Oldal: 8 / 9 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (214 összesen)
  1. #176
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Kapcsolatban lennének ők az Rfactor 2 fejlesztőivel? Én nem tudok róla. Mindenesetre az ég szine és a fények alapján ez már dx11, de ennél többet lehetetlen megmondani
    Igazából nem zárja ki semmi, az ISI kezdettől fogva nyitott a motorjuk licenszelésére, a Studio 397 év elején jelezte, hogy szeretnék támogatni a harmadik féltől származó tartalmak megjelenését a platformjuk felhasználásával, és nemrég meg is jelent az első ilyen alkotás. És mivel az Automobilista is az rFactor 1 motorjára épül, egy ilyen forgatókönyet sem tartok elképzelhetetlennek, főleg hogy valami 8-10 fős csapatról beszélünk. De ettől még én is csak spekuláltam.

  2. #177
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Kapcsolatban lennének ők az Rfactor 2 fejlesztőivel? Én nem tudok róla. Mindenesetre az ég szine és a fények alapján ez már dx11, de ennél többet lehetetlen megmondani
    Igen, korábban az anyacég égisze alatt (Luminis) bedolgoztak az Automobilista-ba és jelenleg is van kapocs (Niels Heusinkveld személyében, aki az rF2 stáblistájába bekerült az utóbbi időben).

    Persze ettől még konkrétum nincs, csak találgatni lehet. Tény, hogy elég "rfactor2-ős" kinézete van a képnek..

  3. #178
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Hajo90 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, korábban az anyacég égisze alatt (Luminis) bedolgoztak az Automobilista-ba és jelenleg is van kapocs (Niels Heusinkveld személyében, aki az rF2 stáblistájába bekerült az utóbbi időben).

    Persze ettől még konkrétum nincs, csak találgatni lehet. Tény, hogy elég "rfactor2-ős" kinézete van a képnek..
    Biztos könnyű lecserélni az rfactor 2 grafikus motorjára átváltaniuk, de szerintem rosszul döntenek. Annyira olcsó a 3 nagy engine (UT, Unity, Cryengine) használati dija, hogy sokkal jobban megéri azokra váltani jelenleg, főleg, hogy azok 5 év múlva is használhatóak lesznek. Persze egyszer nagy munka megcsinálni, de minél előbb annál jobb. Az Rfactor 2es nem csúnya, de már most is bőven elmarad a többi szimtől és még lassú is. Ráadásul folyamatosan nő a VR-os szimesek aránya, azzal meg gyakorlatilag használhatatlan.

  4. #179
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos könnyű lecserélni az rfactor 2 grafikus motorjára átváltaniuk, de szerintem rosszul döntenek. Annyira olcsó a 3 nagy engine (UT, Unity, Cryengine) használati dija, hogy sokkal jobban megéri azokra váltani jelenleg, főleg, hogy azok 5 év múlva is használhatóak lesznek. Persze egyszer nagy munka megcsinálni, de minél előbb annál jobb. Az Rfactor 2es nem csúnya, de már most is bőven elmarad a többi szimtől és még lassú is. Ráadásul folyamatosan nő a VR-os szimesek aránya, azzal meg gyakorlatilag használhatatlan.
    Elvakult rF2 rajongóként is egyetértek. Bízom benne, hogy igazából UE van alatta, és csak a fényeket, árnyékokat sikerült hasonlóan eltalálniuk

  5. #180
    Nekem nem működik a játék, a pályákat nem tölti be semelyik szériával mért?,eddig tudtam vele nyomulni.

  6. #181
    Telepítettél mostanában olyan modot, ami fájlokat szeretett volna felülírni? Valószínűleg ott lesz a gond, az ilyen tákolt cuccokban gyakran bennefelejtenek régebbi verzióhoz tartozó alap fájlokat, rosszabb esetben még függenek is tőlük. Ha eredeti játékkal játszol csinálj simán egy integrity checket Steamen, ha nem, akkor szívás, tedd újra.

  7. #182
    Eredeti persze, csak az új modokat szedtem le. Voltak felülírások is akkor azokat hagyom békén majd.

  8. #183
    Újraraktam és akkor se működik semmi.

    Kidob ugyan úgy megvárom ezt a motorváltást akkor.
    Utoljára módosította: Donald kacsa; 2018. 06. 01. 18:04.

  9. #184
    Nem igaz hogy a többiek nem jelentik ezt a hibát, mivel használhatatlan a játék, semmit nem indít el, eddig ilyen bugot nem csináltak még. Senki nem tud játszani vele, valaki jelentse be ezt.

  10. #185
    Mit csináljak vele?

  11. #186
    Most jönnek ki a jobbnál jobb modok juuuuujjjj kár hogy nem megy a játék.

  12. #187

  13. #188
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Itt meg most jó áron van: https://www.chrono.gg/ (az oldal teljesen legit, ha valaki nem ismerné)


  14. #189
    Nincsenek a dlc-k benne.

  15. #190
    Most vegyétek potom 2 rugó csak a pc guruval.

  16. #191
    Újabb ok az újságra november 4-én indul a forma 1 szezon. Facebook automobilista csoportban van kihírdetve.

  17. #192
    Lehet is venni az újságot itt az idő akinek nincs meg még és olcsón a lehető legjobb áron akarja megkapni.

  18. #193
    Senkit nem érdekel ilyen olcsón akinek nincs meg?

  19. #194
    Holnap fél 6-tól f1-es bajnokság Melbörnbe kezdődik a szezon.

    https://www.facebook.com/rs.formula.liga/ itt lehet jelentkezni rá.

  20. #195
    Ha minden jól megy vidikari csere után újra tudom tolni.

  21. #196
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden jól megy vidikari csere után újra tudom tolni.
    Azt hiszem, mindannyian egyszerre lelegeztunk fel, most, hogy ez kiderult.

  22. #197
    Kamionokkal egész jó nyomni lehetne bajnokságot rendezni belőle.

  23. #198
    Már megint lemaradtam a jóárasításról. Ugyanitt 3dfx voodoo 2 videokari eladó

  24. #199
    XDXDXD ez jó volt dosos korszak.

  25. #200
    Így karácsonyra még az AMS is kapott egy utolsó ráncfelvarrást:

    Automobilista v1.5.13 is now out - includes Goiania External Ring & updated Imola!



    V1.5.13 features a bunch minor fixes and updates that have been compiled since the last release, in preparation for the release of new cars in the coming weeks.


    Below is the changelog for v1.5.11 -> V1.5.13:
    - Fixed UI bug that could allow reset tire sets / track progression / tire wear / fuel wear mid session
    - Fixed AI not going out of garage when tire sets UI option is set to "Default"
    - Corrected conflicting IDs in Drift tracks
    - Made windowed mode default to borderless
    - Added various fixes to drift score calculation
    - Added multiple race setting to Dedi Toll
    - "Look for XInput devices" is now defaulted to off to avoid long loading times (will reset for all users to default)
    - Fixed bug where running multiplayer in spectator mode would cause single player to default to TV trackside camera
    - Further tweaks to default settings in dedicated server (Max Data Client minimum 128 kbps)
    - Added new Extreme SimRacing branding to tracks and various car skins
    - Goiania: Added external ring layout
    - Imola: Updated to 2018 modifications & added night time lighting

    - MCR: Added headlights and brakelights for night time racing


    Santa brings along some new toys as the Pumas are now available in Automobilista v1.5.15!


    Below is the changelog for v1.5.13 -> V1.5.15:
    - Added Puma Series with Lumimari, P052 models;
    - Added Puma GTB, GTE models to TC Classics series

    - Goiania: Fixed VX ID error in External layout
    - TC Classics: Adjusted engine inertia
    - F-Classic: Adjusted AI fuel consumption & threshold for tire pitstops

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •