Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1
    Tibor Ivo Regisztrált bitovi logója
    Csatlakozott
    2012. 03. 16.
    Város
    Nagykáta
    Üzenetek
    12

    Auto mod-hoz segítség kérés

    Eredetileg Abarth írta Elkészült egy újabb mod a Race07 sorozathoz. Ezeket a dolgokat az ember minden kétkedve fogadja mivel annyi félresikerült próbálkozást láttunk már.
    Na EZZZZZ nem az! Brutálisan jó hang, grafika és feeling kombót sikerült ötvözniük az elkészítőknek.
    A mod 2 helyre kerül be a játékba. Egyszer egy külön AE86 kategóriaként, valamint a WTCC87-es autók közé(itt lehet őket setupolni).
    A mod-dal tervezünk esetleges fun futamot lebonyolítani is.

    Innen letölthető: Toyota Corolla AE86 Hachiroku


    Feltelepítettem, de nem jelenik meg a WTCC87-ben. Van valakinek ötlete, hogy miért nem?
    Illetve a Race07 indításakor nem hozza fel a kategóriákat, hanem egyből az autók kiválasztására ugrik.
    Valamit elállítottam esetleg?

    Köszi előre is a segítséget!
    Utoljára módosította: bitovi; 2012. 06. 15. 19:50.

  2. #2
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg bitovi írta Hozzászólás megtekintése
    Eredetileg Abarth írta Elkészült egy újabb mod a Race07 sorozathoz. Ezeket a dolgokat az ember minden kétkedve fogadja mivel annyi félresikerült próbálkozást láttunk már.
    Na EZZZZZ nem az! Brutálisan jó hang, grafika és feeling kombót sikerült ötvözniük az elkészítőknek.
    A mod 2 helyre kerül be a játékba. Egyszer egy külön AE86 kategóriaként, valamint a WTCC87-es autók közé(itt lehet őket setupolni).
    A mod-dal tervezünk esetleges fun futamot lebonyolítani is.

    Innen letölthető: Toyota Corolla AE86 Hachiroku


    Feltelepítettem, de nem jelenik meg a WTCC87-ben. Van valakinek ötlete, hogy miért nem?
    Illetve a Race07 indításakor nem hozza fel a kategóriákat, hanem egyből az autók kiválasztására ugrik.
    Valamit elállítottam esetleg?

    Köszi előre is a segítséget!
    Szia!

    Én az előbb telepítettem fel és tökéletesen működik!

    Lenne két kérdésem:

    1. Steam-es RACE 07-ed van, vagy offline DVD-ről van telepítve?
    2. Ha steam-es akkor megfelelő helyre telepítetted a módot?

    Ha DVD-ről telepítetted akkor, ott passzolom a kérdést, mert alapból nem tom, hogy hol van az a könyvtár ahová telepíteni kell a módot.
    Viszont ha steames akkor légyszíves nézd meg, hogy ott van-e a mód ahol lennie kell.

    ?:/Steam/steamapps/steames felhasználóneved/race07/GameData és UIData

    Ha igen, akkor meg próbáld ki azt, hogy törölj ki minden módot ha van még a GAmeData-ból és az UIData-ból és csak egymagában rakd fel csak ezt a módot!

  3. #3
    Tibor Ivo Regisztrált bitovi logója
    Csatlakozott
    2012. 03. 16.
    Város
    Nagykáta
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Én az előbb telepítettem fel és tökéletesen működik!

    Lenne két kérdésem:

    1. Steam-es RACE 07-ed van, vagy offline DVD-ről van telepítve?
    2. Ha steam-es akkor megfelelő helyre telepítetted a módot?

    Ha DVD-ről telepítetted akkor, ott passzolom a kérdést, mert alapból nem tom, hogy hol van az a könyvtár ahová telepíteni kell a módot.
    Viszont ha steames akkor légyszíves nézd meg, hogy ott van-e a mód ahol lennie kell.

    ?:/Steam/steamapps/steames felhasználóneved/race07/GameData és UIData

    Ha igen, akkor meg próbáld ki azt, hogy törölj ki minden módot ha van még a GAmeData-ból és az UIData-ból és csak egymagában rakd fel csak ezt a módot!
    Szia!

    Steamest telepítettem fel. A "Kategóriák" megjelennek!
    A letöltött modot a Readme alapján telepítettem, oda ahová Te is leírtad az utat.
    Átnézem újra, ahová telepítettem.

  4. #4
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg bitovi írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Steamest telepítettem fel. A "Kategóriák" megjelennek!
    A letöltött modot a Readme alapján telepítettem, oda ahová Te is leírtad az utat.
    Átnézem újra, ahová telepítettem.
    Még előfordulhat nagyon ritka esetben, hogy egy másik fent lévő móddal ütközik és a fájlok az UIDataban ütköznek. Érdemes nyugodt szívvel ajánlom, hogy töröld ki az UIData könyvtárat teljesen és utána úgy rakd fel újra, mert ott szoktak olyan fájlok lenni amik gondot okoznak.

    Ha ez sem oldja meg akkor sajnos Steam újratelepítés ajánlott, más ötletem tényleg nincs!

  5. #5
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Még előfordulhat nagyon ritka esetben, hogy egy másik fent lévő móddal ütközik és a fájlok az UIDataban ütköznek. Érdemes nyugodt szívvel ajánlom, hogy töröld ki az UIData könyvtárat teljesen és utána úgy rakd fel újra, mert ott szoktak olyan fájlok lenni amik gondot okoznak.

    Ha ez sem oldja meg akkor sajnos Steam újratelepítés ajánlott, más ötletem tényleg nincs!
    Őőőő, az UiData-ban mindössze a menü ikonok, ilyesmik vannak, ha akad, nem ott, és szerintem ezt nehogy kitöröld full!
    Nekem is anno szépen működött ez a mod, simán be kell húzni az adott helyre, és ennyi, de abban zolinak igaza van, hogy esetleg egy másik cuccal akad össze, sajnos így távolról nehéz segíteni, mert sok oka lehet ennek!

  6. #6
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Őőőő, az UiData-ban mindössze a menü ikonok, ilyesmik vannak, ha akad, nem ott, és szerintem ezt nehogy kitöröld full!
    Nekem is anno szépen működött ez a mod, simán be kell húzni az adott helyre, és ennyi, de abban zolinak igaza van, hogy esetleg egy másik cuccal akad össze, sajnos így távolról nehéz segíteni, mert sok oka lehet ennek!
    Pistitől kaptam ezt a fajta segítséget és pontosan ott lehet a gond, mert nem jelenik neki meg a WTCC 87-es könyvtárban. Ha kitörlöd nem lesz gond, mert a steam a következő indításnál azonnal helyreállítja eredeti formájában a könyvtárat új fájlokkal.
    Úgyhogy ne hallgass rá kitörölheted nyugodtan!!! Nekem működött !

  7. #7
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Ez nem is arra ment hogy rád vagy rám halgasson,ne rivalizálásnak fogj fel minden eltérő véleményt!Arra alapoztam,hogy csináltam már modifikációt,és az uidata sose tartalmazott még i.d.-t,vagy bármi olyat,ami akadhat más moddal.Az inccar file szabja meg a class,ill.auto i.id.-kat,tehát,ha akad,akkor itt akad,nem pedig 1-1 menu icon miatt,ami az uidataban van.

  8. #8
    Tibor Ivo Regisztrált bitovi logója
    Csatlakozott
    2012. 03. 16.
    Város
    Nagykáta
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Pistitől kaptam ezt a fajta segítséget és pontosan ott lehet a gond, mert nem jelenik neki meg a WTCC 87-es könyvtárban. Ha kitörlöd nem lesz gond, mert a steam a következő indításnál azonnal helyreállítja eredeti formájában a könyvtárat új fájlokkal.
    Úgyhogy ne hallgass rá kitörölheted nyugodtan!!! Nekem működött !
    Sziasztok!

    Tényleg ez volt a gond!
    Felesleges dolgokat kitöröltem és így már jó.
    Továbbiakban ha más modot teszek fel akkor tulajdonképpen ezt vagy mást nem fogok tudni használni, mert állandóan ütközni fognak egymással?

  9. #9
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg bitovi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tényleg ez volt a gond!
    Felesleges dolgokat kitöröltem és így már jó.
    Továbbiakban ha más modot teszek fel akkor tulajdonképpen ezt vagy mást nem fogok tudni használni, mert állandóan ütközni fognak egymással?
    Nem jellemző dolog, de előfordulnak ütközések. Én azt mondom ha pl egy bajnokságba indulsz akkor érdemes, csak azt az egyetlen módot feltenni, meg azokat a pályákat amik szükségesek és akkor ne lesznek ilyen ütközések. Nem jó, ha egymás utánban rakod fel a módokat, mert némelyik galibát okozhat, de persze vannak nálam okosabbak ez az én szerény véleményem!

  10. #10
    Tibor Ivo Regisztrált bitovi logója
    Csatlakozott
    2012. 03. 16.
    Város
    Nagykáta
    Üzenetek
    12
    Azt gondolom, hogy zolibphc által leírtak is fontos információkat tartalmaznak.
    Három felesleges fájlt tartalmazott a uidata mappa.
    A többi, hozzá tartozókat előtte már kitöröltem.
    Úgy látszik nem elég figyelmesen!
    Ezzel saját magam szívattam meg.
    Köszi még egyszer mindenkinek a segítséget!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •