Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (51 összesen)

Téma: nKPro - 4. Futam - Vintage Replica GT

  1. #26
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Holnap (14. szerda) 20 oratol a verseny kezdeteig (21h) tartanank egy tesztet amin az alabbi pontokat ellenoriznenk, illetve lehetne gyakorolni.:
    - rajt ill. elso 1-2 kor
    - sullyozas (2. futamon sulybuntetes)
    Rám számíthattok, a teszten.....is

  2. #27
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Ma végre én is tudok jönni!

  3. #28
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Ma végre én is tudok jönni!
    Betöltöm setupod, berakom 1-esbe és leáll a moci...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Betöltöm setupod, berakom 1-esbe és leáll a moci...
    kuplung?

  5. #30
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Elindítottam a teszt szervert.: GTR-Masters.hu_test
    - qual: 3 min
    - warmup: 3 min
    - race1: 2 lap
    - race2: 2 lap sulybuntetes 150kg az elso helyezett pilotanak, ami hezesenkent csokken.

    Az elso futam utan egyenlore kezzel tovabb kell szavazni a masodik versenyre.
    Jelszo a futamra ervenyes "jimclark6".
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 03. 14. 21:26.

  6. #31
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    kuplung?
    Ja es nem pedallal kel hajtani! (Csak gondoltam szolok...)

  7. #32
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    kuplung?
    Bazzz, lehet.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #33
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam a teszt szervert.: GTR-Masters.hu_test
    - qual: 3 min
    - warmup: 3 min
    - race1: 2 lap
    - race2: 2 lap sulybuntetes 150kg az elso helyezett pilotanak, ami hezesenkent csokken.

    Az elso futam utan egyenlore kezzel tovabb kell szavazni a masodik versenyre.
    Jelszo a futamra ervenyes "jimclark6".

    Mentem volna???
    Először még szerver is volt igaz nem működött.
    Most már a szervert sem találom???

    Akkor meg lesz tartva ma a futam vagy sem??,
    No meg ha megint csak 3-4 emberke lesz akkor passzolnám....
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 03. 14. 21:41.

  9. #34
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem volna???
    Először még szerver is volt igaz nem működött.
    Most már a szervert sem találom???
    En voltam ujra inditottam.

  10. #35
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    En voltam ujra inditottam.
    Oké Köszi akkor megyek megsasolom.
    Aki bújt aki nem....

  11. #36
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Hát ez a verda pfff. A pálya is.

    És nem értem ha minden lineárisra van állítva minden progiba akkor itt miért van az, hogy az első 10-20-30 fokba (mittomén pontosan) kibszottul érzékeny a kormány... utána bezzeg áttekerhetem a föld körül is, akkor se történik szinte semmi (a 10-30-hoz képest)...
    Ja és az hogy érzékeny az csak egy dolog, de persze abba a tök érzékeny sávba mozdul és reagál legjobban a verda a kormánymozdulatokra...
    Sajna ezt az agyam nem képes feldolgozni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #37
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a verda pfff. A pálya is.

    És nem értem ha minden lineárisra van állítva minden progiba akkor itt miért van az, hogy az első 10-20-30 fokba (mittomén pontosan) kibszottul érzékeny a kormány... utána bezzeg áttekerhetem a föld körül is, akkor se történik szinte semmi (a 10-30-hoz képest)...
    Ja és az hogy érzékeny az csak egy dolog, de persze abba a tök érzékeny sávba mozdul és reagál legjobban a verda a kormánymozdulatokra...
    Sajna ezt az agyam nem képes feldolgozni.
    ezt én is tapasztaltam
    nem tudom mit lehet vele csinálni pedig jó lenne valahogy megoldani
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  13. #38
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

  14. #39
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. futam eredménye nem az igazi. Bár felőlem maradhat, mert szegény Balázst az első féktávon úgyis kitoltam. Elnézést kérek érte . Az első futamon pedig Ricsi végzett előttem néhány térugrást, aminek a vége szintén ütközés lett.
    Ja és az első rajtért is sűrű bocsánatkéréssel tartozom. Nem vettem észre, hogy a kormány 360-al el van tekerve.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  15. #40
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. futam eredménye nem az igazi. Bár felőlem maradhat, mert szegény Balázst az első féktávon úgyis kitoltam. Elnézést kérek érte . Az első futamon pedig Ricsi végzett előttem néhány térugrást, aminek a vége szintén ütközés lett.
    Ja és az első rajtért is sűrű bocsánatkéréssel tartozom. Nem vettem észre, hogy a kormány 360-al el van tekerve.
    Ez nem a hivatalos vegeredmeny de koszi hogy szoltal.

  16. #41
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és az első rajtért is sűrű bocsánatkéréssel tartozom. Nem vettem észre, hogy a kormány 360-al el van tekerve.

  17. #42
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Ricsi végzett előttem néhány térugrást, aminek a vége szintén ütközés lett.
    Láttam már pár lagot na de hogy előre ugrik 5-10 mpel....
    Majd két kör múlva belém rongyol (lagol) +166kph-val, rögtön utána pedig +123kph-val. Szegény futónak ammá sok volt...

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    szegény Balázst az első féktávon kitoltam.
    Az mekkora volt. De tényleg szép volt.
    Ott 3 helyet nyertem azon a féktávon, kanyaron.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 03. 15. 00:31.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #43
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes statisztika ,csak kár hogy nem tükrözi a valóságot....
    Habár talán mégis .
    Ha nem gond nagyon nem indokolnám meg,érthető okokból.
    Meg kell nézni mindenkinek a futamot,na persze akiket érint,és levonni a megfelelő következtetéseket a jövőre nézve.
    Tudom hogy "teszt bajnokság"meg minden,de amit ma kaptam az.....,hogy finoman fogalmazzak sokkkkk volt.

    Értem én tisztelt uraim hogy "ÉN még új nyúl vagyok a halpiacon" ,no meg a prekval szerint és az időmérő szerint is mondjuk ki ,Én vagyok a leglassabb köztetek,de ez valahogy nem nagyon jött át számomra abban a formában,amit a versenyen láttam és tapasztaltam.

    Ismét bebizonyosodott hogy gyors kört futni csak egy dolog, a verseny az már más tészta.
    Nem szeretnék személyeskedni,mert semmi értelme,mivel ez csak egy JÁTÉK , (nagyon jól éreztem magam a versenyen,pedig nem volt a szívem csücske sem a kocsi sem a pálya.)akikre vonatkozik remélem úgy is tudják.
    Csupán hogy mindenki értse,nevek nélkül is .
    Mind a két futamon kényszerűségből látogattam meg a szerelőket a boxba ,javítás céljából.
    Egy másik dolog még ami kicsiit nem értek.
    Nagyon szép hogy jön valaki mögöttem ,körökön keresztül csak azt nem értem hogy minek erőlködik ,ha már megelőzni nem tud ,félre értések elkerülendő, nem miatta forogtam meg az első futamon vége felé.
    Ja igen a lényeg ennél az esetnél,tőlem egy kör hátrányban,próbálkozott ,de nem tudom mit is akart?
    De a második futam rajtja után már megértettem.

    Nincs semmi gondom senkivel és nem is neheztellek senkire,csupán a tapasztalataim osztottam meg.
    Nagyon örülök hogy ilyen profikkal versenyezhetek ,mint ti és remélem még sok gumit elfüstölünk együtt .
    Még annyit ,a net kapcsolatát ,vagy nem tudom mit ,(lehet a szerver is hibás,bár kétlem) nem ártana rendbe tenni annak aki ide oda ugrált ,mert az első futamon akkora lag volt (de gondolom nem nálam) ami hozzá segített egy komoly "bemutatóhoz a célegyenesben.

    Ha esetleg valakinek is galibát okoztam a versenyeken a tudtomon kívül akkor így utólag is bocs érte,Bazsi örülök hogy ki tudtál kerülni a megforgásom után.
    Igazából nem mertem nagyon elindulni semelyik irányba sem ne hogy gond legyen belőle.

    Mindent össze vetve nem unatkoztam mint az elmúlt versenyen Spa-ban.
    Jó kis futamok voltak,az hogy így sikerült ,úgy vagyok vele majd legközelebb,jobb lesz(vagy nem).
    Köszönöm mindenkinek a részvételt (ennek még később nagy jelentősége lehet)
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 03. 15. 04:12.

  19. #44
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Mindekitől elnézést kérek a tegnapi lagolásom miatt.

  20. #45
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Mindekitől elnézést kérek a tegnapi lagolásom miatt.
    Én úgy vagyok vele, hogy jól jött, mert ebből is tapasztalatot szereztünk, hogy hogyan kezeli ezt a netkar. Egyedin az tuti.

    Endre Neked pedig azt tudom mondani, hogy ez egy teszt bajnokság! Igenis itt kell lökdösni, próbálkozni, tapasztalni! Pláne ha csak ennyien vagyunk...
    Élesben ne aggódj ilyenekért jönnek a komoly büntik majd , ott mindenki megfontoltabb lesz.

    Remélem nem ezzel az autóval lesz a bajnokság...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #46
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy vagyok vele, hogy jól jött, mert ebből is tapasztalatot szereztünk, hogy hogyan kezeli ezt a netkar. Egyedin az tuti.

    Endre Neked pedig azt tudom mondani, hogy ez egy teszt bajnokság! Igenis itt kell lökdösni, próbálkozni, tapasztalni! Pláne ha csak ennyien vagyunk...
    Élesben ne aggódj ilyenekért jönnek a komoly büntik majd , ott mindenki megfontoltabb lesz.

    Remélem nem ezzel az autóval lesz a bajnokság...
    Semmi gond Zoli,tudom én is hogy élesben komolyabban veszi mindenki.
    Csupán a tapasztalataim írtam le.

    Próbáld ki a sima Vintage-t na az még aztán a nagyon komoly.

    Ha már a bajnokság szóba került miattam ott is lehet némely pályán más más kocsival menni hogy ne legyen annyira egyértelmű a győzelem ha netán ,valakinek nem fekszik annyira egy adott autó,de majd a tisztelt szervezők eldöntik ,no meg mi megszavazzuk .

  22. #47
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld ki a sima Vintage-t na az még aztán a nagyon komoly.
    Szerintem az jobb.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #48
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Lagon kívül volt más problémám is, pályán 2 helyen is rendre magától váltott a játék. Még mielött kérdezitek, nem volt bekapcsolva az automata váltás. A pálya leglassabb kanyarjából kijövet mikor rámentem arra a idegesítő hupplira magától felváltott 3. fokozatba, mikor meg célegyenes végén visszaváltottam 3.ig magától visszatette 4.be. Ezt majd minden körben megcsinálta.

    Vintage (Replica vagy Origi):
    Élmény terelgetni, nekem viszont szimezés egyik fontos oldala a setupolgatás, mazochista módjára szeretek kipróbálgatni minden hülye ötletem. Vintagenél meg alig van mit állatani, tehát nekem a nyerő kocsik azok, amiknél setup részletesebb. F1600 már főnyeremény nekem egy Vintage-hez képest.

  24. #49
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Lagon kívül volt más problémám is, pályán 2 helyen is rendre magától váltott a játék. Még mielött kérdezitek, nem volt bekapcsolva az automata váltás. A pálya leglassabb kanyarjából kijövet mikor rámentem arra a idegesítő hupplira magától felváltott 3. fokozatba, mikor meg célegyenes végén visszaváltottam 3.ig magától visszatette 4.be. Ezt majd minden körben megcsinálta.

    Vintage (Replica vagy Origi):
    Élmény terelgetni, nekem viszont szimezés egyik fontos oldala a setupolgatás, mazochista módjára szeretek kipróbálgatni minden hülye ötletem. Vintagenél meg alig van mit állatani, tehát nekem a nyerő kocsik azok, amiknél setup részletesebb. F1600 már főnyeremény nekem egy Vintage-hez képest.

    Akkor volt gondod bőven,nem is értem ezt a felváltogatósdit .
    Mi okozhatta,nagy valószínűséggel a lag volt ebben is a hibás.
    Még tegnap megnéztem a futam után a replay-t ott ,mikor mögöttem jöttél minden célegyenes elején eltűntél egy rövid időre majd ,megint előtűntél,no meg nagyon sokat,sokszor csak aprókat, ugrált a kocsid ,de ezt tapasztaltam másnál is néha.

    Ami a Vintage-t illeti amennyire nem csíptem ezt a kocsit ,még is valahogy megkedveltem,de ebben az is közre játszhatott hogy tegnap nem én voltam gyorsabb hanem ti voltatok lassabbak a megszokottnál így volt kivel versenyeznem.

    Habár az is igaz nem tudom ti hogy tankoltatok ,de én előre a teljes futam távra(21kör)megtankoltam ,mind két versenyen a kocsit,mivel nem volt szándékomba kimenni a boxba de sajna ,tőlem függetlenül mégis ki kényszerültem,így csak kerekeket cseréltem ,no meg javítás és irány a mezőny után.

    Ami meg a setupot illeti nem vagyok nagyon oda a sok csúszkától ,no meg nem is nagyon értek hozzá,így legtöbbször csak ide oda tologatom,azt vagy sikerül vagy nem,de azért a tegnapi sem volt olyan rossz a versenyre .
    Nem igazán viszem túlzásba a setupolgatást.
    Annyit azért elárulok bármelyikőtök setupját kipróbáltam eddig ,pl a Bazsy-ét legutóbb ,nem sikerült velük végig mennem egy kört úgy hogy ki ne csússzak ,vagy ha igen akkor csak csiga tempóban.
    Nem, mondom hogy bizonyos csúszkákat nem toltam hasonlóra ,de teljesen másképp , nálam a FFB is más beállításon van ,no meg gondolom a kormány szög % elfordulás is biztos más értékeken van.
    Biztos bennem van a hiba,no meg teljesen más stílusban vezetünk,ezt tegnap teljesen be is bizonyosodott számomra,mikor versenyben voltam pár versenyző társammal.
    De majd csak belejövök valamennyire,mint "kis kutya az ugatásba" ,ha meg mégse, el leszek a hátsó traktusban ,max számolgatom mennyi kört kapok ,egy egy versenyen.

  25. #50
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    a 2. verseny elején elég para volt amikor egyszer csak a féktávon szembe találtam magam egy másik autóval de szerencsére nem lett baj belőle.
    szerintem a replica jobb.
    az meg tényleg jó ha lehet rendesen setupolni.
    de még van setup terén rendesen mit tanulnom. csak netkarban tudok jó setupot készíteni és ott is csak néha. (mondjuk eddig a netkarral mentem legtöbbet mert kb 2éve szimulátorozok és a race 07et hamar hanyagoltam és inkább netkaroztam)
    az a szomorú hogy ez már a 3. netkar-os bajnokság amiben indulok mert eddig nem túl sokáig bírták a netkaros ligák.

    A kormányom is már ki van készülve lassan 2 éves DFGT lötyög a kormány, az ffb fél óra után legyengül. Nem nagyon merek hirtelen kormány mozdulatot tenni nehogy kezembe maradjon a kormány (inkább megforgok)
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •