Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (197 összesen)

Téma: netKar Masters prekvalifikáció

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a játékban vannak vagy lesznek normális autók is vagy csak modern versenygépekkel meg formula vasakkal lehet tolni?
    A Shelby önmagában elég sovány vígasz...
    Csak azért érdeklődök, mert ilyen géppark esetén nincs sok értelme kinlódnom a telepítéssel meg a nevezéssel...stb.
    A demoban lévő F1600 tetszeni fog neked, nagyon kis csapatós!

    Telepíteni, kipróbálni mindenképpen megéri, hiszen a fizika, a grafika, az irányítás és az FFB is és előremutatóbb Simbin termékeinél. Utána meg majd eldöntöd...

  2. #52
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, akkor ez nem a te játékod.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #53
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Akármennyire próbáltam nem elkúrni sikerült
    Naszóval a NetKar ID-m nem Balazs Knyihar, hanem Balazs_Knyihar_-1167401863
    Ha lehet ezzel neveznék a futamra, bocsi mégegyszer...

    u.i.: időt futni csak 9-után tudok majd remélem úgy is ok?!

  4. #54
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    a fizika, a grafika, az irányítás és az FFB is és előremutatóbb Simbin termékeinél.
    FFB téren azért nem mindenben jobb...
    Például fele annyira se érzem az ellenkormányzásokat mint Simbinben. Ott jol kipuhul, NK-ban meg szinte semmi. Ezt az egyet nagyon hiányolom belőle...
    Vagy nálam van szarul belőve?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #55
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Akármennyire próbáltam nem elkúrni sikerült
    Naszóval a NetKar ID-m nem Balazs Knyihar, hanem Balazs_Knyihar_-1167401863
    Ha lehet ezzel neveznék a futamra, bocsi mégegyszer...

    u.i.: időt futni csak 9-után tudok majd remélem úgy is ok?!
    A fórumban elfogadunk nevezéseket. A szerver beosztást holnap éjfélig fogjuk kihírdetni.
    Az ID-t javítani fogom.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 01. 30. 23:48.

  6. #56
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890
    eléggé érdekes helyzet állt elő, Sinka kollegával ezredre pontosan ugyanolyan időt mentünk, ráadásul pont mi vagyok a határ az A és B szerveren én magamat látom 15.nek, de a kollegának is pontosan annyi joga van az A szerveren indulni. mi legyen?

  7. #57
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922
    Én is neveznék még, ha lehetséges.

  8. #58
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Én is neveznék még, ha lehetséges.
    "B" szerveren tudsz majd rajthozállni.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3958

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    eléggé érdekes helyzet állt elő, Sinka kollegával ezredre pontosan ugyanolyan időt mentünk, ráadásul pont mi vagyok a határ az A és B szerveren én magamat látom 15.nek, de a kollegának is pontosan annyi joga van az A szerveren indulni. mi legyen?
    Ezt nemtudom hogy hoztátok össze...

    Ilyen esetben azt illeti meg az elsőbség aki hamarabb futotta az időt. Ezt sajnos még nem oldottam meg a programban.

    Amennyiben Dani szeretne az "A" szerveren indulni és ezt holnap (feb 1) 19h-ig jelzi a fórumon, akkor módosítani fogom a versenykiírást. A szerverre lépés előtt légyszives ellenőrizd ezt a topic-ot.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3958
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 02. 01. 00:51.

  10. #60
    Nos annyi, hogy én elcsúsztam 2 napja a nevezési határidőn, de azóta az sem biztos, hogy tudok indulni. Ha igen, akkor mehetek "B"-re?
    Valami 1:44.2 volt az akkori időm, de ez tökmind1 gondolom.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  11. #61
    Ja meg a nevezés után ne lehessen azért javítani nem? Vagy ez direkt van így?
    Ha igen, akkor természetesen még én is tudnék javítani, ha ott lennék a nevezettek között.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 02. 01. 10:58.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #62
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ja meg a nevezés után ne lehessen azért javítani nem? Vagy ez direkt van így?
    Ha igen, akkor természetesen még én is tudnék javítani, ha ott lennék a nevezettek között.
    Ha így megy akkor még a végén nem férek be az "A" szerverre,mert minden nap változnak a dolgok,ma már 15.vagyok .
    Nem gond ,mert nagy valószínűséggel jobb időt annál amit elértem nem tudnék futni,csak érdekes, hogy a határidő után (ami hétfő este 9 óra volt) is lehet javítani ???
    Nekem megfelel a "B" szerver is ,csak megkérném a szervezőket ,jó lenne ha eldöntenék hogy akkor melyikbe indulhatok,mert ha így megy mire este indul a futam a "B" szerveren kell hogy induljak.
    Nincs ezzel semmi gond ,mondom ott is jó nekem ,csak így fura ,de lehet csak nekem.
    Jó tudom lehet mondani hogy ha jó időt futottam volna akkor nem az utolsó helyen állnék,ez így is van,na de a határidő lejárta után meg se fordult a fejemben hogy ilyet is lehet,a kiírásban ha jól emlékszem nem így szerepelt.

    No de nem is ragozom ezt túl ,este a futam előtt pár perccel megnézem a kiírást ,hogy végül hova kerültem(remélem a B-ből nem esek ki),és ott indulok.

    Egy kérdés a végére a szervernél a belépéskor mivel lehet megkülönböztetni hogy ki melyikre menjen,más lesz az elnevezése?
    Még egy, mindegyik szervernek ugyanaz a jelszava?

  13. #63
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ha így megy akkor még a végén nem férek be az "A" szerverre,mert minden nap változnak a dolgok,ma már 15.vagyok .
    Nem gond ,mert nagy valószínűséggel jobb időt annál amit elértem nem tudnék futni,csak érdekes, hogy a határidő után (ami hétfő este 9 óra volt) is lehet javítani ???
    Nekem megfelel a "B" szerver is ,csak megkérném a szervezőket ,jó lenne ha eldöntenék hogy akkor melyikbe indulhatok,mert ha így megy mire este indul a futam a "B" szerveren kell hogy induljak.
    Nincs ezzel semmi gond ,mondom ott is jó nekem ,csak így fura ,de lehet csak nekem.
    Jó tudom lehet mondani hogy ha jó időt futottam volna akkor nem az utolsó helyen állnék,ez így is van,na de a határidő lejárta után meg se fordult a fejemben hogy ilyet is lehet,a kiírásban ha jól emlékszem nem így szerepelt.

    No de nem is ragozom ezt túl ,este a futam előtt pár perccel megnézem a kiírást ,hogy végül hova kerültem(remélem a B-ből nem esek ki),és ott indulok.

    Egy kérdés a végére a szervernél a belépéskor mivel lehet megkülönböztetni hogy ki melyikre menjen,más lesz az elnevezése?
    Még egy, mindegyik szervernek ugyanaz a jelszava?
    Ha jól tudom, akkor úgy lesz megoldva, hogy nincs jelszó, aki nem arra a szerverre qualizta magát, azt nem engedi a gép fel oda.
    A nevezés lezárásakor érvényes beosztás lesz mérvadó, hiába lesznek az idők javítva. Ebben igazából Barzó Laci az illetékes és majd kijavítja, ha hülyeségeket beszéltem.

    Egyébként jogos a felvetésed, köszi az észrevételt!

  14. #64
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Nos annyi, hogy én elcsúsztam 2 napja a nevezési határidőn, de azóta az sem biztos, hogy tudok indulni. Ha igen, akkor mehetek "B"-re?
    Valami 1:44.2 volt az akkori időm, de ez tökmind1 gondolom.
    A kiírásban minden infót megtalálsz.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3958

  15. #65
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ja meg a nevezés után ne lehessen azért javítani nem? Vagy ez direkt van így?
    Ha igen, akkor természetesen még én is tudnék javítani, ha ott lennék a nevezettek között.
    A prekvalifikáció lezárása után természetesen már nem változhat a sorrend. Javítottam a hibát és az eredményeket visszaállítottam.

  16. #66
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ha így megy akkor még a végén nem férek be az "A" szerverre,mert minden nap változnak a dolgok,ma már 15.vagyok .
    Nem gond ,mert nagy valószínűséggel jobb időt annál amit elértem nem tudnék futni,csak érdekes, hogy a határidő után (ami hétfő este 9 óra volt) is lehet javítani ???
    Nekem megfelel a "B" szerver is ,csak megkérném a szervezőket ,jó lenne ha eldöntenék hogy akkor melyikbe indulhatok,mert ha így megy mire este indul a futam a "B" szerveren kell hogy induljak.
    Nincs ezzel semmi gond ,mondom ott is jó nekem ,csak így fura ,de lehet csak nekem.
    Jó tudom lehet mondani hogy ha jó időt futottam volna akkor nem az utolsó helyen állnék,ez így is van,na de a határidő lejárta után meg se fordult a fejemben hogy ilyet is lehet,a kiírásban ha jól emlékszem nem így szerepelt.

    No de nem is ragozom ezt túl ,este a futam előtt pár perccel megnézem a kiírást ,hogy végül hova kerültem(remélem a B-ből nem esek ki),és ott indulok.

    Egy kérdés a végére a szervernél a belépéskor mivel lehet megkülönböztetni hogy ki melyikre menjen,más lesz az elnevezése?
    Még egy, mindegyik szervernek ugyanaz a jelszava?
    Az első kérdésedre feljebb válaszoltam.
    A szerver beosztás a prekvalifikáció illetve a kiírás alapján történik. Az "A" és "B" szerverekre csak azok tudnak belépni akik erre jogosultak. Ott jelszó nemlessz.
    A "C" szerverre pedig bárki beléphet a megadott jelszóval amíg van szabad hely.

  17. #67
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    eléggé érdekes helyzet állt elő, Sinka kollegával ezredre pontosan ugyanolyan időt mentünk, ráadásul pont mi vagyok a határ az A és B szerveren én magamat látom 15.nek, de a kollegának is pontosan annyi joga van az A szerveren indulni. mi legyen?
    Szia!

    Mégse tudok ma jönni futamra, szóval nyugodtan mehetsz "A" szerverre.

    Üdv:. Dani

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Beírom ide is... biztos ami ziher


    Ma este lesz a futam, úgy tűnik csurig lesz 2 szerver, lehet indul egy harmadik is!

    Ami nagyon fontos!
    Nagyon figyeljetek egymásra, ne kockáztassátok feleslegesen a többiek versenyét, hagyjatok egymásnak helyet! Egy meggondolatlan manőverrel nem csak a másik versenyét teheted tönkre, hanem a egész hetes felkészülését és a jókedvét is .. no meg a sajátodat!

    Aki leadta a nevezését, de még sem tud eljönni, az kérjük jelezze ezt minél előbb itt a fórumban, hogy ne vegye el másoktól a helyet a jobb szervereken!

    Ellenőrizzétek, hogy a legfrisebb 1.3.0.1534-es nK verziót futtatjátok-e, a pálya betöltésekor írja ki jobb alul!

    Olvassátok el alaposan a szabályzatot és a versenykiírást!


    Mindenkinek jó csapatást kívánok az esti futamra!

  19. #69
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922
    A szokásos jelszóval nem enged fel a szerver.

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    A szokásos jelszóval nem enged fel a szerver.
    Picit várj még, még a pálya letöltési linkjét sem tettük közzé... most rakom össze a packot épp.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Picit várj még, még a pálya letöltési linkjét sem tettük közzé... most rakom össze a packot épp.
    Most jó: nkPro - 2. futam - Osella

  22. #72
    Látom módosult a szabályzat, de ehez kérném igazítani a prequal nevezési és lezárási határidőt is, mert ez a 2 nap a futamig kissé sok. Az egy óra az miért nem működik?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Látom módosult a szabályzat, de ehez kérném igazítani a prequal nevezési és lezárási határidőt is, mert ez a 2 nap a futamig kissé sok. Az egy óra az miért nem működik?
    Miért, van majd 2 heted nevezni...

    Egyébként azért van rá szükség, mert kézzel kell felparaméterezni a szervert, nem megy olyan hipp-hopp, mint az eddig használt szimek esetén.

  24. #74
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Látom módosult a szabályzat, de ehez kérném igazítani a prequal nevezési és lezárási határidőt is, mert ez a 2 nap a futamig kissé sok. Az egy óra az miért nem működik?
    Én átolvastam de nem látom mi is módosult valójában,de lehet csak elkerülte a figyelmem.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 02. 07. 01:03.

  25. #75
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, van majd 2 heted nevezni...

    Egyébként azért van rá szükség, mert kézzel kell felparaméterezni a szervert, nem megy olyan hipp-hopp, mint az eddig használt szimek esetén.

    Igen ezt gondoltam, hogy ez lehet a bibi, de gondolom ezt idővel automatizáljátok.
    Régen ugye sok baj volt ebből, mert még az első időszakban Ferkó koma is ezt csinálta, ill akkor 1 nap volt a lezárás és a verseny között, de sok embernek közben dől el, hogy tud e indulni, és ilyenkor ugye a bünti az nem elkerülhető. Spec legutoljára én sem tudtam, hogy tudok indulni vagy sem, kb 2 órával előtte tisztult a kép.
    Mellesleg felajánlom a segítségem, ha tudok valamiben segíteni, most éppen van hozzá kedvem.
    Járt az agyam, hogy mivel üssem el az időm, és androidos prequal és live timing-en is gondolkodtam.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •