Találatok: 1 - 19 (19 összesen)

Téma: GTL Rank

  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

  2. #2
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    98

    Re: GTL Rank

    Hú vazze...durva idők vannak fenn. Itt bármilyen beállításokkal lehet menni? Lehet használni segítségeket, mert nem találtam?
    Utoljára módosította: Tomievo; 2005. 08. 22. 12:36.

  3. #3

    Re: GTL Rank

    Na feltöltöttem a tegnapi 4 körös próbálkozásomat :P

  4. #4
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: GTL Rank

    Hehe, látom mindkét wr-t Phil tartja Beszéltem vele, itt vannak a replay-ei és a setupjai:

    http://www.allian.net/downloads/gtl/..._reps_sets.zip

  5. #5
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Hello all!

    Nemrég kipróbáltam a demót. Dijon gp változatán 1,35 körülik mennek eddig, bár a Lotit még nem próbáltam. Jó lenne vmi összehasonlítási alap, hát megnéztem a gtl ranket, de hogyhogy pont dijon nincs benne?

    A másik, hogy ti milyen segítségekkel mentek a bajnokságban. Mert a gameben csak a 4 nehézségi profil van, külön külön nem találtam erre állítási lehetőségeket. Vagy akkor a professional jó lesz?

    Még1 kérdés: vmikor a nyáron terveztek vmi nyílt versenyt?



  6. #6
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hello all!

    Nemrég kipróbáltam a demót. Dijon gp változatán 1,35 körülik mennek eddig, bár a Lotit még nem próbáltam. Jó lenne vmi összehasonlítási alap, hát megnéztem a gtl ranket, de hogyhogy pont dijon nincs benne?

    A másik, hogy ti milyen segítségekkel mentek a bajnokságban. Mert a gameben csak a 4 nehézségi profil van, külön külön nem találtam erre állítási lehetőségeket. Vagy akkor a professional jó lesz?

    Még1 kérdés: vmikor a nyáron terveztek vmi nyílt versenyt?
    GTL rank sajna nem annyira mérvadó mint a GPL, bár talán a WR-eket ellenőrzik, de az sem biztos. Dijon van gpdijon és shdijon-nál keresd
    A professional mód jó - automata kuplung engedélyezett csak nálunk.
    Igen lesz Nyári bajnokság, hogy nyílt lesz az még nem tudható....de sztem GPL-esek mindenképp jöhetnek, és Dijon lesz nyáron
    (bár a demoval nem jöhetsz online sajna)
    Utoljára módosította: Sziszka; 2010. 06. 14. 17:25.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A másik, hogy ti milyen segítségekkel mentek a bajnokságban. Mert a gameben csak a 4 nehézségi profil van, külön külön nem találtam erre állítási lehetőségeket.
    A segítségeket az "F" gombokkal lehet ki-be kapcsolni, a prof szinten alapból már csak párat engedélyez, de azokat is érdemes kikapcsolni, mert sok tized elveszhet miattuk. De amúgy itten van a sok okosság: Tippek, trükkök, beáállítások

    A GTL-t beszerezni meg innen lehet: GT Legends Bóti DVD

  8. #8
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Köszi skacok mindent. Neilszab, a tippes írásodat ismertem már vmi más weboldalról is, és tényleg nagyon jó, a gpl-ben is sokat hasznosítottam belőle
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    GTL rank sajna nem annyira mérvadó mint a GPL,...
    Hát ja, látom ti azért nem veszitek ezt a rankozást olyan véresen komolyan Az első vmirevaló körömmel top50-be vagyok
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Igen lesz Nyári bajnokság, hogy nyílt lesz az még nem tudható....de sztem GPL-esek mindenképp jöhetnek, és Dijon lesz nyáron
    (bár a demoval nem jöhetsz online sajna)
    Oké, np, ezt már vágom, nem is a game miatt kérdeztem hanem a servertagság végett.

    A rank is csak azért érdekes, hogy legyen vmi támpontom hova kéne fejlődni. Érted, ha mennék is nálatok, annak csak úgy látnám értelmét, ha legalább vhol a középmezőnybe tudnék menni. Mert ha pl. tökutolsónak kullognék, az már nem volna olyan feeling

    Megnéztem az itteni bajnokikat is, de mind1iken más típusokkal mentetek. Mmm, esetleg akkor te azért mondhatnál egy pb-t A kocsit rádbízom, csak a demós típusok közüli legyen



  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    hát, nemtom mi van a demóban pontosan, sose próbáltam de mondjuk tavaly nyáron csak alfákkal mentünk.
    http://www.gtr-masters.hu/calendar/gtl2009 (sárga cetlik a futam a pirosak a prekvalos eredmények)
    illetve az archívumban és az idei eredmények - itt a pálya rövidítésére kattintva jön elő a futamok részletes eredménye - között is tudsz szemezgetni időket.
    Illetve ne a GPL-es szokásaidból indulj ki, nálunk akár még az 1-2 mp a kocsik között is simán jó a futamon
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hát, nemtom mi van a demóban pontosan, sose próbáltam
    GTC-65 géposztály, és a 3 típus: Chevrolet Corvette, Jaguar E-Type, és Lotus Elan 26R.



  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    GTC-65 géposztály, és a 3 típus: Chevrolet Corvette, Jaguar E-Type, és Lotus Elan 26R.
    Szia, sztem ne szarozz a demo-val ezzel, 2 rongy ma már nem pénz semmiért, pláne a GTL-ért nem!

    itt lehet rendelni: http://www.cdv-sevenm.hu/catalog.php...2849ad1028e4a1


    A demo-ban asszem csak 1 db pálya van, melyik is az? Azért megpróbálok vadászni neked vmi adatot....hátha

  12. #12
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, sztem ne szarozz a demo-val ezzel, 2 rongy ma már nem pénz semmiért, pláne a GTL-ért nem!

    itt lehet rendelni: http://www.cdv-sevenm.hu/catalog.php...2849ad1028e4a1


    A demo-ban asszem csak 1 db pálya van, melyik is az? Azért megpróbálok vadászni neked vmi adatot....hátha
    Pont Dijon van a demoban. Lehet még média vagy saturnba is előfordul a játék.Néha szoktam vele találkozni.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #13
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, sztem ne szarozz a demo-val ezzel, 2 rongy ma már nem pénz semmiért, pláne a GTL-ért nem!
    Na igen, +1500 kiszáll. költség, aztán +3000 a 2 serverdíj közti difi...és mindjárt nem 2 rongy az a 2 rongy hanem 7 És negyvenezres keresetpótlónál már mindjárt nem is mind1 annyira

    Ezért szerettem volna tudni, hogy ilyen verdákkal ti mit mentek Dijonban. Szal a viszonyítás végett, hogy van-e értelme egyáltalán belevágnom.



  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, +1500 kiszáll. költség, aztán +3000 a 2 serverdíj közti difi...és mindjárt nem 2 rongy az a 2 rongy hanem 7 És negyvenezres keresetpótlónál már mindjárt nem is mind1 annyira

    Ezért szerettem volna tudni, hogy ilyen verdákkal ti mit mentek Dijonban. Szal a viszonyítás végett, hogy van-e értelme egyáltalán belevágnom.
    Az 1500 az valójában 1190 és szerverdíj sincs nyári bajnokságon, amin egyébként meg telejes értékű szervertagságot nyerhetsz...

    Egyébként a kocsik képességbeli sorrendje egy körön E-Type --> Corvette --> Lotus Elan és van köztük olyan 2-3 mp különbség. Konkrét köridő adatot nem találtam a múltból, inkább mond el Te, hogy mennyit mész... előzetesen azt gondolm, hogy ha 1:33, de főleg 1:32 alatt vagy, akkor nagy gond már nem lehet!

  15. #15
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Megyek pár lassú kört a valamelyikkel s ideírom néked hátha meggyőz hogy meg kell vegyed a játékot, mert enélkül lehet élni, csak felesleges
    Vete 1:34... teljesen alap settel hosszu vátóval hogy a setupolással ne legyen gond, meg mer igy teljesen vezethetetlen
    Elan 1:33 alap set ja és mindkettőnél steering lock beállítva. A jaguárral nemegyek merazt végképp nem szeretem
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 07. 19. 20:49.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  16. #16
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Oké, holnap körbezavarom a Lotit is, majd jelentkezem



  17. #17
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Elan 1:33 alap set ja és mindkettőnél steering lock beállítva.
    Én 1:37,2 őt mentem. Valamit nagyon benézhetem akkor

  18. #18
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Ide már nem jár senki feltölteni az idejét?

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ide már nem jár senki feltölteni az idejét?
    Sztem nem nagyon, illetve a futamainkon a pole általában egyben WR-t is jelent a rankon.

    Inkább itt nézelődj, innen le tudsz fúrni a futam statisztikákig:

    GTR-Masters.hu --> GTL Bajnokság --> Pályák
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 11. 08:50.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •