Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (59 összesen)

Téma: nKPro - 1. futam beszámolók

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    nKPro - 1. futam beszámolók

    Ebbe a topiba lehet írni az első futam élményeit, hogy mi történt veletek a pályán, no' meg hogy mi történhetett volna, ha!
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 02. 13. 03:45.

  2. #2
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Az első futamom nem jól alakult, egy tömeges rajtbalesetben ahol ártatlan voltam visszaestem a 8. helyre. Onnan feljöttem 6-nak és az 5 is meglett volna, de kicsúsztam, a pálya szélén forgolódtam, amikor telibekaszáltak, az incidensért elnézést kérek.
    Újfent bizakodva vártam a második futamot, jól is ment az első kanyarig. Feljöttem 3.-nak, de túl sok helyet hagytam és fél kerékkel lecsúsztam a pályáról. Nosza be a zöldbe. Mivel a fűben nem tudtam volna megállni (legalábbis így hirtelen úgy tünt) megpróbáltam átszelni az utat, úgy tünt van elég hely, de rosszul számoltam és az első vagy második helyen haladót, azt hiszem Milan Krajseket oldalból telibe kaptam, ezzel tönkretéve a magam, és ami sokkal roszabb, az Ő versenyét. Ezúton is bocsánatot kérek, hiszen míg ő valószínűleg az első helyért küzdött volna, miattam tetemes hátrányba került. Tényleg, őszintén sajnálom

    Talán jobb, ha ezentúl inkább csak a pálya mellől figyelek
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Talán jobb, ha ezentúl inkább csak a pálya mellől figyelek
    A következő futam az Osellával már valószínűleg testhezállóbb lesz nektek, ez a kis dög azért nagyon GTR idegen...

  4. #4
    Én meg 5x ránéztem, hogy teli legyen tankolva az autó, és ennek ellenére 0.5 literrel neki is vágtam a futamnak, kb 2 kanyart mentem az első helyen . Közben a boxban egy connection problemmel ért véget a futam, mert megszakadt 1 pillanatra a netem.
    Viszont vissza tudtam jönni. Bár a futam végéig téglatesteket láttam, és nem lehetett kameraállásba rakni őket, de ez nem zavart, megvártam a végét. A 2. futamra is az első helyre rakott ahova qualoltam magam, szóval ez a net megszakadás legalább nem vágja tönkre a 2. futamot. Ez nagyon pozitív.

    A második futam nekem kissé talán unalmas is volt, de magát az autózást élveztem. Atom stabil volt a kocsi.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 02. 02. 00:52.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #5
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Nekem sem sikerült túl jól egyik futam sem, az első úgy kezdődött, hogy az első kanyarban kiestek előlem 3-an, ott forogtak még kb. 2-en, és az egyiket nem tudtam elkerülni, leszakadt a bal eslő felfüggesztésem, szuper volt, visszaestem utolsó előtti helyre, és onnantól kezdve végig egyedül autóztam, ráadásul hibázgattam is, ami viszont vicces, hogy utolsó körben futottam meg eddigi leggyorsabb körömet, majd sikerült überelni a következő futamomon, ahol szintén egyedül autóztam, mert a változatosság kedvéért megint sikerült belekeverednem a kalamajkába, amit előttem produkáltak. A forgatókönyv ugyan az lett, mint az első futamon, viszont Gorac Attilától elnézést, amiért kilöktem, csak mikor kicsúsztam a fűre, és végigszánkáztam, már nem tudtam megfogni, bocsi!

  6. #6
    A benya kibírta azt amit kiírt, azaz 18 kört, bár sok nem maradt benne.
    Ennyi kör után nem nagyon éreztem, hogy kopna a gumi, és a köridők sem voltak nagyon lassabbak mint üres tankkal, ami nekem kicsit negatív.
    Ami Cola írt, azt sem éreztem, hogy teli tankkal fel kéne emelni a magasságot, mert furán viselkedik.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  7. #7
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel a fűben nem tudtam volna megállni (legalábbis így hirtelen úgy tünt) megpróbáltam átszelni az utat, úgy tünt van elég hely, de rosszul számoltam és az első vagy második helyen haladót, azt hiszem Milan Krajseket oldalból telibe kaptam, ezzel tönkretéve a magam, és ami sokkal roszabb, az Ő versenyét. Ezúton is bocsánatot kérek, hiszen míg ő valószínűleg az első helyért küzdött volna, miattam tetemes hátrányba került. Tényleg, őszintén sajnálom

    Talán jobb, ha ezentúl inkább csak a pálya mellől figyelek
    Hagyjad már, semmi probléma! Még véletlenül se hagyd ezért abba a bajnokságot! Pláne, hogy ezek a futamok pont azért vannak, hogy hozzászokjunk a programhoz!

    Majd két év kihagyás után, az első 'éles' futamom kifogástalan lehetett volna, ha inkább átteszem a váltót a fülekre ahogy terveztem is, mert legalább 3. raktam lukat féktávon, vagy kanyar közben. Többnyire fűben pörgés lett belőle. De a vége legalább így extra izgalmas lett...
    A rajtbalesetből szerencsémre nem láttam semmit, csak azt vettem észre, hogy sajnos eltűnt jó pár név.
    A második futam, viszonylag hamar véget ért a koccanás miatt, utána próbáltam egy gyors körre koncentrálni, meg tesztelgetni a program határait.
    Állat ez a cucc, bár még szoknom kell, mert sem a GPL-hez, sem az iRacing-hez nem hasonlít. Ha tudok, a teszt bajnokság versenyeire jövök, legalább növelem a létszámot.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  8. #8
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Elég jók a vélemények eddig, és nekem is tetszik, hogy a netszakadás csak az egyik futamot vágja tönkre.

  9. #9
    Nagy László 4 Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Üzenetek
    5
    Sziasztok!

    Én lfs-ből csapódtam ide, gondoltam kipróbálom, de egész kellemesen csalódtam. B szerón voltam első futamot sikerült megnyerni, bár egy kis szerencse is kellett hozzá Második futam 2. hely, ez már kicsit izgalmasabb is volt. Ami engem megfogott, hogy a kisebb hibákat is nagyon megbosszulja az autó. Ha valaki hibázik, elég nehéz megfogni. Mindenesetre jövök a következőre is, a gyakorlásokkal egyre jobban megtetszett, bár még így is az lfs az etalon

  10. #10
    Akkor leírnám a velem történteket ,no meg a meg nem történteket is ami az első futamot illeti.
    Kezdeném ott hogy az "A" ligában indultam,szerintem mindenki beírhatná hogy ,mindenkinek egyértelmű legyen ki hol is versenyzett,de ez csak egy szimpla észrevétel.
    Felvezetésnek csak annyit ezt a programot kb 1 hete vettem a kezeim közé,így nagy gyakorlatot nem szereztem benne,de ettől függetlenül ,azért sikerült bekerülnöm az "A" ligába.
    Gyakoroltam sokat de valahogy ez a pálya olyan volt hogy ha drift versenyt kellet volna futni azt bármikor bevállaltam volna,inkább.
    Az időmérőn asszem a 11-12 helyre sikerült kvalifikálni magam,elégedett voltam ,mert az időmet elnézve hoztam amit magamtól elvártam,no meg ilyen erős mezőnyben ,külön megtiszteltetés számomra hogy bekerültem ebbe a ligába.
    Az első futam alkalmával el határoztam ,sőt már előbb ,hogy kivárok had menjenek a gyorsabbak ,majd elporoszkálok a végén.
    No de nem így sikerült.
    A rajt jól sikerül ,az előttem álló beragadt így hamar ki is kerültem ,még pár helyet sikerült előbbre jönnöm,de csak a 2. kanyarig tartott az öröm és a verseny is.
    Ekkor előttem keresztbe a a kocsik minden felé a pályán,próbáltam nem neki menni senkinek,de hely csak a füvön volt ,még meg is löktek ,sóder ágy lett a vége .
    Próbáltam vissza jönni de csak nem engedett a sóder.
    Na és itt követtem el egy nagy hibát, (hiába nem ismerem még a program sajátosságait) mondom bemegyek a boxba kerékcsere és gyerünk a többiek után.Persze mindezt csak úgy, esc és box
    Nem szabadott volna ,csak a pitbe ,gondolom onnan vissza engedett volna a versenybe,vagy kitudja lehet onnan se, ilyen módon,nem tudtam kipróbálni.
    Ha valaki tudja lécci írja le ,hogy legközelebb ne essek ebbe a hibába,mondjuk ahogy a sóder megfogott sok lehetőségem nem volt.
    Ezek után elvoltam mint a befőtt a boxba ,végig néztem hogy körözgetnek a többiek,közbe átmentem a másik garázsba mert ott is állt valaki,jókat söröztünk míg a futam ment mivel időközbe valamiért ő is odaragadt. áááá csak vicceltem.
    Mindennek ellenére hogy nem bírtam futni egy kör sem,így is betoltam a verdát a 11. helyre asszem,de nem tudom pontosan gondolom valaki feljegyezte
    persze volt aki kiesett a szerverről ,no meg az indulásnál csak 13 indultunk.
    Azért nem lett volna rossz ha mindenki megjelenik ,mert így a B ligásoktól vették el a győzelmi esélyeket.

    A második futamon fú.... nem is tudom talán 10-11-en indultunk én természetesen az utolsó helyről.
    De örültem is ennek mert a rajt után többet nyomtam a féket a 4. kanyarig mint a gázt.
    Lassan jársz tovább érsz elv, bejött .
    Meg is lett az eredménye mentek a kocsik jobbra-balra fűbe mindenhova,jöttem előre mint mint torpedó ,persze nem én toltam ki senkit,legalább is remélem ,ha netán valakinél galibát okoztam BOCS tőle-lük.
    Lesz róla videó is ha nem gond feltenném nagyon tanulságos mindenki számára ,mert ami az első körben lezajlott ,hát nem mondok semmit mindenki vonja le magában a következtetést (valami hasonló miatt mentem a levesbe az első futamon ,no meg a tudatlanságom miatt,de NEM okozok senkit ,így sikerült majd legközelebb,jobb lesz,remélem)
    Jöttem felfelé igaz ehhez kellet az is hogy már indulásnál kevesebben voltunk,no meg ugye a többi ami az első körben történ.
    Haladtam szépen az 5. helyen de hamar rá kellet jönnöm túl jó hely ez nekem így had menjenek a gyorsabbak,követve vissza csúsztam a 7.-re persze a saját hibáimból ,2x a füves részével is megismerkedtem a pályának ,no meg pár drift bemutatót is lenyomtam.
    Volt pár kisebb küzdelmem pár versenyzővel de ezektől eltekintve jó versenyen(sajnos nem versenyeken) vagyok túl.

    Így a vége a 6. hely lett amivel maximálisan elégedett vagyok az előzmények és a tudásom ismeretében.

    Ami a játékot illeti a gumi kopás ,az fura még szokni kell(jó lett volna az első futam tapasztalata) igaz még a versenyek előtt mentem a szerveren tele tankkal végig 18 kört de valahogy ott más volt igaz akkor más volt a beállításom.
    Apropo beállítás aki közzé tette az oldalon a sajátját ezúton is köszi neki,nem mondom hogy több mp,javultam de picivel gyorsabb tudtam leni.
    A többi már a versenyzőn múlik hiába egy jó setup, én azzal sem tudok úgy menni mint más .
    Ja igen R.Kiss-nek köszönet az önzetlenségéért a setup miatt.

    Vissza térve a játékra a verseny közepén mikor 15L volt a tankban akkor futottam a leggyorsabb körömet,igen és a végére még 3 liter maradt a tankban,simán +1 kör.
    Jó én lassúbb voltam nálatok,meg nem is nyomtam padlóig.DDDD. Mi lett volna ha igen?D.

    Össze foglalva röviden és tömören a nehézségeim és balgaságom,tudatlanságom,ellenére is jó móka volt.


    És íme a videó ha esetleg valaki kíváncsi egy kis dodzsem partira. 2. futam rajt,értelem szerűen,mivel az elsőről csak beszélni tudnék ,megmutatni csak azt hogy dekkolok a boxba.

    http://youtu.be/b2_phDC7PAo


    No és a befutó ha netán érdekes,valakinek.,

    http://youtu.be/0yba5NXxyYw


    A két széles fekete csík ne tévesszen meg senkit az Eyefiniti beállítás miatt van,ha netán valakinek van ilyen akkor teljes képernyőn nézheti csíkok nélkül.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 02. 03:57.

  11. #11
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    Első futamom egész sima volt, első kanyaros balesetből sikerült kimaradnom így sokat jöttem előre. Gondot okozott hogy nem tudtam hogy elég lesz-e az üzemanyag ezért korai felváltásokkal próbáltam vele spórolni. Így viszont nem igazán tudtam tartani az előttem lévők tempóját, sőt a végére még meg is előzött valaki, így csak 5. lettem. A második verseny elég balszerencsésen alakult, a rajt után valaki nekemjött és lesodródtam a fűre. Ott azt hiszem hátulról eltalált valaki, megpördültem majd a másik oldalon felakadtam a pálya szélére(!). Itt hosszú másodpercekig szenvedtem, de szerencsére végül is vissza tudtam jönni és az előttem lévők hibáit kihasználva ismét meglett az 5. hely. A második futamon már nem spóroltam, jöttek is a 43-as idők, viszont az üzemanyagom teljesen elfogyott, a célba már üres tankkal gurultam be.
    Utoljára módosította: Norbi82; 2012. 02. 02. 02:04.

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    A vége felé kezdtem ráérezni az autóra, még kicsit túlzásba is vittem a kilincsel előre kanyarokat, de annyira jól lehetett csúsztatni hogy végig fülig ért a szám.
    Kis Richárd-nak köszönet a setup-ért. Pont akkor akartam valami beállítást kuncsorogni. A 41-est próbáltam ki és 1-2 kattintás után szépen lehetett terelgetni vele az autót.

    Az első futamban kicsit benéztem a T2-t, úgyhogy satufékkel próbáltam menteni a helyzetet. Aztán T3-ban kisodródtam és Tibinek eltaláltam a futóművét... Bocsi. Utána hátrányban körözgettem.

    A második futam rajtja kicsit nyugisabb volt. Ákost valaki nagyon nem hagyta vezetni, mert a pálya mellet többet ment mint a pályán. Át is adta a helyét. Utána egész jól tempóztam, de becsúszott egy két hiba. Norbi-ékat már nem volt esélyem utolérni, de Morocz Lacival jót kergetőztünk a futam végéig, a befutóra még Barta Tibi is felzárkózott.

    A legelső próbálkozások annak idején a netKar-al kicsit felemás élményeket hagytak bennem, a fizikán már az első pillanattól fogva lehetett érezni hogy remekül eltalálták. De az autó irányítása elég idegen volt. Nemtudom hogy a beállításokat sikerült ennyire eltalálni ezúttal, de most szinte bármire rá lehetett venni ezt a nagyranőtt gokartot. Egy idő után azon kaptam magam hogy nemis nézem a köridőket hanem vigyorogva csúsztatom 4 kerékkel. A második futam simán felért egy élményautózással.

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    B szerver

    7-8. hely az időmérőn, a PB-től kb. 4 tizedre. A T3-ig sikerült megúszni baleset nélkül, ott két bodicseket is kaptam oldalról... Az utolsó helyre csúsztam vissza, aztán a kiállások, kicsúszások miatt vissza tudtam érni a hatodik helyre. Pár kör alatt kialakult előttem egy 15-20, mögöttem egy 20-30 mp-es űr. A versenyem abszolút unalomba fulladt. A Prato-1600 páros így egyedül körözve már nem annyira tudott szórakoztatni. Közben fokozódott a családi helyzet is, úgyhogy kiléptem.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #14
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A szerver
    Q: 13 hely,gáz.

    R1:9. megúsztam a t1-es balhét de nem volt igaz a vas járkált utána bemelegedett a gumi és tapadt mint állat. a 11 hely környékén sikerült telibe kapni egy pályán keresztbe bóklászó versenyzőtársat, jobb első szakadt, mentem ki a boxba, megfaragták és sikerült beérni.

    R2:6. a rajt utáni hosszú t1 be elvettem a gázt a pálya közepén így megcsináltam a t1 es balhétkeresztbe ment az autó és pár résztvevőnek neki koccoltam elnézést érte nem értem miért csináltam. utána próbáltam hasonló köröket menni, sikerült is de sok volt a hiba.

    mostmár hogy letudtuk ezt a dodgem-et jöhetnek a jó kis vasak
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #15
    Fekete Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Üzenetek
    31

    "A"szerver

    Ez egy igazi első tesztfutam volt.1 futam,1 kanyar,autó hegyek a pálya szélén.
    Első menetben nem nagyon tudtam koncentrálni.Mindenféle köridőket mentem.
    Hibáztam egyszer,így 7.lettem.
    Második futam,nagy csodálkozások a rajtnál,ki honnan indul.
    Végig sikerült egyformán stabil 1.43-as időket futni,hiba nem volt,nagyon szépen lehetett menni a setup-al,amitől kicsit féltem a 18 kör miatt.
    Jól szórakoztam.
    Ami az autót illeti,nekem nagyon tetszik.
    Meglátjuk mi lesz a következő futamon.Sok jóra nem számítok,új a pálya,új az autó is számomra.

  16. #16
    Romeo252: Én úgy láttam, hogy Nagy Laci volt az első futamon az első, ill. a 2.-on is a 2.
    Akkor most hogy is van ez?

    Jah most látom, hogy névrokon vagy egy Mastersessel... Mekkora egy ... vagyok.
    Azt hittem ő vele versenyzek.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #17
    Magyar Zoltán Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 01. 25.
    Város
    Cegléd
    Életkor
    34
    Üzenetek
    5

    Smile "B" szerver

    "B" szerver

    A futamot az utolsó helyről kezdtem, mert el akartam kerülni az első kanyaros ütközéseket.Félelmem alaptalannak bizonyult mert szinte semmi gond nem történt. Az első néhány kör után belerázódtam a dolgokba és felvettem a ritmusomat. Saját körrekordomat teletankolt autóval 1-1,5 mp-el megdöntöttem. A 3-4-5 helyért izgalmas csata alakult ki,engem támadtak az ötödik helyről én próbáltam a harmadik helyet megszerezni. Sajnos a hosszú ivú kanyarban a T2-ben lecsúsztam az ívről és kiestem a versengésből.A versenyt az 5. helyen fejeztem be.

    A második futamban próbáltam a rajtnál agresszívabban menni,sajnos nekiütköztem valakinek de visszatértem a pályára. A következő körben is próbáltam előzgetni de nem tudtam felvenni a ritmust így újra ütközés lett a vége mert lecsúsztam az ívről. Nem tudom kinek mentem neki de elnézést kérek tőle.Igyekszem máskor nem gondot okozni és óvatosabban menni,előzni.

    Izgalmas volt ,bejön az F1600-os széria.Kíváncsi vagyok az F2000-re ,hogy mennyivel stabilabb szerkezet!

  18. #18
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    B szerver

    Warmupon megszakadt az internet. Megpróbáltam, és vissza tudtam lépni a versenyre. Ekkor csak kockákat láttam, a boxból figyeltem az 1. futamot. Illetve nem egészen, mert közben kipróbáltam a "doom-mode"-ot és autó nélkül mászkáltam egy kicsit. Nem tudom, hogy ez látszott-e egyáltalán az autókból és zavaró volt-e.

    Második futamon az időmérő szerinti helyemről indultam (emlékeim szerint). A PIT-ben voltam autót javítani: a "fix car" gombra egy pillanat alatt kijavították az autót és a gumicserét is gombnyomásra végzi a "személyzet". Utána vissza a versenybe és rendesen tudtam folytatni.

  19. #19
    endy papp: Igen ki lehet jönni a pitből, de azt a kört újból kell kezdeni amit kihagytál.

    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #20
    Mellesleg milyen rajtsorrendben kellett volna indulni a 2. futamon a beállítások szerint?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  21. #21
    Magyar Zoltán Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 01. 25.
    Város
    Cegléd
    Életkor
    34
    Üzenetek
    5

    B-replay

    Esetleg a B futamokról van replay?

  22. #22
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Életkor
    44
    Üzenetek
    237
    B szerver.

    Elsőként a programról annyit, hogy nagyon kellemesen csalódtam benne. Összehasonlytásként az eddigi pályafutásom progijaival nagyszerű minősytést kapna. Mostanában Iracingel szoktam vágtázni, hazudnék ha azt mondanám a Netkar rosszabb lenne nála.
    Nagyon tetszik a programba (bár lehet ez a mostani autónak a sajátossága), hogy remekül lehet korrigálni, terelgetni az autót. Gokartozási élményeimhez ez a legjobban passzoló érzést adja vissza. Nagyon sok szimulátornál érzem azt, hogy ha elsokal az ember nincs esélye arra, hogy kihozza a csúszásból a gépet. Itt erről szó sincs, egyszóval tökéletes. Én úgy vettem észre, hogy a gumik a legjobban a futam etapjának a közepénél működtek a legjobban.

    Az első futam remekül sikerült 3. hely és hiba nélkül gyakorlatilag, ami nem mondható el a 2. futamról. Mind az első mind a második futam rajtra nagyon óvatosan sikerült, mindenki vigyázott a másikra.
    Itt is megvolt a 3. hely, de rengeteg hibával. Barzo Lacival szinte felváltva előzgettük egymást, és utána felváltva is hibáztunk. Barzo Laci előzését a sikán utáni szűk jobbosba azért tanytani kellene, na az nagyon ott volt.

    Összefoglalva teljesen pozityv véleményem van, és ez a progi tette rám talán a legnagyobb hatást a GTR2 óta.

  23. #23
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    endy papp: Igen ki lehet jönni a pitből, de azt a kört újból kell kezdeni amit kihagytál.

    Szívesen jöttem volna vissza még ha kört is kapok ,jó lett volna tapasztalat gyűjtésnek,de szerintem valaki odaláncolta a box-hoz ,vagy lehegesztette a kerekeket.
    Komolyan mondom ,a verda beindult de nem engedett sebességbe kapcsolni,nyomkodtam az L is a sisak olyan koszos volt ha vissza tudok menni akkor is sötétben megyek ,de még arra sem reagált ,na aztán később ,gondolom előkeresték a törlő kendőt a szerelők ,sikerült törölni,de sokat nem számított ,mert az csak nem tudtam sebességet kapcsolni és kigurulni.
    Mérgemben már nyomkodtam mindent,de hiába ,így maradt a kör számlálás a boxból.
    valami nagyon be tett az első futamon,no de sebaj,a 2..on 6. úgy hogy a végére még simán mehettünk volna még egy kört meg a levezetőt,mivel 3 liter még maradt a tankban

  24. #24
    Nagy László 4 Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Üzenetek
    5
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Romeo252: Én úgy láttam, hogy Nagy Laci volt az első futamon az első, ill. a 2.-on is a 2.
    Akkor most hogy is van ez?
    Hááát vannak ilyen érdekességek

  25. #25
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen jöttem volna vissza még ha kört is kapok ,jó lett volna tapasztalat gyűjtésnek,de szerintem valaki odaláncolta a box-hoz ,vagy lehegesztette a kerekeket.
    Komolyan mondom ,a verda beindult de nem engedett sebességbe kapcsolni,nyomkodtam az L is a sisak olyan koszos volt ha vissza tudok menni akkor is sötétben megyek ,de még arra sem reagált ,na aztán később ,gondolom előkeresték a törlő kendőt a szerelők ,sikerült törölni,de sokat nem számított ,mert az csak nem tudtam sebességet kapcsolni és kigurulni.
    Mérgemben már nyomkodtam mindent,de hiába ,így maradt a kör számlálás a boxból.
    valami nagyon be tett az első futamon,no de sebaj,a 2..on 6. úgy hogy a végére még simán mehettünk volna még egy kört meg a levezetőt,mivel 3 liter még maradt a tankban
    A pitből lehet kijönni, nem a boxból!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •