Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9
Találatok: 201 - 214 (214 összesen)
  1. #201
    Időjárás nem került bele mi?

  2. #202
    Nascar 15 próbáljátok ki nagyon durva.

  3. #203
    Most 3 hónapig 2990 forint a pc guru tripplaszámával.

  4. #204
    Megjelent az Automobilista végső javítása, két új pályával:

    DONINGTON PARK



    SNETTERTON


    Changelog for v1.5.16 -> v1.5.24:

    • Added Donington Park DLC (GP and National layouts)
    • Added Snetterton DLC (300 and 200 layouts)
    • Updated to latest Fanatec SDK, adding: support for Podium DD; rumble support on wheels and pedals; configurable flag LEDs (when applicable); improved 3-digit display and shift LEDs turned off if ignition is off, blinking if pit limiter is on; LED brightness configurable (when applicable) - all configurable from in game menu. Wheel rotation on game exit is now reset to maximum of wheelbase (can be configured to different value from controller.ini).
    • Updated to latest Logitech SDK - no more need for separate branch for Logitech G29 / G920 on Steam; Logitech G29 / G920 now resets to 900° on game exit (can be configured to different value from controller.ini)
    • Fixed a bug with Thrustmaster rotation detection, now game won´t change Profiler rotation from what it was before launching game
    • AMS Config now defaults to Windowed mode on Windows 10 systems due to Antialiasing failing to apply on NVIDIA cards in full screen mode (in case of problems run AMS Config and disable)
    • AMS Config app no longer crashes on exit
    • Multiplayer: Halved empty autochat message send time (to 15s) to keep connection alive and increased message priority to aid inactivity disconnects
    • Fixed occasional audio artifacts
    • Drift mode CTD possibly fixed
    • Slightly reduced default steering ratio for all vehicles
    • Several skin updates for various series

  5. #205
    Még jönnek ki modok hozzá szép számmal.

  6. #206
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Még jönnek ki modok hozzá szép számmal.
    Tudnál linket küldeni?

  7. #207

  8. #208
    Nem tudni pontosan mikor jön a game?

  9. #209
    Nagyon ígéretesnek tűnik.

  10. #210
    A GTR2 után az AMS 1 is kapott VR támogatást ugyanazzal a technikával, egyelőre béta státuszban elérhető itt:
    https://forum.reizastudios.com/threa...g-in-vr.14245/

    Egy gyors teszt:


    Azért időről időre rácsodálkozom, hogy miket tud a közösség összehozni, mikor a fejlesztőknek nincs lehetősége valamit megoldani.

    Ilyen apróságok is egész sokat adnak hozzá az élményhez, Donington Park elvileg egy reptér közelében helyezkedik el és AMS-ben az ennek köszönhető jelentős légi forgalom is modellezve lett, vannak fel- és leszálló utasszállító gépek és a pálya felett repkedő kisebb gépek és helikopterek. Monitoron ennek annyi szerepe van, hogy néha replayen észreveszed őket a sarokban, hogy de jó, viszont a 3D-s képen, mikor egy nyitott karosszériás F3-as géppel elfordulsz az utolsó előtti visszafordítóban és egy leszálló utasszállító takarja ki az eget fölötted, na az eléggé magára tudja vonni a figyelmet. Kíváncsi vagyok, a való életben használta-e már valaki kifogásnak ezt baleset/hiba esetén. De ugyanígy pl. Mount Panorama tetején is rohadt ijesztő tud lenni, mikor a helikopter feletted, az árnyéka meg a pályán húz keresztül váratlanul.

  11. #211
    És van hozzá telepítési utmutató is.

    iRacing

  12. #212
    Múlt hétvégén teszteltem amiket mond, az OrientationRate módosítása az tényleg jól működik, én a pitchet és a rollt is levettem 1-re néhány kocsiban és úgy sokkal kevésbé fárasztja a szememet a horizont mozgása. Formaautókban a clipPanes-t is módosítani kell, különben átlátsz a kasztni oldalán.

    Majd még azt szeretném kipróbálni, hogy ezek rF2-ben is állíthatók-e valahol, mert sztem nekik van messze a leghanyagabb VR implementációjuk, ugye rendes lock to horizon sincs, meg a HUD-ot se lehet normálisan skálázni.

  13. #213
    Jó rég voltam itt már, micsoda meglepetések lettek. Nagyon királyak ezek a modderek úgylátom.

  14. #214
    Lehet multizni ezzel még vagy halott?,nem tudunk csatlakozni egymás játékához.

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •