Szavazás eredménye: Futam hossza

Szavazók
7. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 2 x 30 perces sprint verseny

    6 85,71%
  • 60 perces futam

    3 42,86%
  • 75 perces futam

    0 0%
  • 90 perces futam

    0 0%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (89 összesen)

Téma: netKar Pro tesztfutamok

  1. #51
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve várom a következő futamra a javaslatokat. A pályát ha lehet linkeljétek, mert volt egy két olyan javaslat amire nem adott értékelhető találatot a gugli és szabadidővel nem állok jól.
    Aviano full- fTarget kihagyhatatlan kombó
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #52
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Hú ez jó volt, a létszám ugyan lehetett volna kicsivel több, ketten voltunk.
    Lehelt jól megszorongattam.
    Igazából jókat meccseltünk, de ez a pálya ennél többre nem is képes. Legalább gyakoroltam kicsit a helyhagyást meg ilyesmit, ezért megérte.
    Sajna a pedálok totál máshol foknak, más érzékenységgel mint az eddig megszokott, szóval ez így eléggé megnehezíti a jó fékezést számomra.
    De jó volt! Örültem hogy nem egyedül kell mennem.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 06. 06. 22:14.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #53
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    tényleg jó volt annak ellenére, hogy csak ketten körözgettünk

  4. #54
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Elnézést, hogy nem jöttem. A vasárnapi GTR-versennyel eljátszottam a (nem-GPL-es) szabadkártyámat a családnál
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #55
    sajnos és sem tudtam eljönni (államvizsga)
    de egy AVIANO FULL - FTARGET verseny kihagyhatatlan lenne

  6. #56
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Rendben van. Amennyiben sikerül letölteni a pályát és a tesztken sincs vele gond, akkor AVIANO FULL - FTARGET lessz a következő futam. Illetve jöhetnek javaslatok a következő verseny helyszín / autó-ra hogy lehessen futam után váltani.

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hú ez jó volt, a létszám ugyan lehetett volna kicsivel több, ketten voltunk.
    Lehelt jól megszorongattam.
    Igazából jókat meccseltünk, de ez a pálya ennél többre nem is képes. Legalább gyakoroltam kicsit a helyhagyást meg ilyesmit, ezért megérte.
    Sajna a pedálok totál máshol foknak, más érzékenységgel mint az eddig megszokott, szóval ez így eléggé megnehezíti a jó fékezést számomra.
    De jó volt! Örültem hogy nem egyedül kell mennem.
    Némi háttér infó jöhetne, úgy mint üzemanyag fogyasztás mennyire befolyásolta az autó súlypontját, gumi fogyás, melegedés, tapadás változása, stb, stb...
    Az FFB-rő is mesélhetnél, mert az erősség testreszabhatóságát leszámítva nem igazán értettem hogy mi a bajod vele.

  8. #58
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Némi háttér infó jöhetne, úgy mint üzemanyag fogyasztás mennyire befolyásolta az autó súlypontját, gumi fogyás, melegedés, tapadás változása, stb, stb...
    Az FFB-rő is mesélhetnél, mert az erősség testreszabhatóságát leszámítva nem igazán értettem hogy mi a bajod vele.
    Az autó szinte termeli a benzint. szerintem a benya a súlypontot nem vészesen folyásolta be. a gumi bírja csak hamar elmelegszik a ha van egy durvább keresztbeállás.

  9. #59
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Némi háttér infó jöhetne, úgy mint üzemanyag fogyasztás mennyire befolyásolta az autó súlypontját, gumi fogyás, melegedés, tapadás változása, stb, stb...
    Az FFB-rő is mesélhetnél, mert az erősség testreszabhatóságát leszámítva nem igazán értettem hogy mi a bajod vele.
    Az igazság az, hogy inkább csak a fightolás gyakoroltuk. Súlycsökkenést vagy gumikopást nem is érzékeltem, mert hát sok kört nem mentünk. Annyi azért volt, hogy ha kicsit agresszívabban csúsztattuk a seggét az utolsó kanyarban akkor elmelegedett a hátsó gumi és elkezdtük eldobálgatni ott.
    De aztán alkalmazkodtunk, és finomabban fékeztünk ott, meg hát gondolom stabilabb setup is segített volna. Azért így is volt jócskán különbség mind a stílusunkban mind a setupunkban, mert én mindig jóval lassabban tudtam ráfordulni az utolsó kanyar kijárati ívére. Ha ugyanott álltam a gázon ahol Lehel, hát nekem simán kitúrta az orrát.

    Az FFB az más tészta... De lényegében amit nagyon hiányolok: hogy megcsúszás után, mikor már kezd betapadni, akkor nem könnyül vissza a kormány (FFB). Így a megcsúszáskor az ellenkormányzásból elkések a viszakormányzással. Mivel erős marad ezért egyrészt szokatlan is, másrészt nem ad jelet hogy most mán jó lenne egyenesbe tekerni...
    Bazi sok gyakorlással tuti menne, de egy teljesen más kormány működést nincs kedvem begyakorolni, amíg nem kell.
    Az "automata" váltó is egy ... gagyi. Eddig minden programban megszoktuk hogy az automata váltó egyrészt kuplungol, másrészt visszaváltáskor blippel. Ez meg manapság már minden versenyautóban alap felszereltség. De nem így NK-ban, ahol a blippelés elmarad.
    Persze ezek az én egyéni gondjaim, és igazából a lassabb verdáknál nem is olyan macerásak ezek a dolgok, ott van idő blippelni, meg egyenesbe tekerni (általában ) a kormányt.
    Tény hogy a fizika jó de sajna a sok negatívum és elgondolás miatt, nem hiszem hogy ebből valaha működő bajnokságot lehet csinálni.
    Se állást, semmi infót nem tudok verseny közben és ez halálra idegesít.
    Ettől még jó a vezetés/fizika, de most én ezt érzem.
    Próbáltam rövid maradni.

    Inkább várom az új programjukat ahol ezeket a "baklövéseket" már remélhetőleg kijavítják. Pl: hátranézés, és infó hiány!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 06. 07. 21:04.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #60
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az igazság az, hogy inkább csak a fightolás gyakoroltuk. Súlycsökkenést vagy gumikopást nem is érzékeltem, mert hát sok kört nem mentünk. Annyi azért volt, hogy ha kicsit agresszívabban csúsztattuk a seggét az utolsó kanyarban akkor elmelegedett a hátsó gumi és elkezdtük eldobálgatni ott.
    De aztán alkalmazkodtunk, és finomabban fékeztünk ott, meg hát gondolom stabilabb setup is segített volna. Azért így is volt jócskán különbség mind a stílusunkban mind a setupunkban, mert én mindig jóval lassabban tudtam ráfordulni az utolsó kanyar kijárati ívére. Ha ugyanott álltam a gázon ahol Lehel, hát nekem simán kitúrta az orrát.

    Az FFB az más tészta... De lényegében amit nagyon hiányolok: hogy megcsúszás után, mikor már kezd betapadni, akkor nem könnyül vissza a kormány (FFB). Így a megcsúszáskor az ellenkormányzásból elkések a viszakormányzással. Mivel erős marad ezért egyrészt szokatlan is, másrészt nem ad jelet hogy most mán jó lenne egyenesbe tekerni...
    Bazi sok gyakorlással tuti menne, de egy teljesen más kormány működést nincs kedvem begyakorolni, amíg nem kell.
    Az "automata" váltó is egy ... gagyi. Eddig minden programban megszoktuk hogy az automata váltó egyrészt kuplungol, másrészt visszaváltáskor blippel. Ez meg manapság már minden versenyautóban alap felszereltség. De nem így NK-ban, ahol a blippelés elmarad.
    Persze ezek az én egyéni gondjaim, és igazából a lassabb verdáknál nem is olyan macerásak ezek a dolgok, ott van idő blippelni, meg egyenesbe tekerni (általában ) a kormányt.
    Tény hogy a fizika jó de sajna a sok negatívum és elgondolás miatt, nem hiszem hogy ebből valaha működő bajnokságot lehet csinálni.
    Se állást, semmi infót nem tudok verseny közben és ez halálra idegesít.
    Ettől még jó a vezetés/fizika, de most én ezt érzem.
    Próbáltam rövid maradni.

    Inkább várom az új programjukat ahol ezeket a "baklövéseket" már remélhetőleg kijavítják. Pl: hátranézés, és infó hiány!
    Egyszóval a gumikopás nem olyan vészes, inkább a melegedésre kell figyelni.
    Az FFB-t majd letesztelem, mert kíváncsi vagyok.

    Hogy a netKar bajnokság milyen lessz, vagy hogy lessz e rá érdeklődés, azt majd ti eldöntitek. Egy dolog egészen biztos, hogy alapjaiban más lessz mint akármelyik eddigi bajnokság.

    Ami a hiányosságokat illeti szerintem biztos hogy nem lessz semmi javítva. De engem a fizika és az egyedi hangulat minden hibáért kárpótol.

    És hát elég finom falatnak tűnik már most ez az Asetto Corsa, addig meg jólesz előételnek a netKar.

  11. #61
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszóval a gumikopás nem olyan vészes, inkább a melegedésre kell figyelni.
    Az FFB-t majd letesztelem, mert kíváncsi vagyok.

    Hogy a netKar bajnokság milyen lessz, vagy hogy lessz e rá érdeklődés, azt majd ti eldöntitek. Egy dolog egészen biztos, hogy alapjaiban más lessz mint akármelyik eddigi bajnokság.

    Ami a hiányosságokat illeti szerintem biztos hogy nem lessz semmi javítva. De engem a fizika és az egyedi hangulat minden hibáért kárpótol.

    És hát elég finom falatnak tűnik már most ez az Asetto Corsa, addig meg jólesz előételnek a netKar.
    Így van, legalábbis reméljük. Addig szokjuk a furcsaságokat.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #62
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Fut a prequal.

    AVIANO FULL - FTARGET.

    Ez tényleg állati! Egy átkozott hullámvasút!
    Csak a default settel csináltam pár karikát (kivéve a fékerő), de ez valami hatalmas.
    Főleg a második szektor... Padlón 6-osba hánykolódik a kanyarokba mint valami ladik az óceánon. Aztán a lejtőn még lepörög a maradék 100-200 rpm üveghangig.
    Óriási hangulata van. A hegyen pont felértem amikor elkezdett lassulni, hirtelen nem értettem hogy mivan most... Kikell szálni megtolni, vagy mi... Aztán észrevettem hogy kifogyott az üzemanyag. Ez tényleg nagyon jó.

  13. #63
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Fut a prequal.

    AVIANO FULL - FTARGET.

    Ez tényleg állati! Egy átkozott hullámvasút!
    Csak a default settel csináltam pár karikát (kivéve a fékerő), de ez valami hatalmas.
    Főleg a második szektor... Padlón 6-osba hánykolódik a kanyarokba mint valami ladik az óceánon. Aztán a lejtőn még lepörög a maradék 100-200 rpm üveghangig.
    Óriási hangulata van. A hegyen pont felértem amikor elkezdett lassulni, hirtelen nem értettem hogy mivan most... Kikell szálni megtolni, vagy mi... Aztán észrevettem hogy kifogyott az üzemanyag. Ez tényleg nagyon jó.

    én ha unatkozok itthon mindig ezen a kombón tolom, nagyon király
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  14. #64
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Na emberek újra, a netkar ilyen. Nem lehet benne hátranézni ,és igaziból hogy néznek hátra? Ott a tükör Automata váltó? tilos!!!!! blippeljé te. Pont annyi segítség van benne amivel el lehet körözni.
    Gumikopás igazából a f2000 target ks2 itt érezhető de csak full versenytávokon,a melegedés és a koszolódás ezek kicsi kímélettel orvosolhatóak. Az elfékezgetések ellenben szét tudják cseszni a gumit és akkor cserélned kell. De próbáld ki alap szettel menjél 15-20 kört targettel és ahogy könnyül úgy gyorsulsz viszont fog az kopni is majd fele körre ne cserélj gumit és menj tovább na most mond hogy nem kopik. Cseréljél gumit menj 4 kört majd tankolj 6 kört de ne cserélj gumit észre fogod venni a különbségeket ,ja és nem esc a box hanem körbemész. Annó Csigéékkel ha valaki esc el ment a boxban a versenyen vagy időmérőn az kapott egy utsó rajthelyet a következő futamon.
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 06. 10. 19:44.

  15. #65
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Na emberek újra, a netkar ilyen. Nem lehet benne hátranézni ,és igaziból hogy néznek hátra? Ott a tükör Automata váltó? tilos!!!!! blippeljé te. Pont annyi segítség van benne amivel el lehet körözni.
    Gumikopás igazából a f2000 target ks2 itt érezhető de csak full versenytávokon,a melegedés és a koszolódás ezek kicsi kímélettel orvosolhatóak. Az elfékezgetések ellenben szét tudják cseszni a gumit és akkor cserélned kell.
    Jó csak Nibi lányosan szeret vezetni.
    A blippelést én sem értem. GTR2-ben is csak max 5-6.-ban engedheted meg magadnak hogy nem blippelsz. Ahogy csökken az aero, 2-3.-ban már rögtön tapadást veszítesz ha nem pörgeted fel előtte a motort... Jó auto kuplungnál nem kell, de azt már évek óta nem használom...

  16. #66
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó csak Nibi lányosan szeret vezetni.
    A blippelést én sem értem. GTR2-ben is csak max 5-6.-ban engedheted meg magadnak hogy nem blippelsz. Ahogy csökken az aero, 2-3.-ban már rögtön tapadást veszítesz ha nem pörgeted fel előtte a motort... Jó auto kuplungnál nem kell, de azt már évek óta nem használom...
    Én utálok blippelgetni ha egyszer az automatika kezeli... Ha meg nem kezeli akkor olyan gagyi hatású, hogy fülekkel váltok kuplungolás nélkül és akkor még blippelnem is kell. Valahogy ez számomra nem áll össze fejben.
    iR-ben is van autokupi és ott is van autoblipp... Na mindegy igazából csak a gyors verdáknál zavar (Osella, fomra autók...) mert ott szörnyű.

    Hátranézés pedig KELL! Kis FOV-nál a tükrök használhatatlanok! Bár amúgy is szarok minden progiban. Egyik erre csal a másik arra, fantasztikus "térérzetet" ad.
    Ráadásul ugye az életben jóóóóval nagyobb térérzeted van, ami a gépen nincs, ezt adja vissza kicsit a hátranézés.
    Röviden ennyi.

    Assetto Corsaban remélem lesznek ezek.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #67
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    a középső tükörrel mi a baj?

  18. #68
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    a középső tükörrel mi a baj?
    A virtuálissal? Azzal önmagában semmi. Csak nem ugyanazt mutatja távolságra a belső, mint a külsők. De ez nem Nk hiba ez GTR-ben is így van.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #69
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    A hátranézéssel abból a szempontból egyetértek hogy unfair volt nem beletenni.
    Dehát ez van.

  20. #70
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Má kivel szemben is?
    De tényleg, ha ezek így vannak ebben a játékban akkor ezt kell lefogadni, nem pedig összehasonlítani meg olyat akarni bele ami nincs.

  21. #71
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Má kivel szemben is?
    De tényleg, ha ezek így vannak ebben a játékban akkor ezt kell lefogadni, nem pedig összehasonlítani meg olyat akarni bele ami nincs.
    Persze elfogadjuk, mi mást tehetnénk.
    És persze hogy összehasonlítjuk, így vesszük észre a különbségeket.
    Még az is lehet hogy azt mondom f.s ez vagy az , ettől még összhatásban tetszik a NK. Legalábbis a retró verdák mindenképp.
    És asszem ma rájöttem miért nem fekszik nekem a forma autózás.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #72
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Nibi ezt az FFB-s témát kifejthetnéd kicsit konkrétabban.
    Gondolok arra hogy pl mikor jelentkezik neked ez a jelenség. Féktávon, kanyarbejárat, kigyorsítás, meg úgy általában hogyan alakul ki az egész helyzet.
    Mert én beletettem az FTargetbe vagy 15 kört, de a megcsúszásokkal semmi problémám nem akadt. Pedig ezen a pályán ha jól emlékszem a T5-ben, minden kanyarban csúsztatni kell a seggét mert annyira hepehupás hogy képtelenség ott sinautózni. Gyakorlatilag minden kigyorsításnál el kell találni a pillanatot amikor elkezd betapadni a segge és ez elég ritkán sikerül tökéletesen, szóval ott szinte minden körben megpróbál kitörni. Nekem olyan 0.4 körül lehet az FFB, pontosan nem emlékszem mennyit állítottam, de az autó legapróbb rezdülését is érezni a kormányon. A GTR2 FFB-je csak csókolomot köszönhet.

  23. #73
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi ezt az FFB-s témát kifejthetnéd kicsit konkrétabban.
    Gondolok arra hogy pl mikor jelentkezik neked ez a jelenség. Féktávon, kanyarbejárat, kigyorsítás, meg úgy általában hogyan alakul ki az egész helyzet.
    Mert én beletettem az FTargetbe vagy 15 kört, de a megcsúszásokkal semmi problémám nem akadt. Pedig ezen a pályán ha jól emlékszem a T5-ben, minden kanyarban csúsztatni kell a seggét mert annyira hepehupás hogy képtelenség ott sinautózni. Gyakorlatilag minden kigyorsításnál el kell találni a pillanatot amikor elkezd betapadni a segge és ez elég ritkán sikerül tökéletesen, szóval ott szinte minden körben megpróbál kitörni. Nekem olyan 0.4 körül lehet az FFB, pontosan nem emlékszem mennyit állítottam, de az autó legapróbb rezdülését is érezni a kormányon. A GTR2 FFB-je csak csókolomot köszönhet.
    Na ez az amit én nem így érzek...
    Sajnos azzal a verdával még nem mentem, de a napokban kipróbálhatom rajta.
    Másképp nem tudom mondani mint lejjebb pár hsz-al, hogy ellenkormányzás végeztével mikor visszahúznád egyenesbe, akkor is kemény marad az FFB. Ezért nem érzem (és nem segít az FFB) hogy mikor kell elkezdenem visszatekerni egyenesbe. GTR-ben és sok más progiban ilyenkor az FFB tök kikönnyül mikor már vége a csúszásnak, ezzel egyértelműen érezni h jóvan má középre kő tekerni. És épp jókor könnyül ki, tehát van időd érezni, reagálni rá. Na most ezt a visszacsatolást NK-ban egyáltalán nem észlelem.
    Nem tudom nálatok hogy megy, de én csúszásból/ellenkormányzásból a középre való kormányzást jóval gyorsabban végzem. És gondolom ezt sokan így csinálják, és pont ezért könnyül ki az FFB. Vagy nem tom. De mivel NK-ban nem könnyül ki 1., nem érzem mikor kell visszatekerni, 2., ha már megérzem akkor meg túl erős az FFB ahhoz hogy gyors tudjak lenni ahogy megszoktam.
    Próbáltam rövid lenni.

    Annyi még, hogy nálam magasabb az FFB ereje a progiban. 0,5-6, de ezt se lehet összehasonlítani mert nálam meg a Logi driverben van jócskán visszavéve...
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 06. 11. 21:48.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #74
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez az amit én nem így érzek...
    Sajnos azzal a verdával még nem mentem, de a napokban kipróbálhatom rajta.
    Másképp nem tudom mondani mint lejjebb pár hsz-al, hogy ellenkormányzás végeztével mikor visszahúznád egyenesbe, akkor is kemény marad az FFB. Ezért nem érzem (és nem segít az FFB) hogy mikor kell elkezdenem visszatekerni egyenesbe. GTR-ben és sok más progiban ilyenkor az FFB tök kikönnyül mikor már vége a csúszásnak, ezzel egyértelműen érezni h jóvan má középre kő tekerni. És épp jókor könnyül ki, tehát van időd érezni, reagálni rá. Na most ezt a visszacsatolást NK-ban egyáltalán nem észlelem.
    Nem tudom nálatok hogy megy, de én csúszásból/ellenkormányzásból a középre való kormányzást jóval gyorsabban végzem. És gondolom ezt sokan így csinálják, és pont ezért könnyül ki az FFB. Vagy nem tom. De mivel NK-ban nem könnyül ki 1., nem érzem mikor kell visszatekerni, 2., ha már megérzem akkor meg túl erős az FFB ahhoz hogy gyors tudjak lenni ahogy megszoktam.
    Próbáltam rövid lenni.

    Annyi még, hogy nálam magasabb az FFB ereje a progiban. 0,5-6, de ezt se lehet összehasonlítani mert nálam meg a Logi driverben van jócskán visszavéve...
    Nemtudom hogy erre gondolsz e.:
    Kanyarokban soha nem szűnik meg az FFB ellenállása teljesen, csak ha az első kerekek elvesztik a tapadást. (De szerintem ez így van rendben.)
    A hátsó kerék tapadása kevésbé befolyásolja az FFB ellenállását kanyarokban, éppen ezért nem ad olyan látványos reakciót mint a GTR-ben. De ha figyeled az FFB változását ugyanúgy lágyul vagy keményedik de teljesen nem szűnik meg amíg az első kerék tapad.
    Ezt az értéket a GTR-ben ha jól emlékszem lehet állítani is. Hogy milyen arányban vegye az első és hátsó kerékről az datokat az FFB-hez. A netKar-ban nemtudom hogy van e ilyen lehetőség.

  25. #75
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtudom hogy erre gondolsz e.:
    Kanyarokban soha nem szűnik meg az FFB ellenállása teljesen, csak ha az első kerekek elvesztik a tapadást. (De szerintem ez így van rendben.)
    A hátsó kerék tapadása kevésbé befolyásolja az FFB ellenállását kanyarokban, éppen ezért nem ad olyan látványos reakciót mint a GTR-ben. De ha figyeled az FFB változását ugyanúgy lágyul vagy keményedik de teljesen nem szűnik meg amíg az első kerék tapad.
    Ezt az értéket a GTR-ben ha jól emlékszem lehet állítani is. Hogy milyen arányban vegye az első és hátsó kerékről az datokat az FFB-hez. A netKar-ban nemtudom hogy van e ilyen lehetőség.
    Értem. Csak fura nekem ennyi az egész.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •