Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (214 összesen)
  1. #51
    Nekem hétköznap délután fél 4-től jó, mert akkor érek haza a melóból. Wtcc 2016-ot ha lehet azt kitanultam már naggyából, de csak billentyűzettel tudom ha ez nem probléma. De az autómata sebességváltás bevan kapcsolva meg a kipörgésgátló, billel nem tudom kezelni.

  2. #52
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  3. #53
    Még nem tudtam kipróbálni egyszer sem mert ledobott a szerver a beállításoknál meg már minden funkcióra bevan téve a gomb azt 6 fokozatra nem tudok ráadni semmit hogy jó is legyen. Kormányt a régi 1000 éves őskövületre nem tudnék venni mivel nem támogatja.

  4. #54
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem tudtam kipróbálni egyszer sem mert ledobott a szerver a beállításoknál meg már minden funkcióra bevan téve a gomb azt 6 fokozatra nem tudok ráadni semmit hogy jó is legyen. Kormányt a régi 1000 éves őskövületre nem tudnék venni mivel nem támogatja.
    Nem gondolom hogy nem támogatná a régi gép a kormányt. Én már 20-25 éve is FFb-s kormányt használtam amikor még gameport volt. Ha kell előkeresem a padlásról

  5. #55
    Még ha támogatná is valamelyik az új gépre amit venni akarok nem lenne jó hozzá és kidobtam a pénzt az ablakon.

  6. #56
    Hónap végefelé jön a forma 1 idei szezonja, remélem jó lesz mert a tavalyi pocsék lett.
    Nascar-ról indycar-ról van valami infó?

  7. #57
    Jött egy frissítés a játékhoz, és holnaptól megvan hírdetve egy bajnokság is.

  8. #58
    Elindult a 12 hetes esemény.

  9. #59
    a wtcc 2017-et lehet nyomni 15 perce adták ki

  10. #60
    A következő DLC Hockenheim lesz három vonalvezetéssel három különböző korból, a 2001-es verzión Formula V10-el száguldozva rátörnek az emberre az F1C-s emlékek


  11. #61
    Mozgás közben lehet nézni a forma 1-et is.


  12. #62
    Tegnap a beta buildben volt szerencsém kipróbálni, eszméletlen jó lett ez a '17-es formaautó. Egyrészt a hatalmas leszorítóerő és a megnövekedett mechanikai tapadás miatt stabilnak érződik és brutális a kanyarsebessége, de ahogy túlvállalod magad, azonnal büntet. Niels videója:


  13. #63
    Megjelent a v1.4 patch a Formula Ultimate-el + a Hockenheim DLC


  14. #64
    Jó soká jött ki egy hónapot késett.

  15. #65


    Már vannak versenyek is amit nyomnak a multival.

  16. #66
    Ha valakit érdekel, a Steam nyári vásáron viszonylag jutányos áron lehet hozzájutni az Automobilistához + DLC-khez is:
    http://store.steampowered.com/app/431600/Automobilista/

  17. #67
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakit érdekel, a Steam nyári vásáron viszonylag jutányos áron lehet hozzájutni az Automobilistához + DLC-khez is:
    http://store.steampowered.com/app/431600/Automobilista/
    Ez még érdekelt, csak valami hasonló akcióra vártam

  18. #68
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez még érdekelt, csak valami hasonló akcióra vártam
    ..és ehhez tudom hogy van nagyon jó Magny cours
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #69
    Nektek a boxkiállás működik?
    Nálam nem tankolnak az ellenfelek meg ki se jönnek kereket cserélni se mért? pedig beállítottam.

  20. #70
    Nagyon király funkcióval jött vissza az új patch. Kihívásokat is kaptunk a steamen.

  21. #71
    Őszintén szólva nem vagyok eldőlve ettől a szimulátortól. Fizikában nagyjából a Project Cars szintjének érzem, grafikába attól messze elmarad, a hangok nevetségesek. Egyértelműen nem Assetto, Raceroom vagy iRacing színvonal.

  22. #72
    Nem a grafika a lényeg hanem a pályán lévő körözgetés. Hangokban tök jól előjön a valóságban hangzottakkal.

  23. #73
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva nem vagyok eldőlve ettől a szimulátortól. Fizikában nagyjából a Project Cars szintjének érzem, grafikába attól messze elmarad, a hangok nevetségesek. Egyértelműen nem Assetto, Raceroom vagy iRacing színvonal.
    Na, azért összetenném a két kezem ha a Reiza meg a Studio397 (rF2) összefogna, és közösen tolnák a szekeret (Te szoktál az összefogáspárti lenni).
    Hangban sztem üti az AC szintjét. AC nekem már csak zúg, meg zümmög.
    A pályák kidolgozottsága, részletessége üti az rF2 szintet. Legtöbb AC-s modpálya sem éri el ezt a szintet.
    Fizikában RR-nél messzejobb eza felturbózott realfeel. Úgyis fordíthatjuk hogy tapsikolnék ha RR alatt ilyen lenne a fizika.

  24. #74
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na, azért összetenném a két kezem ha a Reiza meg a Studio397 (rF2) összefogna, és közösen tolnák a szekeret (Te szoktál az összefogáspárti lenni).
    Hangban sztem üti az AC szintjét. AC nekem már csak zúg, meg zümmög.
    A pályák kidolgozottsága, részletessége üti az rF2 szintet. Legtöbb AC-s modpálya sem éri el ezt a szintet.
    Fizikában RR-nél messzejobb eza felturbózott realfeel. Úgyis fordíthatjuk hogy tapsikolnék ha RR alatt ilyen lenne a fizika.
    Ezzel én is így vagyok, sajnálom, hogy ez a szim ennyire mellőzve van a többi mellett. Nem tudom melyik kategóriákat próbáltad Erik, de ha esetleg a Copa Petrobras de Marcas volt az, akkor abból nem érdemes messzire menő következtetéseket levonni, mert az eredetileg egy különálló, teljesen ingyenes szimulátor tartalma volt és utólag emelték be az Automobilistába, viszont az tényleg minden téren felejtős, a mai napig nem sikerült szintre hozni (legalábbis szerintem).

  25. #75
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel én is így vagyok, sajnálom, hogy ez a szim ennyire mellőzve van a többi mellett. Nem tudom melyik kategóriákat próbáltad Erik, de ha esetleg a Copa Petrobras de Marcas volt az, akkor abból nem érdemes messzire menő következtetéseket levonni, mert az eredetileg egy különálló, teljesen ingyenes szimulátor tartalma volt és utólag emelték be az Automobilistába, viszont az tényleg minden téren felejtős, a mai napig nem sikerült szintre hozni (legalábbis szerintem).
    Azt valóban próbáltam és tényleg nem győzött meg. A Mitsubishi Lancer-es már jobb volt valamivel, Cordoba-ban mentem vele egy versenyt. A Mini Cooper-el kezdtem a tesztelés Oulton Park-ban, de az elég gyerekjáték volt. Másik végletként próbáltam az 1600 LE-s Truck cuccot, de nem nyűgözött le.

    Kipróbálok pár más kocsit és pályát a napokban. Én is szeretném, ha változna a véleményem róla. Mit javasoltok, mint tutira jót?

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •