Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
a 2. verseny elején elég para volt amikor egyszer csak a féktávon szembe találtam magam egy másik autóval de szerencsére nem lett baj belőle.
szerintem a replica jobb.
az meg tényleg jó ha lehet rendesen setupolni.
de még van setup terén rendesen mit tanulnom. csak netkarban tudok jó setupot készíteni és ott is csak néha. (mondjuk eddig a netkarral mentem legtöbbet mert kb 2éve szimulátorozok és a race 07et hamar hanyagoltam és inkább netkaroztam)
az a szomorú hogy ez már a 3. netkar-os bajnokság amiben indulok mert eddig nem túl sokáig bírták a netkaros ligák.

A kormányom is már ki van készülve lassan 2 éves DFGT lötyög a kormány, az ffb fél óra után legyengül. Nem nagyon merek hirtelen kormány mozdulatot tenni nehogy kezembe maradjon a kormány (inkább megforgok)

Ami a Race 07-et illeti valamikor rég el voltam vele egy darabig de nem nagyon voltam tőle oda.

A netkart meg 1/2 1 hónapja ismerem így ebben nekem is van mit behozni ,tanulni,már amit meglehet.

Ami meg a netKar Pro bajnokságot,ligát illeti ,remélem ,bízom benne,ez tovább fog működni és sikeresebb lesz .
Minden erőmmel azon leszek,:heyjoeani a többiektől csak a minél nagyobb létszámú részvételt kérném,
Biztos vagyok benne senki nem fogja megbánni ha részt vesz benne.