Találatok: 1 - 12 (12 összesen)

Téma: Machwerk

  1. #1
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    Machwerk

    Sziasztok,

    Jelenleg Machwerken nem tudok prequl időt futni.
    Fellépek online. Futok egy időt. Ez megjelenik, mind a xd-ben, mind a futott köröknél a garázsban. A gtl honlapon a prequalon azonban nem. Nem jelenik meg csak az, hogy fennvagyok a szerveren, de nincs időm. Csatoltam két képet.

    prequal-large.jpgprequal2-large.jpg

    Most már van egy időm (versenyen rajttal), de ez is (a pálya)leakad nekem mindig. A második versenyen megint eltűnt mindenki...
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 01. 04. 19:07.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Most már van egy időm (versenyen rajttal), de ez is (a pálya)leakad nekem mindig. A második versenyen megint eltűnt mindenki...
    Egyedül a zöld pokol volt még neked ilyen ugye?

    Abszolút nem értem a problémát, de gyanús, hogy csak a hosszú pályák...

  3. #3
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyedül a zöld pokol volt még neked ilyen ugye?

    Abszolút nem értem a problémát, de gyanús, hogy csak a hosszú pályák...
    Már működik!

  4. #4
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyedül a zöld pokol volt még neked ilyen ugye?

    Abszolút nem értem a problémát, de gyanús, hogy csak a hosszú pályák...
    Igen. Az.

    Szeretném ha mindenki aki indul a bajnokságban megírna nekem vagy privát, vagy a fórumon, milyen oprendszert használ és a gtl melyik verzióját.

    megjegyzem, hogy Sebringen is volt problémám, elértem 10-13 kört, és kifagyott memória hibával. Most vettem bele még ramot és a gond megoldódott. A sebring végig ment. Rohadtul tele a tököm az egésszel.

    A lényeg az én gépem:
    Asus P6t Delux lap
    Intel i7 920 2,66 gHz
    8gb ram
    Asus GTX 280 video
    Win7 64 bit
    és hagyományos gtl (lemezes).

    Köszi mindenkinek.

  5. #5
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Az.

    Szeretném ha mindenki aki indul a bajnokságban megírna nekem vagy privát, vagy a fórumon, milyen oprendszert használ és a gtl melyik verzióját.

    megjegyzem, hogy Sebringen is volt problémám, elértem 10-13 kört, és kifagyott memória hibával. Most vettem bele még ramot és a gond megoldódott. A sebring végig ment. Rohadtul tele a tököm az egésszel.

    A lényeg az én gépem:
    Asus P6t Delux lap
    Intel i7 920 2,66 gHz
    8gb ram
    Asus GTX 280 video
    Win7 64 bit
    és hagyományos gtl (lemezes).

    Köszi mindenkinek.
    ASRock 945GCM-S Alaplap
    IntelPentium(R) Dual-Core CPU E5200 2.50GHz
    2GB DDR2 RAM
    Gigabyte GeForce GT 430 video
    Win Vista 32bit
    GTL dobozos ala Szabi

    Nem egy erőmű, de kifogástalanul működik immár három éve...

  6. #6
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Az.

    Szeretném ha mindenki aki indul a bajnokságban megírna nekem vagy privát, vagy a fórumon, milyen oprendszert használ és a gtl melyik verzióját.

    megjegyzem, hogy Sebringen is volt problémám, elértem 10-13 kört, és kifagyott memória hibával. Most vettem bele még ramot és a gond megoldódott. A sebring végig ment. Rohadtul tele a tököm az egésszel.

    A lényeg az én gépem:
    Asus P6t Delux lap
    Intel i7 920 2,66 gHz
    8gb ram
    Asus GTX 280 video
    Win7 64 bit
    és hagyományos gtl (lemezes).

    Köszi mindenkinek.
    Az én gépem szerintem gyengébb mint a tied. Pontosan nem tom de majd holnap megnézem.
    MSi .... alaplap 1,7 ghz
    1g ram
    videó kari nem tom holnapra meglesz
    XP használom
    hagyományos GTL
    Remélem segíttettem ezzel.

  7. #7
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Tudom, hogy (a mai világban) tökhülyének látszó hozzászólással zavarlak Benneteket, de:
    mindenkinek minden programja legális az ilyen-olyan gépén?
    Itt most rögtön lépjünk túl az alap Windows (vagy bármi) lemezes-legális kifizetett ilyen-olyan verzióján (nyilván mindenki azzal tolja ugye?), de minden egyéb, áttekinthetetlenül ide-oda "beavatkozó" ótvar warez-programok meg mindenféle filmleszedő mocsodék okosságok, tört office-ok, képnézegetők és lerabolt Photoshopok (meg a többi több ezer galád lopott szemét program) tekintetében nem kéne mindenkinek a csapat érdekében körülnéznie a saját háza táján?
    Másik: kinek milyen vírusölő programja és milyen beállítású tűzfala(-i) van(-nak)?
    Csak egy jó tanács: sose tarts a gépeden egynél több vírusirtót...
    Aztán: kinek hogyan működik vagy hogyan blokkolja a jó öreg FrontLine Pro őskori védelmét? Kinek legális lemezes és kinek online vásárolt (mindamellett legális persze) az alapprogramja? És... ki(-k) az(-ok) a kis görény(-ek) aki(-k) feltört GTL-el próbálkoznak, csak éppen a szerverre fellépve "okosbaaa..." lefagyasztják mások legális játékát?
    Én csak azt tudom megosztani Veletek:
    nekem minden gépemen (még az Általatok aposztrofált, fentiek szintjén álló "munkagépemen" meg a lényegében adatmentésre használt laptopomon is) csak lemezes, legális, kifizetett programok futnak, én nem voltam rest kifizetni a huszonegynéhány dolcsit (piti pénz, lássuk be!) a Race kiegészítőkért, meg hasonló nagyságrendeket a többi (részben használhatatlan) vacakért. De: minden legális a gépeimen, és erre azért vagyok büszke, mert nem kúrom el mások élményét soha és sehol!
    Oké, lehet, hogy kidobtam az ablakon 100-200-300 dodót az évek során a szar programokért, de legalább mindenki előtt tisztán állok.
    És láss csodát: sosem akad semelyik gépem, sosem volt megmagyarázhatalan "belassulás", sose dob le semmilyen szerver és minden mod-om mindenkinél akadás nélkül műxik (feltéve, hogy a srácnak is hozzám hasonlóan rendben van a gépe...)!
    Chevelle esetében egyetlen panaszt nem hallottam ezzel kapcsolatban. Például.
    Nem kéne mindenkinek átnézni a vacak, feltört programjait?
    Gondoljátok el: valaki kalóz-programja sokak játékát blokkolhatja azonnal, esetleg a legjobb pillanatokban megmagyarázhatatlanul lefagy valakinek a tök legális gépe egy ordas kis ingyenélő patkány felcsatlakozása miatt.
    Nem kéne ezeket a taknyokat kiciánozni végre mindenhonnan?
    Várom a véleményeket!

    Tuza Ervin

  8. #8
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A gépen semmi sincs. Adott egy win7 legális, meg egy nod32 legális, meg egy gtl ami legálisan van, de win7 alá törni kell!

    Azt hiszem akkor mivel a héten szereztem be a digitális kiadást, kipróbálom azzal is.

  9. #9
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy (a mai világban) tökhülyének látszó hozzászólással zavarlak Benneteket, de:
    mindenkinek minden programja legális az ilyen-olyan gépén?
    Itt most rögtön lépjünk túl az alap Windows (vagy bármi) lemezes-legális kifizetett ilyen-olyan verzióján (nyilván mindenki azzal tolja ugye?), de minden egyéb, áttekinthetetlenül ide-oda "beavatkozó" ótvar warez-programok meg mindenféle filmleszedő mocsodék okosságok, tört office-ok, képnézegetők és lerabolt Photoshopok (meg a többi több ezer galád lopott szemét program) tekintetében nem kéne mindenkinek a csapat érdekében körülnéznie a saját háza táján?
    Másik: kinek milyen vírusölő programja és milyen beállítású tűzfala(-i) van(-nak)?
    Csak egy jó tanács: sose tarts a gépeden egynél több vírusirtót...
    Aztán: kinek hogyan működik vagy hogyan blokkolja a jó öreg FrontLine Pro őskori védelmét? Kinek legális lemezes és kinek online vásárolt (mindamellett legális persze) az alapprogramja? És... ki(-k) az(-ok) a kis görény(-ek) aki(-k) feltört GTL-el próbálkoznak, csak éppen a szerverre fellépve "okosbaaa..." lefagyasztják mások legális játékát?
    Én csak azt tudom megosztani Veletek:
    nekem minden gépemen (még az Általatok aposztrofált, fentiek szintjén álló "munkagépemen" meg a lényegében adatmentésre használt laptopomon is) csak lemezes, legális, kifizetett programok futnak, én nem voltam rest kifizetni a huszonegynéhány dolcsit (piti pénz, lássuk be!) a Race kiegészítőkért, meg hasonló nagyságrendeket a többi (részben használhatatlan) vacakért. De: minden legális a gépeimen, és erre azért vagyok büszke, mert nem kúrom el mások élményét soha és sehol!
    Oké, lehet, hogy kidobtam az ablakon 100-200-300 dodót az évek során a szar programokért, de legalább mindenki előtt tisztán állok.
    És láss csodát: sosem akad semelyik gépem, sosem volt megmagyarázhatalan "belassulás", sose dob le semmilyen szerver és minden mod-om mindenkinél akadás nélkül műxik (feltéve, hogy a srácnak is hozzám hasonlóan rendben van a gépe...)!
    Chevelle esetében egyetlen panaszt nem hallottam ezzel kapcsolatban. Például.
    Nem kéne mindenkinek átnézni a vacak, feltört programjait?
    Gondoljátok el: valaki kalóz-programja sokak játékát blokkolhatja azonnal, esetleg a legjobb pillanatokban megmagyarázhatatlanul lefagy valakinek a tök legális gépe egy ordas kis ingyenélő patkány felcsatlakozása miatt.
    Nem kéne ezeket a taknyokat kiciánozni végre mindenhonnan?
    Várom a véleményeket!

    Tuza Ervin
    Megvallom férfiasan, hogy régen volt olyan gépem ami tele volt ilyen szeméttel. Aztán jó néhány éve elindítottam saját belső igényem hatására egy "megtisztulási folyamatot", melynek alapján ma elmondhatom, hogy minden egyes felhasználói szoftverem legális- megvásárolt, vagy eleve korlátlanul használható- és nyugodt lelkiismerettel hajtom álomra a buksimat minden éjjel..

    Vírusirtót én csak egy free licences Avira-t használok, de az hála az égnek egész jól teszi a dolgát.

    Problémám csak egy dologgal szokott lenni. A HP nyomtató szoftverem néha gondol egyet és, ha ki van kapcsolva a nyomtató, vezetés közben lerak asztalra és közli velem, hogy a printer nincs csatlakoztatva. Emiatt versenyre mindig bekapcsolom a nyomtatómat, esélyt sem adva a nyomorult kis őrszemnek!

    A Frontline-t pedig nem blokkolom, hanem insert disk and pedal to the metal...

    És hát a warez tényleg nem szép dolog, ejnye-bejnye!
    [COLOR="rgb(221, 160, 221)"](bocs a hangulatjelekért, ma ilyen napom van...)[/COLOR]

  10. #10
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A régi gtl-t win7 alá nem tekered be másképp csak törve!

    (De Szabi tudja, hogy igazim van, mert Tőle vettem). Ja és megvan az igazi digitális. Mindjárt megyek is kipróbálni.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Joe,

    Sztem nem hardveres problémád van, sokkal inkább vmi szoftveres cucc, lehet, hogy a win, lehet, hogy a GTL.

    Sztem:
    A másik gépedre tegyél fel egy új szűz digitális GTL telepítést, és szedd le hozzá újra a honlapról a hivatalos HGTLM packokat, de mást NE! A régi gépről ne másolj át semmit! Ezt próbáld ki ha itt minden oké, akkor ugyan ezt tedd meg a játék gépeden is.

  12. #12
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Joe,

    Sztem nem hardveres problémád van, sokkal inkább vmi szoftveres cucc, lehet, hogy a win, lehet, hogy a GTL.

    Sztem:
    A másik gépedre tegyél fel egy új szűz digitális GTL telepítést, és szedd le hozzá újra a honlapról a hivatalos HGTLM packokat, de mást NE! A régi gépről ne másolj át semmit! Ezt próbáld ki ha itt minden oké, akkor ugyan ezt tedd meg a játék gépeden is.
    Szabi,

    Most belefáradtam kicsit. Nincs kedvem ma már semmihez. A játékgépemen egyébként tényleg nincs más csak gtl, nod és a driverek. Snitt. Egész délelőtt ezzel piszmogtam. Most elfáradtam, megyek megnézem a gyerekkel a Shrekket.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •