Találatok: 1 - 12 (12 összesen)

Téma: 2005.08.15 A-Liga Donington

  1. #1
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    2005.08.15 A-Liga Donington

    Örültem hogy sikerült mindent belöni prg-n belül, remek lett volna a verseny, pontokat gyüjthettem volna mert egyenletesen vezettem, addig amig Pataki Ádám keresztbe nem fordult a kanyarban, nekem ez 6 helyembe került meg persze az autom is összetört, ezek után türelmem és a fejem elveszitve kezdtem vezetni, ezzel természetesen hiba is párosult, ezért mindenkitöl elnézést szeretnék kérni akivel ütköztem vagy esetleg nem engedtem el bizonytalanság miatt idöben és jol!Idömérö alapján éreztem hogy nem én leszek a leggyorsabb pilota, ezért olyan idöket probáltam menni a versenyen amit biztonsággal tudok tartani, de sok emberen látom itt hátul, hogy olyan tempot akar autozni amit láthatoan nem tud ennek sok hiba aztán pedig baleset az eredménye, aminek biztos hogy a vétlen alany issza meg a levét.
    Jo lenne valami komolyabb szabály az esésekre, legyen komoly hátránya, mittomén aki esik az a mezöny után jöhet csak vissza, igy sokkal jobban meggondolnánk mennyire nyomjuk és a következmények is sulyosabbak.

  2. #2
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    András, ez most óvás valaki ellen? Jelöld meg a replay-ben a helyét az esetnek ha az.
    Ha nem akkor nem az Óvások témába a helye Szólj és átteszem a helyére

  3. #3
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Meglátom mert lehet ovok, megnézem a replyt.

  4. #4
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    En mindjart csekkolom ,habar nem emlekszem Andrasra. A celegyenes raforditonal volt egy olyan, hogy hatulrol megtoltak, keresztbefordultam, es ott oldalrol vki belemjott, nah talan az lehetett O. De ha ez te voltal akkor sajnos vetlennek erzem magam benne, mert nem onhibabol porogtem meg.
    Tudomasom szerint egyedul Bojtos Geza-t toltam ki onhibabol, amiert bocsi neki erte.
    Pataki Adam

  5. #5
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Igen te voltal az, Prezsi kicsit megpockolt oldalrol, keresztbefordultam, es te fekezes nelkul belemrongyoltal.
    Kicsit hasonloan szar helyzet mint az elozo bajnoksagban B-ligaban ahol Ferenc Gabor 2x-er allt pont elottem keresztbe doningtonban. Igazabol nem volt hibas, de mindketszer jol beszivatott, akaratlanul. Csak ott annyi volt a kulonbseg, hogy en itt nem magamtol perdultem meg. Remelem nem haragszol erte.
    Pataki Adam

  6. #6
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    495-510-ig meg lehet nézni a jelenetet, kérném a versenyigazgatoságot hogy a szituáciot vizsgálja ki!A panaszom pedig az hogy felelötlenül kockáztatsz.Szerintem abban a szituban elvesztetted a poziciodat Prezsivel szemben, csak nem ismerted el vagy nem ismerted fel ezért hihetetlen nagy kockázatot vállalva vásárra vitted a börét, amikor még a kanyar csucsánál külsö ivröl átmész a belsöre anélkül hogy számitana bármi, hogy én szivtam meg az egy dolog, itt szerintem azzal van a gond hogy mindenáron poziciot akarsz tartani, még a baleset kockázatát is vállalva...

  7. #7
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Ohh atyauristen felelotlenul kockaztatok!!! Ne rohogtess!
    Pozicioharc ment, ha nem vetted volna eszre. Amugy lattam, hogy Prezsi beszur,ki is szelesitettem az utam, hogy elferjen ha elmenne, nem lattam mogottem igy vilagos volt, hogy bejott mellem, de kineztem balra es nem lattam. Nyilvan gondolhattam, hogy a balra-mogottem van holtterben. Probaltam tartani a megkezdett ivet, hogyha megis mellettem van akkor a kigyorsitasnal tudjam vele tartani a lepest, es a celegyenes vegen belso, elonyosebb ivrol vehessem vissza poziciom. Sajnos tul sokat huztam vissza az ivbol, es nem fert el Prezsi, aki mint kiderult megiscsak mellettem volt. Az egeszbol semmit se lattam, csak tippeltem hol van, hibat vetettem, dogoljek meg!!
    De ha mar en is kocsog akarok lenni, akkor en is dobalozhatnak azzal ,hogy a sarga zaszlo ellenere te meg nem voltal figyelmes, hisz lett volna helyed kikerulni engem ha kicsit lassabban mesz, de te inkabb belemhajtottal, amivel ujabb masodperceket vesztettem.
    Azon a bizonyos B ligas doningtonon en is kivertem a hepajt Gabor miatt, de kesobb rajottem, hogy tok foloslegesen, hisz nem tehetett rola.
    Amugy azt remelem vagod, hogyha pozicioert megy az elozgetes akkor kevesbe kell engedekenyebbnek lenni, mint pl a lekorozeseknel. Tudja is az a par ember akiknek megkeseritettem az eletet a futamon Biztos boszen szorcsoltek muterom nevet, de sajnos az elet nem habos torta.
    Habar ezeket a dolgokat te is tudod, hisz a te neved is ki volt emelve a lekorozest nem tulsagosan elosegito soforok kozott.

    Kicsit lehul a fejed es majd mashogy latod.Talan meg ki is hevered.
    Pataki Adam

  8. #8
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Ez nem személyeskedés, leirtam a véleményem-panaszom(kulturáltabban mint te), majd eldöntik mi törpént.

  9. #9
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Igen te voltal az, Prezsi kicsit megpockolt oldalrol, keresztbefordultam, es te fekezes nelkul belemrongyoltal.
    Kicsit hasonloan szar helyzet mint az elozo bajnoksagban B-ligaban ahol Ferenc Gabor 2x-er allt pont elottem keresztbe doningtonban. Igazabol nem volt hibas, de mindketszer jol beszivatott, akaratlanul. Csak ott annyi volt a kulonbseg, hogy en itt nem magamtol perdultem meg. Remelem nem haragszol erte.
    Te még ilyenekre emlékszel? De rég is volt.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  10. #10
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Bocsanatot kertem, hogy belemjottel, erre meg jobban le vagyok baszva, mi a faszt vartal majd tapsolok hozza?

    Te még ilyenekre emlékszel? De rég is volt.
    nem felejtem el te szemet!!!
    Veresre vertem az asztalt a pipatol
    Pataki Adam

  11. #11
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Édes a bosszú, vagy mivan?

  12. #12
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: 2005.08.15 A-Liga Donington

    Én is szeretnék 2 esetet kivizsgáltatni.

    1. 1977-nél a Király András megpörgött, és úgy jött vissza a pályára, hogy amikor ki akartam kerülni, ő oldalról nekemjött és kilökött a fűre. Azt hiszem a szabályzatban az szerepel, hogy mivel az ő hibájából történt a baleset, el kellett volna engednie, de ez nem történt meg.

    2. 3695-nél Babinszki Gábort próbáltam előzni, már mellette is voltam a kanyar belső ívén, amikor ő meglökött és én ettől kipördültem. Ez nem volt annyira vészes, de ha nem akarta volna minden áron megtartani a pozícióját, és elismeri, hogy én vagyok az íven, és gyorsabb vagyok, (többször csak a szük kanyarok miatt nem tudtam megelőzni,) akkor nem történik ez. Szerintem ő észre sem vett ebből semmit.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •