Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Minőségi komplett házimozi rendszer eladó

    Költözés miatt sajnos eladó sorba jutott az alábbi komplett házimozi rendszer:

    http://hardverapro.hu/apro/komplett_...o_2/friss.html







    Nem gondolom, hogy itt fogom tudni eladni, hanem elsősorban segítséget, tippeket szeretnék kérni, hogy hol lenne érdemes meghirdetni, mert nem igazán találok túlságosan pörgő használt hifis/házimozis site-ot kis hazánkban...


    Köszi

  2. #2
    Én avx.hu apróhirdetési részén adtam el viszonylag gyorsan pár hónapja hangfalakat.
    Oda érdemes lenne felrakni szerintem,ha még nem próbáltad.

  3. #3
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Hát sok szerencsét az eladáshoz, na ez nem azt akarja jelenteni, hogy nehéz menet lesz mert szerintem ilyen igényes cuccot el lehet passzolni akár PH-n is, de ha még nem tetted én hírdetném aprod.hu-n is, az most elég népszerű.

    Emlékszem ezt az erősítőt és nézegettem, de akkor (2001-2002) nem fért bele ez a kategória a Marantz 4200 maradt, meg a hangfalaknak is eggyel alacsonyabb kategóriája, WF Diamond sorozat.
    A Hangfalaidon gondolkodom is egy kicsit, mert tervben van a nappali átrendezése és álló hangfalak kellenének a "polcos" változat helyett, de mondjuk ez még csak terv...

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Hát sok szerencsét az eladáshoz, na ez nem azt akarja jelenteni, hogy nehéz menet lesz mert szerintem ilyen igényes cuccot el lehet passzolni akár PH-n is, de ha még nem tetted én hírdetném aprod.hu-n is, az most elég népszerű.

    Emlékszem ezt az erősítőt és nézegettem, de akkor (2001-2002) nem fért bele ez a kategória a Marantz 4200 maradt, meg a hangfalaknak is eggyel alacsonyabb kategóriája, WF Diamond sorozat.
    A Hangfalaidon gondolkodom is egy kicsit, mert tervben van a nappali átrendezése és álló hangfalak kellenének a "polcos" változat helyett, de mondjuk ez még csak terv...
    Most van úgy is egy jelentkező az erősítőre, gyere el, hallgasd meg, amíg még egyben van a rendszer, aztán meglátod.


    A tippeket meg köszönöm mindenkinek!

  5. #5
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most van úgy is egy jelentkező az erősítőre, gyere el, hallgasd meg, amíg még egyben van a rendszer, aztán meglátod.


    A tippeket meg köszönöm mindenkinek!
    Dehogy hallgatom, a végén még megvenném.

    Meg az a helyzet, hogy sajnos egyelőre felesleges is ennyire komoly cuccra áldozni, még a Diamondokat sem tudom rendesen megtolni mióta a szülői házból lakásba vándoroltam. Elég gyorsan sokkot kapnának a lakók ha rendesen megtekerném a hangerő gombot...

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Elég gyorsan sokkot kapnának a lakók ha rendesen megtekerném a hangerő gombot...
    Hát igen, ez itt is probléma...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •