Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (142 összesen)

Téma: HGTLM7 - Spa

  1. #26
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Taníccsá má meg vele menni, köszi.

    Ezzel is.
    A Capri-val minek, ha úgysem azzal fogsz menni?

    A Pantera-val meg jobb időt mentél, mint én. Szóval haggyukmá'!
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  2. #27
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    A Capri-val minek, ha úgysem azzal fogsz menni?

    A Pantera-val meg jobb időt mentél, mint én. Szóval haggyukmá'!
    Ja me má idegből széjjje setupoltam.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #28
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ja me má idegből széjjje setupoltam.
    Sikerült kikerülnöd a sikánt?
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  4. #29
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült kikerülnöd a sikánt?
    Megtaláltam hol vágod.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #30
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Megtaláltam hol vágod.
    Akkó mutasd, meg nekemis émmondom, hogy balra van egy kis erdei utacska ,én biza arra megyek
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #31
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    ...Amúgy miért is nem olasz?
    "De Tomaso Automobili SpA is an Italian car-manufacturing company. It was founded by the Argentine-born Alejandro de Tomaso (1928–2003) in Modena in 1959."
    Hát, mert ez egy korszerűsített és mediterrán trehánysággal összefércelt GT 40 valójában!
    Levették a polcról (a konténerhajóról) a legelső szembe jövő 351 Windsor blokkot, ráberheltek egy 850-es Holley-t, meglehetősen lapos szívóteknőt, hegesztettek hozzá egy Hewland-származék gagyi váltót (amiben csak az nem volt jó, amit ők pakoltak bele - olaszok, tudjuk...), a futóművet kicsit egyszerűsítve a Ford GT utcai változatából emelték át (bármilyen hihetetlen, a Ford GT 40-nek volt utcai verziója!), finom 3/8-os molibdéncsövekből összeraktak egy könnyített vázat (meg pár ötvözött zártszelvényből), megdizájnolták olasz módra, hogy tébolyítóan szép legyen a valaga alá akasztott eszement szépségű rozsdamentes dupla-duplacsöves dobokkal meg az akkoriban divatos ék-formával, belül aztán ujjnyi illesztési hézagokkal behánytak egy bután szögletes műszerfalat hártyavékony finom bőrrel (ami két héten belül kiszakadt a vezető farzsebében felejtett kulcscsomótól), ezer műszerrel (kellett a Maserati meg a Ferrari orra alá valami kis bors is), és kigurították hengernyi gumikon. Sajna, egyátalán nem volt kiforrott konstrukció, ezer sebből vérzett, az úttartása lehetett volna kiváló is, de nem hangolták össze igazán az innen-onnan vásárolt elemeket, és még annyi fáradságot se vettek, hogy felhívták volna a jó öreg Holman-t és Moody-t egy kis tesztre.
    Ebből lett a Pantera.
    Olyan, mint a legszebb délolasz ribanc: meseszép fekete hajának zuhatagáért és feszes melleinek kidurranó gombjaiért azonnal imádjuk, telt ajkáért öngyilkosok leszünk... aztán, a menet végén jól benyújtja a borsos számlát és ott hagy a szarban.

  7. #32
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Valahogy finoman, valami ilyesmiért nemolasz vagy legyek divatos s monnyam asz't plágijum(mármintazautó)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #33
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, mert ez egy korszerűsített és mediterrán trehánysággal összefércelt GT 40 valójában!
    Levették a polcról (a konténerhajóról) a legelső szembe jövő 351 Windsor blokkot, ráberheltek egy 850-es Holley-t, meglehetősen lapos szívóteknőt, hegesztettek hozzá egy Hewland-származék gagyi váltót (amiben csak az nem volt jó, amit ők pakoltak bele - olaszok, tudjuk...), a futóművet kicsit egyszerűsítve a Ford GT utcai változatából emelték át (bármilyen hihetetlen, a Ford GT 40-nek volt utcai verziója!), finom 3/8-os molibdéncsövekből összeraktak egy könnyített vázat (meg pár ötvözött zártszelvényből), megdizájnolták olasz módra, hogy tébolyítóan szép legyen a valaga alá akasztott eszement szépségű rozsdamentes dupla-duplacsöves dobokkal meg az akkoriban divatos ék-formával, belül aztán ujjnyi illesztési hézagokkal behánytak egy bután szögletes műszerfalat hártyavékony finom bőrrel (ami két héten belül kiszakadt a vezető farzsebében felejtett kulcscsomótól), ezer műszerrel (kellett a Maserati meg a Ferrari orra alá valami kis bors is), és kigurították hengernyi gumikon. Sajna, egyátalán nem volt kiforrott konstrukció, ezer sebből vérzett, az úttartása lehetett volna kiváló is, de nem hangolták össze igazán az innen-onnan vásárolt elemeket, és még annyi fáradságot se vettek, hogy felhívták volna a jó öreg Holman-t és Moody-t egy kis tesztre.
    Ebből lett a Pantera.
    Olyan, mint a legszebb délolasz ribanc: meseszép fekete hajának zuhatagáért és feszes melleinek kidurranó gombjaiért azonnal imádjuk, telt ajkáért öngyilkosok leszünk... aztán, a menet végén jól benyújtja a borsos számlát és ott hagy a szarban.

    Hehe...nagy franc vagy te Ervin!
    Írtál már könyvet? Ha igen, akkor érdekelne, hogy hol kapható.
    És ezt mindenféle f@sszopást mellőzve kérdezem.
    Na persze nem arra a száraz, szakszavakkal spékeltre gondolok, mint amilyenek a futóműről szóló írásaid szoktak lenni.
    Képes vagy kreálni egy két bekezdéses irományt egy olyan válaszból, amit egy mondattal meg lehetett volna oldani. De amitől igazán jó az egész, hogy még szórakoztató is minden sora.

    Visszatérve a lényegre, én is úgy vagyok vele, hogy olaszoktól csak ruhát és kaját. Autót és műszaki cikket, ha dobnák se kellene. A motor talán kivétel.

    Most itt Spa-ban a szükség törvényt fog bontani, mert az elérhető gépek közül ez a selejtes klón a leggyorsabb. Nehéz szülés lesz, az biztos.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  9. #34
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Autót és ......., ha dobnák se kellene. A motor talán kivétel.
    .

    Mondod mindezt addíg, amíg nem tudod milyen a nemzeti, pirosbüszkeségük Utána hidd el változtatsz az álláspontodon. Motooor? Há nooormális? Dé bötüvel kezdődőt? Végülis, belegondolva 1198-ra vonakodva, duzzogva talán igent mondanék
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  10. #35
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Mondod mindezt addíg, amíg nem tudod milyen a nemzeti, pirosbüszkeségük Utána hidd el változtatsz az álláspontodon. Motooor? Há nooormális? Dé bötüvel kezdődőt? Végülis, belegondolva 1198-ra vonakodva, duzzogva talán igent mondanék
    Jöhetsz nekem a ferrarival, de nem hoz lázba, ahogy a legtöbb egzotikus sportkocsi sem úgy általában. Szerintem semmi értelme a közúton használni ezeket a két üléses farok nagyobbítókat.
    Sokkal többre tartom azokat a vasakat, amikből egy alap verzióval bármikor összefuthatsz a városban, de van egy csúcsszuper GT változata, ami ízig-vérig verseny alap.
    Hogy jobban érthető legyen, például ott van a Renault 5, ami alapvetően egy fos, de a GT egy király kis méregzsák. Vagy ott van az ausztrál Ford Falcon, ami egy böszme családi limuzin, de a GTHO Phase III-asa egy 4 keréken guruló csoda.
    Derik bácsi elkolbászolt anno egy alap cápával, de az M5-el odabaszott volna mindenkit.
    A Ford Sierra is egy ótvaros kotlófészek, de az XR4i egy zsíros verda....és sorolhatnám még oldalakon keresztül a jó példákat.
    Ezekkel a vasakkal napi szinten lehet/lehetett járni bárhova, de egy sportautó nem jó semmire, csak a pályára, de ott meg már vannak versenyautók.

    A fenti szemléletem miatt is szeretem jobban a túraautó bajnokságokat, mint mondjuk a formula bajnokságokat. Egy Astra vagy egy Clio kupa is sokkal élvezetesebb, mert a földön jár és nem a fellegekben.

    A Ducati szóba jöhetne, de csak akkor, ha tele lennék pénzzel és akkor is csak 4.-5. motornak...az íze kedvéért.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  11. #36
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Itt az igazi piros:
    skoda1.jpg


  12. #37
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az igazi piros:
    skoda1.jpg
    csak kell bele egy konszerből származó moci a gti családból
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #38
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    ...Visszatérve a lényegre, én is úgy vagyok vele, hogy olaszoktól csak ruhát és kaját. Autót és műszaki cikket, ha dobnák, se kellene. A motor talán kivétel.../Máté/

    ...Mondod mindezt addíg, amíg nem tudod milyen a nemzeti, pirosbüszkeségük.... Utána, hidd el, változtatsz az álláspontodon. Motooor? Há nooormális? Dé bötüvel kezdődőt? Végülis, belegondolva 1198-ra vonakodva, duzzogva talán igent mondanék..../Dawe/
    Éjszaka indul, vörösbor már töltve, Kedves punnyadoz, zene szól.
    Novella következik.
    Valamikor, anno domini... egyemista koromban klubszervezés volt a feladatom (többek közt) az egyetem berkeiben, egykori egri középsulis barátommal, F. Flórival, aki nálam persze sokkal nagyobb franc volt, amolyan világhobó csávó. Köptünk a világra és mindenkit meghívtunk, aki ekkoriban számított valamit is - és eljöttek! Jöttek a klubdélutánokra a hónaljszagú kis egyemista férgek enyhén zsíros hajú kis csajaikkal, sörközi állapotban élvezkedtek Kovács Gyulán, Szakcsin, Kőszegi Imin, Benkóékon - meg például örök emlékű Drapál Jancsi előadásán.
    Ő - nekem jutott eszembe, És Ő is eljött - az első telefonra!
    Pár évvel előtte az akkor még vastagon fekete-fehér Autó-Motor egyik (máig elrakott!) kétoldalas tesztjében többek közt Ő próbálta ki azt a svájci rendszámú Panterát, ami akkoriban olyan elemi erejű reveláció volt magyar autós berkekben, mintha leszállt volna Mátyásföldön az űrsikló.
    És - lehúzta a sárga földig! Volt hozzá tehetsége, bátorsága, tapasztalata és mersze. A kötelező szerkesztőségi beájulás mellett (khmm...) "különvéleményt" fogalmazott meg: valójában elmondta a maga keresetlen kis angyalföldi stílusában, mekkora egy szarhányás ez a piedesztálra emelt csodaautó a maga ultrakönnyű tömegével és az ehhez mérten esetlenül kemény futóművével, túlmotorizált és kiegyensúlyozatlan kasznijával, olaszos slendriánságával. Akkoriban még nem létezett (szerintem) az a fogalom, hogy parasztvakítás, de Jancsi simán bevezette ezt a köztudatba okos műszaki érvelésével.
    Pár év eltelt a cikk után (én közben kijártam a középsulit), aztán egyszer csak ott ült velem szemben az élő legenda, "Szabó kettő" mellett a másik ikon, a magyar motorsport őskorának egyik utolsó, ragyogó tehetsége, a végtelenül egyszerű kis hátsó-udvari suhanc, a mindig olajos körmű, szerszámoktól repedezett ujjú kis melósgyerek (akár a Danuvia egyik koszlott kis esztergályosa is lehetett volna), ez a tüneményes tehetség. És kezet fogott velem, és kérdezgethettem mindenféle baromságról egy szakadt kis egyetemi klubban, és magától értetődő természetességgel válaszolt. Nem arcoskodott, nem királykodott, nem jasszkarizott - simán beszélgetett velünk, primkó kis egyemistákkal. Mindenről. Ma egy huszonhatodik senki kis egynevű vévémajom is csilliárdokat kérne egy ilyen interjúért. Ő akkor természetesen ingyen jött el - beszélgetni! Értitek?
    Akkor hallottam Tőle először azt a szót hogy "kasi". Szóba került a Ducati (Le Duc - A Herceg, mondja a művelt francia), meg az Agusta (akkoriban még a verhetetlen világbajnok, Ago erősen uralta a háromötvenet meg a félliteres kategóriát, éppen a zongorás-hangvillás márkára átülve - Jani örök barátja volt máskülönben), én még említettem a Svet Motoru című cseh szakújságból megismert Laverdát, és valaki éppen a Guzzit is szóba hozta.
    Jani faarccal azt mondta:
    - Japán motort hajtani, az frankó, mer' nem veri az olajat. Olasz motort venni nem kasi, mer' orrán-száján veri az olajat, a dukátit szarrá állítod, oszt mégse kasi, mer' ötven kilométer után elállítódik, mint nagyanyám varrógépe, az aguszta meg egy vagyon, azt csak Agónak adják kasiba, a többi nem kasi."
    Ez a srác több EB-futamot nyert meg, és a motor zsenije volt...
    Visegrádi felfutó versenyén, a hírhedt "Panoráma-úton" a rajt utáni kanyarban nyomorogtam századmagammal, kezemben egy olcsó kölcsön-fényképezőgéppel azon a bizonyos szombaton, mikor előttem harminc méterrel úgy beállt a motorja, mint a szög, már vágódott is a szalmabálákba, lerakott uzsonnás táskákba, kőkorlátba. Felkelt, leporolta magát, elnyomott egy "Bassza meg!"-et, kihorgászta a karikára nyomorodott motort a dzsuvából, aztán - megpróbálta életre lehelni! Nem a technikusokra várt! Őseredeti zseni volt.
    Aztán, pár év múlva hallottuk a szlovákiai tragédia hírét. Pont, mint Jim Clark: egy abszolút tét nélküli, huszadrangú versenyen tört ketté a fantasztikus karrier.
    Úgy látszik, akkoriban ezeknek a talentumoknak ez volt megírva.
    Szóval: így kapcsolódik egy hetvenes-nyolcvanas években fiatal volt ember emlékhalmazában Drapál, Pantera, Ducati - olasz motorok, technikák.
    Ezer év múlva, mikor Sienna lejtős tégaudvarában (a város főterén) ülve a mediterrán napsütésben akkori Kedvesemmel arra gondoltam, hogyan futhattak itt évszázadokon át (ma is!) vasalt patákkal olyan lovasversenyeket idióták életre-halálra, hogy a csekély pénzdíj és a város szépének múló kegyei (valószínúleg egy kankós kurva) megértek egy élet-kockáztatást... eszembe jutott a Bajnok. Miért kockáztatott ott, az életveszélyes (halálos) szlovák reptéri betonon? Ér ennyit a dicsőség?
    Arra jutottam a kiváló krémkávé zamatolása közepette, hogy aki elhivatott, annak valószínűleg igen. Ezek a ma is köztünk rejtező zsenik ezért élnek. Ők viszik hátukon a világot.
    Köztetek is van néhány ilyen remekbe szabott kis megszállott - hozzászólásaitokból kihallani. Ha nem is ebben a szimulátorozásos sztoriban, de másban egyszer némelyetek még sokra fogja vinni. Most nem árulom el, kikre gondokok...
    Mindenki gondolja át Magát és építse fel a saját karrierjét!
    Ehhez kívánok sok sikert Mindenkinek!

    Tuza Ervin
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2012. 01. 21. 04:15.

  14. #39
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658

    Wink

    Én mindenképp köszönöm.

    A fenti irományt olvasva sok minden eszembe jutott, de a fő gondolatom az, hogy 15-20 évvel korábban kellett volna születnem.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  15. #40
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    ...a fő gondolatom az, hogy 15-20 évvel korábban kellett volna születnem.
    Azért... ne sajnáld. De - hogy most még szarabb, azt csak én tudhatom.

  16. #41
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Valamikor, anno domini...

    ... Mindenki gondolja át Magát és építse fel a saját karrierjét!
    Tuza Ervin
    ez szép volt Ervin, gratulálok

  17. #42
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Fenébe, most néztem a kreditpontokat és a bajnokság állását és nem is állok annyira rosszul. De lehet, hogy ki kell hagynom a futamot, mivel hazajöttem Miskolcra, a cockpit meg fent van Pesten, suli meg csak febr. 6-án kezdődik..

  18. #43
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ne bánkódjál 9 vagy 6 teljesen mindegy
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #44
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Itt volt az első futamom tavaly...

    Sziszka, Szabi, esetleg megtudnátok mondani, hogy mi volt a qual időm?
    Vagy a versenyen futott leggyorsabb köröm?
    Csak kíváncsi vagyok rá.
    Köszi

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt volt az első futamom tavaly...

    Sziszka, Szabi, esetleg megtudnátok mondani, hogy mi volt a qual időm?
    Vagy a versenyen futott leggyorsabb köröm?
    Csak kíváncsi vagyok rá.
    Köszi
    Nézd meg magad:

    GTR-Masters.hu --> Archívum

  21. #46
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt volt az első futamom tavaly...

    Sziszka, Szabi, esetleg megtudnátok mondani, hogy mi volt a qual időm?
    Vagy a versenyen futott leggyorsabb köröm?
    Csak kíváncsi vagyok rá.
    Köszi
    http://www.gtr-masters.hu/result/4904/a
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/4607

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Elveszed tőle a felfedezés örömét!

  23. #48
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ne bánkódjál 9 vagy 6 teljesen mindegy
    Figyelj, komoly esélyem van az utolsó rajthelyről. Az első körben csak ügyesen kell majd kikerülnöm a 10-15 autó roncsot, ami előttem lesz. ( Tavalyi futamból kiindulva.)

  24. #49
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelj, komoly esélyem van az utolsó rajthelyről. Az első körben csak ügyesen kell majd kikerülnöm a 10-15 autó roncsot, ami előttem lesz. ( Tavalyi futamból kiindulva.)
    heee heee


  25. #50
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    heee heee
    Ilyen véres lesz a mostani is?
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •