Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 196 (196 összesen)

Téma: HGTLM8 Ötletelés!!!

  1. #176
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Senki se értse félre, nem nyávogni szeretnék...

    Én viszont igen. Beszart a pedálom, és Tilust nem értem utol telefonon még....
    Se kép, se hang a technikában.... tök csönd.

  2. #177
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok vészmadár lenni, de nemsoká letelik egy hét a felkészülési időből és megint nem tartunk sehol.
    Én még mindig nem látok HGTLM8 pálya és autó pack-et, nincs prekval, nincs pálya topic...asszem nem hagytam ki semmit. Szóval gyakorlatilag csak egy szezon táblával lettünk előrébb múlt hét csütörtök óta.

    Senki se értse félre, nem nyávogni szeretnék, én részt veszek más bajnokságon is, szóval ki van használva a szabadidőm. Akár fél év múlva is szívesen csatlakozok, ha addig nem lesz semmi, akkor is. Csak úgy érzem, hogy ezzel a halogatással el fogjuk veszteni az indulókat -> létszám csökkenés -> kihal a bajnokság...stb.

    +1

  3. #178
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Készülődünk már a Tavaszi szezonra, ami több szempontból is sok jót ígér nekünk, egyrészt több régi tagunk is jelezte, hogy szeretne visszatérni, másrészt a Steam-es GTL akciónak köszönhetően reméljük sikerül pár új versenyzőt is megismernünk!

    Na de hogy a lényegre térjek ...tudjátok, lassan itt a Jézuska és Ti még nem is kívántatok semmit, lássuk tehát a HGTLM8 Tavaszi kívánság listát (pályák, versenytípusok, változások, stb), amit szeretnétek következő szezonban!

  4. #179
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    április vége - május: Nordschleife (mer' addigra hazaérek!!!)

    itt csak gagyi autómata váltós gépeket tudok vezetni - hummert meg páncélozott toyotákat - hiányzik egy jó kis verseny
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #180
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    .....amit szeretnétek következő szezonban!

    Az idei szezonban lévő verseny elosztások arányai (endurance, sprint, stb) nekem tetszettek.

    Tetszettek a pályák is, jó volt, hogy voltak egyszerűbbek, pl Hockenheim, és jó volt nagyon a lendületes Silverstone is, a technikás kanyarjaival, valamint tetszett, hogy volt megint hosszú pálya (Machwerk, bár Hockenheim is elég "hosszú"). Féltem tőle, de végül is a Monaco-i pálya is igen élvezetes volt.

    A fantasy pályák nekem sem kedvenceim - de csak a tudat miatt, hogy ilyen nincs is - de ettől függetlenül ami Szabi írtál, végül is tökmindegy.

    Én a következő szezonban is szeretnék hasonló pályákat mint most voltak. Legyenek hosszú pályák, legyen lendületesek, és legyen technikás is. Egy fajta pályát nem szeretnék a kicsi pörgős "pöcsköszörű" pályákat. Ezeket ki nem állhatom.

    Ha konkrét pálya javaslatot szeretnél Szabi, akkor körbenézek én is, meg ki is próbálom őket.

    A handicap rendszer szerintem majdnem tökéletesre sikeredett. A Maseratinál kell még a szórást beállítani, mert ahogy van egy kis kanyar, úgy nagyon lelassul és nagyon-nagyon kezelhetetlen. Lásd Silverstone, ott igen drága volt, még ingyen is. Az F250 tr-t is, kicsit lejebb venném, mert a gumik kopásával jóval jobban belassul, mint a AC 427 - szerintem. A 906-t is megnézném, mert soha nem használja senki.

    A Cougar és a Maserati, vagy is az LM55 mod autóinak hangját csökkenteni kell, nagyon behallatszanak. Ezt még isén jóvolna, ha megtudnád csinálni, de a nem, akkor megpróbálom én.

    Úgy gondolom -már én is-, hogy a kocsi parkunk teljes. Nincsenek lyukak, az autók sokszínűek és változatosak. Némelyik túlságosan is. Szerintem nem kell piszkálni őket.

    Ez a szezon szerintem a kezdeti nehézségek ellenére nagyon jó.

    Tudod többször sírtam, hogy a 12 kreditig választhatóságot kibővíteném egész 16-ig. Ez nagy különbséget is szülhet adott versenyen, de inkább a kezdőknek van több kreditje és elkenik Colat vagy Nibit.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 12. 29. 11:38.

  6. #181
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Majdnem mindenben egyetértek Joe-val...

    Ami a pályákat illeti, nekem nagyon tetszenek az egyszerű, kis gyors lendületes pályák, ezeken mindig hatalmas küzdelem folyik, sokkal jobban együtt van a mezőny. Tavaly ilyen volt Lakeside és Road Atlanta, ezekből egyet mindenképpen szeretnék betenni tavaszra!

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    április vége - május: Nordschleife (mer' addigra hazaérek!!!)
    itt csak gagyi autómata váltós gépeket tudok vezetni - hummert meg páncélozott toyotákat - hiányzik egy jó kis verseny
    Ami pedig Nord-ot illeti, én nagyon szeretem, de pont az a bajom vele, hogy futamon nagyon hamar szétesik a mezőny és nem igazán van kivel csatázni és 90 percen át magamat kell elszórakoztatnom rajta.

    Egy meredek ötletem van, mi lenne ha a Jag MKII-vel mennénk rajta (úgyis mindig hiányoljátok ), időmérő nuku, hanem a bajnokság állása szerinti fordított sorrendben repülő rajttal!

  7. #182
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ....Ami pedig Nord-ot illeti, én nagyon szeretem, de pont az a bajom vele, hogy futamon nagyon hamar szétesik a mezőny és nem igazán van kivel csatázni és 90 percen át magamat kell elszórakoztatnom rajta.

    Egy meredek ötletem van, mi lenne ha a Jag MKII-vel mennénk rajta (úgyis mindig hiányoljátok ), időmérő nuku, hanem a bajnokság állása szerinti fordított sorrendben repülő rajttal!
    Szabi az MKII-t anno jól "megnéztétek" a besorolások idején? Mennyivel gyengébb az Abarth-nál? Azért kérdem csak, mert akármilyen régi versenyt nézek, mindig ott van és a Minikkel hatalmas küzdelemben. Itt meg ilyen szar? Soha nem mentem vele, nem is tudom elképzelni.

    Ne nézzük megint meg? Úgy is "gyári autó. Rövid pályán tuti agyhalott dolog vele menni, de egy kicsit hosszabb IGAZI verseny pályán, szerintem nem lehet annyira gyengus, legfeljebb jobban kell ezt is szórni. Anno szerintem nem úgy csináltátok mint tavaly én, hogy többféle karakterű pályán. Csak kérdem mert semmibe sem kerülne (mármint tárhely), nekem lenne idő csak.

    Emlékszem már többször beszéltünk a Jagról, de mindig a feledés homályába merült.

    Csak ötletelek egyébként, nem kötelező, csak kérdem.

  8. #183
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi az MKII-t anno jól "megnéztétek" a besorolások idején? Mennyivel gyengébb az Abarth-nál?
    Minimum 1 másodperccel, de inkább többel... több pályán is megnéztük anno, de az nagyon régen volt már. (bár nem hiszem, hogy azóta fejlődött... )

    A lényeg, hogy annyival lassabb, hogy ha bevesszük egy futamra, akkor 3-4 autó kiesik miatta felülről a listából..
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 29. 12:37.

  9. #184
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi az MKII-t anno jól "megnéztétek" a besorolások idején? Mennyivel gyengébb az Abarth-nál? .
    nem csak lassabb..de lezabálja a gumikat és sokat is kell bele tankolni - abarth megy egy kört mire végez a boxban

    márkakupára viszont okés lehet, mert amúgy nagyon hangulatos egy batár
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #185
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem csak lassabb..de lezabálja a gumikat és sokat is kell bele tankolni - abarth megy egy kört mire végez a boxban

    márkakupára viszont okés lehet, mert amúgy nagyon hangulatos egy batár
    Na ja azt gondoltam, hogy leeszi a gumit.

    Akkor hagyjuk. Van még egy ötletem...

  11. #186
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem csak lassabb..de lezabálja a gumikat és sokat is kell bele tankolni - abarth megy egy kört mire végez a boxban

    márkakupára viszont okés lehet, mert amúgy nagyon hangulatos egy batár
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  12. #187
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Na de hogy a lényegre térjek ...tudjátok, lassan itt a Jézuska és Ti még nem is kívántatok semmit, lássuk tehát a HGTLM8 Tavaszi kívánság listát (pályák, versenytípusok, változások, stb), amit szeretnétek következő szezonban!
    Legyen kupa futam a 911-el! Mondjuk a VLN-es Sebringen. (Vagy Chevelle vs. 911?)

    VAGY, dobjuk ki a kreditrendszert és csak 911-el menjünk.



    Pályák: Monza, Spa, Nürburgring(gyári), Donington, Mid-ohio(sikán nélkül), Sebring, Bathurst(valami nem csillogós), Imola, Hockenheim, Oran Park GP, Zolder, A-1 Ring, Lakeside
    Utoljára módosította: Matyesz; 2013. 01. 19. 23:20.

  13. #188
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Nem tudom mennyire érdekelné a népet egy ilyen muscle car-szerű dolog, de jó lenne csak ilyenekkel csapatni, mint Corvette, Chevelle, Mustang és társai.

  14. #189
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Legyen kupa futam a 911-el! Mondjuk a VLN-es Sebringen. (Vagy Chevelle vs. 911?)

    VAGY, dobjuk ki a kreditrendszert és csak 911-el menjünk.

    Pályák: Monza, Spa, Nürburgring(gyári), Donington, Mid-ohio(sikán nélkül), Sebring, Bathurst(valami nem csillogós), Imola, Hockenheim, Oran Park GP, Zolder, A-1 Ring, Lakeside
    A kupa futamokhoz válsztott autó mindig hosszadalmas "vita" eredménye. Ezen túl még "pár dolgot" megnézünk mielőtt kimondjuk az áment. Én spec olyan autókat szeretek a kupa futamokon, amik nem szerepelnek a bajnokságban.

    A Golf Monaco párosítás az egyik legjobb volt mióta Szabi "beszervezett".

    Azt tudom, hogy Te szereted a P9xx-ket. Vigyorogtam is magamban, hogy idénre megkaptad amit szerettél volna.

    A kredit rendszer marad - mert jó és egyedi. Sokaknak nem lennének ilyen eredményei, ha nem kreditrendszerben versenyeznénk.

  15. #190
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyire érdekelné a népet egy ilyen muscle car-szerű dolog, de jó lenne csak ilyenekkel csapatni, mint Corvette, Chevelle, Mustang és társai.
    Ez tuti nem lesz, de majd minden versenyen lehet indulni (ha van kredited) muscle carral. Az autóink közé besoroltunk többet is. Sajnos ezek között nagy különbség van ezért lehetetlen amit kérsz. A leggyengébb Mustang és a legerősebb Chevelle között egy körön rengeteg a diferencia - minden téren.

    Ezen kívül vannak akik lehet nem kedvelik ezeket az autókat annyira és lássuk be, jóval fakóbb lenne a paletta.

  16. #191
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tuti nem lesz, de majd minden versenyen lehet indulni (ha van kredited) muscle carral...
    Volt ilyen már régebben, a Mustang, Faclon, Shelby GT350 futam, de most is van, hiszen a szezonzárónk a:

  17. #192
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Cupa, sprint,endurance, jöhet minden,pályák legyen rövidebb meg hosszabb,ennyi
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #193
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Cupa, sprint,endurance, jöhet minden,pályák legyen rövidebb meg hosszabb,ennyi
    Na ezt nem cifráztad túl, csak a szokásos, mindegy, csak mennyünk
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #194
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    ...mindegy, csak mennyünk
    A hétvégén folyamán lesz kihirdetve az új szezon!

  20. #195
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A hétvégén folyamán lesz kihirdetve az új szezon!
    ok, jöhet!

    Dijon replay-t is feltennétek majd egyúttal?

  21. #196
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    ok, jöhet!

    Dijon replay-t is feltennétek majd egyúttal?
    Holnapra fent lesz a replay, most nem akarom piszkálni a szervert, mert épp GTR futam van.

    Kiírtam az első futamot, a versenynaptár további része még tologatás alatt van, ezek a pályák közül kerül még be 9 db:

    Road Atlanta
    Suzuka
    Nordschleife
    Fujijama
    PannoniaRing
    Hungaroring
    Monza
    Rattlnesake
    Mid-ohio
    Rouen
    Mugello
    Brno
    Sebring
    Donington
    Jacarepagua



    Illetve annyi még, hogy új jön ki a csak a 10 futam, ha a bajnokság utolsó futama Június 20.-án lesz... nem tudom mennyire probléma az, hogy így belecsúszunk a nyárba.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •