Találatok: 1 - 3 (3 összesen)

Téma: Gtr Vistán!

  1. #1

    Gtr Vistán!

    Sziasztok! Megszereztem a Gtr 1-t. Vistám van de nem futatja! Elindítom a játékot és kiírja mely verziókra (Xp, Windows 2000stb.) van szükség. Körülnéztem neten mi lehet a megoldás de nem találtam semmi használható dolgot. Aki tudja a megoldást kérem ossza meg velem!
    Előre is köszöntem!
    Üdv mikli

  2. #2
    Idézet Eredetileg mikli07 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Megszereztem a Gtr 1-t. Vistám van de nem futatja! Elindítom a játékot és kiírja mely verziókra (Xp, Windows 2000stb.) van szükség. Körülnéztem neten mi lehet a megoldás de nem találtam semmi használható dolgot. Aki tudja a megoldást kérem ossza meg velem!
    Előre is köszöntem!
    Üdv mikli
    A Starforce nevű másolásvédelem tájékán keresgélj.
    Fogalmam sincs van-e erre megoldás, már ami a GTR 1-et illeti.
    GT Legends-nél van, azt kiadták újra Starforce nélkül, eredeti lemez ellenében ingyé' letölthető a Simbin-től, de anélkül sem kerül sokba.
    Amúgy meg szerezd be inkább a GTR 2-t, tavaly nyáron még elég sok helyen lehetett kapni.

  3. #3
    Idézet Eredetileg csposta24 írta Hozzászólás megtekintése
    A Starforce nevű másolásvédelem tájékán keresgélj.
    Fogalmam sincs van-e erre megoldás, már ami a GTR 1-et illeti.
    GT Legends-nél van, azt kiadták újra Starforce nélkül, eredeti lemez ellenében ingyé' letölthető a Simbin-től, de anélkül sem kerül sokba.
    Amúgy meg szerezd be inkább a GTR 2-t, tavaly nyáron még elég sok helyen lehetett kapni.
    Mondjuk a GTL Starforce-a hibátlanul fut Vista alatt. Csak ez miatt nem kell digit verzió.

    GTR honlap szerint Vista kompatibilis, de XP SP3 kompatibilitási üzemmódban és Adminisztrátorként kell az .exe-t futtatni. http://www.raceroom.net/games/gtr-fia-gt-racing-game/ Természetesen abban az esetben, ha a "megszereztem"=megvettem! Más lehetőségre gondolni sem merek...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •