Találatok: 1 - 21 (21 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT1 - Sepang - 2012.01.08

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM9 - GT1 - Sepang - 2012.01.08

    Időpont: Január 8. vasárnap
    Pálya: Sepang
    Autó: 2011 GT1
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13:00
    Futamtáv: 50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Jó versenyt mindenkinek!

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Sajna skippelnem kell, még mindig a derakam... Ez most nem ér annyit.
    Jó futamot mindenkinek , főleg a DRT tegye oda magát!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Tisztelt Versenyzők!

    A nevezett pilóták az A szerveren indulnak!

    Jó versenyt! VB & VI

    Scuderia Giudice #099#

  4. #4
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    TT gépe befosott, így nem fog tudni indulni, illetve a nevezést sem tudta visszavonni.
    A létszám miatt mindegy, de azért szólok.

  5. #5
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    TT gépe befosott, így nem fog tudni indulni, illetve a nevezést sem tudta visszavonni.
    A létszám miatt mindegy, de azért szólok.
    Az új, vagy még a régi? Asszem azt írta,hogy a mai versenyt már az újjal nyomja....pech! Ezen a versenyen nem fogunk egymásra találni.
    A király nem Elvis volt...

  6. #6
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Holly üzenete: Reméli hogy most hogy már nem lesz egyetlen baleset sem lesz, hogy nincs köztünk.

  7. #7
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Ismét egy újabb netszakadás! Gyenge 25 percig nem volt. Meguntam, hogy mindig vasárnap van, holnap megyek a kedves szolgáltatómhoz és ...

    Scuderia Giudice #099#

  8. #8
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Pataki Szabi elnézés a koccért, boxból kijövet hideg gumikon elmértem a féktávot! Elcsesztem, sajnálom!

  9. #9
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: no comment
    R: 9.
    A rajt és a t1 jól sikerült meg az egész első kör a második körben a t1 ben összeakadtunk 3 an szerintem senki sem látta a másikat , asszem White fordult keresztbe az eset után. utána egész mozgalmas volt a futam bár a közepe lapos volt eléggé de a végére jött az izgalom TT-Csecse-Szeghy Roland trió akik már valószínű hogy elég kopott gumival közlekedtek, körönként 1 mp et simán hoztam, 3 körre a vége elött TT-t előztem meg 2 körrel a vége elött Szeghy Roland, az uccsó kör uccsó kanyarban pedig Csecse-t megelőztem. fú de rég csatáztam ilyen jót kösz srácok.


    Huber úr kérlek a következő futam elött 7 kor jelenj meg a szerveren netkapcsolat ellenőrzés céljából mert kegyetlenül laggoltál!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #10
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Bocsi Ruzó a pöccért, nem állt szándékomban, XD megzavart és későn fékeztem. Az elején hogy kerültél mögém? Ha jól tudom akkor kb 2 mp-re voltál előttem, és hirtelen meg mögöttem.

    Q: Az elején próbálgattam a verdát és csak szenvedtem, mentem 55.578-at, na mondom 0.030 kell és akkor meglesz a 7. hely, erre nem 0.3-al mentem jobbat, és rögtön a 4.-re jöttem fel. Ez 1 igazi élmény volt nekem.

    R: A rajtot most nem jól kaptam el, vixa is 1-2 helyet, de aztán valahogy vixajöttem az 5.re, Tomcy, Ruzó, és én egymás nyakán mentünk, igaz ők közelebb voltak egymáshoz mint én hozzájuk, de azért mentem velük. Aztán valahogy Ruzó hirtelen mögém termett, követtem Tomcyt és egy kicsi hiba miatt Ruzó vixa elém. Kicsit leszaktdam Ruzóról de követtem egész a 2. boxomig, ő késöbb ment ki a 2.ra, s talán ezért is sikerült elé kerülnöm. Majd Tomcy engem is utolért, és 2 kanyar alatt el is ment.
    Sikerült a 4. helyre behoznom a 2-es számú DRT-t, mert a 3-as az kilépett az 1-es meg el sem indult.

  11. #11
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193

    -

    Q:9
    R:13...
    A rajtnál úgy bealudtam,hogy szégyen rágondolni is... és 18. helyen találtam magam,aztán onnan zárkóztam fel,8-9helyen is autókáztam,csak aztán a rossz boxtaktika miatt ismét rengeteget buktam Az elején volt,hogy előttem csatáztak,és hátulról vkit megkoccoltam, (asszem Rózsás Petit???) Bocsi! Sajnálom,mert nagyon egyben volt a Nissan és egy jó eredmény is lehetett volna,de tanultam ebből is és örülök a pontoknak!

  12. #12
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    3 körre a vége elött TT-t előztem meg
    Nagyot mentél a végén, frissebb gumikon, de akkor is szép volt. Mikor utolértél, a bal elsőm már 30-es volt...
    Na, hát volt némi hardver problémám. Reggel összeraktam az új gépet, de nem akart elindulni. Visszaraktam a régit, erre az sem... Végül 8 előtt pár perccel jöttem rá a megoldásra, így a régi géppel, de rajthoz tudtam állni.
    A nagy stressz ellenére nulla gyakorlással is javítottam a prekval időmön. A versenyen viszont volt több hibám is, vissza is estem. Huber Péterrel és Wegával harcolgattunk, de az előbbi annyira laggolt, hogy alig lehetett a közelében maradni. Így aztán át is engedtem Wegának és örültem, hogy egy VB is látja, mennyire laggol... Volt néhány koccunk is Péterrel, ahol hátrányba kerültem, ezeket majd megnézem...
    A végére teljesen elkoptak a gumik, mert a kocsi sérülései miatt a felénél korábban cseréltem kereket. Az utolsó 2 körben 4-en voltunk kb. 1 mp-en belül, szuper volt, de én csak statisztáltam a történésekhez, örültem, hogy a pályán tudok maradni. Előttem Szeghy Roland ment, nem is nagyon akartam támadni, nem lett volna fair, mert az első körben adtam a seggére egy puszit... bocs Roland!

  13. #13
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Q:2
    R:5
    Kvalon sikerült egy viszonylag hibátlan kört futnom amivel csodák csodájára a második helyre jöttem be. Nagyon meglepett ez a jó helyezés, mert az elmúlt három hétben nem nagyon gyakoroltam, igazából vasárnap délutánig oda se ültem a kormány mögé. A rajtom elcsesztem, arra figyeltem, hogy ne legyen baleset. Negyedik helyen mentem az eslő etapban, elöttem Tomcy, mögöttem Laca szorosan. Minden jól alakult egészen a második kiállásig amikor sajnos rosszul állítottam be az XD-t, benne maradft a kerékcsere, ezért sokat vesztettem mire sikerült átállítanom. Szerintem a dobogót Tomcy elöl akkor se sikerült volna megőriznem, ha nem hibázok, de a negyedik hely meg lehetett volna. Összességében nagyon jó futam volt, élveztem a küzdelmet Tomcyval és Lacával, remélem sok ilyen futamom lesz még az idén (Tomcy ne vedd fel a baszogatást, csak félnek tőled)

  14. #14
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Holly üzenete: Reméli hogy most hogy már nem lesz egyetlen baleset sem lesz, hogy nincs köztünk.
    Én ezt még mindig nem értem.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #15
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Pataki Szabi elnézés a koccért, boxból kijövet hideg gumikon elmértem a féktávot! Elcsesztem, sajnálom!
    Ahogy láttam, nem volt szándékos, úgyhogy semmi gond. Az utána következő körök pedig bőven kárpótoltak

  16. #16
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy láttam, nem volt szándékos, úgyhogy semmi gond. Az utána következő körök pedig bőven kárpótoltak
    Köszi! Az elején te is megtótá, de ugyanez az én értékelésem is! A kocc utáni üldözés nagyon klassz volt, tizedről tizedre közelítettelek, de legtöbbször visszanyerted az időt, a végén mégis sikerült megelőznöm.

    A versenyem egyébként izgalmas volt, verseny előtt elment az XD, így csak a boxban tudtam mókolni a 2. kiállás tevékenység letiltásait! Aztán az utolsó körökben Farkas Tomi kitolt, így csak utolsónak tudtam befutni!
    Utoljára módosította: Gabe; 2012. 01. 09. 14:05.

  17. #17
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy láttam, nem volt szándékos, úgyhogy semmi gond. Az utána következő körök pedig bőven kárpótoltak
    Pont láttam visszapillantóból a szitut, valószínű, hogy a hideg fék-hideg gumi kombó volt a ludas. Érdekes volt amikor mentünk egymás mellett a célegyenesben és még megjött Gabe is a boxból. Jó kis T1 volt, meg is nézem majd kivűlről.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  18. #18
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Prekval : összesen 9kör...0 motiváció, nem tudom mi volt velem...
    Q16:
    1 mp-et adtam a prekvalos időmnek, hála a sok készülésnek Norbival TS-en setupoltunk, tul.képpen egészen jól.
    R:17
    Annak ellenére, hogy sikerült az elején visszaesni a végére utána pedig eltolni a taktikát egész élvezetes kis futam volt, csatákkal, ezzel-azzal.
    Rajt után az elnyújtott jobbosban kikerültem egy lelassuló autót (talán vmelyik WSR autó), de befordulni már nem sikerült, a kavicsból a végére estem vissza. Innen néhány körön belül feljöttem a 17-19re, majd a 15re is. Féltávnál cseréltünk kereket csapatilag, ami nem volt rossz taktika, de a végére beterveztünk egy softos etapot, amivel Norbi is ill én is buktunk min. 1-2 helyet, vagy annak lehetőségét. Emiatt egy kissé rossz a szájíz, de 9 kör edzéssel még így is több, mint amire számíthattam.

    A warmupos chat elég zavaró volt valóban, de ha úgy történt a dolog a qualon, ahogyan azt sejteni lehetett a beszélgetésből, akkor Tibi teljesen jogosan háborodott fel, de ezt majd ők megbeszélik...

    A futam végén Csicsi elnézést kért Norbitól, mert keresztbeállt a pályán és Norbi nekiment. Ez a gesztus kicsit felidézte a régi, korrektebb időket, amikor egy-egy hiba után nem a szabályok ill. a másik basztatása ment, hanem az egymásra odafigyelés ill. hiba esetén a vétlen fél megkövetése vmilyen formában. Hiányoznak ezek az idők, jó lenne ha mindenki elgondolkodna azon, ő saját maga mit tud hozzátenni ahhoz, hogy ez megint így legyen.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  19. #19
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült a 4. helyre behoznom a 2-es számú DRT-t, mert a 3-as az kilépett az 1-es meg el sem indult.
    Azannya.
    Mikor töröm neked az utat, akkor bezzeg nem tudsz ilyen jól menni.
    Jó a szöveg és gratula a futamhoz.
    Most már ne add lejjebb.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #20
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Nos nagy reményekkel indultunk a futamnak, mivel ezt a kevés felkészülési időt sikerült tljesen kihasználni és Pettivel mentünk is úgy 30 kört. Talán... Ketten összesen!
    Qual ennek megfelelően állítgatásokkal telt. Még sikerült is vmit mókolni, Peti javult is szépen, de én vh nem tudtam összerakni, pedig min 3 tized benne volt.
    A rajt szokás szerint szarul sikerült, vhogy nem láttam a lámpákat, így szépen visszaestem pár helyet. Az első 1-2 körben azonban magamhoz képest egész agresszívan sikerült feljebb lépegetni. Huber Peti mögött emlékszem pár kört eltöltöttem ,mert nem is nagyon mertem megközelíteni annyira lagolt. Szerencsémre elmérte az egyik féktávot így be tudtam bújni mellé. Utána jöttem fel Csicsiékre apránként, de próbáltam spórolósra venni a figurát mert úgy gondoltam meg kellene próbálni egy cserével. Aztán egyszer Csicsi megforgott és én sajna nem tudtam kikerülni. Bocsesz.
    A sérüléssel elég nehézkesen tudtam közlekedni, nem tudom másnak is ilyen érzékenyen reagál-e a sérülésre v csak én vagyok balfax.
    Box után Cicsi úgy saccoltam mögém került, Nagy Laci volt előttem, de piszok jól tolta, ment el, így úgy tűnt nem lesz nagy izgalom, ezért úgy döntöttünk csinálunk.
    Feltettük a softot ami kiváló döntés volt, mert átadhattam a helyem Csicsinek, mivel nem sikerült a 20 mp-t teljesen ledolgozni amit odaajándékoztam.
    Így végülis visszaadtam a Dexternek amit lagunában elvettem. Igaz TT?
    Végülis örülök, h indultam igaz nem sok kedvem volt, de egész jó móka volt. ŰAnnak pedig külön örülök, h a végigbírtam tekergetni a kormányt a szombati gokart után. (Még mindig fáj)

  21. #21
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Így végülis visszaadtam a Dexternek amit lagunában elvettem. Igaz TT?
    Hát amit a Dextertől, azt igen. De amit tőlem...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •