Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (54 összesen)

Téma: netKar help

  1. #1
    Merzsán Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 01. 23.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    2

    Exclamation netKar help

    Sziasztok!Nekem olyan gondom van,hogy amikor belépnék tesztelni beremeg az egész képernyő.De csak az 1600-1800 as kocsiknál és csak ezen a pályán nem demom van full verzio.MI LEHET A GOND!!!!!!!!!!!!Minden utasitást követtem pedig.még azt is kiirlya,hogy antialias setting not supported.SEGITSEN VALAKI LÉGYSZI!

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Exclamation netKar help

    Szia,

    Hogy érted azt, hogy beremeg a képernyő?

    És csak ezzel a kocsival, csak ezen a pályán? Offline és online is? Próbáld meg akkor mégis lejjebb venni a grafot, hátha a VGA karid nem szeret vmi funkciót...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 23. 10:49.

  3. #3
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg tiba75 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Nekem olyan gondom van,hogy amikor belépnék tesztelni beremeg az egész képernyő.De csak az 1600-1800 as kocsiknál és csak ezen a pályán nem demom van full verzio.MI LEHET A GOND!!!!!!!!!!!!Minden utasitást követtem pedig.még azt is kiirlya,hogy antialias setting not supported.SEGITSEN VALAKI LÉGYSZI!
    Szia!

    Nálam is ezt csinálta ha parancsikonról indítottam.Viszont ha direktbe az exe filet a tc ből akor rendesen megy.

  4. #4
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Fékerőelsztás változtatását nem lehetséges valahogy billentyűre kitenni? G25-öm van, azon a 2 gomb kell a jobbra/balra tekingetéshez, viszont szeretném a fékerőt is állítgatni...

  5. #5
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Fékerőelsztás változtatását nem lehetséges valahogy billentyűre kitenni? G25-öm van, azon a 2 gomb kell a jobbra/balra tekingetéshez, viszont szeretném a fékerőt is állítgatni...
    Te, a váltón nincs elég gomb? Csak kérdem.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  6. #6
    Gulyás Attila Regisztrált sirius logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 13.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    39

    Képernyő

    Sziasztok!

    Nekem is remeg a képernyő a játékban és nem tudom mi a baj.Tudna valaki segíteni nekem?
    Előre is köszi

    Sirius

  7. #7
    Idézet Eredetileg sirius írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nekem is remeg a képernyő a játékban és nem tudom mi a baj.Tudna valaki segíteni nekem?
    Előre is köszi

    Sirius
    Sajnos nem tudom mi lehet még nem találkoztam ilyennel.
    Esetleg a grafikai beállításnál próbálkozz valamivel,habár nagy gépigénye nincs szerintem,ahogy eddig tapasztaltam,nem nagyon melegszik be a gépem tőle,pedig max-ra tettem amit lehetett.
    Szerencsére egyik képernyő sem remeg nálam.

  8. #8
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Te, a váltón nincs elég gomb? Csak kérdem.
    Váltót nem teszem fel... nem használom a H-t, a kuplungis autómata. Ha megforognél szívó lenne, kuplung nélkül nehezebb gyorsan irányba állni, viszont az 1-es fokozat meg annyira hosszú hogy könnyen lefulladok vele, inkább marad az auto kuplung, meg egy béna rajt, aztán onnéttól már nem lehet hibázni...

  9. #9
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Váltót nem teszem fel... nem használom a H-t, a kuplungis autómata. Ha megforognél szívó lenne, kuplung nélkül nehezebb gyorsan irányba állni, viszont az 1-es fokozat meg annyira hosszú hogy könnyen lefulladok vele, inkább marad az auto kuplung, meg egy béna rajt, aztán onnéttól már nem lehet hibázni...
    Ha gondolod cserélhetünk kormányt a DFGT-n van jó sok gomb tudnád állítani a fékerőt
    remélem áll az alku
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  10. #10
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha gondolod cserélhetünk kormányt a DFGT-n van jó sok gomb tudnád állítani a fékerőt
    remélem áll az alku


  11. #11
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Valamit elállítottam a játékon belül mert most a kormányom nem tekeredik a játékon belül, csak fixen áll.
    Mi lehet a gond? Mit nyomkodtam el vajon?
    Illetve még van egy olyan gondom, hogy bizonyos autóval ha betöltök egy pályát akkor a kép kiugrik amint bedobja a képernyőt a boxba. A kormány kimerevedik és a monitorkép csak csíkoz.
    Ugyanakkor ha kilépek a játékból és gyökérmappából indítom az nks.exe-t akkor egyből bevág a boxba azzal az autóval és pályával amit legutóbb választottam, vibrálás nélkül.

    Köszi a segítséget.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Valamit elállítottam a játékon belül mert most a kormányom nem tekeredik a játékon belül, csak fixen áll.
    Mi lehet a gond? Mit nyomkodtam el vajon?
    Illetve még van egy olyan gondom, hogy bizonyos autóval ha betöltök egy pályát akkor a kép kiugrik amint bedobja a képernyőt a boxba. A kormány kimerevedik és a monitorkép csak csíkoz.
    Ugyanakkor ha kilépek a játékból és gyökérmappából indítom az nks.exe-t akkor egyből bevág a boxba azzal az autóval és pályával amit legutóbb választottam, vibrálás nélkül.

    Köszi a segítséget.
    Az elsőre a megoldás a setting menüben a video beállításoknál legalul van 3 gomb (lehetőség) azokat állítsd át,ne a "fixed" legyen,vagyis a "movable"-re nyomj és ok-d le,így már látni fogod hogy forog a kormi.
    Különben meg nekem is fixen van a kormi, nem mozog virtuálisan,így legalább jól látom minden helyzetbe a kijelzőt mit mutat,már annyira megszoktam hogy a múltkor átállítottam ,és vissza tettem ,mert zavaró volt.
    A másodikra igazából nem tudok konkrétat,mivel hasonlót sem tapasztaltam.
    (Pedig nálam 3 db 27"-os monitort kezel Eyefiniti-ben ,a játék hibátlanul.)
    Nálam úgy van a játék indítása.
    Start menü katt/ ott szerepelő listában,netKar pro-ra katt/ megjelenik az asztalon a játék indítására szolgáló ablak/majd ott elindítom(login-ra katt) és műkszik.
    Valahogy a kezdettől így van ,még a demo-nál is így volt.
    Az is igaz még az összes pályát az összes kocsival nem próbáltam lehet hogy ,nálam is jelentkezne valahol,esetleg írd le hol melyikkel van problémád és megnézem szívesen nálam is jelentkeznek é a hibák.
    Ami ebben a játékban többek között,nagyon tetszik hogy pár pillanat alatt betölti nem csak a játékot de a pályáknak sem kell sokkal több idő.
    Nem nagyon találkoztam játékkal amelyiknél ilyen gyorsan a játékban találtam magam,és ilyen gyorsan ki lehetett lépni belőle.
    Bocs ha a 2. problémádra nem tudtam konkrét választ adni.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 28. 11:22.

  13. #13
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Köszi szépen nagyon rendes vagy, hogy segytettél.
    Egy két fórumot olvasgatva egyébként találkoztam még ilyen jellegű problémával, de ott sem tudtak mit mondani az ilyen esetre. Lehet egy reinstall figyel ki a dologból.
    A 3db 27 es monitoros szetted ász lehet, ha tudsz egy képet feldobhatnál ide.
    Bár én sem kispályázok, most váltottam egy 42 LCD re. Egy méterről az is odavág.


    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Az elsőre a megoldás a setting menüben a video beállításoknál legalul van 3 gomb (lehetőség) azokat állítsd át,ne a "fixed" legyen,vagyis a "movable"-re nyomj és ok-d le,így már látni fogod hogy forog a kormi.
    Különben meg nekem is fixen van a kormi, nem mozog virtuálisan,így legalább jól látom minden helyzetbe a kijelzőt mit mutat,már annyira megszoktam hogy a múltkor átállítottam ,és vissza tettem ,mert zavaró volt.
    A másodikra igazából nem tudok konkrétat,mivel hasonlót sem tapasztaltam.
    (Pedig nálam 3 db 27"-os monitort kezel Eyefiniti-ben ,a játék hibátlanul.)
    Nálam úgy van a játék indítása.
    Start menü katt/ ott szerepelő listában,netKar pro-ra katt/ megjelenik az asztalon a játék indítására szolgáló ablak/majd ott elindítom(login-ra katt) és műkszik.
    Valahogy a kezdettől így van ,még a demo-nál is így volt.
    Az is igaz még az összes pályát az összes kocsival nem próbáltam lehet hogy ,nálam is jelentkezne valahol,esetleg írd le hol melyikkel van problémád és megnézem szívesen nálam is jelentkeznek é a hibák.
    Ami ebben a játékban többek között,nagyon tetszik hogy pár pillanat alatt betölti nem csak a játékot de a pályáknak sem kell sokkal több idő.
    Nem nagyon találkoztam játékkal amelyiknél ilyen gyorsan a játékban találtam magam,és ilyen gyorsan ki lehetett lépni belőle.
    Bocs ha a 2. problémádra nem tudtam konkrét választ adni.

  14. #14
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Ez a menü ekkora oszt kész egyenlőre nincs ötletem,megkérdezem a digókat hátha.

  15. #15
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    és akkor mi van ha nekem nincs is ilyen sor....???

    a másik kérdésem meg hogy hogyan lehet beállítani, hogy a menü is fullscreen legyen?
    Zoli a második kérdésedre most keresgélek úgy igazából választ és rájöttem hogy nem értem milyen menü kéne nagyobban, mert az main panel ugye full screen és középen vannak sorban a menük tehát nem ez. ha a bejelentkező képernyő méretét akarod változtatni akkor a képek szerkesztésének mestereit kell kérdetni. Megtaláltam a képet és képnézegetővel megnyitható csak a szerkesztéséhez nem értek vagy hogy szabad e azt piszkálni. A kép elérési útvonala: valami megh:\nkpro11\nkpro13\ntres\intro
    png formátumú 794x474 képpont és 24 bites . egyébként bármelyik kép kicserélhető a netkarban

  16. #16
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli a második kérdésedre most keresgélek úgy igazából választ és rájöttem hogy nem értem milyen menü kéne nagyobban, mert az main panel ugye full screen és középen vannak sorban a menük tehát nem ez. ha a bejelentkező képernyő méretét akarod változtatni akkor a képek szerkesztésének mestereit kell kérdetni. Megtaláltam a képet és képnézegetővel megnyitható csak a szerkesztéséhez nem értek vagy hogy szabad e azt piszkálni. A kép elérési útvonala: valami megh:\nkpro11\nkpro13\ntres\intro
    png formátumú 794x474 képpont és 24 bites . egyébként bármelyik kép kicserélhető a netkarban
    Akkor nem menü hanem panel. Az a rész nem fullscreen ahol a menü gombok vannak középen sorban. Igazából fullscreen de a kép nem tölti ki a monitort, hanem fekete keret (kb 5 cm) van körülötte. Akármekkora képet is rakok be háttérnek, nem tölti ki a moncsit, bármekkora felbontásra is állítom a játékot

    ez: http://i41.tinypic.com/sxlybk.jpg

  17. #17
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Már értem sajnos nem fog menni hiszen az átméretezéssel az a gond, hogy ha nem tartod meg a kép arányait akkor nem az egész kép fog változni csak egy részét kapod meg. Gondolom. Én nem vettem még észre hogy nem tölti ki a képet, lehet a moncsim színkezelése mossa el a fekete fekete hátárt. Szerintem kell egy akkora felbontású kép mint ami kitölti a képernyőt és arra kell rámókolni. de ez lehet hogy baromság más ötletem nincs.
    Addig tekergettem most már én is látom a szélét.
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 05. 16. 09:07.

  18. #18
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor nem menü hanem panel. Az a rész nem fullscreen ahol a menü gombok vannak középen sorban. Igazából fullscreen de a kép nem tölti ki a monitort, hanem fekete keret (kb 5 cm) van körülötte. Akármekkora képet is rakok be háttérnek, nem tölti ki a moncsit, bármekkora felbontásra is állítom a játékot

    ez: http://i41.tinypic.com/sxlybk.jpg
    Ez érdekes, mert nálam nincs keret csak sötét háttér ,mivel az a pálya kép rajz ami a háttér kép a menü mögött nekem nincs is,legalább is nálam nem látható.
    Nem lehet hogy nem az a verzió számú fut nálad.?

  19. #19
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ez érdekes, mert nálam nincs keret csak sötét háttér ,mivel az a pálya kép rajz ami a háttér kép a menü mögött nekem nincs is,legalább is nálam nem látható.
    Nem lehet hogy nem az a verzió számú fut nálad.?
    Nálam és a szerveren sincs rázókő, csak fekete háttér!

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam és a szerveren sincs rázókő, csak fekete háttér!
    Az csak egy kép, bármit be lehet rakni oda.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #21
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az csak egy kép, bármit be lehet rakni oda.
    jaja, ez nem az én hátterem, csak ezen jól látszik a szürke rész a kép körül. Na az nálam fekete. Mindegy milyen képet rakok be nem tölti ki a hátteret.

  22. #22
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    jaja, ez nem az én hátterem, csak ezen jól látszik a szürke rész a kép körül. Na az nálam fekete. Mindegy milyen képet rakok be nem tölti ki a hátteret.
    Na megfogtam a main panel nevü képet átméreteztem natív félbontásúra beraktam A netkarba és mikor belépek megint csak az eredeti méretben jelenik meg középen 800x600 méretben. Szóval valamiért a játék maga variál a dolgokkal mert a kép egyébként fulscreen méretű. Én úgy látom ez ilyen amúgy is randa lett túl böszme a logókhoz képest a felirat, de a kerékvetőssel is ez a baj randa Nagy túl sok és túl közel van zavaró méret

  23. #23

    netkar szerver probléma

    hello
    tudna nekem valaki segíteni, hogy lehet szervert indítani a netkar pro hoz. Addig eljutottam h megcsináltam a pályát és még a rank toolal is regisztráéva lett de sajnos csatlakozni nem tud senki. A játékon belül nem is mutatja, csak a wangenvoort oldalon látható és valaki csatlakozna akkor server did not responf hibaüzenetett irja ki.
    előre is köszi a segítséget.

  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Gabriel Koos írta Hozzászólás megtekintése
    hello
    tudna nekem valaki segíteni, hogy lehet szervert indítani a netkar pro hoz. Addig eljutottam h megcsináltam a pályát és még a rank toolal is regisztráéva lett de sajnos csatlakozni nem tud senki. A játékon belül nem is mutatja, csak a wangenvoort oldalon látható és valaki csatlakozna akkor server did not responf hibaüzenetett irja ki.
    előre is köszi a segítséget.
    Nem a tűzfal zárja ki a többieket?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a tűzfal zárja ki a többieket?
    sajnos nem tudom, próbáltam valamit állítani de nem nagyon értek hozzá.
    próbáltam a portokat megnyitni, de nem nagyon akar sikerülni. a servertool engedélyezte a tűzfalban a nkserver exet. van valami tanácsod h mit csináljak, win xp használok tp.link routerem van.
    te már készítettél szervert?

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •