Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (214 összesen)
  1. #26
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Ezek a hangok.. Nahh elég tetszetős így első blikkre és van benne gokart! Ami jobbnak tűnik ,mint a Toca 3-ban. Letöltöm a demot aztán meglessük

    szerk: letöltve-kipróbálva és mingyá törölve is. Nekem ez nem gyere be. Az RF sem jött be azért is kötöttem ki a Race-nél. Amúgy ez nem előrelépés sztem,mert ennyit ,ha nem többet simán tud a race 07 is. A gokart azért még kicsit izgatja a fantáziámat.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 27. 00:50.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Reiza-ék terveznek új DX12-es játékot. PC only, kemény szim, meg mindent igérnek, amire most gyűjtögetik a pénzt.
    Hogy ne ezen múljon, akinek telik, ismeri őket, itt tájékozódhat:
    https://www.indiegogo.com/projects/r...bonanza#/story

  3. #28
    Somosvári András Regisztrált somesz logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5

    Thumbs up

    A minap néztem rá az indiegogo oldalukra és bizony összejött a pénz. Mondjuk ezen nincs mit csodálkozni, Brazília elég nagy. Ígéretes projekt, s ha kész lesz én tuti befizetek rá. A GSC - bár az rFactor íz erősen átüt - egy nagyon korrekt szim. A felhozott pályák és versenykategóriák miatt pedig egész "egzotikus" is, ha lehet így fogalmazni. Egyébként Michelisz Norbi mondta egy interjúban, hogy minél több dél-amerikai versenyző kéne a WTCC-be, mert az ő mentalitásuk és stílusuk rengeteg színt vinne/visz a sorozatba. Szerintem a szim-világ is megérdemel egy brazil fejlesztőcsapatot. :-)
    "I knew that if there was a way to connect my brain to the racing car, I would be the same driver as before." - Alex Zanardi

  4. #29
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg somesz írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként Michelisz Norbi mondta egy interjúban, hogy minél több dél-amerikai versenyző kéne a WTCC-be, mert az ő mentalitásuk és stílusuk rengeteg színt vinne/visz a sorozatba
    Biztos kell nekünk több Maldonado?

  5. #30
    Somosvári András Regisztrált somesz logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos kell nekünk több Maldonado?
    Jó, hát itt gondolom az argentin Lopezre gondolt.
    "I knew that if there was a way to connect my brain to the racing car, I would be the same driver as before." - Alex Zanardi

  6. #31
    Senna, Piquet, Fittipaldi... Hogy csak a világbajnokokat említsem

  7. #32
    Már elérhető Steam Early Accessben a játék átdolgozott változata a crowdfunding kampány során ígért változtatásokkal és tartalmakkal, Automobilista néven.
    http://store.steampowered.com/app/431600/

    Elméletileg mindenki, aki január 5-ig aktiválta a Stock Car Extreme-et Steamen, már automatikusan meg is kapta a könyvtárába.

  8. #33
    Ahogyan az várható volt a fizika az eszméletlen jó lett, a hangok is tűrhetőek viszont a grafika az valami nagyon gusztustalan lett. A Race07 szebb...

  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Már elérhető Steam Early Accessben a játék átdolgozott változata a crowdfunding kampány során ígért változtatásokkal és tartalmakkal, Automobilista néven.
    http://store.steampowered.com/app/431600/

    Elméletileg mindenki, aki január 5-ig aktiválta a Stock Car Extreme-et Steamen, már automatikusan meg is kapta a könyvtárába.
    Egyébként ennek van Multi része? Ma nézegettem délelőtt, de nem találtam egyértelmű utalást se arra, hogy van, se arra, hogy nincs.

  10. #35
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ennek van Multi része? Ma nézegettem délelőtt, de nem találtam egyértelmű utalást se arra, hogy van, se arra, hogy nincs.
    Az a vicces, hogy ez pont jól le is írja a multi jelenlegi állapotát, mert a funkcionalitás meg lenne, csak jelenleg a szerverre csatlakozás nem működik, a fejlesztők ma estére ígérik a javítását.

  11. #36
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Dolgoznak a Steam Matchmaking integráción, ezért még csak a zárt bétában elérhető a multi, és ott is a Steam server browser-ből.
    A netcode továbbra is hibátlan, nincs lag, nincs teleportálás, pedig bőven 100 feletti pingekkel is mentünk kilincs a kilincsen.

  12. #37
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogyan az várható volt a fizika az eszméletlen jó lett, a hangok is tűrhetőek viszont a grafika az valami nagyon gusztustalan lett. A Race07 szebb...
    Első indításnál nekem is kifolyt a szemem, de aztán az NVIDIA Vezérlőpultban manuálisan állítgattam a profilját és utána már egészen tűrhető lett, persze azért vizuálisan így is eléggé le van maradva a mai mezőnyben. Formaautók terén viszont felhozatal és fizika szempontjából is eléggé rendben van. Nekem összességében bejön, bár a Stadium Super Truckot brutálisan nehéz vezetni ahhoz képest, amire számítottam.

  13. #38
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Első indításnál nekem is kifolyt a szemem, de aztán az NVIDIA Vezérlőpultban manuálisan állítgattam a profilját és utána már egészen tűrhető lett, persze azért vizuálisan így is eléggé le van maradva a mai mezőnyben. Formaautók terén viszont felhozatal és fizika szempontjából is eléggé rendben van. Nekem összességében bejön, bár a Stadium Super Truckot brutálisan nehéz vezetni ahhoz képest, amire számítottam.
    Lassan 11 éves lesz ez a motor ami fut alatta (persze toldozzák, foldozzák)... Úgy tűnik hamarabb temetnek minket, mint hogy az RF1es motor alapú sim-ek kihaljanak

  14. #39
    Automobilistával egyébként van szervezett magyar bajnokság?

  15. #40
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Egyelőre még külföldi se nagyon, még kell pár hét mire kikerül Early Access-ből, addig túl sok a komolyabb update.

  16. #41
    Holnap végre kikerül a játék Early Accessből és jön az 1.0



    Szerintem egyelőre a legnagyobb baja, hogy szinte alig játszik vele valaki online, kétségtelenül van egy rF1 utóérzés az emberben játék közben és a grafikai motor már kissé elavult, de ettől függetlenül a tartalom elég jól van összeválogatva és a kategóriák többsége korrekt vezetési élmény szempontjából is. Főleg a különböző F1-es korszakok által ihletett formaautók tetszenek. Patrick Giranthon pedig futószalagon gyártja hozzá a minőségi pálya modokat. Szóval én ajánlanám, csak a nagy kérdés, hogy mennyire tud labdába rúgni a többi aktívan használt szim mellett.

  17. #42
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Minap volt szerencsém nekemis kipróbálni az Automobilistát.
    Mint elöttem is írták, kemény rF1 utánérzés amint kigurultam a garázsból. Grafika ISI-rf1 szinten a legjobb, ami mondjuk mai szemmel, az újabb szimekhez képest elég halovány. Akinek még régi gépe van, annak mondjuk szupi. A hangok egész korrektek, élvezetes. Porsche mondjuk randa mint a bűn, de a hangja igazi prosztós porsés. Fizika-FFB elég pure, sima, egyszerű, de következetes, pontos, nincs kamuzás. Jó érzés tekeregni vele, kapásból lehet menni, nemnagyon kell állítgatni. A beállítási lehetőségek, a körítés viszont amit csak lehet -vagy még többet is-, azt kihozták ebből a motorból/platformból, az eddigi legjobb. Spotter, fékhőmérséklet, segítségek, kuplung, zászlók, pályakörítés változása, ilyen kis apróságok mind mind a helyén van, nem úgy mintegykét mai, modern szimben, könyörögni kell hogy belerakjanak. Komplett kis csomag, a végtelenségig polírozva.

  18. #43
    A Reiza ingyen jóváírta a legújabb DLC-t, mivel az önálló Formula Truck játékuk már a könyvtáramban van egy ideje, úgyhogy akkor már kipróbáltam. A promó videókon nem tűnik annyira érdekesnek a lomhasága miatt, de vezetni szerintem rohadt jó élmény. Hozzá kell szokni, hogy ennyire magasan ül az ember, ami még pluszban csökkenti a sebesség érzetet, de a fizika és az FFB is nagyon jól visszaadja a gép súlyát és hogy mennyire nehéz az eleje, a hátulja folyamatosan megpróbál kitörni, óvatosan kell bánni a pedálokkal. Azt nem tudom megítélni, hogy mennyire realisztikus, de nekem hihetőnek tűnik.

    A motorhang lehetne érdekesebb, viszont ezek a hatalmas csattanások, mikor két kamion megtámasztja egymást, elsőre szinte ijesztően hatnak, arra sarkallnak, hogy lehetőleg kerüljük a konfliktusokat.

    Közben a fejlesztők lenyúlták a CrewChief kódját is (persze engedéllyel), viszont az új mérnök hang sem tetszik és nem is lehet olyan részletesen testre szabni, szóval ki fogom kapcsolni és visszatérni a külső apphoz.

    Ami furcsa, hogy közben a valós sorozat valamiért bevezette, hogy a pályák bizonyos pontjain vannak speed trap-ek egy adott sebességkorláttal, ezt a játék is modellezi és megbüntet, ha átléped a megadott sebességet... Szerencsére ezt ki lehet kapcsolni, ha jól láttam, gondolom a való életben valami biztonsági óvintézkedés lehet.


  19. #44
    Megjelent a legújabb DLC, ami az Adelaide Street Circuit klasszikus és modern változatait tartalmazza


    Erre muszáj volt lecsapnom, mert más játékban legfeljebb ősrégi GP4/F1C modokból származó konverteken lehet ezen a helyszínen cirkálni, mindkét verzió kipróbálása után én továbbra is úgy gondolom, hogy a Reiza mindent kihoz ebből a motorból amit lehet, most már egyre inkább érdekel, hogy az ígért nextgen projektjükből mi fog kisülni.




  20. #45
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ránézésre még talán szebb mint az Rfactor 2, érdekes...

  21. #46
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ránézésre még talán szebb mint az Rfactor 2, érdekes...
    Nem csak talán szebb. Több poligon a pályán, az autóban, jobb textúra és szaturáltabb élénkebb szinek. Jah és a játék közben kiírtminformáiók is kifinomultabbak.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  22. #47
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ránézésre még talán szebb mint az Rfactor 2, érdekes...
    Sokkal szebb.

  23. #48
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Sokkal szebb.
    Leszedtem a tört verziót, majd a következő hetekben ránézek, lehet hogy megveszem (super trucks miatt már gondolkodtam rajta)
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 04. 04:20.

  24. #49
    Sziasztok!
    Az automobilistához keresek multiplayer-re játékosokat, ki szeretném próbálni de nincs játékos rajta csak a jelszavas versenyeknél.

  25. #50
    Felőlem lehetne valami fun futam, csak lehetőleg 04.12. után.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •