Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (196 összesen)

Téma: HGTLM8 Ötletelés!!!

  1. #26
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Terv:

    Dráguló autók:
    TVR 400

    A tobbivel nincs gondom, de ez namámé? Kirva nehéz vezetni(gyorsan, stabilan).
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  2. #27
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    No akkor vess egy pillantást a Pixelre és ha valaki szeretné meg is tujja oldani. A évad felénél konkrétan Cola volt egy kisebb hullámvölgyben, és megbeszéltük, hogy a csapatért, és legfőképp, hogy nem nyerhetitek meg. Utána én is belekerültem, csak ugye akkor már megbeszéltük, hogy a csapatot az már mindenféleképp behúzzuk. Ha már voltunk olyan előzékenyek ősszel, hogy odadobtuk, amiért kicsit haragszok is magamra, de ammán egyéni szocproblem. Szóval annyira szerintem sem hülyeség a felvetett ötlet. Jaa, hogy így már lehetne küzdeni csapatbajnokiért. Mert lássuk be azért igencsak erős csapat volt a tietek és a miénk is. Mondjuk, ha Daninak lett volna társa, akkor nem két, hanem három esélyes lett volna. Még szerintem asse sok. Persze az életben is nagyjából így van, de itt azé legyenek má izgalmak.

    A Szabihoz intézett kedvességedben majd segítek, lefogom neked
    Csak azért nyertétek meg a csapatbajnokit, mert Road Atlantán a Mercivel nem mentem végig egy futamot sem olyan ok miatt mint pl monitor ki-be kapcs miatt, meg még más tényező is volt a közelemben, amin felment bennem a pumpa és jobbnak láttam kilépni. Azért annyira csak képes lettem volna hogy mind a 2 futam az első 14-ben benne lettem volna, az pedig pont elég lett volna ahhoz hogy megtartsuk az első helyet. Már akkor tudtuk hogy azzal buktuk. Szal eladtam nektek az első helyet. Bocs Nibi.

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Ez kiváló ötlet, támogatom! Én sem látom értelmét végigcipelni, mint egy bélyeget. Évüljön el néhány futam után!
    Pont az a lényege, hogy fossá egész idény alatt, hogy ne okozz több bajt!

    Vétlen koccokért nem adnunk büntit, a bünti az mindig vmiért jár. De, vonhatunk kreditet is helyette, ha az a szimpibb...

    Egyébként ezt a téma tavaly is többször felmerült páran javasolták, hogy az apróbb vétségek esetében hunyjon szemet a VB, de utána meg többen írták, hogy kell a szigor, nem szabad engedni a gyeplőn, mert annak csak a színvonal látná a kárát. Meglátjuk, idén hogy vélekedik a többség erről.. lehet írni ki mit gondol!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 06. 24. 18:23.

  4. #29
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azért nyertétek meg a csapatbajnokit, mert Road Atlantán a Mercivel nem mentem végig egy futamot sem olyan ok miatt mint pl monitor ki-be kapcs miatt, meg még más tényező is volt a közelemben, amin felment bennem a pumpa és jobbnak láttam kilépni. Azért annyira csak képes lettem volna hogy mind a 2 futam az első 14-ben benne lettem volna, az pedig pont elég lett volna ahhoz hogy megtartsuk az első helyet. Már akkor tudtuk hogy azzal buktuk. Szal eladtam nektek az első helyet. Bocs Nibi.
    Remélem a köv évi tagság legalább meglesz belőle mindkettőnknek...

    Az elévülős figyelmeztetésekkel én is egyetértek.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 06. 24. 18:28.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    A tobbivel nincs gondom, de ez namámé? Kirva nehéz vezetni(gyorsan, stabilan).
    Helyet fognak cseréni a Daytonával, mert idén mindenki a TVR-t preferálta az helyett..

  6. #31
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pont az a lényege, hogy fossá egész idény alatt, hogy ne okozz több bajt!
    Nem azért nem zúzok le mindenkit, mert fosok a figyelmeztetéstől! Ha visszanézed a tavaszi szezont, láthatod mennyit fejlődtem ezen a téren, alig volt büntim. Volt egy szóbelim, két írásos figyelmeztetésem és egy-2 kredites, mikor Snake-n letereltem Fastert, mint Hamilton Maldonadót! A különbség az, hogy én nem szándékosan tettem, hanem hibáztam egy picit a féktávon. Szóval azért kerülöm a baleseteket, mert nekem is jobb sértetlenül versenyezni, meg annak is, akit nem ütök ki. Ja, meg Nordon is volt egy elfékezés, de az meg azért volt, mert nagyon gyötörtél, te galád, tehát neked járt volna a bünti!!!

    Szóval ezért van itt, az 5letelés topikban!
    Kedves sporttársak, lehet véleményt alkotni! Cola felvetette, én támogatom. A figyelmeztetés 3 tiszta futam után évüljön el/ne évüljön el!

  7. #32
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azért nyertétek meg
    Ennek mi köze az ötleteléshez? Amit én írtam, az felvezetés rálátás egy csapat "működésére", hogy miért valósulhatna meg a "top" pilóta, kevésbé "top" pilóta felállás Mert ugye nálunk voltam én félszemü és jött Cola, hogyakkor ezmost hogy működik ez. Úgy gondolom, hogy a tavaszi idényre elég jól belerázódott. S azért az is vegyük figyelembe, hogy azért neki csak a kreditrendszert kellet átlátnia kicsit jobban. Merugye vezetni azt nem tud , szal azzal felesleges volt foglalkozni

    Helyet fognak cseréni a Daytonával, mert idén mindenki a TVR-t preferálta az helyett..
    Ahham így értem, s jogos is.


    A figyelmeztetés elévülős ötletet én is támogatom.
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 06. 24. 18:48.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #33
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? 5
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? 5
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? 5
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? 5
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? 5


    Osztom Joe véleményét. Tényleg jó lenne, egy éjszakai futam. Persze beszéltük régebben is , hogy miért nem, de azóta már szinte mindenki átesett egy gép felújításon.
    A mai F1-kapcsán Monaco vagy más – utcai – pályán mehetnénk egy versenyt, nyilván nem v8-cal, hanem egy kis kategóriás autóval, hisz egy ilyen pályán a gyorsaság egy picit háttérbe szorulna a megbízhatósággal szemben. Nekem a mai napig az egyik kedvencem mikor az izmosabb fityóval mentünk Monacoban.

    Am.,hogy beköszöntött a nyár és a lányok kivetkőztek magukból - egyesek szerint túl sokat forgolódom az utcán, bár hiába mondom, hogy csak a kirakatokat nézem –megnéztem , hogy melyik alap GTL autónak van a legszebb feneke. Arra a megállapításra jutottam, hogy ez nem más, mint a Mercedes 300SL. Kár, hogy szinte ..nem is tudom, mert próbálgattam vele menni, de nem igazán találtuk meg a közös nevezőt. Szóval az „elfelejtett” autókkal is lehetne egy futamot tolni. Jag mkII-ről nem is beszélve…

  9. #34
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? 5
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? 5
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? 5
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? 5
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? 5

    Felmerült az a ötlet hogy gyengébb versenyző & erősebb versenyző alkosson egy csapatot (én& Nibi), elsőre jól hangzik de mindenki megszokta csapattársát és nem szívesen váltana.
    Igaza van Nibinek, segíteni úgy is fog bárkinek ha kéri, szerón vagy fórumon.
    Amúgy nagyon sokat segít, lejön és elmagyarázza ha valamit nem értek, szóval ez felejtős, nem jó ötlet. Talán emlékeztek az első évre? Küzdenem kellett, hogy 107%-on belül legyek és rengeteget hibáztam. Most már nem kell küzdenem a 107%-ért, csak jobban kellene figyelnem, hogy ne hibázzak, ezt is a sok segítségnek köszönhetem.


    Olvasva az ötleteléseket felmerült, hogy pár verda leértékelődik vagy lecseréljük? Lenne pár verda amit szeretnék kipróbálni és versenyezni vele a bajnokságban.
    Sorolnám: Volvo Amazon 1968, Chevrolet Camaro ss 1970, Pontiac trans am, Jaguár MK II v8-250, 1969Boss 302 Trans, Lamborghini contach Lp 400, Lola T70 Mk3, BMW 320.
    Tudom ez sok munkába kerül, de azt hiszem megérné akkor is ha csak 2-3 verdát tennénk be a bajnokságba.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Orsós János írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne pár verda amit szeretnék kipróbálni és versenyezni vele a bajnokságban.
    Sorolnám: Volvo Amazon 1968, Chevrolet Camaro ss 1970, Pontiac trans am, Jaguár MK II v8-250, 1969Boss 302 Trans, Lamborghini contach Lp 400, Lola T70 Mk3, BMW 320.
    Tudom ez sok munkába kerül, de azt hiszem megérné akkor is ha csak 2-3 verdát tennénk be a bajnokságba.
    Szia, ezzel a céllal már fut egy másik projekt ebben a topikban:
    Add-on autók handicap besorolása


    Ha szeretnétek új verdákat a játékba, akkor először is tegyétek be a linket ahonnan elérhetők, nézzétek meg hogy alapvetően renden van-e a verda (kidolgozás minőség, fps, ütközés modell, bugok, stb), majd kell hozzá pár szimpatizánst keríteni, akik hajlandó 2-3 pályán alaposan letesztelni és a tesztadatokat felvinni a táblázatba.

    Ebbe Joe a legnagyobb úttörő, így Őt érdemes keresni!

  11. #36
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Orsós János írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Sorolnám: Volvo Amazon 1968, Chevrolet Camaro ss 1970, Pontiac trans am, Jaguár MK II v8-250, 1969Boss 302 Trans, Lamborghini contach Lp 400, Lola T70 Mk3, BMW 320.
    Tudom ez sok munkába kerül, de azt hiszem megérné akkor is ha csak 2-3 verdát tennénk be a bajnokságba.

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...486#post154486

    Ide tartozik. Itt a válasz is.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 06. 25. 09:51.

  12. #37
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? 5
    • -Minden 5 kivéve Road Atlanta - Merci páros, attól még mindig hányni tudnék
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? 5
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? 10
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? 5
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? 5
    Remélem meglesz őszre is a standard 20-25 induló, azt gondolom, hogy amíg ez adott mindenképpen jó lesz a bajnokság

  13. #38
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    nekem minden tetszik, kivéve amit már írtatok sokan, hogy nem mindig a legdrágább autó a legjobb.
    Az lenne a jó, ha az adott pályára lenne csinálva egy kocsierősorrend és nem általánosan, csak hát ez tudom, hogy szinte kivitelezhetetlen, mert iszonyat időigényes lenne...

  14. #39
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Lupert írta Hozzászólás megtekintése
    ...Az lenne a jó, ha az adott pályára lenne csinálva egy kocsierősorrend és nem általánosan, csak hát ez tudom, hogy szinte kivitelezhetetlen, mert iszonyat időigényes lenne...
    A handicap rendszer (ahogy én megfigyeltem és csinálom) átlagos pályára vonatkozik. Vannak olyan pályák melyek valamilyen szempontból kilógnak. Ilyen pálya pl idén Bathurst és Monza is. Ezek a kilógások nem kicsik és ezt bonyilítja az is, hogy milyen futam lesz. Nem mindegy, hogy sprint, egyórás, vagy endurance. Ezt tovább tetézi az is hogy egyik másik ember nem szeret egy pályát, vagy imád egy autót és fekszik neki (lásd Matyi és a 911)

    Szóval ahogy írtad is, ez kivitelezhetetlen, nem csak az időigény miatt, hanem az emberi tényezők miatt is. Nincs más hátra, meg kell ismerni az autókat, azok előnyeit, hátrányait, és a pályákat is és legfőképpen Magad.

  15. #40
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658

    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5) 5
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5) 5
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5) 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5) 5
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5) 5 (talán a verseny kiírást jó lenne hamarabb megkapni)
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5) 5


    A pádávános dolog jó ötletnek tűnik, de nekem az sem lesz baj, ha nem valósul meg. Én akkor is hívogatni fogom Joe-t .
    Plusz a versenyek utáni TS-ezést lehetne rendszeresíteni. Mindig hall valami újat az ember az ilyen eszmecseréken.
    A kreditrendszeren talán lehetne finomítani egy kicsit, de ha jól olvastam, ez már folyamatban van.
    Szerintem be lehetne iktatni legalább egy, de akár két hosszabb futamot is. 1db kétórás vagy 2db másfelesre gondoltam. És hogy fokozzuk az élvezeteket, mehetnénk gyorsított napszakkal, tehát délutántól hajnlaig vagy estétől délig...stb.

    Egyebet nem tudok....kapcsojjaki.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Na, eddig a mezőny fele értékelte az idényt, nézzük eddig hogy állunk összesítve:


    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5) 4,8
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5) 4,9
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5) 5,0
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5) 5,0
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5) 4,8
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5) 4,9


    Ez egy igen jó visszajelzés nagyon örülök, hogy így látjátok a GTL bajnokságot, és itt jegyezném meg, hogy Bazsi volt a legszigorúbb!


    Igazából ebből amik miatt legjobban aggódtam az ez a kettő:
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel?
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon?

    ...de úgy látom Ti már elfelejtették az "kis" szezon eleji csúszást, és "csupán" a versenykírások korábbi kiírását és a kreditértékek tovább pontosítását szorgalmaztátok.

    Nagyon örülök ennek az értékelésnek, ezek szerint alapjában véve nagyon bejöttek a pálya/kocsi párosítások és bevallom ez volt az, ami miatt olyan lassan indult be a szezon, mert nagyon tökélyre akartam fejleszteni magát az élményt, hogy melyik pályán adott kocsikkal milyen lesz majd versenyezni. Ez nagyon bejött Brands Hatch-ben, Lime Rock-ban, Road Atlantában, Bathurst-ban, Lakeside-ben és persze Moznában...ezek a futamok egytől egyig olyanok lettek, ahogy előre megálmodtam. Többen "felrótták" eddig a Merci/Road Atlanta párosítást, pedig ami csata a második futamon zajlott az első 8 helyért, az maga autóversenyzés csúcsa (ezt komolyan mondom!), vagy Lakeside amilyen unalmas volt egyedül, akkora tolás volt rajta a mezőnnyel a futamon és pont ezt szerettem volna elérni.


    Szóval ezek szerint nagyon remélem hogy így utólag úgy érzitek, megérte várni kicsit az elején, hogy elindulhasson buli, de persze ebből nem szeretnék rendszert csinálni és HGTLM8 Őszt már szeretném jóval gördülékenyebben elindítani.

    Ami jó hír, hogy Sziszka is visszatért, úgy néz ki nem megy ki rendet tenni a közel keletre, így biztosan egy precízebben ("katonásabban" ) menedzselt szezon lesz a következő, mert erre én amúgy elég alkalmatlan vagyok... (de ezt látjátok )



    Na de várjuk még a mezőny másik fele értékelését és ölteleit...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 17. 03:06.

  17. #42
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy igen jó visszajelzés nagyon örülök, hogy így látjátok a GTL bajnokságot, és itt jegyezném meg, hogy Bazsi volt a legszigorúbb!

    Tényleg, három négyes, nem is emlékeztem rá, hogy ilyen szigorú voltam ...
    Na de ha ez lett a legrosszabb "bizi", akkor nagy baj nem lehet!

  18. #43
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése

    Tényleg, három négyes, nem is emlékeztem rá, hogy ilyen szigorú voltam ...
    Na de ha ez lett a legrosszabb "bizi", akkor nagy baj nem lehet!
    Akkor nem osztályzok...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #44
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Én azért kíváncsi lennék rá , hátha - tutira - szigorúbb lennél

  20. #45
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Aki kíváncsi az fáncsi meg hamar megöregszik
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Elkezdtük tervezgetni a jövő évi versenynaptárat, és úgy néz ki, hogy idén november elseje (mindenszentek) csütörtökre esik. Ha úgy alakul, hogy aznap pont futam lenne, akkor természetesen más időpontot találunk neki, érdeklődnék, egy kivételes kedd ("KK" ) ellen lenne-e bárkinek kifogása, ha úgy adódik?


    Ja igen, meg várjuk a pálya ötletek is a jövő évre nézve!
    (olyan pályát mondjatok, amit már próbáltatok és kérünk linket)
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 11. 00:27.

  22. #47
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ... úgy néz ki, hogy idén november elseje (mindenszentek) csütörtökre esik. Ha úgy alakul, hogy aznap pont futam lenne, akkor természetesen más időpontot találunk neki
    Mondjuk én azt sem vágom, ez miért lenne akadály egy jó kis versenyre?!

  23. #48
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    egy kivételes kedd ("KK" ) ellen lenne-e bárkinek kifogása, ha úgy adódik?
    nekem jo

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én azt sem vágom, ez miért lenne akadály egy jó kis versenyre?!

    Egyes családok ilyenkor útra kellnek, hogy tiszteletüket tegyék a más városokban nyugvó szeretteiknél és az ottani rokonságnál.

  25. #50
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Nekem az a 5letem támadt, hogy visszavonulok igaz ez nem hirtelen, de régóta felmerült.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •