Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (144 összesen)

Téma: HGTLM7 - Brands Hatch

  1. #76
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg feherszabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valamit, akkor azt biztosan megtanultam, hogy 12+11 az NEM EGYENLŐ HARMINCHÁROMMAL....

    Ennek a közel sem másodfokú egyenletnek a félreszámolása +1 boxkiállásomba került.

    Mondjuk kb 1 helyet vesztettem így, és jó verseny volt ez!

    Ne idegeld magad. Én meg elnéztem az xd-t. Elmentem a bejárat mellett, majd konstatáltam, hogy 0,6 környi benzin maradt. Nem értem be...
    Na szóval a mai bénázást én nyertem, de dobogós hely az biztos.
    Hogy a rákba néztem el nem tudom...

    Gratulálok a célba beérőknek.

  2. #77
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, az a baj, hogy Nibi nem törölte ki...
    Looooooooooooooooooooooool.
    Hát megúsztad, pedig nagyon tepertem, hogy bekavarjak. Mondom csak eceeeeeee tudjak má melléd szúrni.
    De őszintén megmondva, jobb hogy így történt. Nem vállaltam volna garanciát senkiért.

    Ja de Lacáért igen. Ő kiemelt személy volt ma.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 02. 10. 00:02.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #78
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Köszönöm Szabi! (a 3. helyet)

  4. #79
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Grat a dobogósoknak. A futam eleje egy kicsit akciós volt a mezőny végén. Bocsi a sok villogásért egy csomószor a hátranéző gombot akartam benyomni, de helyette a lámpát sikerült..
    Nibinek gratulálok az elképesztő fékjéhez!
    A verseny előtt még azt gondoltam, hogy Jankó Zsoltival tudnám tartani a lépést, de egyszerűen túl lassú voltam ma. Grat neked is!

  5. #80
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634
    Szabi basszus, remélem nem kaptál agyvérzést. Pont átvágódott előttem a kocsid, esélytelen voltam kikerülni.

    Szóval úgy volt, hogy semmi időm nem volt készülni. Kb 5 kört mentem prekvalon, stabil utolsó hely. Gondoltam, hogy majd a qualy-n. Na, erre este beütött a melóba valami ménkü, negyed 10-re még telefont vártam. Kellően jó hangulatban voltam.

    A rajt nem lett volna rossz, de megakadtam Albert lagjában. Aztán valahogy csoszogtam felfelé, bár ez inkább a többiek hibája volt, mint az én érdemem.
    Brenner Zolival akadtam szépen össze, a verseny jó részében látótávolságon belül volt, hol előttem, hol mögöttem. Egyszer ő hibázott, aztán Gedő Mikit olyan udvariasan akartam elengedni, hogy kisodródtam, akkor visszaelőzött. Amire megint picit ellépem volna, jött Dani és le kellett lassítsak. Megint picit elléptem, erre jött Máté, akit elengedtem, de ő megcsúszott, megint fék. Aztán Zoli valahogy elment, jött Szabi is, és akkor Káosz Kapitány átvette az irányítást.
    Máté megcsúszott, úgyhogy utolsó előtti kör célrarához Máté (2), Zoli (13), Szabi (3), én (14) sorrendben érkeztünk. Nem láttam mi volt Zoli és Szabi közt, de Szabi megcsúszott és keresztbe vágódott előttem a pályán. Csattantunk. Én nem vesztettem pozíciót, de ő sokat. Gondolom, most tör-zúz valahol.

    Én olyan 20-21-ik helyre vártam magam, ehhez képest a 14 szuper meglepetés (13 lehetett volna, ha jobban jönnek ki a lekőrözések). És még izgalmas is volt a verseny a Zolival való küzdés miatt.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  6. #81
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Szabi! (a 3. helyet)
    De aljaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #82
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Jó kis verseny volt, és a végén kaptam egy ajándék pozíciót is Szabitól.

    Az elején jót kergetőztem Dáviddal, majd miután Cola elém került, egy rövid ideig őt is próbáltam idegesíteni.

    Azután kezdtem leszakadni róluk, de lassan beértük a fáradó gumikon futó Nibit.

    Dawe gyorsan előzött és Cola sem vacakolt sokat, azonban én féltem a beragadástól és ezért előre hoztam a tankolást. Viszont arra nem számítottam, hogy Nibi is a boxba készül és így gyakorlatilag egymás mellett mentünk be a boxba. (a replay-n már látom, hogy Nibi jelezte is szándékát a fényszóróval, csak én ezt akkor félreértettem)

    Na ezen a taktikai húzáson buktam egy pár másodpercet, így végképp elveszítettem a támadás esélyét is Colával és Dawe-el szemben (amúgy is nehéz ügy lett volna)

    Teltek a körök és az utolsó előtti kör végén megjelent előttem Szabi a kavicságyból kecmeregve. Pont elé tudtam állni és az utolsó körben már csak hátra figyeltem és megszereztem a 6. helyet.

    Amúgy ez a pálya neked nem jön össze Szabi, tavaly hasonlóan buktad el a pozíciókat az utolsó körben Ezt a képet magadról készítetted tavaly.
    befutó:

    Vagy ne idegesítselek?

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Szabi! (a 3. helyet)





    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    J
    Amúgy ez a pálya neked nem jön össze Szabi, tavaly hasonlóan buktad el a pozíciókat az utolsó körben Ezt a képet magadról készítetted tavaly.
    befutó:

    Vagy ne idegesítselek?
    Köszönöm hogy eszembe juttattad, így tényleg könnyebb...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 10. 00:17.

  9. #84
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    (a replay-n már látom, hogy Nibi jelezte is szándékát a fényszóróval, csak én ezt akkor félreértettem)
    Igen ilyen szituban, mikor valaki jobban forduló autóval van mögöttem, vagy nagyon közel és támad, akkor mindenképp felkapcsolom a lámpit a kör végén, hogy jelezzem a boxolási szándékom, hogy ne akkor kamikázézzon az illető, hiszen úgy is eltűnök előle.
    És hát pont akkor csúsztam le legjobban a kijáratról, így befértél elém a boxba menet.
    Így szerintem mindketten veszítettünk. Bár nekem mindegy volt, most így utólag már.

    Amúgy minek értelmezted? Ez nem egyetemes jelzés?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #85
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    A verseny előtt még azt gondoltam, hogy Jankó Zsoltival tudnám tartani a lépést, de egyszerűen túl lassú voltam ma. Grat neked is!
    Köszi Matyi, mi általában jól összeakadunk, de ma valahogy elkaptam a ritmust. Meg is lepődtem, hogy tudtam menni Dawe-el, illetve Cola-val.

  11. #86
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ja de Lacáért igen. Ő kiemelt személy volt ma.
    Láttuk a távolból jól szivattad muhahahaha
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  12. #87
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    52
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na szóval a mai bénázást én nyertem, de dobogós hely az biztos...
    Hát ez azért ne olyan biztos! Figyelj csak!

    Csuda jó kis verseny lett volna ez, ha már az elején nem küldöm padlóra Zolit. Zoli! Bocsánatodért esedezem. Nagyon elkúrtam, vakmerő húzás volt az a manőver. Tudom bármennyire is vezeklem és kaphatok bármilyen büntit, nem lehet ezt már visszacsinálni. Sajnálom. Mivel első körös baki volt ezért nem óvók, a VB úgy is megnézi, na meg egy ilyen bénázásért méltányosság amúgy sem járna.

    Néhány kör eltelt mire túl tettem magam az eseten. Utol értem Janit és izmoztunk vele pár kört. Gratulálok Jani, jól toltad! Nagy nehezen leelőztem és Kozma Csabit kezdtem kergetni de nem sikerül megelőznöm, mondjuk nem is igazán terveztem, hogy megelőzzem. Ja és közben Gedő Miki is elment mellettem.

    A futam előtt percekkel döntöttem, hogy indulok. A kutyámat műtötték és az altatásból való ébredezés elég sokáig tart, elég kómás volt és nyugtalan, de a verseny kezdetére lenyugodott. Még egy kört az időmérőn is sikerült mennem, így nem kellett az utolsó helyről indulnom. Brenner Zolival küzdöttem a 16. körben amikor az eb felkelt és elkezdett boldogan rohangálni a nappaliban, fején a 'lámpaburával".
    .

    Azonnal dobtam Rómeót, helyre raktam a kutyát és mivel nem nyomtam ESC-t, folytattam a futamot. Készültem a kiállásra, de a kör végén valahogy elkalandoztam és elfelejtettem bekanyarodni a boxba, ám azonban az utolsó pillanatban mégis nyomtam egy satuféket és jobbra rántottam a kormányt hátha becsúszok, hát becsúsztam..., a falba, de szerencsére nem lett a nagyobb baj. Megtankoltam.

    Innentől már nem történt semmi érdekes !
    Utoljára módosította: vmaxter; 2012. 02. 10. 00:25.

  13. #88
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi basszus, remélem nem kaptál agyvérzést. Pont átvágódott előttem a kocsid, esélytelen voltam kikerülni.
    Én meg láttalak titeket a pálya mellett, és azt hittem, hogy valami lekörözéses balhé volt közöttetek. Azért megkönnyebültem, hogy nem így történt.

  14. #89
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Meg is lepődtem, hogy tudtam menni Dawe-el, illetve Cola-val.
    Ne félj én is meglepődtem már a prequalos idődön, mondtam is magamban, csak nem gyakoroltáál Aztán a versenytempód is jó volt, konkrétan pár kanyar gyorsabban abszolváltál nálam. Bocsi azért az 1 szivatós körért, de az kellett jól mentél eszembe is jutott futam közben, hogy a Tinát mintha szeretnéd
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #90
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Igen ilyen szituban, mikor valaki jobban forduló autóval van mögöttem, vagy nagyon közel és támad, akkor mindenképp felkapcsolom a lámpit a kör végén, hogy jelezzem a boxolási szándékom, hogy ne akkor kamikázézzon az illető, hiszen úgy is eltűnök előle.
    És hát pont akkor csúsztam le legjobban a kijáratról, így befértél elém a boxba menet.
    Így szerintem mindketten veszítettünk. Bár nekem mindegy volt, most így utólag már.

    Amúgy minek értelmezted? Ez nem egyetemes jelzés?
    Igazából én ott leginkább a benyát számolgattam és nem is emlékeztem a villogásodra, csak a replay-en néztem. Valahogy ott fel sem merült bennem, hogy kimész, azt gondoltam, hogy nagy a tankod, még biztosan van benne.
    Mondjuk ott én buktam, mert elrontottam a taktikát, maga az eset nem okozott egyikünknek sem időveszteséget.

  16. #91
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg láttalak titeket a pálya mellett, és azt hittem, hogy valami lekörözéses balhé volt közöttetek. Azért megkönnyebültem, hogy nem így történt.
    Az utóbbi időben elég komoly rutint szereztem a lekőrözők elengedésében, úgyhogy nem szokott ezzel különösebb gond lenni (Dani elég rossz helyen ért utol, de szvsz azt is megoldottam)
    Sőt, most engem szívattak a profik
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  17. #92
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ne félj én is meglepődtem már a prequalos idődön, mondtam is magamban, csak nem gyakoroltáál Aztán a versenytempód is jó volt, konkrétan pár kanyar gyorsabban abszolváltál nálam. Bocsi azért az 1 szivatós körért, de az kellett jól mentél eszembe is jutott futam közben, hogy a Tinát mintha szeretnéd
    Azt gondolom, hogy más volt a váltónk. Úgy hallottam, hogy te röviddel mentél, én pedig a hosszúval. Bár elvileg értelmetlennek tűnt a hosszú, mégis valahogy jobb volt.(szerintem)
    Gyakorlás az nem volt sok, kb 1 és fél óra+ még 15 perc a verseny előtt.

  18. #93
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Marha jó versenynek indult, elég jó sikerült tartanom a lépést a középmezőnnyel, mikor is az előttem haladó kolléga a célegyenes végén hirtelen kijött elém a belső ívről. Esélyem sem volt elkerülni. Homokozás +utolsó hely.. Kellett pár kör amire sikerült picit összeszednem magam, aztán a sor vége után vetettem magam. Kezdtem is előzgetni, voltak izgalmas csaták, volt aki sajnos eldobta -Jankó Gabi is túl udvarias volt, mint ahogy írta is sajnos kavicsválogatás lett belőle.. (már csak a villantás után láttam mi történt veled, nem a káröröm kapcsolgatta a lámpákat). És ami totál jellemző: elfogyott a benyám, 0,6l-el körbevánszorogtam, _persze akiket addig fáradtságos munkával sikerült legyűrnöm közben mind visszaelőztek.- Na mindegy a lényeg hogy beértem , boldogan nyomkorásztam az entert, mikor is bevillan, hogy talán benzint is kellett volna igényelnem..........ennyi - 0,2 l -el kiálltam és próbáltam valami pálya átvágást keresni a célegyenes végénél, de persze mindenhol korlátok voltak.

  19. #94
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Marha jó versenynek indult, elég jó sikerült tartanom a lépést a középmezőnnyel, mikor is az előttem haladó kolléga a célegyenes végén hirtelen kijött elém a belső ívről.
    Háát, nem volt az olyan hirtelen. Kb. 10 méterrel voltál mögöttem amikor kigyulladt a féklámpám. Én azt a kanyart úgy veszem... belső ívről fékezve kimegyek külsőre és onnan borítok rá jobbra.
    A képen látszik hogy egyenesen tartok a külső ív felé, ahol te haladsz és már fékezek. De mivel én voltam előrébb, nekem volt jogom hogy eldöntsem melyik íven fordulok. Szerintem én voltam itt a szenvedő alany...

    crash.jpg

  20. #95
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Háát, nem volt az olyan hirtelen. Kb. 10 méterrel voltál mögöttem amikor kigyulladt a féklámpám. Én azt a kanyart úgy veszem... belső ívről fékezve kimegyek külsőre és onnan borítok rá jobbra.
    A képen látszik hogy egyenesen tartok a külső ív felé, ahol te haladsz és már fékezek. De mivel én voltam előrébb, nekem volt jogom hogy eldöntsem melyik íven fordulok. Szerintem én voltam itt a szenvedő alany...

    crash.jpg
    Ha gondolod majd beillesztem mit láttam az egészből..

  21. #96
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Ha gondolod majd beillesztem mit láttam az egészből..
    Én voltam előttetek. Már az elején gondoltam, hogy na ezek még felöklelik egymást. Eltaláltam. 2. vagy 3. körben látom, hogy hatalmas por, repkedő Tr4-k... Hű bakker mondom magamban Bordi sík ideg lesz.

    Egyébként tegnap valahogy rohadtul nem voltam formában. A Pumukli nagyon elvette az eszem.

    Folyton hibázgattam, igazi bénabéla voltam tegnap. Nem tudom miért, de a gondolataim folyton elmásztak.

    Szabi, tegnap amiről beszélgettünk és Dawe hallgatózott. Ha ilyen a fejem nem megy, ha olyan mint spa-ban az első futamon, akkor meg bármi lehet. Spa-ban már a qualon is nagyon koncentrált voltam. Itt meg qualon épp megfutottam azt az időt, amit egyébként délelőtt simán. A versenyen meg nem "láttam" nem éreztem az íveket. Spaban mondom az első futamon, zsinóron húztak rajta.

    Elmondom hogy néztem el az xd-t is. Megyek, megyek -jól - rosszul, inkább szarul. Átmegyek a célon T1 megoldva. Nézem, van még 1,6. Frankó, akkor ez meg még egy kör. De miért? Komolyan mondom hülye voltam tegnap. Pedig tudtam, mert ki is próbáltam, hogy 2,8-t eszik körönként 21 kört bír ki, erre nem belefogok a 22. körbe is. Idióta.

  22. #97
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ilyen a fejem nem megy, ha olyan mint spa-ban az első futamon, akkor meg bármi lehet. Spa-ban már a qualon is nagyon koncentrált voltam. Itt meg qualon épp megfutottam azt az időt, amit egyébként délelőtt simán. A versenyen meg nem "láttam" nem éreztem az íveket. Spaban mondom az első futamon, zsinóron húztak rajta.
    Ez is része az egésznek, hogy megtanuld hogy tudod a versenyre abba a mentális állapotba hozni magad minden körülménytől függetlenül, ami ahhoz kell, hogy meglegyen a kellő koncentráció és sikeresen végignyomd a futamot.

    Nekem ez most majdnem tökéletesen sikerült...

  23. #98
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam előttetek. Már az elején gondoltam, hogy na ezek még felöklelik egymást. Eltaláltam. 2. vagy 3. körben látom, hogy hatalmas por, repkedő Tr4-k... Hű bakker mondom magamban Bordi sík ideg lesz.
    Ezt tegnap még én is gyorsan megnéztem a saját replay-en.
    A VB majd igazságot tesz, de amit én Miki szemszögéből néztem, az elég érdekes volt.
    Nekem nem is az volt a furcsa, hogy kihúzódott bordiii, mert az tényleg nem volt vészes. Inkább az, hogy mind ezt tök lassú tempóban tette, Mikihez mérve überlassan ment.

    Hogy most ez azért volt, mert Miki elnézte a féktávot vagy bordiii fékezett túl hamar, azt majd a szakik eldöntik. Az ütközés erejéből is látszik, hogy itt nem volt kicsi a tempó különbség.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  24. #99
    Brenner Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 08. 13.
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi basszus, remélem nem kaptál agyvérzést. Pont átvágódott előttem a kocsid, esélytelen voltam kikerülni.

    Szóval úgy volt, hogy semmi időm nem volt készülni. Kb 5 kört mentem prekvalon, stabil utolsó hely. Gondoltam, hogy majd a qualy-n. Na, erre este beütött a melóba valami ménkü, negyed 10-re még telefont vártam. Kellően jó hangulatban voltam.

    A rajt nem lett volna rossz, de megakadtam Albert lagjában. Aztán valahogy csoszogtam felfelé, bár ez inkább a többiek hibája volt, mint az én érdemem.
    Brenner Zolival akadtam szépen össze, a verseny jó részében látótávolságon belül volt, hol előttem, hol mögöttem. Egyszer ő hibázott, aztán Gedő Mikit olyan udvariasan akartam elengedni, hogy kisodródtam, akkor visszaelőzött. Amire megint picit ellépem volna, jött Dani és le kellett lassítsak. Megint picit elléptem, erre jött Máté, akit elengedtem, de ő megcsúszott, megint fék. Aztán Zoli valahogy elment, jött Szabi is, és akkor Káosz Kapitány átvette az irányítást.
    Máté megcsúszott, úgyhogy utolsó előtti kör célrarához Máté (2), Zoli (13), Szabi (3), én (14) sorrendben érkeztünk. Nem láttam mi volt Zoli és Szabi közt, de Szabi megcsúszott és keresztbe vágódott előttem a pályán. Csattantunk. Én nem vesztettem pozíciót, de ő sokat. Gondolom, most tör-zúz valahol.

    Én olyan 20-21-ik helyre vártam magam, ehhez képest a 14 szuper meglepetés (13 lehetett volna, ha jobban jönnek ki a lekőrözések). És még izgalmas is volt a verseny a Zolival való küzdés miatt.
    Én is nagyon élveztem a küzdelmet, azt hiszem, első éles versenynek tökéletes volt. Még annyit tennék hozzá, hogy a box-ba is teljesen egyszerre mentünk ki, kb hasonló időt eltöltve ott, aztán ott folytattuk, ahol előtte abbahagytuk. Remélem senkinek nem tettem keresztbe a futam alatt, igyekeztem minden felesleges kockázatot elkerülni.

  25. #100
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Idézet Eredetileg feherszabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valamit, akkor azt biztosan megtanultam, hogy 12+11 az NEM EGYENLŐ HARMINCHÁROMMAL....

    Ennek a közel sem másodfokú egyenletnek a félreszámolása +1 boxkiállásomba került.

    Mondjuk kb 1 helyet vesztettem így, és jó verseny volt ez!
    Amíg te a matekpéldával birkóztál a boxban, feljöttem egy helyet Mondjuk sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet a dolog mögött. Amúgy nem volt különösebben eseménydús futamom, különösen a 2. fele sikerült unalmasra

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •