Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)

Téma: nkPro - 2. futam - Osella

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Attól tartok hogy ebből ma nem lesz futam ha így megy
    A jelszóval nem enged be engem se.
    De még a "B" szerverre sem
    Remélem sikerül megoldania a srácoknak a gikszert, ha mégsem, akkor a futamot máskor megtartjuk.

    Mindenesetre 4-en jelezték, hogy nem tudnak jönni (Csányi Balázs, Vérmes Gábor, Nagy László, Kiss Szabolcs), ezért mindenki jöhet A szerverre, kivéve az itt felsorolt neveket, illetve bárki mást, ŐK a B szerverre jöhetnek.

  2. #27
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    megy mind a 2 szerver
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #28
    Hát ez a futam nagyon gagyi volt nekem.

    Setupoltam, és totál elcsesztem. Feladtam a qualt, csak hogy valami setupot összedobjak, mert volt két setupom, de egyik sem volt jó.
    A rajtnál beraktam 1-be, kuplung be, aztán ződnél fel, de semmi. Ez valami bug lehet, mert nekem sűrűn előjön. Ilyenkor be kell tenni 2-be, gáz, ekkor elindul, majd vissza 1-be.
    Eleve utolsó előttire estem vissza, majd az első kanyarban kiderült számomra, hogy ez csak teszt lesz, mert vezethetetlen volt számomra az autó, annyira elcsesztem. Ezután a nyújtott jobbosban valaki befarolt elém, és mehettem vissza a pitbe, mert defektem lett.
    Egy marha unalmas verseny jött, ocsmány setuppal, szóval nagyon élveztem. 44 alá be sem tudtam, menni, még jó, hogy 42-es idővel prequaloztam.
    Nyilván tesztnek szánom ezt a pár futamot, mert setup terén sokkal érzékenyebb minden mint gtr-ben. Erre jó volt.
    És ami megnyugtatott, hogy kopik a gumi.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #29
    Fekete Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a futam nagyon gagyi volt nekem.

    Setupoltam, és totál elcsesztem. Feladtam a qualt, csak hogy valami setupot összedobjak, mert volt két setupom, de egyik sem volt jó.
    A rajtnál beraktam 1-be, kuplung be, aztán ződnél fel, de semmi. Ez valami bug lehet, mert nekem sűrűn előjön. Ilyenkor be kell tenni 2-be, gáz, ekkor elindul, majd vissza 1-be.
    Eleve utolsó előttire estem vissza, majd az első kanyarban kiderült számomra, hogy ez csak teszt lesz, mert vezethetetlen volt számomra az autó, annyira elcsesztem. Ezután a nyújtott jobbosban valaki befarolt elém, és mehettem vissza a pitbe, mert defektem lett.
    Egy marha unalmas verseny jött, ocsmány setuppal, szóval nagyon élveztem. 44 alá be sem tudtam, menni, még jó, hogy 42-es idővel prequaloztam.
    Nyilván tesztnek szánom ezt a pár futamot, mert setup terén sokkal érzékenyebb minden mint gtr-ben. Erre jó volt.
    És ami megnyugtatott, hogy kopik a gumi.

    Ki kellett volna kapcsolni az "auto clutch"-ot,akkor szépen lehet rajtolni.
    Viszont nálam meg az időmérőn hülyült meg valami.Kormány nekiállt (G27) eszeveszett módón rángatni,visszaváltáskor meg vagy 3-at váltott vissza egyszerre.
    Ki kellett lépnem,és vissza.Találkozott valaki ilyen hibával ?

  5. #30
    Fekete Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Üzenetek
    31

    futam

    Futamról :
    Egy kiállást terveztem,mert nem volt időm hosszú etapon tesztelni az autót.
    A rajt sima volt,viszont az első körben a hátsó egyenes előtti jobbosban nem mertem a belső ívre húzni az autót,mert úgy éreztem van valaki mellettem.Ennek az eredménye lett a kisodródás.Szerencsére elkerült mindenki.
    Első kört talán az utolsó helyen fejeztem be.Utána nyomtam neki amennyire lehetett csak,viszont éreztem az autón a megpörgést rendesen.16 vagy 17.körben tankoltam,kerékcsere.43-as időket mentem végig,így a többiek hibája miatt végül 4.lettem.

    Pár lekörözött szépen elengedett.
    Azt észrevettem,hogy páran minden egyes féktávon füstölösre fékezték az autót,nagyon szórakoztatott,hogy távolról is szépen látszott hogy fékeznek.

    És külön köszönet a setup-ért,ami felkerült a fórumra,nagyon sokat segített !

  6. #31
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Én későn értem haza, így be sem kapcsoltam már a gépet. Ha tudom, hogy csúszik a futam, lehet, hogy megnéztem volna, mi újság van. Mondjuk, a B futamra egyedül felmenni és körözgetni...hmm...nem hinném, hogy szét izgultam volna magamat
    Remélem, a köv. alkalommal már fogok tudni jönni.

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Várjuk a többiek élménybeszámolóit is, illetve feltöltött replay-eket is szívesen fogadunk!

  8. #33
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Életkor
    44
    Üzenetek
    237
    Annak ellenére nagyon élvezetes futamon vagyok túl, hogy kaptam egy kört és gyakorlatilag tök egyedül körözgettem a 30 kör alatt.
    Beállításokra sajna nem fektettem hangsúlyt, csak a hátsó szárny szögét emeltem meg, és telitankal vágtam neki a futamnak. A kocsi nem igazán volt stabil és küszködtem rendesen féktávon, bevetődni nem tudtam igazán a kanyarokba, ha meg megpróbáltam akkor alig alig lehetett összeszedni a gépet.
    Összegezve újabb remek futam volt számomra, és újfent kitűnően vizsgázott nálam a netkar. Kezdek rajongani érte.

  9. #34
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    rossz pálya- autó kombó miatt nem volt túl izgi, nem való ide ez az autó, egy rövidebb kanyargósabb pálya jobb lett volna.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A második futam nemhivatalos végeredménye:

    nKPro Masters - 2. futam eredmények

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •