Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (214 összesen)
  1. #101
    Annak nem sok haszna lesz, mert arra csak akkor lenne szükséged, ha saját szervert/multiplayer bajnokságot szeretnél üzemeltetni.

  2. #102
    Jah észrevettem a szezon tools mappába neked mi van?,nálam 2 fájl van és arra hivatkozik a hibára.

  3. #103
    2016-os forma 1-es pályákat megkaptuk egy az egyben.

  4. #104
    Frissítette a windows magát a legújabbra és ugyanaz van arra a 2 fájlra mutat a hiba.

  5. #105
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Azt valóban próbáltam és tényleg nem győzött meg. A Mitsubishi Lancer-es már jobb volt valamivel, Cordoba-ban mentem vele egy versenyt. A Mini Cooper-el kezdtem a tesztelés Oulton Park-ban, de az elég gyerekjáték volt. Másik végletként próbáltam az 1600 LE-s Truck cuccot, de nem nyűgözött le.

    Kipróbálok pár más kocsit és pályát a napokban. Én is szeretném, ha változna a véleményem róla. Mit javasoltok, mint tutira jót?
    Az asr formulától töltsd le hozzá az 1991-es ferrari 643-at. Gyári tartalmak közül a super gokart, és a pick up stock car nagyon rendben van.

  6. #106
    Idézet Eredetileg kenicsiro írta Hozzászólás megtekintése
    Az asr formulától töltsd le hozzá az 1991-es ferrari 643-at. Gyári tartalmak közül a super gokart, és a pick up stock car nagyon rendben van.
    Köszi a tippet. Időközben megbarátkoztam vele már. A gyári cuccok közül a Lancer-ek is tetszettek, a nem gyáriból meg próbáltam Renault Clio-t ezzel a szimmel is, valamint a BMW E90-et. Mindkettő élvezhető volt.
    Az külön tetszik, hogy sok a máshol nem használt pálya. Legutóbb az add-on Adelaide-t néztem meg, tök rendben volt.

  7. #107
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Két napja Giranthonék kiadták Portimaot is, eszméletlen milyen minőségű modokat készítenek, az első pár körben a tájat bámultam.
    http://www.racedepartment.com/downlo...layouts.16156/
    Mentem egy Renault Clio Cup versenyt ott pár napja, tényleg remek a cucc. Nem mellesleg a Clio mod sem rossz, bár a műszerfala kicsit kidolgozatlan. Test-test elleni, igazi túraautós küzdésre viszont tökéletes kis vas.

  8. #108
    A pályán lévő állást hogy kell beállítani, hogy ne a vonal legyen a kép allján?

  9. #109
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    A pályán lévő állást hogy kell beállítani, hogy ne a vonal legyen a kép allján?
    Ha jól sejtem, hogy miről kérdezel, a 4-5-ös numerikus gombokkal a betűgombok felett.

  10. #110
    Ja értem köszi, nyomtam egy oválpályás futamot forma3-at. Most töltöm fel ezzel a visszajátszással baromi jó.

  11. #111


    Itt van a videó 23.00 körül lehet nézni fél 4-től kezdtem felrakni.

  12. #112


    Ezt próbáltátok nyomni?

  13. #113
    Egészen érdekesen hangzó AI fejlesztések kerülnek bele a következő frissítésbe (a béta buildben már tesztelhetők):
    - az AI kap néhány kockázatelemzési paramétert és az autó típusát és az éppen következő kanyar szögét figyelembe véve dönti el, hogy beszúrjon-e az elől haladó mellé
    - a fűre/sóderbe hajtás után őket is érinteni fogja a koszolódó gumik miatti csökkenő tapadás egy rövid ideig
    - kicsúszás után nem térnek majd vissza veszélyesen, elengedik az érkező forgalmat és csak tiszta pályára hajtanak vissza

    Illetve érkezik majd az idei brazil Stock Car V8 szezon az új Chevyvel

  14. #114
    Köszi az infót ez igen jó hír mert kurva idegesítő hogy visszatérek a pályára és belémtrafál a buzija.

  15. #115
    Megjelent az 1.4.5 Jó nagy helyet foglal.

  16. #116
    Jah, lejött 1,6 GB a Beta-hoz és 2,5 GB az éles Automobilistahoz. Ami le is fagyott nekem tegnap úgy rendesen.

    Viszont még a Beta-val egy remek versenyt sikerült futnom a Formula 3-as szériával Taruma-ban. Iszonyat tapadás van, érezni a gumikat (kicsit hasonló, mint az rfactor2-ben) és a hangja is rendben van. Taruma is egy jó helyszín, gyors és nem nehéz megtanulni, tempós kanyarok egymásba fűzve.

  17. #117
    Nekem semmi bajom nem volt vele.

  18. #118
    Belépő kategóriás túraautónak a Mitsubishi Lancer Evo RS is tökéletes. A gyengébb verziójának idétlenül hosszú az utolsó fokozata, mintha 4.-ből 6.-ba váltanánk vele. Floripa pedig egyszrű, de nem rossz pálya ilyen B-kategóriás versenyzésre.

  19. #119
    Az AI frissítés nem lett éppen tökéletes, bizonyos szempontból még visszalépésnek is mondhatnám. Mikor több autó kerül közel egymáshoz, előszeretettel rángatják össze-vissza a kormányt.


  20. #120
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az AI frissítés nem lett éppen tökéletes, bizonyos szempontból még visszalépésnek is mondhatnám. Mikor több autó kerül közel egymáshoz, előszeretettel rángatják össze-vissza a kormányt.
    Ezt megerősítem. Szokásom szerint utolsóként indulva az első 1-2 kör mindig orosz rulett, hogy túlélem-e az AI-k miatt. És itt nem is agresszíven vezetnek, hanem az ide-oda kacsázás volt számomra is feltűnő.
    Raceroom viszont sokkal rosszabb, szerintem. Ott nem gondolkodnak az AI-k semmit.

  21. #121
    Van videó a haloról egy ferrárin.

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Egy jó minőségű Hungaroringet tudna vki linkelni?

    Köszi

  23. #123
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egy jó minőségű Hungaroringet tudna vki linkelni?

    Köszi
    Itt elérhető a Hungaroring, de ez sajnos nincs szintre hozva az Automobilista új funkcióival. Patrick Giranthon éppen pár nappal ezelőtt írta, hogy korábban belekezdett, de mivel már külsősként a Reizának is dolgozik hivatalos tartalmakon, nincs ideje megcsinálni.

  24. #124
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt elérhető a Hungaroring, de ez sajnos nincs szintre hozva az Automobilista új funkcióival. Patrick Giranthon éppen pár nappal ezelőtt írta, hogy korábban belekezdett, de mivel már külsősként a Reizának is dolgozik hivatalos tartalmakon, nincs ideje megcsinálni.
    Köszi, megnézem.
    Ha gurul rajta az autó, az már jó

  25. #125


    Ez melyik pálya és széria?

Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •