Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (196 összesen)

Téma: HGTLM8 Ötletelés!!!

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az a 5letem támadt, hogy visszavonulok igaz ez nem hirtelen, de régóta felmerült.
    Hát a nyugdíjadból nem élsz meg, az biztos!

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kérdés tehát, hogy akartok-e jövőre is GTL-ezni, legyen-e HGTLM8?


    Amennyiben a válasz igen, akkor kérnék minden résztvevőt, hogy írjátok le az ötleteiteket, véleményeteket és kritikátokat az előző idényben javítandó dolgokkal kapcsolatban ...mi volt jó, mi volt rossz és hogyan tovább?

    No'?

    Uccsó lehetőség alakítani pár ötlettel a közelgő bajnokságot...

  3. #53
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    No'?

    Uccsó lehetőség alakítani pár ötlettel a közelgő bajnokságot...
    Részemről a tavalyi series után folytatólagosan jó.

    Illetve egy dolog, amit Colával már egyszer felvetettünk: a figyelmeztetés 2 v. 3. tiszta futam után évüljön már el! PLS!

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről a tavalyi series után folytatólagosan jó.

    Illetve egy dolog, amit Colával már egyszer felvetettünk: a figyelmeztetés 2 v. 3. tiszta futam után évüljön már el! PLS!
    Miért, szeretnél 2-3 futamonként szeretnél összeszedni egyet?

    Viccet félre téve, nem lenne fair azokkal szemben, akiket adott eseten 1-2 kreditre büntetünk, mivel az kb azonos súlyosságú, de az nem évül el..

  5. #55
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, szeretnél 2-3 futamonként szeretnél összeszedni egyet?

    Viccet félre téve, nem lenne fair azokkal szemben, akiket adott eseten 1-2 kreditre büntetünk, mivel az kb azonos súlyosságú, de az nem évül el..
    Hihetetlen, hogy még mindig nem érted meg, miről szól ez a kérés. Ha a 2. futamon egy ici-pici faxságér kapok egy figyit és a 9. futamon megint, akkor a 10.-et URH-ból kezdem, pedig relatíve qrva jó fiú voltam egész évben. Nem biztos, hogy ez így megér egy URH-t. Ugyanakkor, ha valaki mondjuk 4 futamon is kap 1-2 kredit büntit, az mi a viharnak lenne egyensúlyban az én példámmal...
    Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt fél évben rohadt sokat szoptam amiatt, hogy egy apró incidens után kínosan vigyázok az első körben, míg mások nem annyira és engem ütnek ki. Ha elévülhetne a figyelmeztetés, akkor egy idő után az ember kissé felszabadultabban, könnyedebben, nem annyira stresszesen kezdené a versenyeit. És ez nem jelenti azt, hogy mindent szabad, csak azt jelenti, hogy nincs gyomorideg
    Érted már mit akarok kibökni?
    Persze én azt is elfogadom, ha minden marad a régiben, csak felvetettem egy ötletet, amit a többiek vagy támogatnak, vagy nem.

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen, hogy még mindig nem érted meg, miről szól ez a kérés. Ha a 2. futamon egy ici-pici faxságér kapok egy figyit és a 9. futamon megint, akkor a 10.-et URH-ból kezdem, pedig relatíve qrva jó fiú voltam egész évben. Nem biztos, hogy ez így megér egy URH-t. Ugyanakkor, ha valaki mondjuk 4 futamon is kap 1-2 kredit büntit, az mi a viharnak lenne egyensúlyban az én példámmal...
    Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt fél évben rohadt sokat szoptam amiatt, hogy egy apró incidens után kínosan vigyázok az első körben, míg mások nem annyira és engem ütnek ki. Ha elévülhetne a figyelmeztetés, akkor egy idő után az ember kissé felszabadultabban, könnyedebben, nem annyira stresszesen kezdené a versenyeit. És ez nem jelenti azt, hogy mindent szabad, csak azt jelenti, hogy nincs gyomorideg
    Érted már mit akarok kibökni?
    Persze én azt is elfogadom, ha minden marad a régiben, csak felvetettem egy ötletet, amit a többiek vagy támogatnak, vagy nem.
    Értem én, csak azt nem látom még hogy lehetne a kérésednek korrekten eleget tenni..

    Tekintve hogy a figyelmeztetés azonos értékű egy 2-3 kredites büntivel, csak adott esetben ezt még következmény nélkül meg lehet úszni, aminek az az ára, hogy egész idényben utána nagyon figyelsz magadra, amit a VB jóhiszeműen megelőlegez neked.

    Tehát ez egy gyakorlatilag egy engedmény, de ha ez ennyire veszélyez titeket, akkor eltörölhetjük és helyette lehet fixen mindig kredit levonás...

    (Ami engem illett, én inkább megyek feszélyezetten egy 2-3 kredittel jobb autóba, de nem vagyunk egyformák )


    Egyébként az se lenne teljesen fair, hogy ha mondjuk Csabi kapna egy-egy Figyut a 3.-on és a 6.-on és aztán beváltanánk az URH-t, Zoli pedig a 3.-on és a 7. futamon egyet egyet, Ő meg megúszná semmivel az elévülés miatt...


    Viszont a szigorból nem szeretnénk engedni, ha már elértük egy színvonalt, ne adjuk lejjebb szerintem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 08. 26. 23:24.

  7. #57
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ha már itt tartunk...

    Meggondolásra javaslom, hogy ha valaki kilöki kis társát, és az kipördül, elhagyja a pályát, hátrányt szenved el, akkor a bűnt elkövető versenyzőnek meg kelljen várnia és maga elé kelljen engednie.

    Pályának javaslom a Suzukát, és a régi Hockenheim-i pályákat mert nekem tetszik.

    Javaslom, hogy legyen éjszakai futam is egy, vagy kettő.

    A márka kupa helyett legyen valami komoly pályán egy endurance futam. A szezon során két endurance futam legyen.

  8. #58
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...Meggondolásra javaslom, hogy ha valaki kilöki kis társát, és az kipördül, elhagyja a pályát, hátrányt szenved el, akkor a bűnt elkövető versenyzőnek meg kelljen várnia és maga elé kelljen engednie...
    Szerintem ez hülyeség. Sokszor még a VB sem mindig tudja egyértelműen eldönteni ki a felelős egy kilökésért. A verseny hevében ezt mérlegelni pedig felelőtlenség. A nem egyértelmű helyzetekben mit teszel? Lehet rosszul döntesz, mikor nem is Te voltál a hibás. A VB tudna sorolni biztosan néhány példát.

  9. #59
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Meggondolásra javaslom, hogy ha valaki kilöki kis társát, és az kipördül, elhagyja a pályát, hátrányt szenved el, akkor a bűnt elkövető versenyzőnek meg kelljen várnia és maga elé kelljen engednie.
    Ezt Csabival egyet értve én sem támogatom. Túl sok a ha ennek eldöntésében. Nyílván 1-1-ben ha hibázok, vissza adom önként a szerzett pozíciót, de nehezen eldönthető eseteknél, főleg, ha sokan vannak a közelben, túl sokat bukhat vele bárki, akár ártatlanul is. Plusz félre értések melegágya, aztán nem győzünk majd hülyeségeken vitázni itt a fórumon.

    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Javaslom, hogy legyen éjszakai futam is egy, vagy kettő.
    Az éjszakai, netán változó napszakos verseny biztosan nagyon fain dolog lehet megfelelő képi megjelenítő eszközök birtokában. ellenben nem biztos, hogy mindenki rendelkezik ehhez megfelelő hardverrel a bajnokságban. Én biztos nem. Számomra szopás a fényviszonyok romlása, GTR-ben szívok miatta. Ha lehet ezt is vegyétek figyelembe... Persze részemről ettől még jöhet, de alkosson róla más is véleményt!

  10. #60
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Az éjszakai, netán változó napszakos verseny biztosan nagyon fain dolog lehet megfelelő képi megjelenítő eszközök birtokában. ellenben nem biztos, hogy mindenki rendelkezik ehhez megfelelő hardverrel a bajnokságban. Én biztos nem. Számomra szopás a fényviszonyok romlása, GTR-ben szívok miatta. Ha lehet ezt is vegyétek figyelembe... Persze részemről ettől még jöhet, de alkosson róla más is véleményt!
    Asszem 2 éve részt vettem egy éjszakai teszt futamon (talán Road America?). Nekem majd kifolyt a szemem, pedig quartz-lámpa opcióban működött a megjelenítőm, de úgy emlékszem más sem ugrott ki a bőréből örömében.


  11. #61
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Akko ez nem gyerebeee srácok...
    Pedig leírva olyan szép volt minden.

  12. #62
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Sajnos a költözés/lakásfelújítás miatt a cockpitem két része egyelőre két külön helységben van, így a nyári futamokat ki kell hagyjam, de már csak egy kis dulux/laminált parketta/lyukak a falon az utp-nek stb... hiányzik hogy el tudjam fordítani a slusszkulcsot!
    Dolgozzatok csak szépen a 8-ason, én jövök az biztos!!

    ( Dawe te meg maradjál a hátsódon mert hozzá tartozol a felhasználói élményhez! )

  13. #63
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ide me mittomén hova máshova.



    Szabi, ha esetleg valami apró kétséged is maradt volna még
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  14. #64
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ide me mittomén hova máshova.

    Szabi, ha esetleg valami apró kétséged is maradt volna még
    Tegnap volt a visaton. Jó snitt, mégjobb zenei aláfestéssel. Kedvenc filmjeim közé tartozik. Olvastam , hogy a mini futóművét jelentősen át kellett alakítani (megerősíteni), mert a sima utcai változat nem bírta ki a padkázásokat stb..

  15. #65
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Naderég voltam erre felé.

    Szóval pár hónap múltán is van egy dolog, ami még mindig felvetődik bennem a HGTLM kapcsán. Ahogy Joe is írta, szerintem is több endurance kellene, hogy a gumikopás még jobban érvényesülhessen és a verseny adta élvezet is tovább tartson.

    Az éjszakai futam gondolata már nem csiklandoz annyira, mint pár hónappal ez előtt. Részemről mindegy, hogy lesz-e.

    Várom, hogy kezdődjön az újabb szezon....
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  16. #66
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Az éjszakai futam gondolata már nem csiklandoz annyira, mint pár hónappal ez előtt. Részemről mindegy, hogy lesz-e.
    ...

    Csökkentsed a monitorod fényerejét kapcsold le a szobában a lámpát
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  17. #67
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Csökkentsed a monitorod fényerejét kapcsold le a szobában a lámpát
    Szedd má' össze magad Dawe, me' ez nagyon gyenge lett...

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Most hogy véget ért a GT Legends Nyári FunCup, már biztosan nagyon várjátok a következő szezont, ezért elárulom mi lesz!


    Ami biztos, hogy a lebonyolítási rendszerhez nem nyúlunk különösebben hozzá, nagyon pozitív visszajelzések érkeztek, így ami jó, azon nem szeretnék változtatni.

    Természetesen, amin csiszolni kell, azt megtesszük, pár kocsi kreditértéke finomodni fog az elmúlt szezon tapasztalatai alapján, mint a Chevelle, a TR4, a kis Corvette, a Cougar, stb...

    Jönnek viszont új autók is, lesznek közöttük igen izgalmas, gyönyörű és alattomos gépek is, valamint nagyon szerethető és kezes autók a kreditlyukak betömésére, mindenesetre egy igen impozáns és érdekes mezőny fog összeállni (Maserati, kis Porsche 911, stb)!


    Ami a versenynaptárat illeti, az időpontok vannak meg egyelőre fixen a HTCM6-tal váltott héten, a naptár most is 2 x 10 futamos lesz és szeptember 27.-én kezdünk:


    1. 2012.09.27
    2. 2012.10.11
    3. 2012.10.25
    4. 2012.11.08
    5. 2012.11.22
    6. 2012.12.06
    7. 2012.12.20
    8. 2013.01.03
    9. 2013.01.10
    10. 2013.01.24


    Éjszaki futam többek kérésére az FPS igénye miatt biztosan nem lesz, viszont a 2 endurance futam gondolatán erősen érlelődünk, így arra valószínűleg lehet majd számítani.


    Tekintve viszont, hogy még 3 hét van a kezdésig, így a jövő hét végig még alakítás alatt van a szezon, a track list sem teljesen végleges még, így lehet javasolni általatok már kipróbált pályákat, amiket szeretnétek viszontlátni a bajnokságban! Igyekszünk idén is nagyon pörgős, kiélezett helyzeteket előidéző pálya & kocsi kombókat összeállítani, de egy kis segítség, ötletelés sose árt...

    Illetve ami még biztos, hogy Dawe továbbra is marad versenybíró, hiszen annyi rajongói/marasztaló levél érkezett a szerkesztőségbe (meg néhány egész érdekes fotó is ) a hír hallatára hogy elmegy, hogy ezek után kénytelen lesz maradni!


    Na, remélem ezek alapján érdemes kivárni a bajnokságot, de addig se kolbászoljatok el, tarthatunk vmi eszement FUN futamot is az közeli hetekben, várom az ötleteket!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 07. 09:28.

  19. #69
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jönnek viszont új autók is, lesznek közöttük igen izgalmas, gyönyörű és alattomos gépek is, valamint nagyon szerethető és kezes autók a kreditlyukak betömésére, mindenesetre egy igen impozáns és érdekes mezőny fog összeállni (Maserati, kis Porsche 911, stb)!

    Na, remélem ezek alapján érdemes kivárni a bajnokságot, de addig se kolbászoljatok el, tarthatunk vmi eszement FUN futamot is az közeli hetekben, várom az ötleteket!
    ÁÁÁÁÁ!!! Jól elhúztad a mézes madzagot!

    Cadwel Park - TC-GTC65

  20. #70
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    lehet egyedül vagyok vele de Machwerk-en szívesen mennék újra , akár endurance futamot is

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    lehet egyedül vagyok vele de Machwerk-en szívesen mennék újra , akár endurance futamot is
    Ezzel magam is így vagyok , kérdés a többiek mit szólnak?

  22. #72
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    egy fun futamos tesztre szerintem igazán jó lenne, mert ígéretes verda..
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...460#post157460
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #73
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel magam is így vagyok , kérdés a többiek mit szólnak?
    Tulajdonképpen én is benne lennék. A tavalyi verseny rajta egy szénabála miatt kissé rövidre sikeredett...

  24. #74
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    egy fun futamos tesztre szerintem igazán jó lenne, mert ígéretes verda..
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...460#post157460
    Ja, egy próbát megérne. Nem vagyok nagy VW rajongó, de ez jól néz ki. Kérdés, mit tud?

  25. #75
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel magam is így vagyok , kérdés a többiek mit szólnak?
    Machwerk nekem is bejön.
    Különösen tetszik a 600-as Trabant és a púpos Wartburg a poszteren.

    Valamiért sokkal jobban, mint Nordschleife, ahol valahogy mindig eltájolom magam.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •