Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (149 összesen)

Téma: HGTLM7 - Hockenheim GP

  1. #26
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Nem a kreditértékekről beszégetünk, hanem arról, hogy elkezdődött a bajnokság és elvileg most 2 olyan autó is választható lenne, aminek semmi keresnivalója a bajnokságban, mert NEM illik a KREDITrendszerbe! Ráadásul jelen állapot szerint még megnézni sem tudja senki, mert ...??? Szóval erről beszélgetünk, a nagyfoku hülyeségről, hogy addon autók kellenek, de minek, vagy kinek? Nem attól lesz szinesebb, vagy fekete-fehér a bajnokság, ha telszórjuk idétlenebbnél-idétlenebb add-on kocsikkal.

    De ha már ennyire kellenek, akkor nem ész nélkül tegyük bele az összeset és csináljunk a bajnokságból tesztbajnokságot, hanem ésszel kéne csinálni, IDŐT rááldozni stb. Na én ezért nem csinálom, mert se időm se felesleges energiám arra, hogy megnézzem mi hova miért lenne jó, mert 1 db kocsi megnézése, több napot vesz igénybe. Azért, hogy utána nyugodtan tudjam azt mondani, hogy igen ez jó lesz oda, ne pedig azt, hogy ooo biztos jó lesz majd oda nézzük meg. Aminek az eredménye, most kézzel fogható mert benn vannak a választható kocsik listájában, de mégsem lehet kipróbálni stb.

    A Chevelle-l meg bármit csinálhat Szabi az akkor is ki fog lógni a sorból, mert egész egyszerüen teljesítményben átugorja a többi autót és ezáltal nem ide való.
    A másik a Boss. Azt megírták elkészítették, nem véletlenül olyanra amilyenre. A tudása alapján ahogy megírták behelyezhető? Avagy sem. Ha nem akkor azt sem kell berakni. Ha túl jó, de a pantera még megveri, akkor meg betehető.

    Ezzel az erővel akkor a Opel Kadettet, a Nissan Skyline-t, NSU TT-t stbstb is be lehetne tenni. De minek? semmi értelme nem ettől lesz jó, vagy rossz egy adott futam. Elég sok kocsi közül lehet választani így is.


    Kiegészítés: A Chevelle még mindíg porcelánként törik? Na mert a többi kocsi nem....
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 02. 26. 17:33.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  2. #27
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként tényleg minek választottad a Vettét ha úgy gondolod, hogy nem érte meg a győzelem a 8 kreditet? Végig a Volvoval volt a nevezésed.
    Nos azért választottam, mert ha végig gondolod, a második futamon 10. rajthelyről semelyik kocsival nem volt esély megnyerni... Bár lehet te tudsz rá más megoldást, én sajnos csak ezt láttam a gyakorlások alkalmával reálisnak. A bajnokság szempontjából nekem, nem érte meg. Van egy másik szempont, ami miatt így döntöttem, és aszerint megérte.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #28
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor Bathurstban majd légyszíves menj a Volvoval A db4 elismerem teljesen rendben van tökéletes helyen a ferkáról nem nyilatkoznék

    A legutóbbi pálya abszolút a lendületről szólt, nem véletlenül lehetett olyan jót menni a volvoval. Ráadásul az alpine 7 kredittel drágább kocsi, és ugyanazt tudja. Direkt kipróbáltam. A rönót még vezetni is nehezebb. Gyorsulásra ugyanazt tudják. Akkor mit keres ott a volvo ahol. Viszont ha drágább lenne, akkor meg senki nem választaná, mert annyit nem tud. Én is csak hülyeségből választottam a vettét. Gyakorlatilag vesztettem 8-10 kreditet, és "nyertem" nagyjából 30 pontot. Ez vagy megéri, vagy nem.
    Azért vannak különböző kredit értékű autók egy adott versenyre, hogy lehessen választani. Ha egy adott pályán nem jön be a tapasztalatokon alapuló kredit érték akkor ott nem kell azt a kocsit választani.
    Az előző futamon valóban jobbnak tűnt 8 kreditért a vette, mint 7-ért az Alpine. De többen az Alpine-t választották, mert úgy érezték, hogy könnyebb vele a pályán maradni. És azért a második futamon Brenner Zoli megmutatta, hogy van ebben valami.
    Egyébként az, hogy egy autó mit ér a versenyen, az nagyban függ attól, hogy a mezőny többi tagja milyen kocsit választ és, hogy az ember milyen szituba kerül az adott versenyen.
    Én azért választottam a 250-es ferkát, mert tudtam, hogy a rajtnál megverem a Volvókat és utána nehezen fognak megelőzni. Tudtam, hogy a 0 kredites Volvo-val én nem férek be a tízbe az első futamon. Ha a "gyorsak" mondjuk a 250-est választják, akkor nekem biztosan nem ért volna 3,5 kreditet, mert kidobott lett volna az egész.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sokkal bonyolultabb dolog egy autó kredit értke annál, hogy objektívan és egyértelműen meg lehetne határozni egy jó értéket.

  4. #29
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Szerintem a Vette messze könnyebben vezethető, mint az alpine. Mármint gyorsan könnyebben vezethető, szerintem. Mondjuk ez a pálya igencsak kedvezett a vettének azért azt is hozzá kell tegyem. És azt is , hogy a sprint futam az eléggé speciális, tehát ott borul a kreditrendszer egy kicsit. Ezért az előző futamot nem vehetjük alapnak a volvó besorolását illetően. De mint említettem ott lesz bathurstban 10 kreditért, tehát lehet választani az Alfa helyett, mert mindenki azt fogja és nem ezt erre most szívesen fogadok bárkivel<- ez meg mi?
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  5. #30
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Azért vannak különböző kredit értékű autók egy adott versenyre, hogy lehessen választani. Ha egy adott pályán nem jön be a tapasztalatokon alapuló kredit érték akkor ott nem kell azt a kocsit választani.
    Az előző futamon valóban jobbnak tűnt 8 kreditért a vette, mint 7-ért az Alpine. De többen az Alpine-t választották, mert úgy érezték, hogy könnyebb vele a pályán maradni. És azért a második futamon Brenner Zoli megmutatta, hogy van ebben valami.
    Egyébként az, hogy egy autó mit ér a versenyen, az nagyban függ attól, hogy a mezőny többi tagja milyen kocsit választ és, hogy az ember milyen szituba kerül az adott versenyen.
    Én azért választottam a 250-es ferkát, mert tudtam, hogy a rajtnál megverem a Volvókat és utána nehezen fognak megelőzni. Tudtam, hogy a 0 kredites Volvo-val én nem férek be a tízbe az első futamon. Ha a "gyorsak" mondjuk a 250-est választják, akkor nekem biztosan nem ért volna 3,5 kreditet, mert kidobott lett volna az egész.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sokkal bonyolultabb dolog egy autó kredit értke annál, hogy objektívan és egyértelműen meg lehetne határozni egy jó értéket.

    Én Zsoltival és Joe-val értek egyet ebben a témában. Relatív sokan indulunk egy versenyen és mindenkinek más igényei és tudása van. Minél nagyobb a választék, annál nagyobb a lehetőség rá, hogy színesebb legyen a mezőny.
    Ha pedig van pár ember, aki időt és energiát nem sajnál arra, hogy nekünk változatosabb legyen egy szezonunk, akkor legalább annyival megtisztelem őket, hogy futok pár próba kört a "verdáikkal". Nem indulok add on autóval minden futamon csak azért, mert új gép van a mezőnyben, de ha a körülmények úgy adják ki, akkor igenis jó lehet a nagyobb választék.
    Tehát egy pár napos csúszás vagy szervezés módosítás nekem nem fog gondot okozni, ha cserébe kapunk pár amcsi vasat is a mezőnybe.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  6. #31
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát egy pár napos csúszás vagy szervezés módosítás nekem nem fog gondot okozni, ha cserébe kapunk pár amcsi vasat is a mezőnybe.
    Itt jön képbe a mennyiség a minőséggel szemben. Ez nem pár nap, hanem már 1 hónap! Tegnap este és ma szerettem volna menni a két idegen járművel, hogy legyen kedvem időm, energiám relatív jó időt menni. Ezt nem tudtam megtenni, s még most sem tudom kipróbálni.!
    De amíg diplomatikusan fogalmazok addíg hagyom abba a témát, mert kurvára nekem van igazam,s hogy miért azt inkább nem fejtem ki, mert senkit nem kívánok megbántani.
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 02. 26. 19:15.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #32
    Brenner Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 08. 13.
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    De többen az Alpine-t választották, mert úgy érezték, hogy könnyebb vele a pályán maradni. És azért a második futamon Brenner Zoli megmutatta, hogy van ebben valami.
    Szerintem a Corvette-t nagyon könnyű volt vezetni egészen addig, amíg a gumik nem kezdtek el fogyni vészesen, ez nálam az utolsó 3-4 kört jelentette. A második futamos kicsúszások inkább a koncentráció hiányának tudhatók be nálam.

  8. #33
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a kreditértékekről beszégetünk, hanem arról, hogy elkezdődött a bajnokság és elvileg most 2 olyan autó is választható lenne, aminek semmi keresnivalója a bajnokságban, mert NEM illik a KREDITrendszerbe! Ráadásul jelen állapot szerint még megnézni sem tudja senki, mert ...??? Szóval erről beszélgetünk, a nagyfoku hülyeségről, hogy addon autók kellenek, de minek, vagy kinek? Nem attól lesz szinesebb, vagy fekete-fehér a bajnokság, ha telszórjuk idétlenebbnél-idétlenebb add-on kocsikkal.

    De ha már ennyire kellenek, akkor nem ész nélkül tegyük bele az összeset és csináljunk a bajnokságból tesztbajnokságot, hanem ésszel kéne csinálni, IDŐT rááldozni stb. Na én ezért nem csinálom, mert se időm se felesleges energiám arra, hogy megnézzem mi hova miért lenne jó, mert 1 db kocsi megnézése, több napot vesz igénybe. Azért, hogy utána nyugodtan tudjam azt mondani, hogy igen ez jó lesz oda, ne pedig azt, hogy ooo biztos jó lesz majd oda nézzük meg. Aminek az eredménye, most kézzel fogható mert benn vannak a választható kocsik listájában, de mégsem lehet kipróbálni stb.

    A Chevelle-l meg bármit csinálhat Szabi az akkor is ki fog lógni a sorból, mert egész egyszerüen teljesítményben átugorja a többi autót és ezáltal nem ide való.
    A másik a Boss. Azt megírták elkészítették, nem véletlenül olyanra amilyenre. A tudása alapján ahogy megírták behelyezhető? Avagy sem. Ha nem akkor azt sem kell berakni. Ha túl jó, de a pantera még megveri, akkor meg betehető.

    Ezzel az erővel akkor a Opel Kadettet, a Nissan Skyline-t, NSU TT-t stbstb is be lehetne tenni. De minek? semmi értelme nem ettől lesz jó, vagy rossz egy adott futam. Elég sok kocsi közül lehet választani így is.


    Kiegészítés: A Chevelle még mindíg porcelánként törik? Na mert a többi kocsi nem....
    Dawe, én nem , vagy csak részben értekVeled egyet ebben - alapvetően teljesen más a véleményem.

    Én személy szerint még több izom autót tettem volna be. Sőt fokozom a tempót - én speckó rendeznék izomautó futamot is - és ez a rész az, amiben egyetértek Veled - mivel egy izomautó alapvetően kilóg a sorból a fogyasztása, gumi kopása, és súlya miatt. (Ne érts félre én spec pont az izom autókat nem szeretem vezetni, de annyira különlegesek, hogy megérnek egy menetet). De! És itt jön szerintem a lényeg, hogy Szabi a pontrendszerben pont ezt próbálja kompenzálni. A kompenzáció mértéke és annak sikere, hogy kiegyenlített legyen egy futamazonban nehéz és nem biztos hogy sikeres a pálya és a személy adottsága miatt.

    Az, hogy most még nem mehetsz a Chevellel, Boss-l és Cougarral -pont a Te esetedben- szerintem lényegtelen. A pályát szerintem jobban ismered majd mindenkinél, a kocsikat alapvetően azonos szisztémával állítjuk be. Értem, hogy szeretnéd kipróbálni, de egy-két nap ide, vagy oda ne mondd nekem, hogy számít, főleg úgy hogy két hét van a versenyig. Szerintem Szabi amint tudja kirakja és lehet próbálni. Vigasztaljon a tudat, hogy senki sem tudja próbálni őket.

    Az addon autók esetével amit tök nemértünk egyet. Persze nem kellenek - hiszen vannak autóink. Azt azonban ne is próbáld megértetni Velem -de szerintem bárkivel- hogy ettől gyengébb lett az egész. Az meg hogy idétlen addon autó, hát... Véleményem alapján pont az autók változatossága hozza meg azt, hogy sikeresen fenn lehessen tartani a GTL sikerességét. Miért lenne baj, ha pl.: lenne 3 egyenértékű autó? A változatosság gyönyörködtet.

    A tesztekről szerintem nem tudod, hogy mennyit mentem, de elárulom őrült sokat. Mielőtt a fejemhez vágod, hogy én választottam , nagyon szívesen csináltam, mert már az is komoly feladat volt, hogy mit rakjunk be, milyen autókat. Ezeket kiválogattam -és ezért nem került be az NSU sem- próbáltam fps-l kezdve mindent, nézd meg a táblázatot. Javarészt próbáltam minőségi modokat választani, és ez szerintem sikerült. Az autók tesztelése nem egy napot vett igénybe, hanem jóval többet.

    A Boss sorolható egyébként ahogy van, az hogy a fogyasztást Szabi kicsit változtatja, attól az egész nem fog megváltozni - amúgy is mindig forralta a vizet. Nyugodtan próbálhatja bárki ezeket az autókat, mert nem a fizika ami változik, hanem a fogyasztás és a setupolhatás mértéke. Az autó viselkedése megmarad amilyen volt. A Chevelle ugyanúgy törik, mint a korábbi, de szerncsére nem Destruction Derbyre készülünk...

    Nem hiszem, hogy Neked van igazad, de lehet tévedek. A hozzászólásod emlékeztet a tavalyi Szabival és a vb-l folytatott vitákra.
    Nyugodtan fejtsd ki a véleményed, nem vagyok sértődős (Szabi sem az) és megpróbáljuk figyelembe venni, vagy ha Te is segítesz - ami a legjobb lenne a tapasztalatod miatt - már eleve beépítésre kerülne. Még van jó pár autó amit érdemes lenne besorolni, de már érzem a változás szelét...
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 02. 26. 20:01.

  9. #34
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Még van jó pár autó amit érdemes lenne besorolni, de már érzem a változás szelét...
    A változás szelének a melóhelyen mindig az a vége, hogy valami rosszabb lesz.
    Így remélem, hogy csal az érzeted.

  10. #35
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Nekem a változás szeléről a Scorpions jut eszembe.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Srácok, az a helyzet, hogy kurvára elszámoltam magam... amit 1-2 órás melónak gondoltam, azt korrekt mód kivitelezni már több napi 2-3 órás pöcsölést igényelt és még mindig szopok azzal, hogy fel tudjak tölteni valahova 350 megabájtot...

    A kocsik eredeti fizikájához természetesen nem nyúltunk, a fogyasztás és a setup-olhatósági paraméterek változtak csupán.

    Ugyan akkor nem értem mi baja van Dawe-nek ...a futam másfél hét múlva lesz, addig is rendelkezésére áll 8 db!!! autó, amit addig is próbálgathat... a maradék 3 pedig nemsokára érkezik...én sem hiszem hogy ezen az 1-2 napon bármi is múlna. Ugyan akkor azt se értem, hogy kit/mit zavar az a pár plusz autó, ha nem szimpatikus neki, akkor ránéz és nem használja...ennyi

    Az Add-on kocsik beválasztásánál az elsődleges szempont a minőség volt, és nem kis előmunkálatok előzik meg egy-egy autó debütálását a bajnokságba.

    A legerősebb autó a mezőnyben pedig változatlanul a 69'-es Big Block-os 570 lóerős gyári Corvette.... szóval ha a Chevelle nem való a játékba, akkor az se!


    A Volvo berakás is az előző futam fényében egy piszok jó döntés volt, kevés ilyen szoros csatában volt még része a mezőnynek, mint a legutóbbi futamon! Az, hogy a Volvo kreditértéke korrekt-e, azt még vizsgáljuk, mindenesetre az is lehet, hogy csak az Alpine teljesített egyedül a várakozáson alul az előző pályán, mert a többi autó közti erőviszony mintha rendben lett volna... persze ezt csak így ránézésre mondom, előzetesen.


    Közben töltöm fel online az elkészült kocsipackot... bár elég lassan megy
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 26. 22:36.

  12. #37
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kocsik eredeti fizikájához természetesen nem nyúltunk, a fogyasztás és a setup-olhatósági paraméterek változtak csupán.

    A legerősebb autó a mezőnyben pedig változatlanul a 69'-es Big Block-os 570 lóerős gyári Corvette.... szóval ha a Chevelle nem való a játékba, akkor az se!
    Ha bármihez is hozzá kell nyúlni, akkor az már nem ugyan az a kocsi.

    A Chevelle össze lett volna hasonlítva a vettével tisztességesen, de így csak immel ámmal fogom tudni. Természetesen az csak az én véleményem, az én vezetési stílusommal. Ja és a 911-el is mindenféleképpen.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ha bármihez is hozzá kell nyúlni, akkor az már nem ugyan az a kocsi.

    A Chevelle össze lett volna hasonlítva a vettével tisztességesen, de így csak immel ámmal fogom tudni. Természetesen az csak az én véleményem, az én vezetési stílusommal. Ja és a 911-el is mindenféleképpen.
    Így van, sőt ha átfested, már akkor sem lesz ugyan pont az!

    Dawe, ez az összehasonlítás és az előzetes tesztek már rég lezajlottak, látom szépen teng benned az ambíció, viszont nem látom a neved a kocsi tesztelős táblában...

    Úgy gondolom már nem ezen az 1-2 napon fog eldőlni a világ sorsa... így ha segíteni akarsz, akkor inkább annyit tehetnél, hogy fölöslegesen nem hőbörögsz, nem köll ide a dráma!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 27. 04:47.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    HGTLM7 Tavasz - Car Pack + 1.1 Patch

    Telepítés előtt töröljétek a GTL-ből a következő autókat fájljait, ha esteleg egy korábbi verzió már fent lenne:
    • Chevrolett Chevelle 1970
    • Mustang Boss 302 1969
    • Mercury Cougar
    • Mercedes 300 SEL 6,8


    Telepítés: a RAR-ban lévő GameData mappát a GTL könyvtárba másolni, eredeti fájlokat nem ír felül. Az 1.1 Patch telepítése esetén nem kell törölni semmi korábbi fájlt!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 03. 08. 12:15.

  15. #40
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése






    (...csak viccölök)

  17. #42
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Zsíír!

    Akkor holnap megkergetem a Boss-t a Virginia-i aszfaltcsíkon, utána leszedem és mehet fel a tavaszi kárpekk.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  18. #43
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Nah, erről jutott eszembe a Pulp Fiction-ből Mr. Wolf örökbecsű mondata...
    "Ne kezdjük már egymás f@sz*t szopkodni!"

  19. #44
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, erről jutott eszembe a Pulp Fiction-ből Mr. Wolf örökbecsű mondata...
    "Ne kezdjük már egymás f@sz*t szopkodni!"
    Az mekkora!!! A múltkor asszem még be is linkeltem az egyik futam topicjába.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  20. #45
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Az mekkora!!! A múltkor asszem még be is linkeltem az egyik futam topicjába.
    Jah, rémlik, hogy valahol láttam, talán ezért is jutott eszembe...

    Mondd mégegyszer, hogy hogymi...!

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    "Ne kezdjük már egymás f@sz*t szopkodni!"
    Úgy látom, nem érted a kompozíciót!

  22. #47
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    3 és fél óra letöltés 300 megára?????
    hovatöltötted ezt fel, a kökorszakba???

    31 kb/s....uramatyám....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #48
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Lehet én veszem el előled a sávszélességet

    No nekem lejött, de egyenlőre megmenekültök a kritikámtól, mert max este tudom csak kipróbálni.
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 02. 27. 18:36.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  24. #49
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    3 és fél óra letöltés 300 megára?????
    hovatöltötted ezt fel, a kökorszakba???

    31 kb/s....uramatyám....
    Itt jön 500-al is.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #50
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Nekem is lejött szépen.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •