Találatok: 1 - 22 (22 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT3 - Istanbul GP - 2012.01.15

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM9 - GT3 - Istanbul GP - 2012.01.15

    Időpont: Január 15. vasárnap
    Pálya: Istanbul GP 2006
    Autó: GT3
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Futamtáv: 50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Tisztelt Versenyzők!
    A boxutcából történő kihajtásnál a fehér vonalra figyeljetek, mert a Versenybíróság véletlenszerűen ellenőrizheti a pályára történő szabályos visszatérést!

    Jó versenyt mindenkinek!
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2012. 01. 15. 19:47.

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    A mai futamot sajnos ki kell hagynom. Tegnap délután elfüstölt a tápom, nagy csattanás és füst. remélem hamar tudok szerezni új tápot, és újra vissza tudok térni. Addig is jó versenyt mindenkinek.

  3. #3
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Lassan már megszokják, hogy a DRT tagjai rossz hírrel kezdik a topikot.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Lassan már megszokják, hogy a DRT tagjai rossz hírrel kezdik a topikot.
    rossz??? :P
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    rossz??? :P

    Nekem nagyon rox. Most nagyon.

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    rossz??? :P
    Viccelődünk viccelődünk?!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #7
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    1. HSZ UP!!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  8. #8
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Sziasztok, ha este még lesz hely a szerón, feljöhetek mint néző?

  9. #9
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, ha este még lesz hely a szerón, feljöhetek mint néző?
    Gyere

  10. #10
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Q: 9, pb-vel .. nem értem, hogy de sikerült!
    R: 7
    Jól megszívatott a rajt, vártam a perost, de nem volt .. :S Ennek köszönhetően elamatőrködtem a 8-as előtti kaptatót .. visszahullottam vagy 5-6 helyet .. Feljövögettem .. mentem-mendegéltem .. kockás zászló .. Nagyon csatáim nem voltak .. Gusztit kergettem, utána White-ot, aztán TT elől menekültem! Kb ennyi történt!

    Scuderia Giudice #099#

  11. #11
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Q: 1. PB-vel
    R: 2. Már igazán rám fért egy elfogadható eredmény

  12. #12
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Q:12, R12 Az első kör végén 10. voltam, de kaptam egy seggrepuszit és mehettem a végére. Kisebb hibázgatások ellenére és a féltávos taktikának hála, sikerült visszaszerezni a rajtpozíciómat. Pár körtől eltekintve mindig volt valaki a közelemben, szóval nem volt unalmas. Összességében a 12. hellyel elégedett lehetek.

    Gedő Miki, bocs a koccért. Ahogy visszanéztem, a rossz visszajövetel miatt sajnos sokba került neked. A futam alatt a kocsiból úgy éreztem, hogy miután lecsúsztál, Te húztad rám, de a replayt megnézve már nem vagyok biztos benne...
    Utoljára módosította: Traky; 2012. 01. 16. 00:05.

  13. #13
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Q:7
    R:10
    Sajna a boxtaktikán elúszott az egy számjegyű helyezés, mert Tomcyt követtem de jobban vigyáztam a gumira, a saját utamat kellett volna járnom. Nem volt különösebb téma a versenyen, már megint megtaláltuk egymást TT-vel egy kicsit csatáztunk is.... majd utána nem. Remélem a Nissan hoz jobb helyezést jövő héten. Csokító a Nestle-től!
    A király nem Elvis volt...

  14. #14
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Fehér Zoli bocs a bénáskodott elengedésért a T5 után, kihúzódtam balra, visszavettem a sebességből, és valamin elgondolkodtam. Nem vettem észre, hogy nem eléggé vettem vissza és későn észleltem ezt. Ezért volt kicsit szűk a T6!

  15. #15
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q:15?
    R:13

    A t1 jó volt igaz nem láttam a lámpát, a t3 ban Szeghy úr megfogta a gumibálát én meg neki egy király kis 8 as aeroval kezdtem neki, nem fordult nem gyorsult nem volt az igazi meg is csúsztam lefulladtam így mire visszatekeredtem a pályára már 21. voltam, így félórás etapokat mentem inkább, és a végére megint gigagyors voltam így sikerült a 13 hely.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #16
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Q: 13.
    R: 11.

    Ismét technikai problémákkal indult az este, ráadásul épp hogy hazaértem 20-ra. Többször is újra kellett indítani a gépet, mire normálisan elkezdett működni... Ezért aztán két db mért kört tudtam menni úgy, hogy előtte hétfőn jártam utoljára a pályán. Ehhez képest a 13. hely nem olyan rossz, bár utána a warm up-os versenytempóm megmutatta, hogy lett volna ebben még.
    A rajtnál lámpát nem láttam, beragadtam, lerajtoltak, majd az első kanyarban előztem 3-at is. A második kör kezdetén viszont jött a már szokásosnak mondható kisebb befagyás. Mire visszakaptam az irányítást, már a pálya szélén sodródtam. Remélem nem okoztam infarktus közeli élmény senkinek... mindenesetre bocsi!
    A végéről jöttem felfelé, ami nagyon élvezetes volt. Nem is gondoltam volna, hogy ott is ilyen gyorsak a srácok, nem volt könnyű az előzés. Mindenki nagyon korrekt volt.
    Nem volt egy komolyabb hibám se, ezért egész szépen felértem a TOP10 végére. A Top Crash-es kétcserés taktika Attinál nem igazán működött, több, mint 20 mp-et nyertem vele szemben, de képtelen voltam azokon a gumikon megtartani már a pozíciómat. De örülök, hogy ilyen hátrányból a végére ennyire meg tudtam közelíteni őket.

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Qual nem volt nagy száma, átlagosnak mondható.

    Race: A rajt katasztrófa volt az elmúlt 3év legrosszabb rajtját mutattam be, mert én úgy készültem hogy ha letelik az idő akkor még utána lesz csak a procedúra közben meg már rajt volt szóval gané.
    Verseny addig tök jó volt amig Cola mögött mentem aztán a hátsó egyenesben megállt a kép és csak 4sec után indult újra amikor is Csecse mögé kerültem persze ez jól megzavart szóval az utána lévő 2 kör az katasztrófa volt.
    A 2 cserés taktika jó lett volna ha Guszti előzésénél nem tartottam volna annyira bent a kocsit a T1-ben mert megdobta a hupli a seggét és megforogtam és ott vesztettem 9-10secet ami aztán a 6-7. helyembe került, plusz szegény Barzo Lacit is megkoccoltam(BOCSI ÉRTE!) amikor a T1-ben megcsúszott persze én is kicsit és nagy sebességkülönbség miatt hiába tekertem már a kormányt nem tudtam elfordulni.
    Kb ennyi történt.

  18. #18
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Race: A rajt katasztrófa volt az elmúlt 3év legrosszabb rajtját mutattam be, mert én úgy készültem hogy ha letelik az idő akkor még utána lesz csak a procedúra közben meg már rajt volt szóval gané.
    A rajt előtt éppen annak örültem, hogy te (a rajtkirály) rajtolsz előlem és frankón el tudok indulni. Sajnos az utóbbi versenyeken, mindig beragadtam az előlem rajtoló mögött a lassú indulása miatt és visszaestem legalább 1-2 pozíciót. Hát ez most sem jött össze. Ilyen az én szerencsém.

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Barzo Lacit is megkoccoltam(BOCSI ÉRTE!)
    Replayt nem volt időm nézni hogy tényleg hagytam elég helyet, de azért nem kicsit lepett meg. A T1-ben hibáztam és a T2-be nem akartam gépészkedni úgyhogy gondoltam elengedlek, erre nagy csattanás. Szerencsére nem volt belőle gond, úgyhogy fátylatrá.

    Kénytelen voltam fun futammá nyívánítani a mostani versenyt, de nem bántam meg hogy elindultam, volt 1-2 izgalmas rész.

  20. #20
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A rajt előtt éppen annak örültem, hogy te (a rajtkirály) rajtolsz előlem és frankón el tudok indulni. Sajnos az utóbbi versenyeken, mindig beragadtam az előlem rajtoló mögött a lassú indulása miatt és visszaestem legalább 1-2 pozíciót. Hát ez most sem jött össze. Ilyen az én szerencsém.
    Nagyon restellem a dolgot, de ez sajna nem az én futamom volt...
    Most már tudom hogy erre is figyelni kell, többet nem fog előfordulni!

  21. #21
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon restellem a dolgot, de ez sajna nem az én futamom volt...
    Most már tudom hogy erre is figyelni kell, többet nem fog előfordulni!
    Semmi gond, csak tőled szokatlan és ezért váratlan volt a beragadás.

  22. #22
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Replayt nem volt időm nézni hogy tényleg hagytam elég helyet, de azért nem kicsit lepett meg. A T1-ben hibáztam és a T2-be nem akartam gépészkedni úgyhogy gondoltam elengedlek, erre nagy csattanás. Szerencsére nem volt belőle gond, úgyhogy fátylatrá.

    Kénytelen voltam fun futammá nyívánítani a mostani versenyt, de nem bántam meg hogy elindultam, volt 1-2 izgalmas rész.

    Annyira néztelek, hogy én is megcsúsztam kicsit aztán elöször nem fordítottam eleget a kormányon aztán az A oszlop kitakarta elég jól a kocsid 1 pillanatra aztán utána már hiába tekertem a kormányt mint a meszes, utána villantottam is hogy bocsi, hála istennek nem lett nagyobb baj belőle.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •