Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (59 összesen)

Téma: nKPro - 1. futam beszámolók

  1. #26
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    A pitből lehet kijönni, nem a boxból!
    Na végre ez is kiderült EZER köszönet az infóért.
    Hiába az első versenyem ezzel a progival,no meg csak 1 hete használom,tanulásnak tapasztalat szerzésnek jó volt az első futam
    Gondoltam hogy ez lehetett a gond ,mivel mellettem más is dekkolt a boxba ,igaz ő pár körrel később jött ki,meg inni a kávéját,

  2. #27
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Nem rossz gáma, de nekem nem jön be a tükörjégen vezetés. Ahogy korábban is említették már: egy kis hiba is katasztrófális lehet. Konkrétan ez az autó nem is jön be nekem, nehéz vezetni. Ami nem tetszik benne, hogy nem tudtam biztonságosan hátra nézni. A középső tükör akár le is téphető a helyéről. Soxor inkább füvet nyírtam, nehogy más elé bevágjak, mert ugye a pályára visszajövetel sem egyszerű. Ha épp ott van egy fűcsomó, akkor elránthat. Első versenyen T(utolsóban) lecsúsztam és épp jöttek, nem volt egyszerű visszajönni, valaki elé majdnem ki is hajtottam. 2. futamra már kicsit elfogyott a türelmem is (valójában az 1. futam 10. körére). Persze nyilván a kormányom is oka, mert nem érzem rendesen az útról érkező visszajelzéseket. Nem mai gyerek már ez a Momo Racing.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz gáma, de nekem nem jön be a tükörjégen vezetés. Ahogy korábban is említették már: egy kis hiba is katasztrófális lehet. Konkrétan ez az autó nem is jön be nekem, nehéz vezetni. Ami nem tetszik benne, hogy nem tudtam biztonságosan hátra nézni. A középső tükör akár le is téphető a helyéről. Soxor inkább füvet nyírtam, nehogy más elé bevágjak, mert ugye a pályára visszajövetel sem egyszerű. Ha épp ott van egy fűcsomó, akkor elránthat. Első versenyen T(utolsóban) lecsúsztam és épp jöttek, nem volt egyszerű visszajönni, valaki elé majdnem ki is hajtottam. 2. futamra már kicsit elfogyott a türelmem is (valójában az 1. futam 10. körére). Persze nyilván a kormányom is oka, mert nem érzem rendesen az útról érkező visszajelzéseket. Nem mai gyerek már ez a Momo Racing.
    Egy ilyet találtam:
    Added mirror resolution option (in nkpro.ini)
    Ezt este megnézem, mert a tükör engem is zavar, ill frusztrál.
    Talán jobb felbontással használhatóbb lesz, nyilván az fps kárára, de abból van elég.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Amennyiben valaki szabálytalanságot tapasztalt az első futamon, akkor ebben a topikban kérheti az eset kivizsgálását:

    nKPro - 1. futam Óvások

  5. #30
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    elfelejtettem menteni a replayt. Az A-szerver replayét oda tudja valaki adni?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  6. #31
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    elfelejtettem menteni a replayt. Az A-szerver replayét oda tudja valaki adni?
    De csak a második futamét ,mert az első futam után ki kellet lépnünk,hogy tovább lépjen a szerver ,vagy mi? és az elsőt nem mentettem el ,de semmi értelme nem lett volna ,az okot asszem tudja mindenki.
    Be lehet azt ide másolni valahogy ? Bocsi de nem vagyok annyira profi ebben se
    De szerintem te nem erre gondoltál mert abból csak az én szemszögemből látszódnak az események,már ami az első kör után volt,az nem sok.

  7. #32
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben valaki szabálytalanságot tapasztalt az első futamon, akkor ebben a topikban kérheti az eset kivizsgálását:

    nKPro - 1. futam Óvások
    Az első futamról nem tudok érdemben nyilatkozni,mivel csak a box-ot figyeltem ott nem történt semmi említésre méltó,
    A második futamnál, meg kell nézni az első kört akár az első hsz.-omban belinkelt vidiben is látszik minden.
    Szerintem döntse el a verseny bíróság ,ha akarja, hogy lát é benn szabálytalanságot,és döntsön ennek megfelelően.
    Nekem különben szavam nem lehet mert senki nem lökött ki,és be tudtam fejezni a versenyt,a többiek nevében meg nem nyilatkozhatok,no meg új vagyok itt még ahhoz hogy bármibe is beleugassak.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamnál, meg kell nézni az első kört akár az első hsz.-omban belinkelt vidiben is látszik minden. Szerintem döntse el a verseny bíróság ,ha akarja, hogy lát é benn szabálytalanságot,és döntsön ennek megfelelően.
    A VB nem dolgozik videókból és futambeszámolókból, csak a megfelelő helyen és formában leadott kivizsgálási kérelmek alapján. Egyéb iránt az első kört automatikusan vizsgáljuk, mint ahogy azt írtuk is a linkelt topikban...

    Kérlek olvassátok el a "hivatalos" kiírásokat, egy már sok éve jól működő rendszert alakítottunk ki itt a Masters-nél... sok kellemetlenségtől, félreértésektől kímélitek meg magatokat ha minél előbb kiismeritek a szisztémát.

  9. #34
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Elég jók a vélemények eddig, és nekem is tetszik, hogy a netszakadás csak az egyik futamot vágja tönkre.
    Kár hogy ez nem igaz a tápegység beszarására...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #35
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    A replay föl lesz valahova töltve?
    ha nem akkor elküldhetnétek e-mailba
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  11. #36
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A VB nem dolgozik videókból és futambeszámolókból, csak a megfelelő helyen és formában leadott kivizsgálási kérelmek alapján. Egyéb iránt az első kört automatikusan vizsgáljuk, mint ahogy azt írtuk is a linkelt topikban...

    Kérlek olvassátok el a "hivatalos" kiírásokat, egy már sok éve jól működő rendszert alakítottunk ki itt a Masters-nél... sok kellemetlenségtől, félreértésektől kímélitek meg magatokat ha minél előbb kiismeritek a szisztémát.
    No nem is azért írtam hogy az én vagy bárki videóiból és futam beszámolóiból dolgozzatok. (mondjuk replay nélkül nem tudom ti hogy álllapítanátok meg egy vitás szitut)
    Azt is tudom hogy hol kell leadni az esetleges kérelmet,és milyen formában, a szabályzatot is végig olvastam,(gondolom mint mindenki más is aki tegnap olyan "érett" versenyzést mutatott be az első körben)
    De ha nem gond arra is írj légy szíves egy linket ,hogy hol is található az a bizonyos "hivatalos kiírások" topic ,vagy mi,nagyon szívesen áttanulmányozom,érdekelnek hogy is működnek a dolgok nálatok.
    Eléggé átböngésztem a honlapot de valahogy nem akadtam rá,hol is tájékozódhatnék abban amit írtál.
    Előre is köszönöm.
    De az is lehet csak elkerülte a figyelmemet,annyi minden van ,ezen a honlapon ,még nem ismerem annyira jól ki magam minden területen ,mint aki már több éve oszlopos tagja ennek a közösségnek.
    Végig olvasva a netkar Pro összes topic-ját ,még a futamok előtt ,arra sem kaptam egyértelmű választ ,hogy ha kilépek verseny közbe a boxba nem,tudok vissza menni a pályára,így estem abba a hibába ,amibe.(persze ma már megírta egy kedves fórumozó ,a választ)
    Tudom ez is egyéni szoc probléma ,meg a többi is ezért is szeretek tájékozódni ,mielőtt kérdezek ,feleslegesen.No meg a játékot is ki kell ismerni ,csak az online részét nehéz úgy hogy még soha nem próbáltad.
    Félre értés ne essék az imént leírtak nem kritikák és bírálatok bármivel és bárkivel szemben is, ,csupán az én egyéni véleményeim, és érdeklődésem.
    Remélem nem okoz problémát ha tudakolózok és informálódok,hogy is működnek erre felé a dolgok.
    Ha netán még is akkor nyugodtan mond meg,tudomásul veszem,és igyekszem csendben maradni az elkövetkező időszakban.

    De mindent egyszerre én sem tudhatok ,mivel még "friss hús vagyok a hal piacon"

  12. #37
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    a gpl-es srácok gyorsak voltak a Q-n,sajnos a versenyen nem sikerült összejönnünk,és már nem is fogunk,eggyenlőre nem tervezem hogy megvegyem a teljes játékot,sok dolog nem tetszik benne,és nem kiforrott még ez véleményem szerint,remélem azért lesz ez még jobb.
    Ami nagyon bejött az a fizika,akkor az optimalizálása,elindítom az exe-t,3mp és már lehet nyomni a gázpedált, ua a kilépés is a winbe,jó ha lemész a pályáról akkor kell két három kanyar mire megjön az a kevéske tapadás:P
    Amik nem tetszenek,végül is nem nagy dolgok de ezekre ráférne egy kis up.
    Chat az valami borzalom,az hogy mikor írsz azt összevissza állítgatok mindent ki be kapcsolok dolgokat a betűkkel ezt nem értem miért így csinálták meg,az ok hogy ráteszed másik gombra de hát akkor is,ékezetes betűk is lehetnének benne sztem,plussz az hogy csak 3-sort mutat belőle az elég kevéske,és vissza nézésre sincs lehetőség ha valamiről lemaradnék.
    Aztán nálam a ki belépkedésnél voltak lagok,mikor ki vagy belépett valaki ugrott a kép.
    Aztán a gumik kopását kevésnek érzem,vagy egyáltalán nem is volt.bár csak félórát mentünk,de hát ua- köröket lehet menni vele 70km megtétele után mint az első párkörben,30-liter telitankal sem változik semmi a kör időkben,azért gondolom plusz 30 kiló megközelítőleg, 2-3 talán még 5 tizedet is kell hogy jelentsen azért 1 körben,de lehet csak én hiszem ezt

    Az első versenyen egy ütközés során elment a futóműm,kimentem a pitbe,valami fixed car fekete ikonra rányomva berakott a boxba,ott cseréltem még gumit,és már indulhattam is kb 2-3mp be telett,ez így elég gagyi azért
    Setupolásos részébe nem nagyon mennék bele,pár dolog állításával nem érződött az amire vártam,csak a jellegzetesek,de ez lehet betudható a kocsinak
    A kormányon az a rain gomb az mit takar?esőben lenne neki valami szerepe?azt még jó lett volna megnéznem esőben milyen az egész.

    Hát kb én ezeket tapasztaltam,a további versenyekhez meg jó tapadást:P

    ÁÁ Nibi-t kihagytam,aszittem oda értek a répások,de látom táp baj volt:P
    Utoljára módosította: Cola; 2012. 02. 02. 21:33.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #38
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Srácok, az a replay nekem is jól jönne, nem lenne rossz, ha valaki feltöltené, mert én is kíváncsi vagyok pl. a rajtra, csak nem volt beállítva nekem a replay futam előtt, ebből látszik, hogy gözünk nincs még a játékról. Szóval valaki?

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    De ha nem gond arra is írj légy szíves egy linket ,hogy hol is található az a bizonyos "hivatalos kiírások" topic ,vagy mi,nagyon szívesen áttanulmányozom,érdekelnek hogy is működnek a dolgok nálatok.
    Ott van például a szabályzat, vagy a versenykiírás, ezeket a konkrét tartalmon kívül igyekszünk rendszerint minden hasznos infóval telelinkelni, hogy egy helyről elérhető legyen minden, illetve folyamatosan frissítjük őket... ha van vmi új fejlemény, a frissítésekről az aktuális futó topikokban is külön felhívjuk a figyelmet. Ugyan ez igaz a bajnokság főtopikjának első hsz-ére is!

    Ezeket érdemes nagyon alaposan akár többször is elolvasni, és néha visszatérni is hozzájuk, mivel szokott frissülni a tartalom!

    Végig olvasva a netkar Pro összes topic-ját ,még a futamok előtt ,arra sem kaptam egyértelmű választ ,hogy ha kilépek verseny közbe a boxba nem,tudok vissza menni a pályára,így estem abba a hibába ,amibe.(persze ma már megírta egy kedves fórumozó ,a választ)
    Az nK nekünk is új, mi is most ismerjük ki, nem tudunk minden kérdésre válaszolni, csak tapasztalt útján leszünk okosabbak, amiben ti is segíthettek.

    Ott van például az netKar Guide - az nK sajátosságai topik oda lehet az ilyesmiket gyűjteni és beírni ha valaki rájön valamire. És én pedig be fogom rakni az kezdő hsz-be, mint ahogy azt ott írtam is
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 02. 22:20.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    A replay föl lesz valahova töltve?
    ha nem akkor elküldhetnétek e-mailba
    Szia, elvileg fel lesz töltve ide: GTR-Masters.hu --> Letöltések --> REPLAY

    Viszont egyelőre gondba vagyunk, mert ami fájlokat mentett a szerver, az nem teljesen az, amit vártunk és most igyekszünk megfejteni a titkát.

    Mindenestre lehet, hogy nem lesz szerver replay és akkor megkérnénk Titeket, hogy töltsétek fel a tieiteket... még jelentkezünk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 02. 21:59.

  16. #41
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ott van például a szabályzat, vagy a versenykiírás, ezeket a konkrét tartalmon kívül igyekszünk rendszerint minden hasznos infóval telelinkelni, hogy egy helyről elérhető legyen minden, illetve folyamatosan frissítjük őket... ha van vmi új fejlemény, a frissítésekről az aktuális futó topikokban is külön felhívjuk a figyelmet. Ugyan ez igaz a bajnokság főtopikjának első hsz-ére is!

    Ezeket érdemes nagyon alaposan akár többször is elolvasni, és néha visszatérni is hozzájuk, mivel szokott frissülni a tartalom!

    Az nK nekünk is új, mi is most ismerjük ki, nem tudunk minden kérdésre válaszolni, csak tapasztalt útján leszünk okosabbak, amiben ti is segíthettek.

    Ott van például az netKar Guide - az nK sajátosságai topik oda lehet az ilyesmiket gyűjteni és beírni ha valaki rájön valamire. És én pedig be fogom rakni az kezdő hsz-be, mint ahogy azt ott írtam is
    Köszönöm a válaszokat .
    Már azt hittem valami újjal meg tudsz lepni
    Ezeket mind elolvastam ,van amelyiket többször is,ezért is próbálok többször hsz.-írni , talán előbbre viszi a dolgok menetét.

  17. #42
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a gpl-es srácok gyorsak voltak a Q-n,sajnos a versenyen nem sikerült összejönnünk,és már nem is fogunk,eggyenlőre nem tervezem hogy megvegyem a teljes játékot,sok dolog nem tetszik benne,és nem kiforrott még ez véleményem szerint,remélem azért lesz ez még jobb.
    Ami nagyon bejött az a fizika,akkor az optimalizálása,elindítom az exe-t,3mp és már lehet nyomni a gázpedált, ua a kilépés is a winbe,jó ha lemész a pályáról akkor kell két három kanyar mire megjön az a kevéske tapadás:P
    Amik nem tetszenek,végül is nem nagy dolgok de ezekre ráférne egy kis up.
    Chat az valami borzalom,az hogy mikor írsz azt összevissza állítgatok mindent ki be kapcsolok dolgokat a betűkkel ezt nem értem miért így csinálták meg,az ok hogy ráteszed másik gombra de hát akkor is,ékezetes betűk is lehetnének benne sztem,plussz az hogy csak 3-sort mutat belőle az elég kevéske,és vissza nézésre sincs lehetőség ha valamiről lemaradnék.
    Aztán nálam a ki belépkedésnél voltak lagok,mikor ki vagy belépett valaki ugrott a kép.
    Aztán a gumik kopását kevésnek érzem,vagy egyáltalán nem is volt.bár csak félórát mentünk,de hát ua- köröket lehet menni vele 70km megtétele után mint az első párkörben,30-liter telitankal sem változik semmi a kör időkben,azért gondolom plusz 30 kiló megközelítőleg, 2-3 talán még 5 tizedet is kell hogy jelentsen azért 1 körben,de lehet csak én hiszem ezt

    Az első versenyen egy ütközés során elment a futóműm,kimentem a pitbe,valami fixed car fekete ikonra rányomva berakott a boxba,ott cseréltem még gumit,és már indulhattam is kb 2-3mp be telett,ez így elég gagyi azért
    Setupolásos részébe nem nagyon mennék bele,pár dolog állításával nem érződött az amire vártam,csak a jellegzetesek,de ez lehet betudható a kocsinak
    A kormányon az a rain gomb az mit takar?esőben lenne neki valami szerepe?azt még jó lett volna megnéznem esőben milyen az egész.

    Hát kb én ezeket tapasztaltam,a további versenyekhez meg jó tapadást:P

    ÁÁ Nibi-t kihagytam,aszittem oda értek a répások,de látom táp baj volt:P
    Nagyon jól össze foglaltad,valami hasonló érzések kavarognak bennem is.

    Ami a gumikat illeti valahogy többet vártam tőle én is.
    Mert sokszor voltak véletlenszerű tapadás vesztéseim,ez a verseny alatt többször is.
    Igazából valamelyest éreztem hogy a verseny vége felé fogynak a gumik de nem jobban mint mondjuk a közepén vagy máskor.
    Nálam még egy érdekeset figyeltem meg ,mikor több üzemanyag volt a kocsiban sokkal stabilabban tudtam vezetni,pedig tele tankkal több beállítással is próbáltam,valahogy a balansz a kocsinál stabilabb volt több üzemanyag mellet.
    De lehet csak nekem tűnt így.
    Mint írtam más topicban a chat megoldás számomra is csalódás az egész kivitelezése és "használhatósága"
    Az irányíthatósága a fizikája ,már ha lehet ezt mondani egy játékról,nekem is tetszik ,igaz ezt a kocsit ezen a pályán terelgetni nekem rémálom számba ment,a sok drift ellenkormányzás miatt. (ha dritelni szeretnék ott a shift2 drift mód abban látok kihívást,pedig szidják is sokan hogy használhatatlan)
    Bocs a kitérőért.
    Mert kipróbáltam ugyan ezzel a kocsival ,(offline)sőt ugyan ezzel a beállításokkal a Crema nevű pályán,na ott élvezet volt terelgetni a vasat ,minden kanyarban éreztem a kocsit mit is akar merre akar menni,pedig az egy gyors pálya ehhez képest,itt meg ez az állandó drift a kanyarokban.
    De lehet hogy csak nekem furcsa így. Na mind egy leírtam a véleményem.

    A teljes játékban levő kocsi választék.... szegényes ,jó nem kell 1000 mint a GT5-be mert azt is rühellem mikor ott a sok kocsi de minek ,de azért ezen a téren is többet vártam.
    A további verseny helyszíneket elnézve ,nem is látom azokat a pályákat a játékba amiket a kiírásba látok???
    Gondolom majd le kell valahonnan tölteni,oké de honnan,és akkor minek vannak a játékban a többi pályák?
    Vagy azok használhatatlanok?
    Ha már a kérdések a kormány jobb oldalon alul közbe kigyullad egy piros lámpa ,még igazából nem sikerült rájönnöm mi is a funkciója ,mit jelez vissza.

    Vissza térve az értékelésre ez a Pit-Box dolog verseny közbe .... hát érdekes,meg is szívtam miatta.
    Összességébe nagy gondom nekem sincs a szim-el,sokkal több jót tudok felsorolni mint rosszat,ha netán úgy tűnt volna hogy lehúztam volna a játékot.
    Valahogy egy picit elbizonytalanodtam, a vétel miatt ,mivel csak a demo van meg.
    No nem is az ára ,annyira nem vág földhöz ,többet is elköltöttem árkád fo...ra.
    Csupán ha még is csak most voltunk ennyien a versenyeken(ingyen szerver+demo) és később csak páran maradunk és a bajnokság is becsődöl a kevés jelentkező miatt,még a gép ellen se tudok menni,mert ugye ebben AI sincs,na nem mint ha az olyan nagy kihívás lenne egy -egy játéknál,no de akkor ,csak körözgessek az idő ellen,mert ugye elképzelhető hogy szerver hiányában csak néha napján tudok igazi ellenfelekkel versenyezni.
    No mind egy, jó lenne felmérni hogy a következő futamra ami 2 hét múlva lesz (ugye ahhoz már kell a teljes játék) mekkora érdeklődés lesz.
    Rajtam nem fog múlni mert,én szernék veletek gurulni,ha kedvezően alakul már veszem is meg a teljes verziót de ,picit még várok hogy alakul a köv. futam sorsa .
    Bocsi ha hosszú lett.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 02. 23:41.

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    A további verseny helyszíneket elnézve ,nem is látom azokat a pályákat a játékba amiket a kiírásba látok??? Gondolom majd le kell valahonnan tölteni,oké de honnan,és akkor minek vannak a játékban a többi pályák? Vagy azok használhatatlanok?
    Nem azok, csak nem túl ismeretek, meg elég szűkek is, illetve ez egy teszt bajnokság és épp ezért az add-on pályákat is szeretnénk tesztelni. A köv. pálya letölthető a második futam topikjából: link

    Összességébe nagy gondom nekem sincs a szim-el,sokkal több jót tudok felsorolni mint rosszat,ha netán úgy tűnt volna hogy lehúztam volna a játékot.
    Valahogy egy picit elbizonytalanodtam, a vétel miatt ,mivel csak a demo van meg.
    No nem is az ára ,annyira nem vág földhöz ,többet is elköltöttem árkád fo...ra.
    Csupán ha még is csak most voltunk ennyien a versenyeken(ingyen szerver+demo) és később csak páran maradunk és a bajnokság is becsődöl a kevés jelentkező miatt,még a gép ellen se tudok menni.. No mind egy, jó lenne felmérni hogy a következő futamra ami 2 hét múlva lesz (ugye ahhoz már kell a teljes játék) mekkora érdeklődés lesz.
    Rajtam nem fog múlni mert,én szernék veletek gurulni,ha kedvezően alakul már veszem is meg a teljes verziót de ,picit még várok hogy alakul a köv. futam sorsa .
    Több mint 30 fő jelezte az indulási szándékát, ebből 26 tudott most eljönni.. és tekintve hogy a játék szerverenként csak 15 főt bír el, így 1 szerver biztosan tartósan tömve lesz... különösen hogy a nagy nK profok távol maradtak most, mert már unják a demo-t.

  19. #44
    Fekete Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Üzenetek
    31
    Nekem is az a véleményem,hogy biztos lesz érdeklődés mind a teszt,mind az utána lévő bajnokságra.Ez annál sokkal de sokkal jobb program ezért az árért,hogy ne lehessen vele egy bajnokságot megrendezni.(iRacingben egy autóért vagy pályáért fizetek ennyit majdnem,persze nem egy kategória,de akkor is)
    Kipróbáltam ma reggel Barcelonát,biztos vagyok benne,hogy még hangulatosabb,"szinesebb" futam lesz mint ez volt.
    Pedig ez a helyszín is nagyon tetszett F1600-al.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Ha vkinek van "A" szerveres replay-e a futamokról, az kérem töltse fel valahova. Mivel minél távolabb van egy autó a saját kocsitól, a replayen annál pontatlanabb a mozgása, ezért jó lenne ha minél több replay érkezne be!


    Köszi!

  21. #46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem azok, csak nem túl ismeretek, meg elég szűkek is, illetve ez egy teszt bajnokság és épp ezért az add-on pályákat is szeretnénk tesztelni. A köv. pálya letölthető a második futam topikjából: link

    Több mint 30 fő jelezte az indulási szándékát, ebből 26 tudott most eljönni.. és tekintve hogy a játék szerverenként csak 15 főt bír el, így 1 szerver biztosan tartósan tömve lesz... különösen hogy a nagy nK profok távol maradtak most, mert már unják a demo-t.
    Köszi a válaszokat.
    Ha a nagy profik távol maradtak ,akkor már értem mért kerültem be az A szerverre.
    No de majd a következőben legfeljebb a B szerveren indulok.
    Ami a jelentkezőket illeti remélem hogy marad a nagyszámú részvétel.
    Közbe mire megírtam tegnap a hsz-om megtaláltam hogy honnan lehet letölteni a pályát.
    Kérdésem a következő.
    A letöltések között láttam olyat hogy display letöltés ,az mire kell vagy szükséges egyáltalán hogy működő képes legyen a verda. ?
    : Amik lesznek kocsik azokat mind lehet a kormány melletti váltóról (fülekről)működtetni,vagy lesz olyan is amit csak a H váltóval? mert az ami nekem van az egy vacak,legalább is arra amire kitalálták,de lehet csak meg kellene szokni. Mivel mintha valahol olvastam volna a minap valamelyik topicban erre való utalást.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 03. 11:28.

  22. #47
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha vkinek van "A" szerveres replay-e a futamokról, az kérem töltse fel valahova. Mivel minél távolabb van egy autó a saját kocsitól, a replayen annál pontatlanabb a mozgása, ezért jó lenne ha minél több replay érkezne be!


    Köszi!
    Nekem csak az A 2. futam van meg végig.
    Az elsőt érthető okok miatt nem mentettem.
    Ha kell szívesen feltöltöm.
    Csak itt is kérnék némi segítséget,a hogyanra .
    Kell é tömöríteni ,vagy egyéb ?
    No és ide mielőtt beillesztem fel kell é tölteni valahova?
    Annak hogy ide feltegyem mi az elérési módja, mármint mily módon kell?
    A vidiket a yutube-ról tudom hogy kell beilleszteni de ez egy más tészta.
    Még egyszer bocs az értetlenségemért

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak az A 2. futam van meg végig.
    Az elsőt érthető okok miatt nem mentettem.Ha kell szívesen feltöltöm.
    Csak itt is kérnék némi segítséget,a hogyanra. Kell é tömöríteni ,vagy egyéb ? No és ide mielőtt beillesztem fel kell é tölteni valahova?
    Fogod magad, betömöríted (zip/Rar), feltöltöd bármilyen nyilvános tárhelyre (nekem most ez a kedvencem: dropbox, a progit se muszáj leszedni hozzá) és ide belinkeled.

    Előre is köszi, illetve a többieknek is.

    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    A letöltések között láttam olyat hogy display letöltés ,az mire kell vagy szükséges egyáltalán hogy működő képes legyen a verda. ?
    : Amik lesznek kocsik azokat mind lehet a kormány melletti váltóról (fülekről)működtetni,vagy lesz olyan is amit csak a H váltóval?
    A LCD letöltés nem kötelező, csak nélküle nem működik az LCD kijelző a verdában meg a start gomb a kormány mögött. Nem kötelező H váltót használni, az Osella-ban azt hiszen elve nem is lehet, mivel az szekis.

    Még egy kérés: kérlek próbáld meg a mondandódat úgy tördelni/elosztani, hogy a megfelelő topikokba kerüljenek a különböző témák. Ennek például nem sok köze van az első futam élményeihez...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 03. 13:14.

  24. #49
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Fogod magad, betömöríted (zip/Rar), feltöltöd bármilyen nyilvános tárhelyre (nekem most ez a kedvencem: dropbox, a progit se muszáj leszedni hozzá) és ide belinkeled.

    Előre is köszi, illetve a többieknek is.



    A LCD letöltés nem kötelező, csak nélküle nem működik az LCD kijelző a verdában meg a start gomb a kormány mögött. Nem kötelező H váltót használni, az Osella-ban azt hiszen elve nem is lehet, mivel az szekis.

    Még egy kérés: kérlek próbáld meg a mondandódat úgy tördelni/elosztani, hogy a megfelelő topikokba kerüljenek a különböző témák. Ennek például nem sok köze van az első futam élményeihez...
    Köszönöm a válaszokat
    Bocsi az össze vissza kérdésekért ,a jövőben figyelni fogok rá hogy minden hsz.-m ,a megfelelő helyre kerüljön.

    Itt található az A szerver 2. futam replay:

    https://dl-web.dropbox.com/get/papp_...rar?w=c020c1bc
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 03. 19:16.

  25. #50
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    403-as hibát ír ki
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •