Oldal: 7 / 9 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (214 összesen)
  1. #151
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejtenéd kérlek bővebben?

    Én még sosem láttam vállalható AI-t egy szimben sem, ami akárcsak nyomokban is emlékeztetne egy hús-vér ember elleni csatára... elég szkeptikus vagyok.
    Pedig tényleg nagyon "normálisak" az AI-k az Automobilista-ban. Fel szoktam húzni az agresszivitás csúszkát maximumra, de akkor sem eszetlenül támadnak, csak sokkal rámenősebben. Én csak offline futamokon mentem néha, de AI-k tekintetében talán csak az rFactor2 volt jobb náluk, esetleg hasonló a kettő. A Raceroom beépített versenyzői egyszerűen idióták, néha alegbénább funrace-es bagásra hajazóaan viselkednek. AC is normális amúgy, de talán kicsit túl szelídek.
    Lehet, hogy emiatt nem emlékeztet a küzdés velük egy hús-vér ember elleni csatára, de ezt nem feltétlen bánom, tapasztalva itt-ott, hogy az mit is jelent

  2. #152
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes ezt megvenni? Keddig ezt is félráron adják a Steamen... Vannak hozzá jó modok és sok pálya?
    Rengeteg mod van hozzá, és amit eddig próbáltam mod-ot pályából, azok tényleg gyári minőségűek (az említett Giranthon félék egyértelműen azok). Autó mod-ból már bukkantam vezethetetlen vacakra, de nem az a jellemző. Open wheel kategóriában van a legtöbb autó, azokból az F3 és a Formula Classic ('90-es évek eleje) nagyon tetszett. Ezeknél szinte RFactor2 feeling-em volt a fizikát és a gumik érzését tekintve.

  3. #153
    Mooney Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 12. 12.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejtenéd kérlek bővebben?

    Én még sosem láttam vállalható AI-t egy szimben sem, ami akárcsak nyomokban is emlékeztetne egy hús-vér ember elleni csatára... elég szkeptikus vagyok.
    Véleményem szerint teljesen élvezetes az AI, jó tempót fut, figyelnek egymásra, ha kicsúszik nem rongyol vissza eszetlenül a pályára, hanem megvárja míg tisztán vissza tud jönni. Előznek, kikerülnek, nem vonatoznak egész futam alatt, és ha kielőzöd sem akad be nála a kézifék Az AI erőssége és agresszívitása százalékosan állítható, mindenki be tudja magának lőni a tudásának megfelelőt.
    Szerintem ez már a vállalható kategória. Aki szeret csak úgy lehuppani és random egy jót versenyezni a gép ellen, annak tökéletes választás az Automobilista.


  4. #154
    Igen és most lesz az utolsó patch is hozzá így válik igazán teljessé. Nekem bedöglött minden játék a gépemen eltünt az fps-sem így nem tudok több versenyt nyomni. Ha meglesz az új gépem tudnánk nyomni multiba is, én egyszer próbáltam ki de kevés sikerrel mert a sérthetetlenség nem volt kikapcsolva és kormányom sincsen hozzá.

  5. #155
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Rengeteg mod van hozzá, és amit eddig próbáltam mod-ot pályából, azok tényleg gyári minőségűek (az említett Giranthon félék egyértelműen azok). Autó mod-ból már bukkantam vezethetetlen vacakra, de nem az a jellemző. Open wheel kategóriában van a legtöbb autó, azokból az F3 és a Formula Classic ('90-es évek eleje) nagyon tetszett. Ezeknél szinte RFactor2 feeling-em volt a fizikát és a gumik érzését tekintve.
    Sikerült meggyőznötök, így megvettem A benyomásaim:

    - A gyári tartalom siralmas, tele van ezekkel a "mesebeli" autókkal és skinekkel, ezért mod és skinek kell hozzá, hogy számomra érdekes legyen
    - Az autók nagy részét ebből kifolyólag törölni fogom, csak foglalja a helyet...
    - A pályák között azonban sok használható van, pl a Brit packben benne van az egyik kedvencem, Brands Hatch
    - A "Porschét" és a V8-ast próbáltam ki, alapvetően tetszik a fizika és az FFB-t. Leginkább valóban az rFactor 2-re hajaz, azon belül is az EGT modra
    - A grafika egész jó, sokkal rondábbat vártam
    - Az AI nagyon barátságos, igaz, elég alacsonyra állítottam az agresszivitást
    - A menü magyar fordítása elég érdekes, inkább visszaállok az angolra
    - A modok nagy része a többi szimulátorhoz is megvan (WTCC 2017, F1 1975, F1 1988, URD EGT, DTM 2014-15, stb.)
    - Az egyetlen "új" mod a DRM, ami az rFactorban a kedvencem volt, de nem hinném, hogy az Automobilistás modot az eredeti alkotók készítették.

    Egyelőre még nem döntöttem el, hogy megtartom-e a játékot, vagy visszacserélem, bár 6 ezer Ft elment már rosszabb dolgokra is

    A lényeg: tudtok ajánlani jó modokat? Elsősorban valódi sorozatok érdekelnánek, való skinekkel. Előre is köszi!

  6. #156
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült meggyőznötök, így megvettem A benyomásaim:

    - A gyári tartalom siralmas, tele van ezekkel a "mesebeli" autókkal és skinekkel, ezért mod és skinek kell hozzá, hogy számomra érdekes legyen
    - Az autók nagy részét ebből kifolyólag törölni fogom, csak foglalja a helyet...
    - A pályák között azonban sok használható van, pl a Brit packben benne van az egyik kedvencem, Brands Hatch
    - A "Porschét" és a V8-ast próbáltam ki, alapvetően tetszik a fizika és az FFB-t. Leginkább valóban az rFactor 2-re hajaz, azon belül is az EGT modra
    - A grafika egész jó, sokkal rondábbat vártam
    - Az AI nagyon barátságos, igaz, elég alacsonyra állítottam az agresszivitást
    - A menü magyar fordítása elég érdekes, inkább visszaállok az angolra
    - A modok nagy része a többi szimulátorhoz is megvan (WTCC 2017, F1 1975, F1 1988, URD EGT, DTM 2014-15, stb.)
    - Az egyetlen "új" mod a DRM, ami az rFactorban a kedvencem volt, de nem hinném, hogy az Automobilistás modot az eredeti alkotók készítették.

    Egyelőre még nem döntöttem el, hogy megtartom-e a játékot, vagy visszacserélem, bár 6 ezer Ft elment már rosszabb dolgokra is

    A lényeg: tudtok ajánlani jó modokat? Elsősorban valódi sorozatok érdekelnánek, való skinekkel. Előre is köszi!
    Én annyira nem ástam bele magam, inkább amolyan mellékesként üzemel nálam. Ha nincs AC vagy RR bajnoki futam, néha belépek kicsit örömködni valami mással, mint a WTCC vagy a GT3. Most például ezt találtam, egy retro brazil túraautó csomag bogárhátúval, Passat-al, Golf-al és Fiat Uno-val. Ez mondjuk gyári cucc. Fun-ra jó, többet nem kell tőle várni. Imola 1972-es vonalvezetése viszont tetszett. Nincsenek sikánok, lehet neki nyomni, csak tankoljunk eleget, hogy ne a cél előtt 1 km-el fogyjon el a nafta

  7. #157
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Amiben igazán különleges szerintem, az ez. Érdemes kipróbálni:

  8. #158
    Ezt billentyűzettel vezetni halál nem tudom kormánnyal mennyire lehet őket.

  9. #159
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt billentyűzettel vezetni halál nem tudom kormánnyal mennyire lehet őket.
    Hatalmas feeling!


  10. #160
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt billentyűzettel vezetni halál nem tudom kormánnyal mennyire lehet őket.
    Te most trollkodsz, ugye?

  11. #161
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt billentyűzettel vezetni halál nem tudom kormánnyal mennyire lehet őket.
    Billentyűzettel szerintem bármit halál vezetni. Legalábbis nekem (legalábbis azóta amióta van kormányom)

  12. #162
    Wtcc-t lehetett meg a formula 1 88-as szezonját.

  13. #163
    Korábban már próbáltam a 911-es RSR-t, de most az újabb modell Boxer Cup néven futtatott gépét próbáltam ki Interlagos-ban. A pálya remek és a kocsi is elég jó, szerintem.

  14. #164
    Majd multizunk egyet ha meglesz a gép?

  15. #165
    Formula e bennevan.

  16. #166
    Vettetek észre valamit a bokszkiállásokról?, egy körön állnak ki a többiek is?

  17. #167
    Jelenleg futó szerverünk:
    PerfectSim Liga HUN/ GT3
    Jelszó: PSL
    30 perc practice
    10 perc qualy
    2 perc warm up
    10 perc verseny
    Felvetőkörös állórajt
    Segítségek:
    TCS max: 2
    ABS max: 2
    Minden más Off
    https://m.facebook.com/events/320417295133789?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C %22action_history%22%3A%22null%22%7D&aref=3&ref=m_ notif&notif_t=feed_comment_reply

    ezen a linken lehet érdeklődni.

  18. #168
    Nem tudjátok, hogy a Sachsenringet, a Lausitzringet és a Slovakia Ringet honnan lehet letölteni az Automobilistához? Misano-t nagy nehezen megtaláltam

  19. #169
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjátok, hogy a Sachsenringet, a Lausitzringet és a Slovakia Ringet honnan lehet letölteni az Automobilistához? Misano-t nagy nehezen megtaláltam
    Én még egyikkel sem találkoztam sajnos, vállalható minőségű pálya modokat ezekből a forrásokból lehet beszerezni:

    Patrick Giranthon munkái
    EEC Track Pack
    WCP Series

    De sajnos még az utóbbi kettő linken elérhető pályák sem aknázzák ki teljesen az AMS képességeit.

  20. #170
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én még egyikkel sem találkoztam sajnos, vállalható minőségű pálya modokat ezekből a forrásokból lehet beszerezni:

    Patrick Giranthon munkái
    EEC Track Pack
    WCP Series

    De sajnos még az utóbbi kettő linken elérhető pályák sem aknázzák ki teljesen az AMS képességeit.
    Köszi! Ezek közül nem mindet ismertem, úgyhogy le is töltöttem párat. Kár, hogy kevés pálya és mod van AMS-re, mert egy remek szimulátor. Tegnap próbálgattam az 1998-as IndyCar modot, ami remekül sikerült!

  21. #171
    2018-as is van már azt próbáltátok már?

  22. #172
    Ebbe a kis teszt szerveren nagyon béna vagyok ezzel a speedlinkes szarral 1.21.00 volt a legjobb időm az 1.14-es köridőhöz képest.

  23. #173
    Meghallgatták az imáimat belerakták végre hivatalosan is a nascar szériát is.

  24. #174
    Az első kép a Reiza új címéről

    Ilyen blur mellett nehéz megmondani, de ez inkább néz ki az rF2 motorjának, mint Unrealnak/Unitynek


  25. #175
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Kapcsolatban lennének ők az Rfactor 2 fejlesztőivel? Én nem tudok róla. Mindenesetre az ég szine és a fények alapján ez már dx11, de ennél többet lehetetlen megmondani

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •