Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (86 összesen)

Téma: nKPro - 3. futam - F2000

  1. #26
    [QUOTE=endy papp;147141]Azt szeretném kérdezni a Spa-i futammal kapcsolatban,mivel nem nagyon ismerem ezt a "régi" pályát milyen irányból is szabad-engedélyezett kimenni a boxba.(nekem nem egyértelmű )
    Nem szeretnék emiatt kellemetlenséget magamnak.
    Mivel ahogy én látom a sikán előtt egyszerűen egyenesen tovább lehet menni,vagy a sikán után van egy rövid kis út jobbra ,úgy is meglehet közelíteni a pit-et????


    Bocs az ismétlésért csak jó lenne ezt is tisztázni.
    De az is lehet csak nekem nem egyértelmű.

  2. #27
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni a Spa-i futammal kapcsolatban,mivel nem nagyon ismerem ezt a "régi" pályát milyen irányból is szabad-engedélyezett kimenni a boxba.(nekem nem egyértelmű )
    Nem szeretnék emiatt kellemetlenséget magamnak.
    Mivel ahogy én látom a sikán előtt egyszerűen egyenesen tovább lehet menni,vagy a sikán után van egy rövid kis út jobbra ,úgy is meglehet közelíteni a pit-et????


    Bocs az ismétlésért csak jó lenne ezt is tisztázni.
    De az is lehet csak nekem nem egyértelmű.
    Spa egyik sajátosságához tartozik szerintem a hosszú box utca. A box bejárat a sikán után van. Gyakorláson nyugodtan használhatod a másik bejáratot, hogy versenyen is használható lessz-e azt még Szabi-val egyeztetem és belefog kerülni a kiírásba.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Spa egyik sajátosságához tartozik szerintem a hosszú box utca. A box bejárat a sikán után van. Gyakorláson nyugodtan használhatod a másik bejáratot, hogy versenyen is használható lessz-e azt még Szabi-val egyeztetem és belefog kerülni a kiírásba.
    Köszönöm a választ

  4. #29
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Pont emiatt mondtam-javasoltam hogy töröljétek az időm a prekvalból...
    Töröltem az idődet, szerdáig még van időd javítani a pályán!

  5. #30
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Töröltem az idődet, szerdáig még van időd javítani a pályán!
    Köszönettel

    Íme a gyors köröm a ("pályán!),remélem jó az elérhetőség link.

    http://dl.dropbox.com/u/60385929/pap...0_Spa90s_4.zip

    Megszerkeszteni,vágni nem tudtam mivel nem tudom hogy kell ha egyáltalán lehet,de így sem hosszú ,no meg elpörgetitek,az előtte levő részt.

    Van benne vezetési hiba rendesen,még fél mp. biztos benne maradt,de így is elégedett vagyok.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 24. 16:01.

  6. #31
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönettel

    Íme a gyors köröm a ("pályán!),remélem jó az elérhetőség link.

    http://dl.dropbox.com/u/60385929/pap...0_Spa90s_4.zip

    Megszerkeszteni,vágni nem tudtam mivel nem tudom hogy kell ha egyáltalán lehet,de így sem hosszú ,no meg elpörgetitek,az előtte levő részt.

    Van benne vezetési hiba rendesen,még fél mp. biztos benne maradt,de így is elégedett vagyok.
    Útólag vágni úgy tudod, hogy betöltöd a replayt. Majd a kezelő felületen kijelölöd az elmenteni szándékozott rész kezdetét és végét. Ezután már eltudod menteni.

  7. #32
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Útólag vágni úgy tudod, hogy betöltöd a replayt. Majd a kezelő felületen kijelölöd az elmenteni szándékozott rész kezdetét és végét. Ezután már eltudod menteni.
    Köszönöm az útbaigazítást,,azt hittem bonyolultabb ,pedig egyszerű ,csak nem figyeltem eddig a replay-nál ezt a funkciót,no és nem is tudtam mire való
    Próba kép a vágás,csak a bajnokság következő helyszínén és autójával.
    Nem egy acélos kör , erre még rá kell gyúrnom nagyon hogy jobb idő össze jöjjön,habár nem tudom mi számít jó időnek ezen a pályán.
    Az igaz még ki kell tapasztalni a pályát és a kocsit is ,veszedelmes egy szörnyeteg.
    Bocs hogy ebbe a topicba került ,tudom nem ide való ,de talán nem lesz baj belőle.

    http://dl.dropbox.com/u/60385929/edi...ca_Dijon_1.zip

  8. #33
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Replay: 2:15,318

    Nem valami nagy kör, setup is elég kezdetleges még, holnap holnaputánra 2:14-eket akarok...
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  9. #34
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Nem valami nagy kör, setup is elég kezdetleges még, holnap holnaputánra 2:14-eket akarok...
    Akkor asszem nem az lesz a kérdés ki nyer szerdán,csak az hogy mennyi kört fogunk kapni a verseny végére.
    De az is igaz hosszú versenynek nézünk elébe 70 perc "X" kör alatt bármi megeshet.

  10. #35
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    sajnos betegség miatt eddig nem nagyon tudtam gyakorolni emiatt nem túl sok eséllyel fogok indulni
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  11. #36
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Nagyon kihalt a forum, szerdán kevesen leszünk Spa-ban...

  12. #37
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon kihalt a forum, szerdán kevesen leszünk Spa-ban...
    Hááát rajtam egy setup sokat segítene... megint...
    Eddig nem volt időm kipróbálni ezt az új kombinációt, de sajnos jól emlékeztem, hogy Spa összes változatát gyűlölöm!
    Majd azért szerdára talán összebarátkozunk.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon kihalt a forum, szerdán kevesen leszünk Spa-ban...
    Tessék szólni a többieknek, hogy gyű'jjenek!

  14. #39
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Hááát rajtam egy setup sokat segítene... megint...
    Eddig nem volt időm kipróbálni ezt az új kombinációt, de sajnos jól emlékeztem, hogy Spa összes változatát gyűlölöm!
    Majd azért szerdára talán összebarátkozunk.
    Spa nekem se volt sose kedvenc, 90'-esben utálom hogy a magassak a kerékvető, pl. szuperül beállítom hogy 30mm alatt van eleje hátulja aztán első pici bakinál kerékvetőn meg fennakadni vele. T1 utáni 2-3 km hosszú padlógázas rész meg kifejezetten unalmas. Setupom most kb 60-70%-os, a váltókiosztás egy fos, úgy csináltam meg hogy az 1. fokozat 125km/h-ig megy, rajtolni nem lehet vele, viszont T1-ben és uccsó sikánnál remek. Szal rajtnál elmegy majd T1-ig vagy 2-3 sor is Versenyt úgy tervezem hogy 11-re tankolom a vasat és 2x jövök ki. Nah, mindjárt lefő a KV, utána tesztelgetek 1-2 órát majd dobok fel valami setupot is. Sajna múltkori repyhet való setupot nem mentettem el

  15. #40
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Spa nekem se volt sose kedvenc, 90'-esben utálom hogy a magassak a kerékvető, pl. szuperül beállítom hogy 30mm alatt van eleje hátulja aztán első pici bakinál kerékvetőn meg fennakadni vele. T1 utáni 2-3 km hosszú padlógázas rész meg kifejezetten unalmas. Setupom most kb 60-70%-os, a váltókiosztás egy fos, úgy csináltam meg hogy az 1. fokozat 125km/h-ig megy, rajtolni nem lehet vele, viszont T1-ben és uccsó sikánnál remek. Szal rajtnál elmegy majd T1-ig vagy 2-3 sor is Versenyt úgy tervezem hogy 11-re tankolom a vasat és 2x jövök ki. Nah, mindjárt lefő a KV, utána tesztelgetek 1-2 órát majd dobok fel valami setupot is. Sajna múltkori repyhet való setupot nem mentettem el
    Előre is köszi! Aztán az a KV nehogy túl erős legyen, az a 15-ös idő már bőven jó lesz!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  16. #41
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon kihalt a forum, szerdán kevesen leszünk Spa-ban...
    Ami a fórumot illeti azért életben tartom
    Ilyen kevés emberrel elrajtolni egy aránylag hosszú versenyre??? ,no meg ha még páran kiesnek,akkor aztán nem sokan leszünk a befutónál.
    De részemről mehet így is ,mert az eddigi legjobb pálya és kocsi is a bajnokságban
    Ami a hosszú egyenest illeti, jó az ,mert legalább van idő letörölni a sisak rostélyt. D.
    Nekem sikerült 249 kipréselni a végére. Igaz 1-1-es szárnyállással.D.
    Nektek mi a vége?
    Nálam az 1-es fokozat asszem 90 körül van de , mivel nem egyforma stílusban vezetünk nekem így jobban fekszik,feljebb is tettem de ,valahogy az nem tetszett.
    A kerékvetők valóban magasak ,annyira hogy az egyik balos kanyarban úgy sikerült rámennem, hogy borulás lett a vége,és ugyan abban sikerül ezt a manővert többször is bemutatnom,kár hogy ezt nem pontozzák,pedig olyan szép borulások voltak .öröm volt nézni ahogy csúszik a tetején DDDD.
    Ami érdekes, volt amelyik után simán még bementem a boxba a kocsival,igaz ott újra kellett fényezni ,de nagyobb baja nem esett.DDD.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 26. 16:24.

  17. #42
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Ha kicentizem a 6. fokozatott és a féktávig leforgatom, akkor megvan nálam a 250km/h. Versenyre nem merem ezt használni, mert szélárnyékozásnál szívnék vele. Rajtnál meg 3-4 autó úgy is elmegy majd....

  18. #43
    Bocs ha esetleg rossz helyre írom .
    Lenne egy apró észrevételem.
    Ma azaz hétfő 27.-én és tegnap vasárnap azaz 26.-án a szerver közelében sem jártam.
    Valamit össze kutyulódott a prekvalnál.
    Pl. az az időm van fenn ami törölve lett és nem az amit utána futottam,az időpont meg a mai 27.-i dátummal van.
    Lényegében semmi jelentősége,csak gondoltam szólok.
    Reméljük a versenyre elmúlnak ezek az anomáliák.

  19. #44
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    A kiírásnak megfelelően elindítottam az A és B szervereket. Lehet próbálgatni a verseny taktikát, illetve a szerver működését.

    A prekval-ban az itt megtett körök nem jelennek meg. De szerintem most már hasznosabb a taktikára akoncentrálni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 02. 27. 02:10.

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs ha esetleg rossz helyre írom .
    Lenne egy apró észrevételem.
    Ma azaz hétfő 27.-én és tegnap vasárnap azaz 26.-án a szerver közelében sem jártam.
    Valamit össze kutyulódott a prekvalnál.
    Pl. az az időm van fenn ami törölve lett és nem az amit utána futottam,az időpont meg a mai 27.-i dátummal van.
    Lényegében semmi jelentősége,csak gondoltam szólok.
    Reméljük a versenyre elmúlnak ezek az anomáliák.
    Most indítottam újra a szerververeket és a vágós idődet ismételten foldolgozta... De azóta már igazán javíthattál volna rajta... Mellesleg Richárd 0 flag-el futotta a 02:15.318-at.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 02. 27. 02:13.

  21. #46
    Láttam a verseny kiírásban hogy a boxba kihajtani hol lehet.
    De vajon behajtani melyik kijáratot használva lehet (szabályos ) ?
    A sikán előtt vagy után ,jobbra?
    Nem szeretnék miatta büntit,no meg nagy valószínűséggel a 2 kiállás miatt itt is lehet nyerni pici időt.

  22. #47
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Most indítottam újra a szerververeket és a vágós idődet ismételten foldolgozta... De azóta már igazán javíthattál volna rajta... Mellesleg Richárd 0 flag-el futotta a 02:15.318-at.

    Javítani javítottam csak felfelé

    Az a nagy harci helyzet ha annyi ideje tekergetném a virtuális kormányt és korban is olyan fiatal lennék ,nagy valószínűséggel jobb eredményeim lennének,de ezek csak találgatások és feltételezések,és persze "kifogások" a részemről,de jó ez így ahogy van.
    Bevallom őszintén 2-3 éve még azt sem tudtam "eszik vagy isszák" ezeket a dolgokat,még számítógépem se volt.DDD.
    Hiába későn kezdtem az életnek ezen részét.
    Az én fiatal koromból kimaradtak ezek a dolgok,akárcsak a hétfői tévézés,mivel azon a napon adás sem volt a fekete fehér tévének nevezett dobozban.

    Vissza térve az időkre,hogy Richárd 0 flag-gal futotta az idejét.
    Én mindig az "egyenes út" híve voltam és vagyok ma is,csak ezt nem mindenhol egyformán díjazzák.

    No igen, mivel Richárd Hc szim.:heyjoe67_
    Én meg csak árkádkormánytekergető vagyok.
    Ebből kifolyólag óriási különbség van kettőnk között,mindenféle téren.

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam a verseny kiírásban hogy a boxba kihajtani hol lehet.
    De vajon behajtani melyik kijáratot használva lehet (szabályos ) ?
    A sikán előtt vagy után ,jobbra?
    Nem szeretnék miatta büntit,no meg nagy valószínűséggel a 2 kiállás miatt itt is lehet nyerni pici időt.
    Szia, köszi az észrevételt, beleírtam a versenykiírásba.


    Illetve még egy fontos infó, jelenleg 3 db GTR-Masters szerver fut, ezek közül a "GTR-Masters# 1" a prekval szerver, a másik kettőn a pedig futam fog zajlani.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 27. 07:10.

  24. #49
    A jelenlegi prekval állás szerint 6 azaz hat versenyző jelezte a részvételét a szerdai futamon.
    Remélem, bízom benne azért ennél többen leszünk mert ,így eléggé vérszegény,lesz a verseny ,már ha lehet erről beszélni.
    Csak azt tudnám a "B" szerveren kik indulnak

  25. #50
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi prekval állás szerint 6 azaz hat versenyző jelezte a részvételét a szerdai futamon.
    Remélem, bízom benne azért ennél többen leszünk mert ,így eléggé vérszegény,lesz a verseny ,már ha lehet erről beszélni.
    Csak azt tudnám a "B" szerveren kik indulnak
    Jövök én is.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •