Szavazás eredménye: Ezeken a napokon megyek a Hungaroringre:

  • pénteken (május 4.)

    3 9,09%
  • szombaton (május 5.)

    5 15,15%
  • vasárnap (május 6.)

    32 96,97%
Szavazók
33 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (51 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Linkek a ahol az időmérőt lehet nézni:
    http://onlinetvkeresre.eu/ (itt regisztrálnod kell)
    http://mypremium.tv/
    A következő két oldalon még nincs fent a link de lehet délutánra beteszik:
    http://www.vipbox.tv/sports/motorsports.html
    http://www.firstrowsports.eu/sport/motosport.html

  2. #27
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tudok menni, mert közbejött egy melóm de gondolom nélkülem is megtartják...
    Háááát... csak nem lesz ott baaaaj nélküled...

  3. #28
    Silver 6 -nál ültem... Nagyon jól látni onnan a célegyenesre ráfordítót... Gabi folyton lecsúszott az ívről.. Nem hittem a szememnek.. de minden egyes körben ugyanúgy. :S

  4. #29
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Silver 6 -nál ültem... Nagyon jól látni onnan a célegyenesre ráfordítót... Gabi folyton lecsúszott az ívről.. Nem hittem a szememnek.. de minden egyes körben ugyanúgy. :S
    Vagy hatszor felhordták ott a port/homokot, szívott mindenki a kigyorson, a BMW-sek jobban... Volt olyan köre Gabinak ebben az időszakban, amit az utolsó kanyarban végig külső íven autózva kezdett, hogy ne ott kelljen kigyorsítania. Az volt az érzésem, hogy pont a legjobb körei lettek volna azzal a szettel ebben az időszakban, de infó híján ez csak tipp. Más: nem igazán nézem a WTCC-t, csak most láttam, hogy a 27-es rajtszámmal megy, erős!

    Qualt én is ott valahol néztem, a célegyenes kezdeténél lévő rázókő magasságában (nem tudom melyik lelátó).

    Még valami: holnap úgy néz ki nagy tömeg lesz, szóval korán induljon el, aki jön.

    Hajrá Zengő!
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  5. #30
    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy hatszor felhordták ott a port/homokot, szívott mindenki a kigyorson, a BMW-sek jobban... Volt olyan köre Gabinak ebben az időszakban, amit az utolsó kanyarban végig külső íven autózva kezdett, hogy ne ott kelljen kigyorsítania. Az volt az érzésem, hogy pont a legjobb körei lettek volna azzal a szettel ebben az időszakban, de infó híján ez csak tipp. Más: nem igazán nézem a WTCC-t, csak most láttam, hogy a 27-es rajtszámmal megy, erős!

    Qualt én is ott valahol néztem, a célegyenes kezdeténél lévő rázókő magasságában (nem tudom melyik lelátó).

    Még valami: holnap úgy néz ki nagy tömeg lesz, szóval korán induljon el, aki jön.

    Hajrá Zengő!
    Jó lenne egyetérteni, de Norbi be tudott fordulni, sőt ,mindenki be tudott. Abban igazad van, h hordták fel a homokot, de a külső ív, amire Gabi lecsúszott még porosabb volt, ráadásul onnan nem is lehet rendesen kigyorsítani sem.. Biztos emlékszel, amikor majdnem keresztbe is állt. De most olvastam,hogy váltóhibája volt.. az azért sok mindent megmagyaráz.

    Ha pódium lesz holnap ebből, szétszedjük egymást örömünkben az tutkó )) Nyomás Norbiii!!! )

  6. #31
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne egyetérteni, de Norbi be tudott fordulni, sőt ,mindenki be tudott. Abban igazad van, h hordták fel a homokot, de a külső ív, amire Gabi lecsúszott még porosabb volt, ráadásul onnan nem is lehet rendesen kigyorsítani sem.. Biztos emlékszel, amikor majdnem keresztbe is állt. De most olvastam,hogy váltóhibája volt.. az azért sok mindent megmagyaráz.

    Ha pódium lesz holnap ebből, szétszedjük egymást örömünkben az tutkó )) Nyomás Norbiii!!! )
    Amiről én beszélek, az az volt, amikor kb. 2 körig az elsőkerekesek is leestek az ívről, csak ők legfeljebb visszahúzták a műfűről, vagy elvették a gázt, a BMW-k közül pedig az összes keresztben jött ki. A külső íves próbálkozás emlékeim szerint Gabi legnagyobb csúszása utáni körben volt, és én úgy értelmeztem, hogy így kezdi el az utolsó értelmes körét. Ettől függetlenül lehet, hogy lecsúszott a kanyar első szakaszában, arra pont nem láttam rá, mert lentebbi sorokban voltam ekkor.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  7. #32
    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Amiről én beszélek, az az volt, amikor kb. 2 körig az elsőkerekesek is leestek az ívről, csak ők legfeljebb visszahúzták a műfűről, vagy elvették a gázt, a BMW-k közül pedig az összes keresztben jött ki. A külső íves próbálkozás emlékeim szerint Gabi legnagyobb csúszása utáni körben volt, és én úgy értelmeztem, hogy így kezdi el az utolsó értelmes körét. Ettől függetlenül lehet, hogy lecsúszott a kanyar első szakaszában, arra pont nem láttam rá, mert lentebbi sorokban voltam ekkor.
    Jó.. én azért nem hittem a szememnek, mert Gabinál jobban senki,de senki nem ment többet ezen a pályán, ha vkinek tudnia kell az ívet, nah az pont ő. De így , h most utólag láttam a u tube videon is , h a váltó nem volt jó, így már értem...


  8. #33
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Jó.. én azért nem hittem a szememnek, mert Gabinál jobban senki,de senki nem ment többet ezen a pályán, ha vkinek tudnia kell az ívet, nah az pont ő. De így , h most utólag láttam a u tube videon is , h a váltó nem volt jó, így már értem...
    Gabit nagyon sajnálom, végre mutathatott volna valamit, erre tessék, ha most váltót cserélnek gondolom még hátrébb sorolják, itt meg előzni...
    A másik az angol eurosportos kommentátor azt mondja Norbi még soha nem ment a hungaroringen a wtcc előtt!? Hőő valamit jól összekutyulhatott.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  9. #34
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Gabit nagyon sajnálom, végre mutathatott volna valamit, erre tessék, ha most váltót cserélnek gondolom még hátrébb sorolják, itt meg előzni...
    A másik az angol eurosportos kommentátor azt mondja Norbi még soha nem ment a hungaroringen a wtcc előtt!? Hőő valamit jól összekutyulhatott.
    Sose látta a Hungaroringet, csak képről Már 2006 ban nyert Suzukival, de nem érdekes... jaaaj

    de..tavaly ,mikor leesett az eső, Norbi volt a leggyorsabb. Most drukkoljak az esőért, vagy ne?
    Utoljára módosította: Enzooka; 2012. 05. 05. 19:52.

  10. #35
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #36
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    de..tavaly ,mikor leesett az eső, Norbi volt a leggyorsabb. Most drukkoljak az esőért, vagy ne?
    Szerintem ne drukkolj esőért, ha a második futamra gondolsz tavaly, akkor egyesül Norbin volt slick gumi és a száradó pályán ezért lett övé az lk enyén viseletes autóval is, amúgy meg talán ha kétszer ment esőben a bmw-vel, tehát egyértelmű hátrányba kerülne szerintem. Holnap első futamon Benanit vhogy meg kell enni, és akkor yk győzelem+ legjobb bmw-s, második futamon álló rajt= cél a dobogó. ( Azért a t1-ben remélem óvatosabb lesz Norbi, tavaly r1-ben óriási mázlija volt hogy nem járt úgy mint az r2-ben+ gyakorlatilag magának csinált helyet azzal hogy Villát megtolta.)
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  12. #37

    Question

    Sziasztok! Holnap jönne velünk egy srác, de nincs jegye, a ringen lehet venni ?

  13. #38
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506
    Idézet Eredetileg Kovács Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Holnap jönne velünk egy srác, de nincs jegye, a ringen lehet venni ?
    Lehet, itt --->

    Főbejárat (1) - VOUCHER beváltó hely
    2-es Kapu
    7-es Kapu
    8-as Kapu

    Innen.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  14. #39
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne drukkolj esőért, ha a második futamra gondolsz tavaly, akkor egyesül Norbin volt slick gumi és a száradó pályán ezért lett övé az lk enyén viseletes autóval is, amúgy meg talán ha kétszer ment esőben a bmw-vel, tehát egyértelmű hátrányba kerülne szerintem. Holnap első futamon Benanit vhogy meg kell enni, és akkor yk győzelem+ legjobb bmw-s, második futamon álló rajt= cél a dobogó. ( Azért a t1-ben remélem óvatosabb lesz Norbi, tavaly r1-ben óriási mázlija volt hogy nem járt úgy mint az r2-ben+ gyakorlatilag magának csinált helyet azzal hogy Villát megtolta.)
    jó-jó, meggyőztél. Akkor ne essen!

  15. #40
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése


    Itt van videóban is. Inkább főznének a lányok..

  16. #41
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése


    Itt van videóban is. Inkább főznének a lányok..
    Sajnálom, pont lemaradtam róla. Ott álltam fenn T1 lelátón. Megvártam a rajtot, szépen elfordultak a lányok, elindultunk haza. Sétálunk már a betonkerítésen kívül, amikor hallom h vki a tetőn karistol. :SS 1

  17. #42
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    ...Sétálunk már a betonkerítésen kívül, amikor hallom h vki a tetőn karistol. :SS 1
    Én tegnap a Ladás akcióval jártam így. Csak fékcsikorgás - puff - porfelhő. Az autótól meg megnéztem a mentő villogóját.

  18. #43

  19. #44
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a nagy magyar celebeket mindig keverem, ez a Kapocs Zsóka nem a Magdi anyus a barátok köztből?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  20. #45
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a baleset fedélzetiből:

    http://youtu.be/P3fRoEYUhfE
    Hah, egyik se káromkodik egy sort se. Én nem bírtam volna ki egy *+%#&@ nélkül.


    Köszi a videókat, srácok!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #46
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a nagy magyar celebeket mindig keverem, ez a Kapocs Zsóka nem a Magdi anyus a barátok köztből?
    De ő az,pár éve még szépségkirálynő is volt, ja és egy szerény csaj! csak gratulálni tudok ezért a sorozatért a szervezöknek,ilyenre pénzt költeni,VICC!!!

  22. #47
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    "Videón visszanézve sokkal rémisztőbbnek tűnik az egész, édesanyám biztosan megrémült. Még rutintalan vagyok, ez volt a második futamom. Ezek után viszont átgondolom, hogy folytassam-e az autóversenyzést" - tette hozzá a színésznő, akinek a versenyzéshez szükséges engedélyét bevonták.
    http://velvet.hu/blogok/gumicukor/20..._kapocs_zsoka/
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Tyuhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!

    *************************************************
    első futam:




    második futam:
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 05. 06. 20:00.

  24. #49
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a baleset fedélzetiből:

    http://youtu.be/P3fRoEYUhfE
    ehh jól látom hogy a clipp végén a startert nyomkodja fejtetőn:PXD
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #50
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ehh jól látom hogy a clipp végén a startert nyomkodja fejtetőn:PXD
    tökéletesen látod..... Rövidebb féktávot akart venni, hát asse tudja mi a fszm az a féktáv. Kár nagyjából 16 milla. Csak gartulálni lehet.
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 05. 06. 23:40.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •