telepítése elmaradt, nézd át újra, minden fennt van-e! általában ez a probléma
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  17. #17
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg bab1987 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne h nem tudok felmenni a serverre mert "kizártak csalás gyanújával" című szöveg fogad. Mi a teendő?
    próbáld újra,van mikor töbször is kitesz
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #18
    Bakos Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    29
    Minden fennt van ami kell. Szerintem az lesz a probléma h játszok egy német szerveren(Pilsbierbude) aminek a 40Gb kiegje bent van a játékban (494 autó 3814 pálya)
    Plussz az autó setup menüje is más náluk. EZ bekeverhet ide?

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg bab1987 írta Hozzászólás megtekintése
    Minden fennt van ami kell. Szerintem az lesz a probléma h játszok egy német szerveren(Pilsbierbude) aminek a 40Gb kiegje bent van a játékban (494 autó 3814 pálya)
    Plussz az autó setup menüje is más náluk. EZ bekeverhet ide?
    Persze, nem árt egy külön telepítés az ilyen célokra..

  20. #20
    Bakos Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    29
    Gtweb volt a ludas, leszedtem már jó minden. Pilsbierbudet ha van kedvetek csekkoljátok, free az egész 8 szerveren vannak versenyek. 5 perc szabadedzés 20perc időmérő 7körös versenyek.

  21. #21
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Tervezem, hogy részt veszek a nyári futamokon, amikor majd időm engedi. Eddig nem sok időm volt versenyezni, sőt, ezen a héten érettségizek (ma volt meg a román, holnap lesz magyar, aztán parás matek és infó), de szeretnék egy javaslatot tenni, ha még nem késő.
    A NAP(New Advanced/Alternative Physics) mod a játék gyári autóinak próbál élethűbb fizikát adni.
    .................................................. .................
    Üdv! Nem akarok idegesítő lenni, de próbálta már ki valaki a modot? Vélemény? Megérne egy próbát? Köszi!
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  22. #22
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Hi! az lenne a nagy kérdésem, hogy akkor most 911- RS v. RSR merthogy nagyon nem mindegy és a nevezésnél csak az RS szerepel.
    ...bár ferkából meg ott a GTC...

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Nem akarok idegesítő lenni, de próbálta már ki valaki a modot? Vélemény? Megérne egy próbát? Köszi!
    Én ránéztem egy kicsit, összehasonlítottam a NAP-ot az OP-vel, annyira jöttem rá hirtelen, hogy jobban seggel a NAP mod. Hogy ez jó-e vagy sem arra még nem tudok választ adni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #24
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én ránéztem egy kicsit, összehasonlítottam a NAP-ot az OP-vel, annyira jöttem rá hirtelen, hogy jobban seggel a NAP mod. Hogy ez jó-e vagy sem arra még nem tudok választ adni.
    Nekem az autó mozgása és tapadása is másnak tűnik, a Porsche RSR pl sokkal jobban tapad az eredeti fizikával, míg egy határon elég könnyen eldobja magát. A NAP-pal a tapadásvesztés fokozatosabb és érezhetőbb, mégis összetettebb feladat az autót irányítani.. nekem sokkal jobban bejön mint az eredeti

    Amúgy végre túl vagyok az érettségin, sikerült meg minden, szóval most készülök az egyetemre de azért remélem lesz pár közös versenyünk a nyáron (bár kicsit rá szeretnék nézni az iRacingre is, még mielőtt jön az AC meg GTR3..)
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  25. #25
    Bakos Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    29
    Minden autót tudok használni, de a Porsheval szeretnék felmenni a serverre állandóan ledobál. Erre van vmi megoldás?

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •