Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (196 összesen)

Téma: HGTLM8 Ötletelés!!!

  1. #126
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Szabi ne vedd bszgtásnak (nyugodtan) . Az évad futamait ki kéne hirdetni, hogy mi lesz. Tudod olyan felesleges dolog miatt mint a tervezés. Mikor milyen kreditértékü autóval érdemes stb
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  2. #127
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi ne vedd bszgtásnak (nyugodtan) . Az évad futamait ki kéne hirdetni, hogy mi lesz. Tudod olyan felesleges dolog miatt mint a tervezés. Mikor milyen kreditértékü autóval érdemes stb
    Te mit akrsz tervezni te???? Há' nemaszontad visszavonútá?

  3. #128
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Egy gyenge kérdés jön:
    60 perces normal versenyen 100 pontot kap az első.
    30*2 perces sprint versenyen 2*50 pontot kap az első, azaz maximálisan 100 pontot lehet ott is szerezni?

  4. #129
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Egy gyenge kérdés jön:
    60 perces normal versenyen 100 pontot kap az első.
    30*2 perces sprint versenyen 2*50 pontot kap az első, azaz maximálisan 100 pontot lehet ott is szerezni?
    Igen

  5. #130
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi ne vedd bszgtásnak (nyugodtan) . Az évad futamait ki kéne hirdetni, hogy mi lesz. Tudod olyan felesleges dolog miatt mint a tervezés. Mikor milyen kreditértékü autóval érdemes stb
    Szia, nem szeretnék se mentegetőzni, meg sem ígérgetni, mert már nincs értelme... minden igyekezetemmel azon vagyok, hogy mindenki felé minden kötelességemnek megfeleljek, viszont annyira összegyűlt az utóbbi időben most minden, hogy egyszerűen nem tudok kivitelezni mindent, amit kell/szeretnék, vagy elvállaltam.

    Igyekszem.

  6. #131
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Khm.. ..kérhetnénk egy új pálya/autó kombót a szerverre...ha lehet.. izé... esetleg....

  7. #132
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Khm.. ..kérhetnénk egy új pálya/autó kombót a szerverre...ha lehet.. izé... esetleg....
    hát... ez így elég reménytelen. olyan érzésem van, a GTL bajnokság fel lett áldozva valaminek az oltárán...
    attól, hogy nem beszélünk róla, a probléma létezik. 3 napja volt futam. az eredmények nincsenek feltöltve. a prekval még a nyári opent mutatja. a szerver nincs átállítva. Ja,hogy nincs mire?! Hát ez az! Még nem készült el a versenynaptár.. most már abban sem vagyok biztos, hogy lesz második futam.
    bárcsak tévednék. bárcsak tehetnék valamit. (a szerver meg a prekvalos oldal kezelésébe szívesen besegítenék, de azt hiszem ettől még nem lenne megoldva semmi...)

  8. #133
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    hát... ez így elég reménytelen. olyan érzésem van, a GTL bajnokság fel lett áldozva valaminek az oltárán...
    attól, hogy nem beszélünk róla, a probléma létezik. 3 napja volt futam. az eredmények nincsenek feltöltve. a prekval még a nyári opent mutatja. a szerver nincs átállítva. Ja,hogy nincs mire?! Hát ez az! Még nem készült el a versenynaptár.. most már abban sem vagyok biztos, hogy lesz második futam.
    bárcsak tévednék. bárcsak tehetnék valamit. (a szerver meg a prekvalos oldal kezelésébe szívesen besegítenék, de azt hiszem ettől még nem lenne megoldva semmi...)
    Remélem nem mondok olyat, ami nem akarsz Szabi, de a GTL liga tényleg nagyon érzi a hiányod.

    Zoli,
    Véleményem szerint nem lett feláldozva semmi. Szabi jelenleg időbeli zavarral küzd. Én is próbáltam felajánlani Neki a segítségem, de végül is a legfőbb probléma, a pályák és az autó párosítások meghatározása.

    Szabi minden pályára tulajdonképp a meglévő kreditrendszert tovább igazítja és ebben úszik el szerintem a dolog. Én ezt nem javasoltam neki több okból kifolyólag (vannak olyan típusú autók, hogy nem fekszik, van olyan, hogy nem jó napom van, nem jól állítottam be, meg a többi szarság a pályaismerettől függően). Javasoltam, hogy hagyjuk meg azt a handicap rendszert, ami van, amiből egyes pályákon bizonyos autók kilóghatnak és ki is lógnak. Ennek van előnye, hátránya, de az autókat ismerni kell ehhez.

    Ez nem teljesen fair a kezdőkkel szemben, de véleményem szerint a tanuló pénzt úgy is meg kell fizetni. Én a mai napig fizetem. A korábbi ligában nem volt ilyen mértékű pályára szabás és szerintem nem is lehet. Az adott pályára vonatkozó kocsi értékét, nem lehet tök precízen belőni, pont az emberi tényező miatt. Szabi így vezet, Nibi úgy, Laca meg Te amúgy. Nincs tökéletes handicap - szerintem. Ha megnézed már csak a rajtolásunk tök más... nem mondom mi a jó, mi nem, mert ez egyén függő.

    (Megjegyzem, hogy az AFGTL pályára kiszabott kreditek sem tetszettek - főleg a futam után. A Mustang amivel végig próbáltam kerékcserével, anélkül, tankolva, meg minden szart futam előtt, utólag azt mondom drága volt. A minik rommá vertek és nem azért mert olyan nagyon lassú lettem volna.) A minit is ki kellett volna próbálnom, de arra már nem volt időm.

    Amikor az új évadhoz való autókkal teszteket befejeztem, adtam egy javasolt kredit értéket, és módosítottam a tapasztaltak alapján egyes autók értékét pl: Chevelle. A teszteket is már úgy csináltam, hogy nem egyszer futottam 5 kört, mert megfigyeltem, hogyha megyek 40 kört egy autóval, több esetben is vannak értékek amik kilóghatnak - na most mivan ha csak 1*5 kört futottam és szar a kapott pl. gumikopás. Ezért futottam 3-4*5 köröket és átlagoltam. Igazából ezt még Szabi sem tudja.

    Visszatérve a segítségre. Én is többször felajánlottam, hogy mi az amiben tudok segíteni Neki. Ő olyan embert szeretne (szerintem), aki Sziszkát egy az egyben tudja pótolni. Ilyet találni nagyon nehéz lesz. Szabi sokat foglalkozik a GTL ligával (már csak ha az én telefonjaimat kezeli...), rengeteg melója van benne. Az hogy most Sziszka nincs és szerintem ezzel a handicap finomítással további problémát vett (a mi érdekünkben) a nyakába, nagyon elúszott időben.

    ((Szabi a handicap rendszer nem lehet tökéletes, mert mindenkinek van handicapje. ))

  9. #134
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Szabi! Keressél meg minket nyugodtan, pl. pü-ben. Egész nap gép előtt vagyok, fórum, szerver, stb. témában szívesen segítek! Akár a honlap karbantartásában is, mert fejlesztőként dolgozom civilben!

  10. #135
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sziasztok, srácok, most értem haza Zágrábból üzleti útból, most ledőlök aludni, mert alig látok, éjszaka meg nekiesem. Tényleg nagyon zűrös heteken vagyok túl, minden nap meg akarom csinálni, de sosem jutok el odáig és közben lesül a pofámról a bőr, remélem ma végre sikerül!

    A lényeg az, hogy annyi szabály módosítás lesz, hogy a legjobb 9 futam helyet a legjobb 8 számít majd bele a bajnokságba, és újult erővel röffentjük be a HGTLM8-at, így ezzel az sem veszít aki nem volt az első futamon, de az sem, aki jelen volt!

    A menü az oldalon pedig azon egyszerű okból nem működik, hogy nincs mögötte még a versenynaptár, így nincs hova az eredményeket sem még felölteni, ezt is rövidesen orvosoljuk. Kitartás, lesz HGTLM8!

    A felajánlott segítségeket nagyon köszönöm, ebben most sajnos nem tudtok segíteni, viszont a bajnokság jövőbeli lebonyolítására tényleg szükségem volna egy teljes értékű partnerre... vagy úgy is jó, ha két fél!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 10. 01. 18:09.

  11. #136
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Tényleg csak annyit áruljatok el, hogy melyik pálya lesz csütörtökön, és milyen autókkal? A többi ráér.


  12. #137
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg csak annyit áruljatok el, hogy melyik pálya lesz csütörtökön, és milyen autókkal? A többi ráér.

    ÁÁ a többesszám felesleges, me csak Szabolcs tujja... Remélhetőleg ő tujja, me ha még ősem, akkor minden veszve
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #138
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Dawe mi volt az a külföldi bajnokság ahol indultál tavaly? (ha jól emlékszemTe emlegetted)

  14. #139
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Dawe mi volt az a külföldi bajnokság ahol indultál tavaly? (ha jól emlékszemTe emlegetted)
    Az nem Máté volt és valami rFactor-os cuccal???

  15. #140
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem Máté volt és valami rFactor-os cuccal???
    Ja, lehet, keverem a szezont a fazonnal

  16. #141
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Dawe mi volt az a külföldi bajnokság ahol indultál tavaly? (ha jól emlékszemTe emlegetted)
    Dawe ha jól emlékszem a német Altbierbud-n indult ez GTL, de ez nem tavaly volt tudtommal. Máté rfactorral ment-megy V8 Supercar ligában.

  17. #142
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    ok, világos, köszi!

  18. #143
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Hi, sziasztok, elhihetitek, nem jó kedvemben nem hirdetem ki még a versenynaptárat, sajnos annyira összejött most minden, hogy egyszerűen nem tudok vele érdemben foglalkozni. Már hetek óta félig készen van, de sajnos azóta nem jut rá kapacitás, és nem tudom csak a következő futamot kihirdetni, mert ez egy összefüggő rendszer, összecsapni meg nem akarom...

    Ettől függetlenül remélem ismertek annyira, hogy tudjátok, hogy bárhogy is alakul, mindenképpen lesz HGTLM8 és mindenképpen a már megszokott magas színvonalon és hangulatban, és amint tudok jövök a részletekkel...

    (...nagyon azon vagyok, hogy már szombaton...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 10. 05. 13:36.

  19. #144
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634
    Szabi,

    Semmiképp nem szeretnélek megbántani, leginkább mert évek óta annyit dolgozol ezen a bajnokságon, hogy csak hálásak lehetünk.
    Természetesen tiszteletben kell tartanunk, hogy más irányú elfoglaltságaid akadtak, és mint mindig, most is a tökéletességre törekszel, ezért csúszol.

    De a tökéletességre való törekvésben ne felejtsd el, hogy lassan az őszi szezon 20%-a (10 versenyből 2) odavan...

    Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani, előveszed az előző 2-3 év naptárát és emlékezetből kiválasztod a 9 legjobb versenyt. Copy-paste autók, kreditek, minden. Ez max fél óra és kész egy "Best of" bajnokság, a csinos táblázatokat meg megcsinálja majd valaki, aki már felajánlotta a segítségét. Tökéletes biztos nem lesz, de jó simán lehet. Biztos jobb, mint néhány nappal a verseny előtt megtudni, hogy mit is kéne csinálni.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  20. #145
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Lehetne is direkt rendezni egy ilyen instant verseny, egy mindenki számára új, ismeretlen pályán. Fél óra gyakorlás, és időmérő alatt ki mennyi információt tudna felszívni adott pályából.

  21. #146
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetne is direkt rendezni egy ilyen instant verseny, egy mindenki számára új, ismeretlen pályán. Fél óra gyakorlás, és időmérő alatt ki mennyi információt tudna felszívni adott pályából.
    Igen szépen hangzik, de azt nevezzük FUN-nak, nem pedig bajnokinak.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #147
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Igen szépen hangzik, de azt nevezzük FUN-nak, nem pedig bajnokinak.
    Szerintem hozzátartozik a versenyzői kvalitáshoz, hogy hány körből tud minél jobb időt/teljesítményt elérni. Flexibilis legyen a pilóta, mert mi van ha pl leesik az eső, megváltozik az egész pálya, tanulhatja újra az egészet. Pályaversenyzők sem mennek hetekig egy-egy pályán. Gyalog bejárják, egypár szabadedzés, idmérő, futam. Persze többedszerre járhatnak rajta előző évekből. Igazi szimulátorozásról meg nem is beszéltünk. Rally-sok is verseny elött egyszer bejárják a távot, aztán uccu neki.
    De lehet hogy tévedek, amatőrködök, nemkell véresre venni, csak ötletként mondtam a kialakult helyzetre.
    Utoljára módosította: Kettel; 2012. 10. 05. 16:53. Indoklás: helyesírás

  23. #148
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hozzátartozik a versenyzői kvalitáshoz, hogy hány körből tud minél jobb időt/teljesítményt elérni. Flexibilis legyen a pilóta, mert mi van ha pl leesik az eső, megváltozik az egész pálya, tanulhatja újra az egészet. Pályaversenyzők sem mennek hetekig egy-egy pályán. Gyalog bejárják, egypár szabadedzés, idmérő, futam. Persze többedszerre járhatnak rajta előző évekből. Igazi szimulátorozásról meg nem is beszéltünk. Rally-sok is verseny elött egyszer bejárják a távot, aztán uccu neki.
    De lehet hogy tévedek, amatőrködök, nemkell véresre venni, csak ötletként mondtam a kialakult helyzetre.
    Igen ezzel mind igazad van, ami a valós versenyzőket/versenyzést illeti. De ez szimulátor, ez egy hobby, ami mellett még van életünk is. (A valós versenyzőknek az az életük!)
    Amit te mondasz csak a lassabbak, és a lassabban tanulók szíjják meg mocskosul. Hidd el, ezzel az élpilótákat semmi hátrány nem fogja érni... Akkor meg hiába a kreditrendszer. Egy bajnokság lényege hogy mindenki a maximumot tudja nyújtani, (és ehhez meg legyen adva minden körülmény számára), amihez biza kell az 1-2 hét gyakorlás. Engem nem érdekel hogy ki mennyit gyakorol, ha színvonalas a bajnokság, a futamok! Én ha gyorsan tanulok kevesebbet gyakorolok, aki lassabban az többet, így a futamra mindenki a maximumot nyújthatja. Én azt jobban élvezem, mint a lökdösődést, hibázást, a gyakorlás hiánya miatt.
    De igazából elvi dologról "vitázunk" tök fölöslegesen, mert Szabi attól még csúszásban marad.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #149
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Sziasztok,

    Haza tértünk a nászútról.
    Mostantól a legtöbb szabadidőm a WTM4-re és a HGTLM8-ra fogom fordítani.
    Próbáltam az utóbbi kommentekből leszűrni, hogy hol is tart a bajnokság, de úgy látom, még nem egyértelmű, hogy csütörtökön lesz-e futam.
    Ugye eddig jól tudom?
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  25. #150
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Haza tértünk a nászútról.
    Mostantól a legtöbb szabadidőm a WTM4-re és a HGTLM8-ra fogom fordítani.
    Próbáltam az utóbbi kommentekből leszűrni, hogy hol is tart a bajnokság, de úgy látom, még nem egyértelmű, hogy csütörtökön lesz-e futam.
    Ugye eddig jól tudom?
    Nem. Futam lesz, csak még nem tudjuk hol.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •