Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (144 összesen)

Téma: HGTLM7 - Brands Hatch

  1. #101
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Csuda jó kis verseny lett volna ez, ha már az elején nem küldöm padlóra Zolit. Zoli! Bocsánatodért esedezem. Nagyon elkúrtam, vakmerő húzás volt az a manőver.
    És értelmetlen is. De mindegy, spongyát rá!

    Elöljáróban csak annyit, hogy egyik kedvenc pályám ez, talán mert itt léptem be tavaly és ez volt az első versenyem. De azért is, mert nagyon tetszik a vonalvezetése és még egyedül körözve sem tűnik unalmasnak. Tavalyi itteni szereplésemhez képest sikerült 3sec fölötti javulást elérnem és még öt tizedet szerettem volna időmérőn összehozni, mert úgy éreztem ez még benne van...

    Sajnos az elmúlt két munkanapom fizikailag igencsak megterhelő volt és ráadásul tegnap volt a lányom farsangja a suliban, így jó későn estünk haza. Nem is sikerült időmérőre jó "mentális" állapotba kerülni, dekoncentrált voltam és majd egy sec-el sikerült alulmúlni magam, de tudtam, hogy jól rajtolok a tr4-el, ezért bizakodva vártam a futamot.

    Elég jól elkaptam a rajtot, Brenner Zolit szint állva hagytam. T1-ben kívülre húzódtam, hogy körbeautózzam Kozma Csabit, de kicsit elrontottam az ívet, nem tudtam kigyorsítani, így nemhogy Csabi nem volt meg, de T2 féktávján még Zoli is vissza tudta venni a pozícióját. Különösebben nem aggasztott a dolog, csak az volt rossz, hogy innentől minden kanyarban vissza kellett fognom magam, mert feltartottak, de gondoltam nem görcsölök az első körben, ráérek majd később megnyerni a versenyt! Na de Kababik Csabi megoldotta a problémámat a sikánban.. Palánk. Visszakóvályogtam a pályára, füstöltem, húztam a csíkot. Be a boxba. A nagy bumm miatt úgy gondoltam, kitört a futómű, mindent lenulláztam, csak a javítást kértem. fél perc alatt végeztek is a fiúk. Elindultam és szomorúan konstatáltam, a hiba nem múlt el, Füstölök, húzom a csíkot , ekkor döntöttem úgy hogy nem megyek körbe, egy laza esc-el véget vetettem a futamomnak. A replayből tudom, hogy bal első defektem volt. Kár, hogy a GTL-ben az XD nem jelzi ezt, a GTR2-ben, amit mostanában kóstolgatok, nagyon szépen megjelenik külön mindegyik kerék nyomása ha itt is így lenne kerékcserét is kértem volna és megmenthettem volna pár bajnoki pontocskát, ami lehet a végén jól jött volna.

    Úgy látszik Brands Hatch-el nincs szerencsém, ahogy tavaly, most is a boxban szúrtam el a futamomat...

  2. #102
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Nálam ez történt:



    Én kívül mentem, te belül és úgy gondoltam ez így is marad, ezért én a saját tempómban és saját megszokott féktávommal érkeztem a kanyarhoz.
    Féktávon belül kanyar előtt ezért nem szabad nyomvályút váltani, mert ez lesz.

    Amit Máté is írt hogy nem tűnt vészesnek elsőre, de mivel én voltam jobb pozícióban ezért alakulhatott ki ekkora sebesség-különbség.
    Ha bent tartottad volna valószínűleg akkor sem tudtam volna elmenni , viszont akkor nem lett volna ez az egész pitty-putty sem.
    Utoljára módosította: mikkkka; 2012. 02. 10. 10:35.

  3. #103
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Előzmények

    A számítógép szerelő nem hazudtolta meg magát és tipikus szaki módjára produkálta a terméket a beígért időpontra. Azaz szerda este helyett még most sincs kész és hétfő reggel adtam le.
    Ezt sosem értettem, hogy ilyenkor miért nem lehet egyenesen megmondani az embernek, ha már fizet, hogy ne reménykedj a szerda estében te idióta, mert bevállaltam még 8 másik melót és leszarom a géped összerakását, szóval majd csak péntek délután érdeklődj.

    Futam előtt, 19:45-kor még azon agyaltam, hogy melyik vassal nevezzek. Végül úgy döntöttem, hogy ha sikerülne a DB4-el megcsípni az első helyet, akkor a második futamon egy tizenakárhanyadik hely is elég lenne ahhoz, hogy több pontom legyen összességében, mintha mindkét futamon a 8. hely környékén végzek. Ami a GT350-nel erősen felejtős lett volna így utólag nézve.

    Időmérő

    Mentem egy stabil pole-t. Nem hegyeztem a végletekig, de nem is volt rá szükség.

    Futam

    A rajt simán ment, az első dombos jobbosnál már 1 sec előnyöm volt, aztán a következő jobbosnál máris befigyelt a sóderágy, Dani elém jött és buktam az előnyt.
    A célegyenesben visszaelőztem és újra nekiláttam a minuszok növeléséhez, de csak ésszel, hogy maradjon gumim a végére is. Unalmas time attack következett, apró hibákkal fűszerezve. Asszem a 16. körben álltam ki a boxba, akkor már 10-11 sec volt az előnyöm. Ez sajnos jóval kevesebb volt, mint amit reméltem, viszont a gumik meghálálták a visszafogott tempót. Telenyomattam a tankot és már mentem is tovább.

    Az élmezőny nagyon együtt lehetett, mert a 9. hely környékére jöttem vissza a boxból.
    A következő meglepetés akkor ért, mikor Szabi elém jött vissza a tankolása után. Ami azt jelentette, hogy 10 sec.-el többet időztem a boxban. Itt jött elő a nagy és erős autó hátránya...sokat eszik. Szabi megpróbált feltartani, de szerencsére kevés volt hozzá a kráft. A kanyarokban sem tudott visszatámadni, szóval örömmel konstatáltam, hogy még 16 kör után is gyorsabb tudok lenni tele tankkal és kopott gumikkal. Mindenki letudta a tankolását és Dani 16 sec. előnnyel állt vissza elém. WTF?!...gondoltam magamban.
    Nem értettem, mert a tankolások előtt Szabi még előtte volt. Ezek szerint ennyivel kevesebbet kér a corti és akkor Dani cortis viszonylatban nagyon gyors volt.
    Ekkor Szabi már 5-tel volt mögöttem, gondoltam belehúzok, hátha utólérem Sinka Urat. Volt még vagy 7-8 köröm, bátraké a szerencse. Az első 4-5 körben egész szépen fogyott a távolság, de a gumik is megérezték, hogy rákapcsoltam, szóval kezdtem lassulni.
    Az utolsó előtti körben olyan 7-8 sec.-re lehettem Danitól, mikor a sikánban sikeresen lecsúsztam az ívről és meg sem álltam a gumifalig. A valóságban ez egy végzetes hiba lett volna, de itt csak 7 sec. veszteséget jelentett. Pont Jankó Gaben és Brenner Zoli elé jöttem vissza a pályára. Gabennek még fékeznie is kellett, hogy ne jöjjön nekem, bocsi!
    A cél előtti egyenesben magamhoz tértem és megint robogtam a cél felé. Közben mögöttem feltűnt Szabi is a Triumph-al és valószínű vérszemet kapott, mert a célegyenes ráfordítóban Gabi és Zoli között eldobta a vasat. Ezt látva elővettem a Charade-ban használt kárörvendő mosolyomat és úgy haladtam tovább a már biztos második helyért.
    Simaliba volt, de egy 1. helynek jobban örültem volna. De nem vagyok telhetetlen, nagyon jó ez is!

    Gratulálok Daninak és Lacinak a dobogóért és grat bordiiinak is, hogy nem adta fel!
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  4. #104
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése

    Az utolsó előtti körben olyan 7-8 sec.-re lehettem Danitól, mikor a sikánban sikeresen lecsúsztam az ívről és meg sem álltam a gumifalig. A valóságban ez egy végzetes hiba lett volna, de itt csak 7 sec. veszteséget jelentett. Pont Jankó Gaben és Brenner Zoli elé jöttem vissza a pályára. Gabennek még fékeznie is kellett, hogy ne jöjjön nekem, bocsi!
    Nem akkor kellett fékeznem, hanem közvetlenül azután, hogy lekőröztél. Picit megcsúsztál és nem akartam visszavenni a köröm, mert a következő kanyarban megint útban lettem volna. De nem akkor ment el Zoli, hanem utána. A sikános kicsúszásod nekem inkább esélyt jelentett volna, hogy megszorongassam az utolsó körben, de aztán másképp alakult.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam ez történt:



    Én kívül mentem, te belül és úgy gondoltam ez így is marad, ezért én a saját tempómban és saját megszokott féktávommal érkeztem a kanyarhoz.
    Féktávon belül kanyar előtt ezért nem szabad nyomvályút váltani, mert ez lesz.
    Háát, azért a 100-as táblánál fékezni a Tr-rel, mikor vannak közvetlenül előtted, az elégé optimista...
    Az hirtelen irányváltás is necces téma, elvégre Bordi egyenesen ment...csak a pálya nem
    Ugyan akkor abszolút nem voltál előzési pozícióban sem...


    Itt le is írtad a 2 hibát, amit elkövettél: "Én kívül mentem, te belül és úgy gondoltam ez így is marad, ezért én a saját tempómban és saját megszokott féktávommal érkeztem a kanyarhoz"

    ...ha közvetlenül vannak előtted, akkor mindkét dolog elég nagy könnyelműség. Nem vehetsz olyan rövid féktávokat, mint amiket egyedül autózva szoktál és nem csak a számodra optimális forgatókönyvvel kell számolnod.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 10. 11:48.

  6. #106
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634
    Idézet Eredetileg brezol írta Hozzászólás megtekintése
    Én is nagyon élveztem a küzdelmet, azt hiszem, első éles versenynek tökéletes volt. Még annyit tennék hozzá, hogy a box-ba is teljesen egyszerre mentünk ki, kb hasonló időt eltöltve ott, aztán ott folytattuk, ahol előtte abbahagytuk. Remélem senkinek nem tettem keresztbe a futam alatt, igyekeztem minden felesleges kockázatot elkerülni.
    Nem tudom, valójában mennyire vagy ROOKIE, arra nem volt lehetőségem, hogy előzzelek, próbáltalak inkább idegesíteni, egy rendes rookie ilyenkor úgyis eldobja . Te higgadt maradtál. Gyanús
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  7. #107
    Brenner Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 08. 13.
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, valójában mennyire vagy ROOKIE, arra nem volt lehetőségem, hogy előzzelek, próbáltalak inkább idegesíteni, egy rendes rookie ilyenkor úgyis eldobja . Te higgadt maradtál. Gyanús
    Nyáron elindultam két fun race-en, az mindenképpen hasznos volt tapasztalatszerzés szempontjából. Ezen kívül párszor mentem külföldiek ellen online, de ez azért más, mert itt nagyobb a tét, már csak abból a szempontból is, hogy nagyobb következményei vannak a hibáknak, pláne, ha mást is taccsra teszel vele.
    Szóval azt már sikerült ezekből leszűrni, hogy nem szabad felesleges kockázatot vállalni, hosszútávon nem éri meg.

    Mellesleg nem idegesítettél azzal, hogy a nyomomban voltál, mert kikapcsoltam a tükröket. :P

    (csak vicc volt)
    Utoljára módosította: brezol; 2012. 02. 10. 11:30.

  8. #108
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Ha bent tartottad volna valószínűleg akkor sem tudtam volna elmenni , viszont akkor nem lett volna ez az egész pitty-putty sem.
    Na de ha én vagyok elől akkor neked kéne rám figyelni.
    Kellett ehhez az érdekes kanyarvételi technikám. De láthattad, már 2 kört mentél mögöttem!
    Én itt korábban fékezek, de ennek köszönhetően jobban gyorsítok ki. Bár másképp csinálom mint a többiek, mégsem veszítek vele, amit bizonyít az időmérő 7. hely.
    Csak azt sajnálom hogy ez egy jó pálya volt az egyik kedvenc autómmal. A következőben meg csak szagolom majd a kipufogófüstötöket.

    Harag nincs!

  9. #109
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    És értelmetlen is. De mindegy, spongyát rá!...

    nna, pláne

  10. #110
    Brenner Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 08. 13.
    Üzenetek
    58
    A futam eredménye mikor szokott kikerülni az oldalra?

  11. #111
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634
    Hamar, de mivel most Szabi erősen be van nyugtatózva így picit várnunk kell.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  12. #112
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Háát, azért a 100-as táblánál fékezni a Tr-rel, mikor vannak közvetlenül előtted, az elégé optimista...
    Az hirtelen irányváltás is necces téma, elvégre Bordi egyenesen ment...csak a pálya nem
    Ugyan akkor abszolút nem voltál előzési pozícióban sem...


    Itt le is írtad a 2 hibát, amit elkövettél: "Én kívül mentem, te belül és úgy gondoltam ez így is marad, ezért én a saját tempómban és saját megszokott féktávommal érkeztem a kanyarhoz"

    ...ha közvetlenül vannak előtted, akkor mindkét dolog elég nagy könnyelműség. Nem vehetsz olyan rövid féktávokat, mint amiket egyedül autózva szoktál és nem csak a számodra optimális forgatókönyvvel kell számolnod.
    Én a ~110-nél fékezek finoman...

    Egyébként engem ez az eset kísértetiesen emlékeztet az őszi Pannóniaringes esetre, ott "én voltam Bordiii".. Téged nem Szabi?

    Amúgy Bordiii! Az a kanyartechnika elég meredeknek tűnik, még ha cseppet sem szabálytalan is...

  13. #113
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Hamar, de mivel most Szabi erősen be van nyugtatózva így picit várnunk kell.
    Ez nekem is gyanús, mert valahogy nem igazán sikerül neki átállnia "tavaszi üzemmódba"...

  14. #114
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Háát, azért a 100-as táblánál fékezni a Tr-rel, mikor vannak közvetlenül előtted, az elégé optimista...
    [/INDENT]
    blabla.jpg
    Azt csak a visszaváltás hangja miatt gondolod, de már előtte fékeztem ám.
    Előzni nem is akartam, csak lopni a távolságot és lássuk be ez sikerült is.

    A lényeg, hogy bodriii mester nem közvetlenül előttem, hanem picit távolabb -és ami fontos, az univerzum egy ugyan párhuzamos,de másik szeletkéjét foglalta el. Térugrást hajtott végre, amire totál nem számítottam (- azért nem a seggében voltam) és lett ami lett.

    "Kellett ehhez az érdekes kanyarvételi technikám. De láthattad, már 2 kört mentél mögöttem! "
    Volt is belőle majdnembaj az előző körben.

    Ja még annyi, hogy azért gondoltam azt hogy "...úgy is marad" mert ott már nem igazán illene keresztbe mászkálni és bíztam bodriiiban hogy ezt ő is sejti.

    Száz szónak is .... egyáltalán nem számítottam manőveredre, elég messze is voltunk egymástól nem láttam semmilyen rizikót a féktávomban, de mégis gond lett, legközelebb jobban figyeljünk/-jek ezekre is
    Utoljára módosította: mikkkka; 2012. 02. 10. 14:00.

  15. #115
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    .....A replayből tudom, hogy bal első defektem volt. Kár, hogy a GTL-ben az XD nem jelzi ezt, ....
    Szia Zoli,

    De jelzi. Nem színes a kerék kockája, hanem szürke. Az a kerék ami szürke defektes.

  16. #116
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Zoli,

    De jelzi. Nem színes a kerék kockája, hanem szürke. Az a kerék ami szürke defektes.
    Ó Bammeg! Aztat a víkony csíkot én nem is látom! Vagy most a "hőmérő" nagykockáról van szó? Nekem ez még soha nem tűnt fel. Mondjuk ez a 2. defektem... Tán kéne szemészetre mennem... Szóval a gtr2 XD-je konkrét nyomás értékeket is kiír, szép olvasható méretű betűkkel és számokkal, na azt hiányolom innen...

  17. #117
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként engem ez az eset kísértetiesen emlékeztet az őszi Pannóniaringes esetre, ott "én voltam Bordiii".. Téged nem Szabi?
    Asszed fejből emlékszem az összes csetepatéra a HGTLM történetében?

    Nyilván a VB meg fogja vizsgálni, hogy Bordi csak szimplán óvatos volt, vagy indokolatlanul lassú, illetve hogy követett-e irányváltás és ha igen az hirtelen/szabálytalan volt-e... és mindez befolyásolja majd Miki felelősségét.

  18. #118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg brezol írta Hozzászólás megtekintése
    A futam eredménye mikor szokott kikerülni az oldalra?
    Az eredmények is szombat estére várhatók... illetve a hivatalos végeredmény csak jövő hét vége felé, ha a VB is elvégezte az esetek elbírálását.

  19. #119
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Asszed fejből emlékszem az összes csetepatéra a HGTLM történetében?
    Erre emlékezhetnél, mert te voltál Miki...

  20. #120
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Qual:2. 1.46.6xx

    Időmérő úgy készültem, hogy elég lesz a 46 vége a 2. helyhez,de Szabi elég hamar tudtomra adta 46.7 es kör idejével, hogy ő is versenybe száll a 2. helyért. Időmérő első 5-10 percébe összetudtam rakni egy tökéletes kört, így utána már nem is próbáltam ezt megjavítani.

    R:
    A jól elkapott rajtom után éreztem, hogy meg lehet a futam, csak jó tempót kell mennem, hogy Máté ne építsen túl nagy előnyt ki a kiállásig. Szabival az első 17 körben egy másodpercen belül mentünk, de így is viszonylag jó köröket jöttem. Kiállásom jól sikerült, csak 33 litert kellett tankolnom, ami meg volt 10mp körül és így jóval Máté elé jöttem vissza. Kiállás után volt a gumikban annyi tartalék, hogy a pozíciómat megtartsam az utolsó 10-12 körben.

    Máté nem tudom, mennyit szoktál a bokszkiállásra készülni, de érdemes pontosan kiszámolni, hogy hányadik körben fogsz kijönni és akkor hány litert kell tankolnod, hogy megtedd a maradék x kört.
    Érdemes ezeket a kiszámolt adatokat egy papírra felírni és magad elé lerakni, hogy ne a futam közbe kelljen számolgatni. Én van, hogy több opciót is felírok, attól függően választok stratégiát, hogy alakul a futamom. Most is volt egy opcióm, hogyha beszorulok valaki mögé, akkor kijövök a 14.-15. körben és utána próbálok egyedül, minél jobb tempót autózni.

    Még egy kis segítség mindenkinek, hogy lehet eredményes készülni a futamokra és, hogy lehet futamot nyerni.
    Előző szezonban az első futamon és is Astonnal mentem és akkor, ha jól emlékszem Ferrarikkal kellett felvennem a versenyt. Arra a futamra sokat készültem és előre megterveztem, hogy mihez kell tartanom magam , hogy megnyerjem a futamot. Elsőnek is practiceon teszteltem, hogy lehet a gumikat megőrizni, úgy hogy a legjobb tempómtól csak pár tizedre maradjak el, erre fel kell építeni egy Qualtól különböző vezetési stílust, de hosszú távon megéri.
    Másodszor kiszámoltam, hogy hány kört tudok menni a futamon és utána mennyit kell tankolnom. Amint megvoltak az adatok indítottam egy offline versenyt és leteszteltem egymás után 2-3 szor, hogy a tankolás hány másodpercig tart és ezt feljegyeztem, majd átlagoltam. Itt jön a lényeges dolog, amit szerintem Máté te most kihagytál. Megnéztem, hogy a Ferrarik, vagy bármely más autók amik veszélyesek voltak rám, hány másodpercet töltenek a pitben és ezeket is feljegyeztem. Ha a saját kiállási idődből kivonod a vetélytársad kiállási idejét, megkapod mekkora előnyt kell felépítened a pitig.
    Ezeket a lépéseket mindenképpen érdemes elvégezni futam előtt, főleg akkor, ha nagyon vegyes autókkal neveznek a körülötted. Ezzel a módszerrel te irányítod a saját futamodat és nem érhetnek meglepetések, ezáltal mindig tudni fogod, hogy van- e értelme kockázatot vállalnod futamon. Ha van akkor XD segítségével körről körre látni fogod, hogy milyen tempót kéne menned ahhoz, hogy pozíciót szerezz, vagy ne veszíts egy bokszkiállással.

    Én így készülök fel egy futamra és ennyi plusz infóval sokkal nyugodtabban és tudatósabban tudok versenyezni.

    Üdv.: Dani

  21. #121
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Láttuk a távolból jól szivattad muhahahaha
    Nem volt semmi szívatás, csak hát ha annyira gyors verdám volt, hát meg kellett előznöm.
    De fel nem tartottam, hiszen elvert titeket.

    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából én ott leginkább a benyát számolgattam és nem is emlékeztem a villogásodra, csak a replay-en néztem. Valahogy ott fel sem merült bennem, hogy kimész, azt gondoltam, hogy nagy a tankod, még biztosan van benne.
    Tankom volt még, csak gumim nem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #122
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Egy dolgon gondolkozzunk el a téma kapcsán. Ha jön feléd a nyerges ifa, lelépsz a gyalogátkelőre, mert ott neked van elsőbbséged
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  23. #123
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Gabennek még fékeznie is kellett, hogy ne jöjjön nekem, bocsi!
    Ó, hogy nem folyt el a fékolaja
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  24. #124
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes ezeket a kiszámolt adatokat egy papírra felírni és magad elé lerakni, hogy ne a futam közbe kelljen számolgatni. Én van, hogy több opciót is felírok, attól függően választok stratégiát, hogy alakul a futamom.
    Ezt én is így szoktam.
    És jókat is írtál a többivel kapcsolatban is, de hiába tudod hogy mennyit kéne menned/hol kéne lenned, ha nem tudsz jobbat vagy nem vagy elég gyors. Persze ez a te eseteben nem játszik.

    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Én a ~110-nél fékezek finoman...

    Egyébként engem ez az eset kísértetiesen emlékeztet az őszi Pannóniaringes esetre, ott "én voltam Bordiii".. Téged nem Szabi?

    Amúgy Bordiii! Az a kanyartechnika elég meredeknek tűnik, még ha cseppet sem szabálytalan is...
    Én is hasonlóan veszem azt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Erre emlékezhetnél, mert te voltál Miki...
    Teljes agyhomály hogy miről beszélsz

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •