Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (197 összesen)

Téma: netKar Masters prekvalifikáció

  1. #151
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A sikánt leszámítva sehol nem éri meg vágni. Szóval nem értem hogy minek mentek a pálya mellé.

    Ettől függetlenül akinek van véleménye, vagy 5lete, az nyugodtan hangoztassa , figyelembe fogom venni.
    Én nem vágni akarok meg persze senki sem. Akarok én a pálya mellé menni ez a kocsog kocsi bemegy a kanyarba megvan a csúcspont már látod és akkor kezdi el a szórakozást megcsúszik a fara mondjuk és előjön a netkar átok csúszik a kocsi hátulja majd hirtelen betapad és mán mész is legelni flag B/6b a 44:2 kört. Ezt ma ötször eljátszottam.
    Ja és ezt a mozdulatot mindegyik kocsi produkálja mikor helyzet van.
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 05. 18. 20:02.

  2. #152
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályos kör:
    Kód:
    11011:01:440,LAP,Jani_Posta_-1660405059,0:45:252,0:21:924,8
    Törlöd a legyorsabb köröd:
    Kód:
    11011:31:776,FLAG,Jani_Posta_-1660405059,16,1
    11011:41:568,FLAG,Jani_Posta_-1660405059,19,0
    Ezek közül pedig a 0:44:793 a leg gyorsabb, ami most is szerepel a prequalban.
    Kód:
    11011:50:208,LAP,Jani_Posta_-1660405059,0:48:759,0:22:194,9
    11012:35:648,LAP,Jani_Posta_-1660405059,0:45:417,0:22:080,10
    11013:20:448,LAP,Jani_Posta_-1660405059,0:44:835,0:21:762,11
    11014:05:248,LAP,Jani_Posta_-1660405059,0:44:793,0:21:780,12
    11015:35:936,LAP,Jani_Posta_-1660405059,1:30:726,0:59:241,13
    11016:22:720,LAP,Jani_Posta_-1660405059,0:46:779,0:22:611,14
    11017:07:904,LOST,Jani_Posta_-1660405059
    Figyi, volt egy szabályos köröm, amivel már neveztem is. Előtted voltam a prekvalon 14-én. Három nappal később bemegyek még gyakni és erre törlöm a versenyigazgató asztalán lévő időmet? Ez így azért már nem annyira jó terv.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #153
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Én most megint toltam egy 44:2 kört de nem merek kilépni nehogy elcsesszem mert a levezetzőkörön kifogyott a benya és nem tudtam visszamenni a boxba . bakker úgy jártam mint A Druszám az F-1 -ben

  4. #154
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Én most megint toltam egy 44:2 kört de nem merek kilépni nehogy elcsesszem mert a levezetzőkörön kifogyott a benya és nem tudtam visszamenni a boxba . bakker úgy jártam mint A Druszám az F-1 -ben
    Én már kész vagyok tőletek.
    (Amúgy ott van a prequalba. )

    Akor léptek ki és be amikor akartok, ezt a problémát már régen megoldottam.
    Sőt már egy hete működik az új prequal rendszer.
    Ezt már kifejezetten a netKar-ra írtam. Eddig semmilyen hibát nem találtam benne.
    30 másodpercenként ellenőrzi hogy futottatok-e új kört a szerveren. Ha igen, autómatikusan frissíti a weblapot!
    Tehát legkésőbb 30sec múlva ellenőrzni tudod a körödet.
    Emllet vágásnál, kicsúszásnál sárgazászlóznak. Tehát ezt is tudod ellenőrizni.

    A szabály egyszerű és csak 1 van belőle!
    Nem lehet vágni, vagy kicsúszni a pályáról!

    Ennyi. Ennyit kell betartani.
    Aki vág, vagy kicsúszik, annak új időt kell futnia.

    Mellékesen megjegyzem hogy tegnap mikor belenézegettem a szerver log-ba kiderült, hogy a futott körök kb 95%-a teljesen szabályos. A legtöbben felvezető, vagy levezető körben kaptok FLAG-et.

  5. #155
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én már kész vagyok tőletek.
    (Amúgy ott van a prequalba. )

    Akor léptek ki és be amikor akartok, ezt a problémát már régen megoldottam.
    Sőt már egy hete működik az új prequal rendszer.
    Ezt már kifejezetten a netKar-ra írtam. Eddig semmilyen hibát nem találtam benne.
    30 másodpercenként ellenőrzi hogy futottatok-e új kört a szerveren. Ha igen, autómatikusan frissíti a weblapot!
    Tehát legkésőbb 30sec múlva ellenőrzni tudod a körödet.
    Emllet vágásnál, kicsúszásnál sárgazászlóznak. Tehát ezt is tudod ellenőrizni.

    A szabály egyszerű és csak 1 van belőle!
    Nem lehet vágni, vagy kicsúszni a pályáról!

    Ennyi. Ennyit kell betartani.
    Aki vág, vagy kicsúszik, annak új időt kell futnia.

    Mellékesen megjegyzem hogy tegnap mikor belenézegettem a szerver log-ba kiderült, hogy a futott körök kb 95%-a teljesen szabályos. A legtöbben felvezető, vagy levezető körben kaptok FLAG-et.

    No akkor nincs itt semmi probléma
    Most hogy már mindenkinek világos minden, jöhetnek a 42-es idők is akár

  6. #156
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Figyi, volt egy szabályos köröm, amivel már neveztem is. Előtted voltam a prekvalon 14-én. Három nappal később bemegyek még gyakni és erre törlöm a versenyigazgató asztalán lévő időmet? Ez így azért már nem annyira jó terv.
    A jelenlegi megoldás mellet 2 érv szólt.

    1. Egyszerű szabály.
    2. Egyszerű betartatni és a megvalósítása is egyszerű volt.

    Ami a prequal-os idő törlését illeti, a megvalósítás előtt nagyjából átgondoltam. Pont annyi ellenérvet tudnék felhozni, mint ami mellette szól. De eddig általános volt a körönként egy vágás és ez egy egyszerű megoldás, amihez (nem mellékesen) a kód 10perc alatt készvolt.

    Vélemények, javaslatok, ötletek jöhetnek, egyenlőre most ez működik.

    Egyébként pont most az F1-ben Lajoska nem tartotta be a szabályokat, amiért törölték a körét és indúlhatott a végéről. Itt most annyival jobb a helyzet hogy a prequal végéig lehet új kört futni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 05. 19. 08:21.

  7. #157
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem vágni akarok meg persze senki sem. Akarok én a pálya mellé menni ez a kocsog kocsi bemegy a kanyarba megvan a csúcspont már látod és akkor kezdi el a szórakozást megcsúszik a fara mondjuk és előjön a netkar átok csúszik a kocsi hátulja majd hirtelen betapad és mán mész is legelni flag B/6b a 44:2 kört. Ezt ma ötször eljátszottam.
    Ja és ezt a mozdulatot mindegyik kocsi produkálja mikor helyzet van.
    Ezzel a "megcsúszás-betapadás" dologgal egyetértek de ez a játék,és a netKar sajátossága,együtt kell élni vele.
    Nekem se bejövős ,de hát nincs mit tenni .
    Elvégre nem az NFS-el játszunk

    Annyit azért elmondanék hogy sokat számít a setup is ,személy szerint Barzo Laci setupjával mentem,és eléggé vezethető a kocsi.
    Nem sokat szoktam vele vacakolni,mert se időm se kedvem tologatni sokat a csúszkákat.
    A gyakorlás sem az erősségem,ezen a pályán is most mentem először ,no meg a kocsi is új még,úgy hogy össz.15 körből jött össze az ami.

    Az azért biztos az alkalmazkodásban sokat segített hogy, kb 2 hónapja tolom az Iracinget naponta több versenyt is ha időm engedi,így megtanulja az ember hogy a "pályán" közlekedjen a legkisebb "Contakt" nélkül ,különböző erősségű kocsikkal,így a csúszkálásokat is valamelyest kezelni kell tudni mert jön a kemény bünti.

    No csak oda akarok kilyukadni , most hogy vissza ültem pár kör erejéig a netKarba könnyebben-gyorsabban tudtam alkalmazkodni az új pályához és kocsihoz is.
    Persze a netKar teljesen más műfaj de remélhetőleg majd az AC jobb lesz minden szempontból,és jó bajnokságok futnak alatta.
    Addig meg el "driftelgetünk" a ezzel a progival.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 05. 19. 08:36.

  8. #158
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Életkor
    42
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kód:
    9290:29:632,SESSION_START
    9291:06:176,LAP,zoltan_kiraly_-114999469,0:43:659,0:21:087,3
    9291:50:016,LAP,zoltan_kiraly_-114999469,0:43:824,0:21:090,4
    9292:33:600,LAP,zoltan_kiraly_-114999469,0:43:572,0:21:087,5
    9293:17:056,LAP,zoltan_kiraly_-114999469,0:43:473,0:20:889,6
    9294:00:576,LAP,zoltan_kiraly_-114999469,0:43:512,0:20:859,7
    9294:43:776,LAP,zoltan_kiraly_-114999469,0:43:215,0:20:796,8
    9295:14:880,FLAG,zoltan_kiraly_-114999469,17,1
    9295:28:256,FLAG,zoltan_kiraly_-114999469,2,0
    9295:50:272,LOST,zoltan_kiraly_-114999469
    Futottál 6 db teljesen szabályos kört, majd a levezető körben 2 szer elhagyod a pályát és kilépsz. Tehát törölted a köreidet.
    te ezt most komolyan gondolod vagy csak elgurult.....

    Vegyük a tényeket: futottam 6db kört eléggé konstansul-gyorsan, mindenféle hiba vagy vágás vagy akármi nélkül. Aztán az ezt követő levezető körben 2x mondjuk érintettem a rázókövet, aminek hatására "TÖRÖLTEM" az előtte futott 6 körömet...??????? Vagy a töröltemet arra érted hogy ESC-et nyomtam nem pedig beálltam a boxba?, vagy azzal töröltem, hogy kiléptem a játékból? Attól még futottam 6 szabályost...
    Értem én hogy szigorúak akartok lenni, de már az is kicsit sok hogy a rázót nem lehet használni a gyors körökön, de már levezetőn sem mert levágom a nagy büdös semmit??? Véletlen kicsúszom a levezető-felvezető körömön azt ugrott az időm amit előtte-utána futok???
    Nem úgy kellene lennie ha "vágok" akkor ugrott az aktuális köröm. Nem pedig az előtte zsinórban futott 6...
    Kicsit nem jó ez így... Mi van ha pl.: valaki a gyors köröm után lekoccol és kitesz a pályáról. Meg leszek büntetve és törlik az időmet???

    Más: ez lesz a futamokon is??? Vagy ez a drákói szigor csak a jelentéktelen prequalra vonatkozik...?
    Lenne ám javaslatom is: mi lenne ha a prequal táblában megjelenne minden leggyorsabb kör, nem lenne törlés, hanem csak lenne még egy oszlop ahová beírná a "vágást" (mint régebben) de/és persze a vágás értékkel rendelkezőket besorolná a táblázat végére. Ez azért lenne jó mert sztem a prequalt sok mindenki csak arra használja, hogy lássa hogy az ellenfelek hol tartanak. Így látható lenne hogy ki merre tart mégis.

  9. #159
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    te ezt most komolyan gondolod vagy csak elgurult.....

    Vegyük a tényeket: futottam 6db kört eléggé konstansul-gyorsan, mindenféle hiba vagy vágás vagy akármi nélkül. Aztán az ezt követő levezető körben 2x mondjuk érintettem a rázókövet, aminek hatására "TÖRÖLTEM" az előtte futott 6 körömet...??????? Vagy a töröltemet arra érted hogy ESC-et nyomtam nem pedig beálltam a boxba?, vagy azzal töröltem, hogy kiléptem a játékból? Attól még futottam 6 szabályost...
    Értem én hogy szigorúak akartok lenni, de már az is kicsit sok hogy a rázót nem lehet használni a gyors körökön, de már levezetőn sem mert levágom a nagy büdös semmit??? Véletlen kicsúszom a levezető-felvezető körömön azt ugrott az időm amit előtte-utána futok???
    Nem úgy kellene lennie ha "vágok" akkor ugrott az aktuális köröm. Nem pedig az előtte zsinórban futott 6...
    Kicsit nem jó ez így... Mi van ha pl.: valaki a gyors köröm után lekoccol és kitesz a pályáról. Meg leszek büntetve és törlik az időmet???

    Más: ez lesz a futamokon is??? Vagy ez a drákói szigor csak a jelentéktelen prequalra vonatkozik...?
    Lenne ám javaslatom is: mi lenne ha a prequal táblában megjelenne minden leggyorsabb kör, nem lenne törlés, hanem csak lenne még egy oszlop ahová beírná a "vágást" (mint régebben) de/és persze a vágás értékkel rendelkezőket besorolná a táblázat végére. Ez azért lenne jó mert sztem a prequalt sok mindenki csak arra használja, hogy lássa hogy az ellenfelek hol tartanak. Így látható lenne hogy ki merre tart mégis.
    Kód:
    Nem lehet vágni, vagy kicsúszni a pályáról!
    
    Ennyi. Ennyit kell betartani.
    Aki vág, vagy kicsúszik, annak új időt kell futnia.
    Szerintem ez így teljesen világos megfogalmazás.

    Aki egész héten tud vágás és kicsúszkálás nélkül időket futni a prequalban, annak remélhetően már a versenyen sem fog problémát okozni. Ott nem lessz külön büntetve.

  10. #160
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    sok sikert kívánok a továbbiakban

  11. #161
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Kicsit erős szabály.
    Azért kipróbálnám, de forma autóba nem ülök.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #162
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit erős szabály.
    Azért kipróbálnám, de forma autóba nem ülök.
    CÖCÖ

  13. #163
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit erős szabály.
    Azért kipróbálnám, de forma autóba nem ülök.
    Félsz hogy beesik az eső?

  14. #164
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Félsz hogy beesik az eső?
    Ja a frizkómnak megárt.

    Mindenkinek megvan a maga babonája, nekem ez a forma autó meg a versenyzokni dolog.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #165
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Életkor
    42
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kód:
    Nem lehet vágni, vagy kicsúszni a pályáról!
    
    Ennyi. Ennyit kell betartani.
    Aki vág, vagy kicsúszik, annak új időt kell futnia.
    Szerintem ez így teljesen világos megfogalmazás.

    Aki egész héten tud vágás és kicsúszkálás nélkül időket futni a prequalban, annak remélhetően már a versenyen sem fog problémát okozni. Ott nem lessz külön büntetve.

    na látom még mindig nem érted a mondanivalómat. Tudok menni állítólagos "vágás" és kicsúszás nélkül, (6 kör is ment legutóbb zsinórban elég gyorsan) de ha egyszer nem mért körön (levezetőn vagy felvezetőn) a hat szabályos kör után/előtt hibázom akkor annak mi a F*** köze van a szabályos köreimhez...??????? És ha ilyen badarság miatt nem tud nevezni valaki... Mi az értelme az egésznek azonkívül hogy az ember csak felba***a magát???
    Arról már nem is beszélek hogy mi minősül vágásnak... az gondolom a játék megváltoztathatatlan elmebaja...

  16. #166
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    na látom még mindig nem érted a mondanivalómat. Tudok menni állítólagos "vágás" és kicsúszás nélkül, (6 kör is ment legutóbb zsinórban elég gyorsan) de ha egyszer nem mért körön (levezetőn vagy felvezetőn) a hat szabályos kör után/előtt hibázom akkor annak mi a F*** köze van a szabályos köreimhez...??????? És ha ilyen badarság miatt nem tud nevezni valaki... Mi az értelme az egésznek azonkívül hogy az ember csak felba***a magát???
    Arról már nem is beszélek hogy mi minősül vágásnak... az gondolom a játék megváltoztathatatlan elmebaja...
    egyetértek

  17. #167
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    na látom még mindig nem érted a mondanivalómat. Tudok menni állítólagos "vágás" és kicsúszás nélkül, (6 kör is ment legutóbb zsinórban elég gyorsan) de ha egyszer nem mért körön (levezetőn vagy felvezetőn) a hat szabályos kör után/előtt hibázom akkor annak mi a F*** köze van a szabályos köreimhez...??????? És ha ilyen badarság miatt nem tud nevezni valaki... Mi az értelme az egésznek azonkívül hogy az ember csak felba***a magát???
    Arról már nem is beszélek hogy mi minősül vágásnak... az gondolom a játék megváltoztathatatlan elmebaja...
    Nem, én azt nem értem hogy mi okoz problémát abban hogy a felvezető és a levezető körben is a plyán kell menni.

    Az alábbi okok miatt törli a körödet kicsúszás, vagy vágás esetén.:
    - A vezetési tudásnak része az is hogy hány kört tudsz menni kicsúszás vagy vágás nélkül. Tehát a prequal eredményedet ezentúl ez is befolyásolja. (Jelenleg egyébként megjegyzem hogy semmi jelentősége, mivel 1 szerveren elférünk... Így teljesen mindegy hogy milyen idővel neveztek, vagy akár idő nélkül...)
    - Ez a leg enyhébb büntetés és a felmerült megoldások közül ezt lehetett megvalósítani a mostani szabadidőm mellet.
    - A prequal felkészülés a versenyre. Azzal hogy a program bünteti a kicsúszásokat és vágásokat, a versenyre készít fel.
    - Egyszerű szabály, mindenkire egyformán vonatkozik és következetesen belehet tartattni.

    A prequalos kör törlése (bosszankodáson kívül) semmilyen hátránnyal nem jár. Akárhányszor kicsúszhatsz, vagy vághatsz! Nem kerülsz vele jelentős hátrányba. Futnod kell egy új érvényes kört és az lessz a legjobb. Míg ha mondjuk büntető pontot adnék akkor az lenne a sírás tárgya hogy a prequalon összeszedtél 100 büntető pontot, míg a versenyen csak 50-et kaptál...
    Nevezni lehet idő nélkül is, ilyenkor mindenki akinek van érvényes köre előtted lessz. Tehát jelenleg az van amit te is javasoltál. Akinek nincs vágása, vagy pálya elhagyása az előrébb van a prequal-ban.

    Nyüglődés helyett már számtalanszor futhattatok volna mért kört... Mindenki másnak sikerült. A véleményeket és a javaslatokat nagyon szívesen fogadom, de a siránkozást be kéne felyezni.

  18. #168
    Íme a gyors köröm , Laci setupjával,amiért hálás köszönet. http://dl.dropbox.com/u/60385929/edi...lkenberg_2.zip
    Remélem működik a link.

    Még lehetne faragni belőle de most csak egy fél órácskám volt,gondoltam megpróbálom mennyire lehet Bazsy-t elérni.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 05. 20. 16:55.

  19. #169
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Na ez azé! Tegnap megvolt a 44:2 ma faragnék rajta nem sikerült flag is volt. Erre a tegnapit ma elveszi !!!!!! Ez így azé nem oké! Tudom ne sírjak csináljam meg újra, lesz.... az időt. Idő nélkül fogok nevezni, má ha majd tudok ugye.
    Tisztára bekettantam a preqvalra, kicsit lazítanom kell , iszom egy sört.

  20. #170
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez azé! Tegnap megvolt a 44:2 ma faragnék rajta nem sikerült flag is volt. Erre a tegnapit ma elveszi !!!!!! Ez így azé nem oké! Tudom ne sírjak csináljam meg újra, lesz.... az időt. Idő nélkül fogok nevezni, má ha majd tudok ugye.
    Tisztára bekettantam a preqvalra, kicsit lazítanom kell , iszom egy sört.
    Ja az én régebbi köröm is elvette.....DDD csak másért
    Magamon lepődtem meg legjobban hogy, 10-15 kör gyakorlás után ilyen kört sikerült össze raknom.
    Mi van ha még oda is figyelek,jobban?
    Valószínű elrontottam volna.
    Van egy pici titok,legalább is én így csináltam.
    Ha éreztem hogy több körben rontottam és integettek a sárga lepedővel ,kiléptem és kezdtem előröl.
    Jó talán csak kétszer játszottam el mert azután megnéztem a prekval időm és látom egyenlőre nincs jobb így hagytam is,úgy sincs nagy jelentősége ,vagy még is?
    Mondjuk a versenytávra való benyával még nem próbáltam milyen a szekér ,de szerdáig arra is ránézek,ne hogy utolsó legyek abból a sokkkk indulóból.
    Habár az az utolsó hely még jelentheti a 4-5 helyet is

  21. #171
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Vélemények, javaslatok, ötletek jöhetnek, egyenlőre most ez működik.
    Én azt javasolnám, hogy a nevezés leadása után már ne figyelje, hogy vágok-e. Cserébe elfogadnám, hogy már ne is tudjak javítani a prekvalos időmön.

    Mert ez a rendszer most eléggé alávág a laza online gyakorlás lehetőségének.

    Ja, és prekval oldalra vagy valami látványos helyre ki kellene írni ezt a szabályt, mert páran meglepődtünk azért, hogy van ilyen
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #172
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt javasolnám, hogy a nevezés leadása után már ne figyelje, hogy vágok-e. Cserébe elfogadnám, hogy már ne is tudjak javítani a prekvalos időmön.

    Mert ez a rendszer most eléggé alávág a laza online gyakorlás lehetőségének.

    Ja, és prekval oldalra vagy valami látványos helyre ki kellene írni ezt a szabályt, mert páran meglepődtünk azért, hogy van ilyen
    Amikor van egy kis időm leülök és megírok egy-egy részt, ha már kialakult a dolog, majd lessz róla "dokumentáció" most inkább a programmal haladok ha tehetem.

  23. #173
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    ..............nevezés leadása ...........már ne is tudjak javítani a prekvalos időmön.
    Ez az ötlet, nekem nagyon tetszik, akár a GTR2-ben is megállná a helyét!

  24. #174
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez azé! Tegnap megvolt a 44:2 ma faragnék rajta nem sikerült flag is volt. Erre a tegnapit ma elveszi !!!!!! Ez így azé nem oké! Tudom ne sírjak csináljam meg újra, lesz.... az időt. Idő nélkül fogok nevezni, má ha majd tudok ugye.
    Tisztára bekettantam a preqvalra, kicsit lazítanom kell , iszom egy sört.
    Mondtam hogy ne tartsátok vissza. Vélemény jöhet hideg - meleg, egyaránt. Ha van benne információ szívesen látom. Mindössze egyetlen elvárásom van evvel kapcsolatban. A két "K" legyen benne.

    Úgy mint kúltúrált és konstruktív.

  25. #175
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt javasolnám, hogy a nevezés leadása után már ne figyelje, hogy vágok-e. Cserébe elfogadnám, hogy már ne is tudjak javítani a prekvalos időmön.
    Az ötlet egyébként nem rossz, de a kész verzióban erre nem lessz szükség, a prequal szerverre csak az fog felmenni aki javítani akar az idején.

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •