Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (214 összesen)
  1. #1
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Automobilista - Game Stock Car

    Tudom hogy már mindenki a GTR3-at és/vagy az rF2-t várja, de érdekes játékot fedeztem fel tegnap.
    Na erre aztán mondható hogy rF klón (mondjuk a GTL, GTR2, Race07 is az), mégis többünk véleménye az hogy nagyon nagyon jóra sikeredett! Aki jártas az rF menüjében, logikai elrendezésében, menetében az biztos könnyen boldogul az egyéb beállításokkal. Ez nekem még nem megy jól.

    A brazil V8 sorozatot dolgozza fel. Sok autó és pálya ugyan nincs, de a fizikája, grafikája és élvezhetősége már már veri a Simbin játékait... MOD-ok is gondolom vannak már hozzá.
    Szóval ígéretesnek tűnik, de sehol nem találtam fórumot vagy reklámot róla (kivéve itt) , ami eléggé meglepő.
    Na jó most már találtam több oldalt amelyik ír róla, de valahogy mégse jutott a fülembe. hmmm...
    Hivatalos oldal.

    A progi 1,9 Gb, a demo annyiból áll (ha minden igaz), hogy a teljes programot 30 percig lehet használni.

    Az érdeklődés felcsigázása érdekében pár kép:
    7.jpg 14.jpg 4.jpg 1.jpg 18.jpg
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 11. 20. 19:27.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #2
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy már mindenki a GTR3-at és/vagy az rF2-t várja, de érdekes játékot fedeztem fel tegnap.
    Na erre aztán mondható hogy rF klón, mégis többünk véleménye az hogy nagyon nagyon jóra sikeredett! Aki jártas az rF menüjében, logikai elrendezésében, menetében az biztos könnyen boldogul az egyéb beállításokkal. Ez nekem még nem megy jól.
    szerintem is pöpec gamma lett, (hangok, FFB, grafika sem vészes, sőt, pár dolog elég szép ahhoz képest, hogy nem egy nagy team) a megvételén is gondolkodom, mert ha kijön az rF2 béta, ugyan nem sokat használom majd, de hát szívesen látnék még tőlük hasonló színvonalú "MOD"-okat, ha kijön az rF2, és a tuningolt motor alá hegesztenek valami ilyesmit, akkor még akár komolyabb siker is lehet.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Azóta már készítettek már egy forma autót, amely állítólag paramétereiben teljesen megegyezik egy F1-es géppel és a mod hitelességét nagyon nagyra tartja a "szakma":
    Formula Reiza

    Illetve ez a következő projektjük: Senna Game

  4. #4
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azóta már készítettek már egy forma autót, amely állítólag paramétereiben teljesen megegyezik egy F1-es géppel és a mod hitelességét nagyon nagyra tartja a "szakma":
    Formula Reiza

    Illetve ez a következő projektjük: Senna Game
    Ezekről olvastam, de csak most esik le, hogy új engine. Ez reményt keltő, mert lehet ebben is lesz eső, jó AI és hasonló nyalánkságok. Bár nem tudom mit tudnak összehozni ilyen rövidke idő alatt a többi konkurencia motorjához/játékához képest, melyeket már több éve fejlesztgetnek.

  5. #5
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg unrealnoise írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekről olvastam, de csak most esik le, hogy új engine....
    Sajnos, nem új engine.
    Ez is ISI-klón.
    De attól még frenetikus....
    Vagy: az lesz!

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos, nem új engine.
    Ez is ISI-klón.
    De attól még frenetikus....
    Vagy: az lesz!
    Olvasd csak el szépen rendesen a cikkeket, a Senna Game már új egy engine-nel fog készülni...

  7. #7
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Olvasd csak el szépen rendesen a cikkeket, a Senna Game már új egy engine-nel fog készülni...
    Hmmm...
    Biztos ez?
    Én nem vennék mérget rá!
    Az lehet, hogy "új" kódolással fogják megnehezíteni a modderek dolgát, de az alap-leírások alapján ugyanazon a nyomvonalon fejlesztették ezt a gámát is, mint a régi jó ISI-ket.
    Mindegy is - ettől még baromi jó lehet!
    Sokkal fontosabb, hogy esetleg erre a vonalra álltok rá?
    Tudod, Szabi, a GTL fejlesztések jövője miatt kérdezem...

  8. #8
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Van hozza formula3 mod is. Amit szivesen kiprobalnek, de virag bolti verzioval nem megy.

  9. #9
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg King_X írta Hozzászólás megtekintése
    Van hozza formula3 mod is. Amit szivesen kiprobalnek, de virag bolti verzioval nem megy.
    Dehonnem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Már jó ideje gondolkodunk azon, hogy milyen szoftverrel tudnánk leváltani a kissé már kiöregedő szimulátorainkat, de azok az új szoftverek, amiket nagyon várunk (GTR3, rFactor2, Assetto Corsa, LFS S3...) egyelőre még nem jelentek meg, így arra gondoltunk, hogy kicsikét kitekintünk oldalra is, hogy mi olyan szimulátor található még a piacon, ami érdemes l arra, hogy kipróbáljuk és esetleg még kezdhetünk is vele valamit..


    Egyik ilyen címünk a Game Stock Car, ami a Rezia Studio keze munkáját dicséri. A brazil csapat a Simbin-hez hasonlóan modok készítésével kezdte a pályafutását, tagadhatatlan hozzáértésük és kezdeti sikereik után azonban hamar kinőtték magukat, céget alapítottak és kijöttek első önálló címükkel, a Game Stock Car-ral, ami gyakorlat a brazil DTM vagy V8, igazán komoly gépekkel. A csapat azért is figyelemre méltó, mert olyan legalább minőséggel és lelkesedéssel dolgozik, mint egykoron a Simbin is a GTL és a GTR2 elkészítéskor, így mindenképpen megérdemelnek a munkáik egy-egy próbált.

    4.jpg


    A demo innen letölthető (sajnos időlimites), kérünk szépen mindenkit, hogy hajtsátok meg a gépeket és mondjátok el róla a véleményeteket...

    Pozitív fogadtatás esetén még az is lehet, hogy bajnokságot szervezünk vele, talán már a nyáron!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 14. 13:07.

  11. #11
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A demo innen letölthető (sajnos csak 60 percig működik), kérünk szépen mindenkit, hogy hajtsátok ki a gépeket és mondjátok el róla a véleményeteket...

    Pozitív fogadtatás esetén még az is lehet, hogy bajnokságot szervezünk vele!
    Nem jó a demo link. Egyébként kísértetiesen hasonlít a talán Sandrox ( nem tuti ) féle stock car v8 rfactor modhoz, mentem azzal ligában régebben, nagyon jó volt

    Egyébként ha már más játék rfactorhoz, szerintem ezzel is nagyon jókat lehet versenyezni: PCC 2007

    Ha nem gond addig belinkelem a hivatalos oldalról a demo-t nekem jön gyorsan onnan is Game Stock Car 2012 Demo
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 06. 14. 12:33. Indoklás: link


  12. #12
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603

    Kipróbáltam

    Na nem akarom senki kedvét elvenni, de ez konkrétan egy rfactor mod aminek csináltak külön telepítőt, átnevezték az exe-t és eladják pénzért. Összességében egyébként jó kis mod, a hangok nagyon jók, egyébként meg a fizika,ffb,stb rfactor, gondolom nem kell bemutatni senkinek

    Szerény véleményem szerint vannak jobb, ingyenesen elérhető modok rfactorra és tekintve hogy kiöregedő szimulátort akarunk cserélni, lehet nem a 2005-ös rF a megoldás (bár én nem elleneznék egy jó kis rfactor ligát sem ).

    Egyébként akinek megvan az eredeti rfactor az itt eléri ugyanezt a modot ingyen: Link


  13. #13
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    1-1-be a Race07 motorjára épül, szóval csodát nem szabad tőle várni, mondjuk ez által nem is egy új fejlesztésű játék.
    A jól bevált motor lett finomhangolva, mondjuk kb ugyanúgy módolható, bővíthető a játék mint a Race sorozat.
    Amúgy a fő profilja a Stock car elég jó, meg a Mini ami benne van.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #14
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jó a demo link. Egyébként kísértetiesen hasonlít a talán Sandrox ( nem tuti ) féle stock car v8 rfactor modhoz, mentem azzal ligában régebben, nagyon jó volt

    Egyébként ha már más játék rfactorhoz, szerintem ezzel is nagyon jókat lehet versenyezni: PCC 2007

    Ha nem gond addig belinkelem a hivatalos oldalról a demo-t nekem jön gyorsan onnan is Game Stock Car 2012 Demo
    Nekem megvan a teljes verzió. Nem rossz, épp tegnap is nyomtam egy kicsit. A G27-et elég erősen kopogtatja, amit meg kellene oldani, de amúgy elég jó kis szim.
    Az rFactor viszont nekem nincs meg, és úgy tudom, hogy az rFactor 1 is még elég drága. Ha valaki tud occón, azért szóljon. A GSC meg megérne egy próbát mindenképp.

  15. #15
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A G27-et elég erősen kopogtatja, amit meg kellene oldani, de amúgy elég jó kis szim.
    Igen ezt én is tapasztaltam,főleg ha vannak a pályán kisebb huplik.

    V8-nak azért elég durva kis hangja van.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na nem akarom senki kedvét elvenni, de ez konkrétan egy rfactor mod aminek csináltak külön telepítőt, átnevezték az exe-t és eladják pénzért. Összességében egyébként jó kis mod, a hangok nagyon jók, egyébként meg a fizika,ffb,stb rfactor, gondolom nem kell bemutatni senkinek
    Ahogyan az összes Simbin cucc is detto ugyan ez: profi modok a rF engine-re

    Itt annyi az érdekesség, hogy míg a Simbin már lefele húzó ágban van, addig Rezia Studio újult erővel kiaknázza az engine-ben rejlő lehetőségeket és hozza a minőséget!
    Azért vetettük fel, mint lehetőség mert a NextGen szimekre még várni kell, ez meg hozhat egy üde és színfoltot várakozásban és talán némi minőségi előrelépést is.


    Rengeteg munkát fektettek bele, abban nem látok semmi rosszat, hogy dobozba csomagolják és pénzt kérnek érte, amiért cserébe minőséget kapunk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 14. 14:27.

  17. #17
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem megvan a teljes verzió. Nem rossz, épp tegnap is nyomtam egy kicsit. A G27-et elég erősen kopogtatja, amit meg kellene oldani, de amúgy elég jó kis szim.
    Az rFactor viszont nekem nincs meg, és úgy tudom, hogy az rFactor 1 is még elég drága. Ha valaki tud occón, azért szóljon. A GSC meg megérne egy próbát mindenképp.
    Annyira azért nem drága

    Szabi: Nem mondtam, hogy rosszat látok abba, hogy pénzt kérnek érte, csak nem tartom előrelépésnek és ha már rfactor (mert én olyan nagy kiaknázott plusz lehetőségeket nem igen találtam ebben ) akkor sok lehetőség van még.. De ez csak az én véleményem Na lejött a kamionos próbálom
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 06. 14. 14:04.


  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi: Nem mondtam, hogy rosszat látok abba, hogy pénzt kérnek érte, csak nem tartom előrelépésnek és ha már rfactor (mert én olyan nagy kiaknázott plusz lehetőségeket nem igen találtam ebben ) akkor sok lehetőség van még.. De ez csak az én véleményem Na lejött a kamionos próbálom
    Szia, szeretném ha ez a topik megmaradna a Game Stock Car topikjának és emellett ismerjük el legalább annyira ezt is önálló címnek, mint amennyire a GTR2-őt, vagy a Race07-et elismerjük, mert kb ugyan annyi jogalapja van hozzá. Azzal mindannyian tisztában vagyunk, hogy nem akkora hatalmas előrelépés, de jelenleg nem is lehet hová előrelépni, ez pedig egy mindenképpen szimpatikus alternatíva. Valamerre meg pedig mozdulnunk kell, próbáljátok ki, aztán meglátjuk mennyire bejövős!


    Az rF modokra meg van külön topik, oda is lehet írogatni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 14. 15:12.

  19. #19
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Sziasztok!
    Szerettem volna kipróbálni a játékot,nagy örömmel feltelepítettem,de sajnos nem indul el.. Kérek valami ötletet,hogy mi lehet a probléma.

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szerettem volna kipróbálni a játékot,nagy örömmel feltelepítettem,de sajnos nem indul el.. Kérek valami ötletet,hogy mi lehet a probléma.
    Sokat dobna a helyzet, ha leírnád milyen rendszered van, meg hogy pontosan mi történik, amikor nem indul el...

    Amúgy első tipp, hogy indítsd admin módban!

  21. #21
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Windows7-em van. A telepítés során nem volt probléma.
    Elindítás után kiírta,hogy Game Stock Car működése leállt! A windows keresi a megoldást
    Esetleg a gép teljesítménye nem elég?
    videókártya:Nvidia Geforce GTx 460
    Proci: 3ghz 2 magos

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Windows7-em van. A telepítés során nem volt probléma.
    Elindítás után kiírta,hogy Game Stock Car működése leállt! A windows keresi a megoldást
    Esetleg a gép teljesítménye nem elég?
    videókártya:Nvidia Geforce GTx 460
    Proci: 3ghz 2 magos
    Akkor max szaggatna, de nem futna attól még hibára.

    Admin módot próbáltad?

  23. #23
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én most gyorsan felraktam, nekem felment gond nélkül a demója

    De egy újabb rFactor modot már nem veszek meg
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    GRAB_070.jpg
    Kijött a 2013-as verzió. Forma, meg oldsmobil járgányokat is tettek bele.
    Valahol van Barichello-s videó is ,ahol dicsérgeti a szimulátort. Hazai pályája.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kijött a 2013-as verzió. Forma, meg oldsmobil járgányokat is tettek bele.
    Valahol van Barichello-s videó is ,ahol dicsérgeti a szimulátort. Hazai pályája.
    Mókás és találó bemutató (angol):


Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •