Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (214 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Azt valóban próbáltam és tényleg nem győzött meg. A Mitsubishi Lancer-es már jobb volt valamivel, Cordoba-ban mentem vele egy versenyt. A Mini Cooper-el kezdtem a tesztelés Oulton Park-ban, de az elég gyerekjáték volt. Másik végletként próbáltam az 1600 LE-s Truck cuccot, de nem nyűgözött le.

    Kipróbálok pár más kocsit és pályát a napokban. Én is szeretném, ha változna a véleményem róla. Mit javasoltok, mint tutira jót?
    A Super V8 és a brazil Stock Car V8 szerintem elég jók a túraautók közül.

    Meg érdemes lehet Patrick Giranthon modjait is csekkolni, például a Porsche 911 RSR 1974:
    http://www.racedepartment.com/downlo...sr-1974.13631/

    CART Extreme ('98-as szezon):
    http://www.racedepartment.com/downlo...extreme.10810/

    Plusz rengeteg jó minőségű pálya:
    http://www.racedepartment.com/downlo...giranthon.525/

  2. #77
    Én a Wtcc 2017-et mondanám hogy faja lett. Billentyűzettel ez a legjobb irányítani.
    Bajnokságot hogy tudok indítani mert nincs meg csak az alap verzió dlc-k nélkül, és mindig azt akarja betölteni.

  3. #78
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A Super V8 és a brazil Stock Car V8 szerintem elég jók a túraautók közül.

    Meg érdemes lehet Patrick Giranthon modjait is csekkolni, például a Porsche 911 RSR 1974:
    http://www.racedepartment.com/downlo...sr-1974.13631/

    CART Extreme ('98-as szezon):
    http://www.racedepartment.com/downlo...extreme.10810/

    Plusz rengeteg jó minőségű pálya:
    http://www.racedepartment.com/downlo...giranthon.525/
    Köszöntem. A 911 RSR modot már ajánlotta Sárközi Gábor is, illetve leszedtem egy Mega Track Pack cuccot is. Az autó és páya mod-ok beillesztése elég egyértelműnek tűnik, mennek a Gamedata/Locations és Vehicles mappákba. Van bármi más trükk?

    A Realfeel plugin, ami az RSR csomagban volt, hogyan használandó? Arról nem találtam ott infókat.

  4. #79
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbálok pár más kocsit és pályát a napokban. Én is szeretném, ha változna a véleményem róla. Mit javasoltok, mint tutira jót?
    Ultima GTR (brit) @ Mendig flugplatz full - Ezzel már offline, AI-k ellen is csomót mentem. Alig biirtam abbahagyni, még másnap is visszamásztam
    Formula Vintage @ akárhol, talán historic-os pályákon - a nyitott kerekek látványa, a kezelés, áh

  5. #80
    Ezzel a boxkiállással mivan? Teljesen kivágták a játékból?, én bemegyek 2-szer is kereket cserélni az ellenfelek se tankolni se kereket nem cserélnek, pedig be is van állítva. A bajnokságnál meg el se számolja a pontokat, most csináltam egy wtcc-s bajnokság első pályáját és mikor vége lett maradt 0 pont mindenkinél. Az 1.3-as patch óta vannak ezek a baromságok azóta mintha teljesen elkurták volna az egészet.
    Ja és a nascar pályákkal nem is lehet menni mert úgy otthagynak mint a 21, minimális szinten is. Nascar széria meg nincs is benne loool.

  6. #81
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a boxkiállással mivan? Teljesen kivágták a játékból?, én bemegyek 2-szer is kereket cserélni az ellenfelek se tankolni se kereket nem cserélnek, pedig be is van állítva. A bajnokságnál meg el se számolja a pontokat, most csináltam egy wtcc-s bajnokság első pályáját és mikor vége lett maradt 0 pont mindenkinél. Az 1.3-as patch óta vannak ezek a baromságok azóta mintha teljesen elkurták volna az egészet.
    Ja és a nascar pályákkal nem is lehet menni mert úgy otthagynak mint a 21, minimális szinten is. Nascar széria meg nincs is benne loool.
    Mivel hivatalosan nem támogatottak a modok, így kicsit túlzás a játékot hibáztatni érte. Ha gyári tartalommal is találkoztál hasonlóval, azt érdemes lenne a hivatalos fórumukon jelezni.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  7. #82
    Tegnap éjjel újra nekiveselkedtem az Automobilista-nak, az általatok is ajánlott Porsche 911 RSR mod és a jól ismert Red Bull Ring párossal. Próbáltam az Ultima gépeket is, de végül a 911-es vált tesztalannyá, könnyebb kezelhetősége miatt. Tényleg jó az Ultima, de igényel némi megszokást. Az RSR valóban jó, akár mod, akár gyári tartalom. Ennek valóban jó a hangja és a viselkedése is. Az első körben, amíg hidegek a gumik, kissé életveszély féktávon, de a másodikra már lecsillapodott a fékezés közbeni kígyózás.
    Kezdem felülbírálni az első benyomásaimat, ez így már elég jó! Viszont valamitől eltűnt a pályatérkép, nem azon jelzi a pályán lévő autókat a játék. Ha valakinek van tippje, azt hogyan lehet visszavarázsolni, örök hálára kötelezne. Ez a csík nem annyira jó és nem segít eligazodni olyan pályákon, mint a Kristóf által ajánlott reptéri, ahol keringtem, mint a hülye, hogy akkor merre is kell menni?

  8. #83
    A forma 1 2017-nél is kiálltam a boxba ott például nem tankoltak rá a kocsimra.

  9. #84
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont valamitől eltűnt a pályatérkép, nem azon jelzi a pályán lévő autókat a játék. Ha valakinek van tippje, azt hogyan lehet visszavarázsolni, örök hálára kötelezne.
    Gyanítom, hogy többféle HUD van a játékban és lapozhattál egyet rajta, mert ez nem az alapértelmezett verzió, hanem valami minimalistább. Azt hiszem a billentyűzeten a számok valamelyikével lehet lapozgatni közöttük, de erre nem vennék mérget, mert nem állítottam még rajta.

  10. #85
    Boxkiállásokkal kapcsolatban meg olvastam, hogy a legutolsó verzióban elég sok állítható paraméter került a játékba. Ki-be kapcsolható a kötelező boxkiállás, hogy engedélyezett-e a tankolás, kötelező-e többféle keverékeket használni... Az AI is ezek alapján cselekszik. Bajnokságokhoz pedig kiadtak egy Custom season tool-t is. De egyiket se volt még időm próbálni, úgyhogy személyes tapasztalatról nem tudok nyilatkozni.

  11. #86
    Ja értem akkor rá tudsz nézni ha van időd?,mert már nyomtam 286 órát bele és nemcsak az egyjátékos részt szeretném csapatni már.

  12. #87


    Ilyen lett belőle.

  13. #88
    Vicces ez, amikor nem kapják meg a jogokat a játékok. Ezek szerint itt Suzuka-t Kansai-nak hívják? Project Cars-ban meg Sakkito

  14. #89
    Nem tudom lehet mert szuzuka pálya nincsen a játékban.

  15. #90
    A sesoon tool nem indul el hibát ír ki a fórumon lévőkhöz hasonlóan. Töröljem le az egész modot?
    A másik meg ez a DRM mod hogy nem lehet vele elindulni mert felrobban azonnal a motor.
    Utoljára módosította: Donald kacsa; 2017. 07. 05. 22:19.

  16. #91
    Újratelepítettem a játékot de nem működik a bajnokság.

  17. #92
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Gyanítom, hogy többféle HUD van a játékban és lapozhattál egyet rajta, mert ez nem az alapértelmezett verzió, hanem valami minimalistább. Azt hiszem a billentyűzeten a számok valamelyikével lehet lapozgatni közöttük, de erre nem vennék mérget, mert nem állítottam még rajta.
    Jól hitted, a 4-es és 5-ös billentyűkre változik a HUD és a pozíció kijelzése. Köszönöm a tippet!

  18. #93
    Ráraktam a .net 4.7-et is de semmi.

  19. #94
    Kezdem átértékelni az első benyomásaimat a játékkal kapcsolatban. Tegnap éjjel a kis Formula Trainer-t próbálgattam Okayama-ban és nagyon tetszett. A pálya is jó kidolgozású add-on cucc, az AI-k nem bunkók. Csak naplemente lett a 15:00-ás kezdésből bő negyed óra alatt, amin nem árt állítani, mert félórás verseny esetén más besötétedett volna
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 07. 09. 11:41.

  20. #95
    Két napja Giranthonék kiadták Portimaot is, eszméletlen milyen minőségű modokat készítenek, az első pár körben a tájat bámultam.
    http://www.racedepartment.com/downlo...layouts.16156/

  21. #96
    Ezt a pályát én is néztem de csak egy kört mentem.

  22. #97
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Újratelepítettem a játékot de nem működik a bajnokság.
    Kipróbáltam, nekem elindult. Mitsubishi Lancer Evo-t választottam hozzá, az első pálya Velo Cita volt (amúgy nem egy rossz pálya). A verseny lement rendben, a gond a végén adódott. Visszament a mezőny a boxba és onnantól nem tudtam semmit csinálni, kilépni. Végül Feladatkezelőben lelőttem a játékot.

  23. #98
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam, nekem elindult. Mitsubishi Lancer Evo-t választottam hozzá, az első pálya Velo Cita volt (amúgy nem egy rossz pálya). A verseny lement rendben, a gond a végén adódott. Visszament a mezőny a boxba és onnantól nem tudtam semmit csinálni, kilépni. Végül Feladatkezelőben lelőttem a játékot.
    Igen az még a jobbik eset nálad hogy elindult de ez a fagyás a végén érdekes. Milyen operációs rendszerrel futtatod?
    Nekem windows 10 home perimium 64 bit. Nem értem mért nem megy. Be tudod rakni a sesoon tools mappádat?

  24. #99
    Most teljesen újratelepítettem a steamet mert nem tudtam elindítani se. Tele volt szeméttel azt most újra le kell szedjem a pályákat meg a wtcc 2017-et.

  25. #100
    Megnézem úgy is a játékot hogy felrakom a dedikált szervert és hátha tudok bajnokságot is nyomni 16,866 gigát nyom.

Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •